Přihlášení:

five × five =

Menu
Logo týmu Betis Sevilla
Primera Divisio.. | 20:45 - dnes
Logo týmu Valladolid
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Everton
Premier League | 17:00 - dnes
Logo týmu Crystal Palace
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Vallecano Madrid
Primera Divisio.. | 12:00 - dnes
Logo týmu Getafe
Náš tip:
0
1X2
Náš tip:
2
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Eredivisie | 12:15 - dnes
Logo týmu Tilburg Willem
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Wolfsburg
DEL | 14:00 - dnes
Logo týmu München
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Mattersburg SV
Bundesliga | 14:30 - dnes
Logo týmu Sankt Poelten
Náš tip:
2
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Serie A | 15:00 - dnes
Logo týmu Lazio Roma
Náš tip:
0
1X2
Náš tip:
2
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Super League | 18:00 - dnes
Logo týmu PAOK Saloniki
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Arsenal
Premier League | 21:00 - zítra
Logo týmu Leicester
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Doněck Šachtor
Champions Leagu.. | 21:00 - 23. 10.
Logo týmu Manchester City
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Sevilla
UEFA Europa Lea.. | 21:00 - 25. 10.
Logo týmu Akhisar Belediye Genclik Spor
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Chelsea
UEFA Europa Lea.. | 21:00 - 25. 10.
Logo týmu Barysau BATE
Náš tip:
1
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
J League | 09:00 - dnes
Logo týmu Jubilo
Logo týmu Levadia Tallin
Meistriliiga | 12:00 - dnes
Logo týmu Tulevik Viljandi
Logo týmu Mallorca
Liga BBVA | 12:00 - dnes
Logo týmu Extremadura
Logo týmu Frosinone
Serie A | 12:30 - dnes
Logo týmu Empoli AC

Test sázení proti remízám: Sázkovky se brání zuby nehty!

9. 2. 2018 10:00, upraveno: 3. 9. 2018 18:16
autor: ladyextreme
Před pár dny se tady na webu objevila zajímavá sázková strategie, která spočívá v sázkách na 12 (tedy nebude remíza) a včasných live protisázkách na remízu ve chvíli, kdy padne gól. Tato sázková strategie mě skutečně zaujala, neboť slibovala jistý zisk. Proto jsem se rozhodla pro malý test. Výsledky najdete níže.
I zdánlivě jistý sázkový systém může narazit na své limity, z nichž některé jsou sázkovkami zcela nezaviněné, zatímco jiné jsou praktikovány s úmyslem zabránit ziskovosti sázkařů.

Pojďme si shrnout průběh sázení, neboť pro výsledky testu strategie i další informace je velmi důležitý. Sázení podle této strategie probíhá ve dvou krocích:

 1. Před zápasem vsadíte poměrnou část na 12 s kurzem vyšším než 1,30 ve fotbalovém zápase kurzově vyrovnaných týmů, načež si pustíte televizi a zápas sledujete.
 2. Okamžitě po vstřelení gólu (jakýmkoliv týmem) vsadíte menší protisázku na remízu. Tím pádem byste měli dosáhnout menšího, avšak jistého zisku.

Průběh testu sázkové strategie

Jelikož předchozí zkušenosti mě naučily, že většina sázkových strategií funguje pouze na papíru, nikoliv v praxi, pro svůj test jsem si zvolila jen malé vklady. Před zápasem, na sázkovou příležitost 12 (nebude remíza) jsem sázela 50 korun. Během zápasu, po vstřelení gólu, jsem si jako sázku na remízu vyčlenila 15 korun. Tuto sázku jsem ovšem velmi rychle začala měnit podle skutečné výšky nabízených kurzů, neboť kurzy se liší a v tomto případě i jen pár desetin dělá velké rozdíly.

Fortuna – pěkné kurzy na remízy, pokud tedy jsou

Strategii jsem začala testovat u Fortuny. Z mé zkušenosti vyplynulo, že tato sázkovka dokáže nabídnout poměrně solidní kurzy jak před zápasem, tak i v průběhu zápasu, tedy na remízu.

Matematicky mi tedy u Fortuny strategie vycházela – kurzy na remízu bývají dostatečně vysoké na to, aby pokryly náklady na obě sázky a ještě vygenerovaly pár korun zisku. Jenže pak přišla na řadu praxe.

Ikona týmu V-Varen-Nagasaki
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Jubilo
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 500 Kč zdarma za registraci u Fortuny
Už v rámci prvních 5 sázek se hned 2x stalo, že Fortuna po vstřeleném gólu stáhla kurzy a buď je nenabídla rovnou do konce zápasu, nebo je do nabídky vrátila třeba za 15 – 20 minut. Z pohledu strategie, která je založená právě na bezprostřední sázce po vstřeleném gólu, je to zcela zásadní chyba.

Fortuna nevypsala sázky

V zápase mezi Paris FC X Ajaccio po vstřeleném gólu byly kurzy staženy a v nabídce se objevily až po 15 minutách. To je pro strategii, která vychází ze sázení bezprostředně po vstřeleném gólu, zcela zásadní problém.

Kvůli této skutečnosti jsem tedy po pár dnech přešla do Tipsportu. Tuto sázkovku jsem si vybrala ze dvou důvodů:

 • Mám s ní dlouholeté zkušenosti. Jednalo se o první sázkovku, kterou jsem v životě použila, protože nabízela streamy na hokej.
 • Nabízí velkou spoustu live sázkových příležitostí, více než jakákoliv jiná česká sázkovka.

Tipsport – s výškou kurzů to nepřehání

Takže u Tipsportu jsem začala slibně, ale po pár sázkách jsem narazila na další věc. Výšky kurzů na remízy bezprostředně po vstřelení gólu nebyly tak vysoké, aby mi daly možnost pokrýt obě sázky a ještě něco vydělat. Ve skutečnosti jsem u několika prvních sázek byla v průměru cca 1 – 2 koruny v minusu.

ztráta

Tato protisázka by vytvořila ztrátu cca -0,5 koruny. Po čase kurzy vystoupají, ale kdo vám zaručí, že do té doby nepadne gól?

Musím se přiznat, bylo mi divné, že Fortuna nabízí vyšší kurzy než Tipsport, protože z mé zkušenosti vyplývá, že právě Fortuna mívá nejvyšší marže a tedy nejnižší kurzy (vyjma některých sázek na českou fotbalovou ligu atd.). A tak jsem kombinovala a zkoušela dál.

Z mého testování dále vyplynulo:

 • Pro strategii je zcela zásadní vyhlédnout si skutečně vyrovnané týmy. Sázet na zápasy s kurzy 2,00/3,00 sice může vycházet, ale úspěšnost se snižuje.
 • Lepších výsledků dosáhnete v zápasech, kdy i přes vyrovnané kurzy má jeden z týmů v aktivitě navrch a po vstřeleném gólu dále útočí.
 • Kurzy na remízu, nepadne-li další gól, se postupně zvyšují. Po cca 10 minutách od vypsání potom dokážou (v případě Tipsportu) vyrůst na požadovanou hladinu. To znamená, že v některých zápasech můžete nepřízeň kurzů dohonit. Klíčová je ovšem dynamika na hřišti – pokud po vstřeleném gólu začne tlačit prohrávající tým, kurzy se zastaví na své hladině, nebo se o něco sníží.
 • Nikdy nespoléhejte na to, že gól „už asi nepadne“, tedy že nebude remíza. Čím později v zápase, tím šance na gól stoupá. Hodně gólů padá i v poslední minutě nastavení. Dokonce existují zápasy, kdy tým ztratí dvougólové vedení v posledních 10 minutách atd. Tímto způsobem jsem přišla o dvě sázky – v jednom zápase padl vlastní gól v 90 minutě, ve druhém zápase byla v 89 minutě nařízená penalta.
 • Vůbec je lepší zcela se vyvarovat svých dojmů a instinktů a prostě jet čistou matematiku.

Výsledky testu

V průběhu testu jsem se zaměřila na celkem 31 zápasů. Sázka na 12 činila 50 korun, sázka na remízu v průběhu zápasu variovala podle výšky kurzů od 15 do cca 19 korun.

Prvních 10 kol pro mě bylo ztrátových (-7 korun).

Celkem jsem skončila v zisku 20 korun. Tento úspěch přičítám pozdějšímu vytříbení strategie, kdy už jsem tak nějak dostala cit pro to, na jaký zápas se vyplatí sázet.

Ukázka sázky a protisázky u Fortuny:

Ukázka sázky a protisázky u Tipsportu:

Musím se přiznat, že jsem měla asi také štěstí, protože když jsem se naposledy dívala na fotbal, tak ty kurzy nevycházely, tzn. jednalo by se o další sázku se ztrátou (i když jen malou).

Z testu jsem tedy odvodila, že ačkoliv myšlenka je velmi zajímavá, praxe může být ošidná. Kurzy, jaké jsou uváděné v článku, najdete v českých sázkovách jen stěží. K tomu si přičtěte různé vlivy, jako možné nevypsání kurzů. A nakonec nezapomeňte na velmi malé, téměř až zanedbatelné zisky – abyste skutečně něco vyhráli, musíte sázet spoustu zápasů, navíc s částkami alespoň v hodnotě 10 000 / 3000 korun, což je poměrně dost.

Sama od sebe bych vám tedy tuto strategii asi nedoporučila, ale na druhou stranu vám ji nemůžu ani vyvrátit, protože to může být cesta. Jenom se přitom děsně nadřete a zisk vám to nejspíš stejně nezaručí.

ČTĚTE TAKÉ:
Test sázkové strategie: Live navýšení kurzů na over 1,5 gólu nabízí zajímavou možnost výdělku

Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
 1. 9.2.2018 10:52

  Díky za vyhodnocení a váš čas při rozsáhlém testování. To muselo skutečně zabrat hodně času! Dospěl jsem ke stejnému výsledku. Tato strategie byla deklarována na zahraničním webu, kde zřejmě mají jiné sázkovky s jinými možnostmi. Je také možné, že tento styl sázení byl nějakou dobu známý a sázkovky se mu stačily přizpůsobit.nJe jasné, že žádná dlouhodobě zisková strategie neexistuje a sázení je prostě o náhodě.

  Odpověď
 2. Stanik
  9.2.2018 19:33

  Tak tipáč a fortuna s jejich 90 až 92% payoutem u live sázení je cesta do pekel. Chce se to poohlédnout po jiné české konkurenci :-), která to tak neškrtí.

  Odpověď
  • 11.2.2018 17:17

   Samozřejmě, čím vyšší pay-out, tím větší šance na zisk. Na druhou stranu, Tipsport má asi největší nabídku live sázkových příležitostí – ono už jen v daném dnu narazit na zápas s vyrovnanými kurzy na oba týmy, který navíc bude mít live přenos, bývá docela těžké.

   Odpověď
 3. VitaK
  22.2.2018 11:42

  v tomto systému vidím problém a to v situaci, kdy vsadíte "12" za kurz 1,4 a za celý zápas nepadne kurz, tudíž se ani nezvedne kurz na remízu a vy jste prohrávající v každém případě

  Odpověď
 4. Minato
  24.4.2018 14:29

  Zkoušel jsem si také v praxi za nějaké drobné vyzkoušet a přínos v tom sám nevidím. Jednak je třeba vybrat vždy utkání, ve kterém po vsazení první příležitosti padne minimálně jedna branka (nepadne-li prvně vsazený tiket prohrává a k tiketu druhému se již nedostanete). Pokud jde utkání v ideální stopě (podle plánu), pak je celkový výdělek natolik nízký, že se de facto vyrovnává sázení v nízkých kursech cca 1,2 až 1,4.

  Odpověď

Váš názor

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole