Přihlášení:
Menu
Logo týmu Freiburg
Bundesliga | 20:30 - dnes
Logo týmu Mönchengladbach
Náš tip:
0.5
UO (1.pol.)
Logo týmu Bochum
2. Liga | 18:30 - dnes
Logo týmu St. Pauli
Náš tip:
1
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Liga Sagres | 20:00 - dnes
Logo týmu Braga
Náš tip:
2.5
UO
Náš tip:
1.5
UO
Logo týmu Slavia Praha
1. liga | 19:00 - 07. 06.
Logo týmu Plzeň Viktoria
Náš tip:
X2
DS
Náš tip:
2
SBR
Logo týmu Leipzig
Bundesliga | 15:30 - zítra
Logo týmu Paderborn
Náš tip:
1
1X2 (1.pol.)
Logo týmu Panionios Athens
Super League | 18:15 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
X2
DS
Logo týmu Dortmund
Bundesliga | 18:30 - zítra
Logo týmu Hertha Berlin
Náš tip:
X2
DS
Logo týmu Stuttgart
2. Liga | 13:30 - 07. 06.
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Fürth
2. Liga | 18:30 - dnes
Logo týmu Sandhausen
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Liga Sagres | 22:15 - dnes
Logo týmu Belenenses
Logo týmu Levadia Tallin
Meistriliiga | 12:00 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Premier League | 13:00 - zítra
Logo týmu Torpedo Zhodzina
Logo týmu Bielefeld
2. Liga | 13:00 - zítra
Logo týmu Nürnberg FC
Logo týmu Regensburg SG
2. Liga | 13:00 - zítra
Logo týmu Darmstatd 98
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
2. Liga | 13:00 - zítra
Logo týmu Dresden
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Premier League | 15:00 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Meistriliiga | 15:00 - zítra
Logo týmu Narva Trans

Test strategie sázení: Dvojtipy na 3 a více gólů jsou risk, nic víc

2. 9. 2019 10:30, upraveno: 9. 5. 2020 11:40
autor: ladyextreme
Dvojtipy na 3 a více gólů jsou jedním z nejnovějších sázkových systémů tady na webu. Tato strategie slibuje občasné, avšak hodně vysoké výhry, které nám přinesou zisk. Má to ovšem jeden háček. Zisk přijde „hned, jakmile se naučíme správně vybírat zápasy“. Po důkladném testu systému mám dojem, že tuhle formulku autor systému do textu vložil kvůli svým alibi. Tento sázkový systém má totiž obrovské trhliny.
Test strategie sazeni
Test sázkového systému Dvojtipy na 3 a více gólů jednoho z týmů ukázal, že tento přístup k sázení je příliš riskantní a připomíná spíše sázkovou loterii.

Sázkový systém Dvojtipů na 3 a více gólů nabádá k tomu vybrat si dva fotbalové zápasy, ve kterých existuje velká pravděpodobnost na velký počet gólů. Dále je třeba vybírat zápasy s velkým favoritem, který má zároveň šanci na to, aby pár gólů obdržel. Podle popisku zkrátka takovou tutovku, kde by výsledek jako 5:3, 5:4 atd. nebyl žádným překvapením. Pak už stačí nasázet 4 tikety, kombinace sázky na 3 a více gólů v zápasech jednotlivých týmů do dvojic, přičemž kombinujete vždy jeden over na tým z prvního zápasu a druhý over na tým ze druhého zápasu. Zní to poměrně jednoduše, ale raději se moc netěšte.

Jak už jsem napsala, i v zápasech mládežnického fotbalu či například australské fotbalové ligy, těch overů nebude tolik, aby vám to pravidelně přinášelo zisk. Aby se přitom setkaly overy ve dvou zápasech (ačkoliv se jedná stále jen o jeden tým), to už musí být. Pokud se tak navíc stane, obvykle vám vyjdou kombinace těch nejnižších kurzů a ty v žádném případě nezaplatí vklady. Výhry vyšších kurzů jsem se nedočkala ani jednou. Výhry nižších kurzů jsem se v rámci 300 podaných tiketů dočkala 3×, tj. moje ROI dosáhlo hodnoty -88,3%.

Drtivá většina tiketů v rámci tohoto sázkového systému je proherní.

Jelikož kurzy, s nimiž pracujete v rámci sázkového systému Dvojtipy na 3 a více gólů jsou opravdu vysoké, v dlouhodobém horizontu dost možná trefíte o něco více tikeků. Také se vám může podařit trefit masitější tiket, například s kurzem okolo 150,00. Nicméně vzhledem k výšce vkladů se ani v takovém případě nedostanete do plusu, leda byste měli velké štěstí. Takové to štěstí, které potřebujete i k výhře loterie… čímž je podle mě i tento sázkový systém.

ČTĚTE TAKÉ:
Strategie sázení: Dvojtipy na 3 a více gólů

Proč tento sázkový systém nemůže fungovat?

Uznávám, že zápasy s větší šancí na over se v nabídce sázkovek skutečně tu a tam objevují. Jenže není jich mnoho a navíc výsledky nejsou tak četné, abyste si na nich mohli vytvořit živnost. Bookmakeři navíc o takových zápasech vědí, takže kurzy na overy nejsou zase tak vysoké. Například v nižších německých soutěžích je na over 2,5 jednoho z favoritů kurz třeba i jen 1,8, z čehož tento sázkový systém prostě nevyžije – výhry nebudou tak vysoké, jak vzhledem k četnosti výher potřebujete. Ani nemluvě o faktu, že u opravdu velkých favoritů, či outsiderů české sázkovky over 2,5 gólu nevypisují – v nabídce najdete pouze over 1,5 gólu, či dokonce over 0,5 gólu, takže i kdyby někdy ty divoké výsledky přišly, vy to nezpeněžíte.

Over 2,5 gólu outsidera zápasu české sázkovky většinou nevypisují. Pokud už kurzy vypíšou, nejsou tak vysoké, aby pokryly náklady na všechny proherní sázky.

Dalším neodbytným faktem je variance. Obrovská variance. S kurzy okolo 30, 50, někdy třeba i 200,00 výhry přicházejí třeba jednou za měsíc, nebo jednou za dva. Takže v tom lítáte. Abyste si něco takového mohli dovolit, musíte sázet velice malé částky, řekněme 50koruny. A s takovými částkami nikdy nevyděláte pořádné peníze. Abyste mohli něco vydělat, museli byste na jeden tiket dávat alespoň 1000 korun, ještě lépe 5000 korun. A to by s tak vysokými kurzy a variancí znamenalo, že v bankrollu budete mít alespoň 5 milionů… No a když budete mít 5 milionů, tak asi budete hledat nějakou jistější formu investice, no ne?

Dvojtipy na 3 a více gólů – závěrečné shrnutí, hodnocení sázkového systému

Pokud už se vám někdy podaří „správně vybírat zápasy“, vždycky raději půjdete do value betování, než abyste zbytečně riskovali nejrůznějšími kombinacemi. A zvlášť takovými, které vás nutí do sázení kurzů v hodnotě 10,00, 20,00 ale i 200,00 a více tak, jak je to i v případě tohoto sázkového systému.

Tento sázkový systém proto nelze v žádném případě doporučit, leda byste preferovali riskantní přístup k sázení a klasické extra dlouhé tikety vás přestaly bavit.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Search