Přihlášení:
Menu
Logo týmu Bordeaux
Ligue 1 | 20:00 - dnes
Logo týmu Paris SG
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu San Jose
NHL | 03:37 - zítra
Logo týmu Colorado
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Sport Vaasa
SM Liiga | 16:30 - dnes
Logo týmu IFK Helsinki
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Příbram
1. liga | 13:00 - 06. 03.
Logo týmu Liberec
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Hoffenheim
Bundesliga | 14:30 - 06. 03.
Logo týmu Wolfsburg
Náš tip:
2
SBR
Logo týmu Kawasaki F.
J League | 09:00 - dnes
Logo týmu Cerezo
Logo týmu Nagoja
J League | 10:00 - dnes
Logo týmu Gamba
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Super League | 10:30 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Teplice
Pohár | 13:00 - dnes
Logo týmu Brno
Logo týmu Sivasspor
Super League | 13:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí

Test sázení proti remízám: Sázkovky se brání zuby nehty!

30. 12. 2020 08:00, upraveno: 6. 1. 2021 10:32
autor: ladyextreme
Před pár dny se tady na webu objevila zajímavá sázková strategie, která spočívá v sázkách na 12 (tedy nebude remíza) a včasných live protisázkách na remízu ve chvíli, kdy padne gól. Tato sázková strategie mě skutečně zaujala, neboť slibovala jistý zisk. Proto jsem se rozhodla pro malý test. Výsledky najdete níže.
blank
I zdánlivě jistý sázkový systém může narazit na své limity, z nichž některé jsou sázkovkami zcela nezaviněné, zatímco jiné jsou praktikovány s úmyslem zabránit ziskovosti sázkařů.

Pojďme si shrnout průběh sázení, neboť pro výsledky testu strategie i další informace je velmi důležitý. Sázení podle této strategie probíhá ve dvou krocích:

 1. Před zápasem vsadíte poměrnou část na 12 s kurzem vyšším než 1,30 ve fotbalovém zápase kurzově vyrovnaných týmů, načež si pustíte televizi a zápas sledujete.
 2. Okamžitě po vstřelení gólu (jakýmkoliv týmem) vsadíte menší protisázku na remízu. Tím pádem byste měli dosáhnout menšího, avšak jistého zisku.

Průběh testu sázkové strategie

Jelikož předchozí zkušenosti mě naučily, že většina sázkových strategií funguje pouze na papíru, nikoliv v praxi, pro svůj test jsem si zvolila jen malé vklady. Před zápasem, na sázkovou příležitost 12 (nebude remíza) jsem sázela 50 korun. Během zápasu, po vstřelení gólu, jsem si jako sázku na remízu vyčlenila 15 korun. Tuto sázku jsem ovšem velmi rychle začala měnit podle skutečné výšky nabízených kurzů, neboť kurzy se liší a v tomto případě i jen pár desetin dělá velké rozdíly.

Fortuna – pěkné kurzy na remízy, pokud tedy jsou

Strategii jsem začala testovat u Fortuny. Z mé zkušenosti vyplynulo, že tato sázkovka dokáže nabídnout poměrně solidní kurzy jak před zápasem, tak i v průběhu zápasu, tedy na remízu.

Matematicky mi tedy u Fortuny strategie vycházela – kurzy na remízu bývají dostatečně vysoké na to, aby pokryly náklady na obě sázky a ještě vygenerovaly pár korun zisku. Jenže pak přišla na řadu praxe.

Ikona týmu Bordeaux
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Paris SG
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 150 Kč zdarma za registraci u Tipsportu
Už v rámci prvních 5 sázek se hned 2x stalo, že Fortuna po vstřeleném gólu stáhla kurzy a buď je nenabídla rovnou do konce zápasu, nebo je do nabídky vrátila třeba za 15 – 20 minut. Z pohledu strategie, která je založená právě na bezprostřední sázce po vstřeleném gólu, je to zcela zásadní chyba.

Fortuna nevypsala sázky

V zápase mezi Paris FC X Ajaccio po vstřeleném gólu byly kurzy staženy a v nabídce se objevily až po 15 minutách. To je pro strategii, která vychází ze sázení bezprostředně po vstřeleném gólu, zcela zásadní problém.

Kvůli této skutečnosti jsem tedy po pár dnech přešla do Tipsportu. Tuto sázkovku jsem si vybrala ze dvou důvodů:

 • Mám s ní dlouholeté zkušenosti. Jednalo se o první sázkovku, kterou jsem v životě použila, protože nabízela streamy na hokej.
 • Nabízí velkou spoustu live sázkových příležitostí, více než jakákoliv jiná česká sázkovka.

Tipsport – s výškou kurzů to nepřehání

Takže u Tipsportu jsem začala slibně, ale po pár sázkách jsem narazila na další věc. Výšky kurzů na remízy bezprostředně po vstřelení gólu nebyly tak vysoké, aby mi daly možnost pokrýt obě sázky a ještě něco vydělat. Ve skutečnosti jsem u několika prvních sázek byla v průměru cca 1 – 2 koruny v minusu.

ztráta

Tato protisázka by vytvořila ztrátu cca -0,5 koruny. Po čase kurzy vystoupají, ale kdo vám zaručí, že do té doby nepadne gól?

Musím se přiznat, bylo mi divné, že Fortuna nabízí vyšší kurzy než Tipsport, protože z mé zkušenosti vyplývá, že právě Fortuna mívá nejvyšší marže a tedy nejnižší kurzy (vyjma některých sázek na českou fotbalovou ligu atd.). A tak jsem kombinovala a zkoušela dál.

Z mého testování dále vyplynulo:

 • Pro strategii je zcela zásadní vyhlédnout si skutečně vyrovnané týmy. Sázet na zápasy s kurzy 2,00/3,00 sice může vycházet, ale úspěšnost se snižuje.
 • Lepších výsledků dosáhnete v zápasech, kdy i přes vyrovnané kurzy má jeden z týmů v aktivitě navrch a po vstřeleném gólu dále útočí.
 • Kurzy na remízu, nepadne-li další gól, se postupně zvyšují. Po cca 10 minutách od vypsání potom dokážou (v případě Tipsportu) vyrůst na požadovanou hladinu. To znamená, že v některých zápasech můžete nepřízeň kurzů dohonit. Klíčová je ovšem dynamika na hřišti – pokud po vstřeleném gólu začne tlačit prohrávající tým, kurzy se zastaví na své hladině, nebo se o něco sníží.
 • Nikdy nespoléhejte na to, že gól „už asi nepadne“, tedy že nebude remíza. Čím později v zápase, tím šance na gól stoupá. Hodně gólů padá i v poslední minutě nastavení. Dokonce existují zápasy, kdy tým ztratí dvougólové vedení v posledních 10 minutách atd. Tímto způsobem jsem přišla o dvě sázky – v jednom zápase padl vlastní gól v 90 minutě, ve druhém zápase byla v 89 minutě nařízená penalta.
 • Vůbec je lepší zcela se vyvarovat svých dojmů a instinktů a prostě jet čistou matematiku.

Výsledky testu

V průběhu testu jsem se zaměřila na celkem 31 zápasů. Sázka na 12 činila 50 korun, sázka na remízu v průběhu zápasu variovala podle výšky kurzů od 15 do cca 19 korun.

Prvních 10 kol pro mě bylo ztrátových (-7 korun).

Celkem jsem skončila v zisku 20 korun. Tento úspěch přičítám pozdějšímu vytříbení strategie, kdy už jsem tak nějak dostala cit pro to, na jaký zápas se vyplatí sázet.

Ukázka sázky a protisázky u Fortuny:

Ukázka sázky a protisázky u Tipsportu:

Musím se přiznat, že jsem měla asi také štěstí, protože když jsem se naposledy dívala na fotbal, tak ty kurzy nevycházely, tzn. jednalo by se o další sázku se ztrátou (i když jen malou).

Z testu jsem tedy odvodila, že ačkoliv myšlenka je velmi zajímavá, praxe může být ošidná. Kurzy, jaké jsou uváděné v článku, najdete v českých sázkovách jen stěží. K tomu si přičtěte různé vlivy, jako možné nevypsání kurzů. A nakonec nezapomeňte na velmi malé, téměř až zanedbatelné zisky – abyste skutečně něco vyhráli, musíte sázet spoustu zápasů, navíc s částkami alespoň v hodnotě 10 000 / 3000 korun, což je poměrně dost.

Sama od sebe bych vám tedy tuto strategii asi nedoporučila, ale na druhou stranu vám ji nemůžu ani vyvrátit, protože to může být cesta. Jenom se přitom děsně nadřete a zisk vám to nejspíš stejně nezaručí.

ČTĚTE TAKÉ:
Nesázejte na vítěze, zabíjí to váš zisk!

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
 1. blank
  9.2.2018 10:52

  Díky za vyhodnocení a váš čas při rozsáhlém testování. To muselo skutečně zabrat hodně času! Dospěl jsem ke stejnému výsledku. Tato strategie byla deklarována na zahraničním webu, kde zřejmě mají jiné sázkovky s jinými možnostmi. Je také možné, že tento styl sázení byl nějakou dobu známý a sázkovky se mu stačily přizpůsobit.nJe jasné, že žádná dlouhodobě zisková strategie neexistuje a sázení je prostě o náhodě.

  Odpověď
  • Marek
   blank
   18.1.2021 20:43

   Ano, strategie LTD byla zajimava pred 15 lety, hlavne na burzach. Bohuzel, ted uz to moc nefunguje.Jisteni na CS marketu 0:0

   Odpověď
 2. Stanik
  blank
  9.2.2018 19:33

  Tak tipáč a fortuna s jejich 90 až 92% payoutem u live sázení je cesta do pekel. Chce se to poohlédnout po jiné české konkurenci :-), která to tak neškrtí.

  Odpověď
  • blank
   11.2.2018 17:17

   Samozřejmě, čím vyšší pay-out, tím větší šance na zisk. Na druhou stranu, Tipsport má asi největší nabídku live sázkových příležitostí – ono už jen v daném dnu narazit na zápas s vyrovnanými kurzy na oba týmy, který navíc bude mít live přenos, bývá docela těžké.

   Odpověď
 3. VitaK
  blank
  22.2.2018 11:42

  v tomto systému vidím problém a to v situaci, kdy vsadíte "12" za kurz 1,4 a za celý zápas nepadne kurz, tudíž se ani nezvedne kurz na remízu a vy jste prohrávající v každém případě

  Odpověď
 4. Minato
  blank
  24.4.2018 14:29

  Zkoušel jsem si také v praxi za nějaké drobné vyzkoušet a přínos v tom sám nevidím. Jednak je třeba vybrat vždy utkání, ve kterém po vsazení první příležitosti padne minimálně jedna branka (nepadne-li prvně vsazený tiket prohrává a k tiketu druhému se již nedostanete). Pokud jde utkání v ideální stopě (podle plánu), pak je celkový výdělek natolik nízký, že se de facto vyrovnává sázení v nízkých kursech cca 1,2 až 1,4.

  Odpověď
 5. blank
  10.2.2019 3:26

  tato strategia je jedna z mojich dlhodobo naj a urcite sa da na nej zarobit. Ja osobne najskor davam proti remize najskor az cez polcas. niekedy az v 60 min. kedy kurzy proti remize su na slusnej urovni a po gole sa da dobre poistit. ideal na toto je betfair ci ina burza..

  Odpověď
  • laston
   blank
   23.4.2019 17:25

   A ked gól nepadne vobec v zapase tak si na nule

   Odpověď
1 2

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TOP10SportSites
Search