Přihlášení:
Menu
Logo týmu Manchester City
Premier League | 18:30 - zítra
Logo týmu Manchester United
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Pardubice
Extraleague | 15:00 - zítra
Logo týmu Sparta Praha
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Villarreal
Primera Divisio.. | 21:00 - dnes
Logo týmu Atletico Madrid
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Eisbaren
DEL | 19:30 - dnes
Logo týmu Köln
Náš tip:
5.5
UO
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
4.5
UO
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Plzeň
Extraleague | 17:30 - dnes
Logo týmu Kometa Brno
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Karlovy Vary
Extraleague | 17:30 - dnes
Logo týmu Vítkovice
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Zenit Peterburg
Premier League | 17:30 - dnes
Logo týmu Dynamo Moskva
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Liberec
Extraleague | 18:00 - dnes
Logo týmu Třinec
Náš tip:
6.5
UO
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Trenčín
Extraliga | 18:00 - dnes
Logo týmu Budapest MAC
Náš tip:
6.5
UO
Logo týmu Linz
Eishockey Liga | 19:15 - dnes
Logo týmu Dornbirn
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
5.5
UO
Logo týmu Norimberk
DEL | 19:30 - dnes
Logo týmu Straubing
Náš tip:
1
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
2. Bundesliga | 19:30 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
2
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
2. Bundesliga | 19:30 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Servette GE
Nationalliga A | 19:45 - dnes
Logo týmu Biel Bienne EHC
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Inter Milan
Serie A | 20:45 - dnes
Logo týmu Roma AS
Náš tip:
0.5
UO (1.pol.)

U MaxiTip si na výplatu peněz počkáte pěkně dlouhou dobu

2. 4. 2019 10:57, upraveno: 3. 4. 2019 09:22
autor: ladyextreme
Jste z Tipsportu nebo třeba z Fortuny zvyklí, že jeden den zadáte příkaz k výběru peněz a druhý den je už máte na účtu? Tak na to u MaxiTip raději hned zapomeňte.
MaxiTip
Moje zkušenosti se sázkovou kanceláří MaxiTip jsou veskrze negativní. Pokud sázkovka přijde na to, že sázíte value bety, udělí vám neskutečně nízké limity.

Poté, co jsem s MaxiTip řešila nekonečné snižování kurzů až na zcela nevýhodnou hladinu, jsem se rozhodla své působení u této sázkové kanceláře ukončit a peníze vybrat. Pokud jste můj předešlý článek nečetli, potom věřte, že se jednalo o pouhých cca 14 tisíc, takže ne o žádnou závratnou částku.

Zákaznická podpora a žvásty o herním řádu

Příkaz jsem zadala v pondělí 18. března a potom čekala. Když jsem peníze nedostala ani ve čtvrtek, kdy to pro mě byl vzhledem k posledním zkušenostem u výše zmiňovaných sázkovek Tipsport a Fortuna zdaleka nejzazší termín, vydala jsem se pátrat, jak to s vyplácením je. K dotazu jsem využila zákaznické podpory skrze chat sázkovky.

Tento rozhovor mě opravdu pobavil. Na dotaz, jak dlouho trvá výběr peněz, jsem dostala fakt trefnou odpověď: „Výběry jsou odeslány dle obchodních podmínek“. Jako opravdu, nic jiného by mě asi ani nenapadlo. Trošku mi to přišlo jako ty alibistické žvásty lidí, kteří nemají tak docela čisté svědomí a místo věcných odpovědí se odvolávají na zákony. Takže jsem se nenechala odbýt a napsala jsem, že to je mi jasné, ale kolik že to dělá dní? V odpovědi se mi konečně dostala potřebná informace a o to, že MaxiTip má na výplatu 10 pracovních dní.

Inu, poděkovala jsem a čekala jsem dále. Po týdnu mi to opět nedalo a tak jsem prošla některá diskusní fóra a narazila na lidi, kteří si stěžovali, že jim MaxiTip nevyplatil peníze kvůli tomu, že při sázce cíleně využili chybně vypsaných kurzů. Jako vážně. Jedna z kauz byla starší a již promlčená, druhá však byla poměrně nová, z roku 2017. Zde si dovolím malou odbočku.

Vsadili byste si u sázkové kanceláře, kdybyste věděli, že nemůžete vyhrát?

Ikona týmu Pardubice
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Sparta Praha
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 150 Kč zdarma za registraci u Tipsportu
Když sázíte a chcete vyhrát, tak vaší přirozenou snahou musí být hledání chyb sázkovek. Pokud se sázková kancelář k takové věci staví tak, že každému, kdo se snaží chybu využít, odmítne vyplatit výhru, potom by se měla přejmenovat na casino a předem dát na srozuměnou, že v ní nikdy nevyděláte. Jedná se o klamání zákazníků a podle mého názoru o podvod.

Takže teď mi v hlavě pořád vrtá jedna věc. Kdyby lidi věděli, že v sázkovce mohou peníze pouze prodělat, sázeli by u ní? Rozhodně ne.

Výplata v nejzazším termínu

Ale zpět k výběru peněz. Na konto těchto kauz jsem si začala říkat, že už peníze možná neuvidím. Nejednalo se sice o nijak závratnou částku, ale jelikož MaxiTip si hlídá i sázky v řádech stokorun, tak by mě to vážně nepřekvapilo.

ČTĚTE TAKÉ:
Test strategie, který se opírá o možnost cash out v průběhu zápasu (předčasné vyplacení peněz)

Vyústění to mělo v pondělí, přesně po uplynutí 14ti dní (a 10ti pracovních dní). Když jsem ráno neměla peníze na účtu, tak jsem se začala shánět po možnostech odvolání (překvapilo mě, že třeba na stránkách MF je deset odkazů a kontaktů pro provozovatele kasin, ale kontakt/odkaz pro zákazníka není žádný) a mimo jiné jsem napsala i na MaxiTip s dotazem, kdy tedy dostanu peníze na účet, a s upozorněním, že čekám už 10 pracovních dní. Odpověď jsem sice žádnou nedostala, ale odpoledne peníze na účet přišly.

Takže 14ti denní čekací doba byla splněná a já jsem si nyní naprosto jistá, že do MaxiTipu už nepošlu ani korunu, natož pak těch 100 tisíc korun, o kterých jsem přemýšlela kvůli jejich vstupnímu bonusu. Tato sázkovka je pro mě zcela nedůvěryhodná, takže se do rukou svěřím raději někomu jinému.

Menší firma, menší obrat

Samozřejmě chápu, že malé firmy, mezi něž Maxitip nejspíše patří, mají malý obrat a peníze tedy mohou vyplácet až za delší dobu. Na druhou stranu, tak malé částky jako je 14 tisíc by pro sázkovku neměly být problém. Pomalým vyplácením peněz jsou sázkovky proti sobě, protože pokud chtějí hráče motivovat k sázení, měly by je také naučit, že výhry jsou okamžité a vypěstovat v nich takový ten reflex rychle získaných peněz (probudit v nich závislost). Je to hloupé, když to takhle řeknu, ale je to fakt. Když si závislák vybere peníze, tak je hodně pravděpodobné, že je zase brzy vloží a prohraje. Nicméně když na výplatu bude čekat dlouhých 14 dní, tak příště radši vsadí tam, kde mu výhru vyplatí hned.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
 1. Tomas
  6.5.2019 13:33

  Ja mam podobny problem se SynotTip! Cekam na 70k uz par dnu. Oni sami nevedi z jake banky se penize vyplaci… Zlatej Tipsport.nMaxiTip jsem nezkousel… Kazdopadne hezka zkusenost.

  Odpověď
  • Eliška
   17.8.2019 11:53

   Dobrý den,nZa kolik dní Vám peníze přišly?nMám podobný problém, prý probíhá schvalovací proces u větších částek.

   Odpověď
 2. Eda
  6.5.2019 20:00

  S menšími částkami ale asi problém nemají… 1500 jsem požádal v Sobotu, v Pondělí dopo to bylo na účtě. Ale asi taky vyměním, hraju Live na fotbal a těch zápasů na výběr tam moc není…

  Odpověď
 3. Vlasta
  7.6.2019 11:44

  S Maxitip mam podobné zkušenosti. Limitovali mě při cca +15k. Na výplatu jsdm čekla 3 neděle, zabrala až druhá urgence.

  Odpověď
 4. Aaa
  7.6.2019 11:50

  Kamos si k nim dal 100 tisic ze protoci a pak vybere a byl kontrolovanej od zacatku a nebrali mu kazdou druhou sazku az se na to vybod a byl rad kdyz dostal zpet svy penize. S tim testem to ani nepokousejte.

  Odpověď
 5. Maryška
  8.8.2019 12:53

  Maryška:Maxi-Tip jsem na jednom účtu zablokovala nadosmrti a v blízké době po obdržení výher to udělám stejně na druhém.

  Odpověď

Váš názor

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Search