Přihlášení:
Menu

Proč sázet u Maxi Tip?

MaxiTip.cz je jedna z nejmladších sázkových kanceláří s českou licencí. Nabízí téměř 350 poboček a sázet online můžete od roku 2017. Vyznačuje se velmi moderním přístupem k sázení a často nabízí vychytávky, které jinde nenajdete. Zásadní je třeba možnost registrace do sázkovky, aniž byste museli někam chodit – Maxi Tip vyšle svého pracovníka k vám domů a to na své náklady.

Aktualizováno: 28.07. 2020, 10:27
Vkladový bonus
200% až do 100.000100000
Připsání bonusu: Za 1. vklad
Získat bonus
 • Minimální vklad: 100100
 • Bonusový kód: není potřeba
 • Další info:
  Maxitip se rozhodl nabídnout novým klientům až 200% bonus. Pokud vložíte 50.000 Kč, tak Maxitip vám dá bonus 100.000 Kč. Bonus je třeba nejprve protočit 30x.
Více info o bonusu
Startovací bonus
100% až do 1.0001000
Připsání bonusu: Po dokončení registrace
Získat bonus
 • Minimální vklad: 200200
 • Bonusový kód: není potřeba
 • Další info:
  Pro získání 1.000 Kč na peněžní účet, je nutné provést registraci a aktivaci účtu. Výše bonusu je 100% z vkladů, které učiní zákazník do 5 dní po získání trvalého konta.
Více info o bonusu

Hlavní přednosti

 • Aktivace účtu přes kurýra u vás doma!
 • 100% bonus až 100.000 Kč
 • Za dokončenou registraci získáte až 1000 Kč
 • Česká lokalizace a technická podpora
MaxiTip má od začátku února problém s vyplácením peněz uživatelům (doba výplaty může být i více než 60 dní), proto nedoporučujeme nyní u MaxiTip sázet. Budeme vás nadále informovat o této situaci více v komentářích zde.

Jak otevřít účet u Maxitip.cz?

Pro registraci navštivte stránky sázkovky Maxi Tip a klikněte na žlutý nápis „zaregistrujte se!“ v pravém horním rohu. Vyplňte své údaje jako je přihlašovací jméno, heslo nebo vaše adresa. Po vyplnění všech údajů pokračujte zaškrtnutím možnosti „četl jsem a souhlasím…“ na konci formuláře a potvrzením vašeho výběru kliknutím na žluté tlačítko „odeslat“.

Následuje potvrzení registrace. Na vámi uvedený mobil je odeslán čtyřmístný číselný kód, který vložíte do dalšího okna a potvrdíte. Okamžitě poté vám u Maxi Tip vznikne dočasný účet. Tento účet má svá omezení, například do sázkovky na něj můžete vložit maximálně 3000 korun. Abyste získali regulérní účet, musíte do 30ti dnů od založení dočasného účtu potvrdit své údaje. A tady přichází na řadu největší vychytávka společnosti Maxi Tip.

Na uvedený telefon se vám nejpozději následující pracovní den ozve pracovník sázkovky a domluví se s vámi na způsobu ověření účtu, který vám bude nejvíce vyhovovat. Na výběr budete mít registraci na pobočce, nebo právě možnost pozvat si pracovníka sázkovky (kurýra) přímo k vám domů (více o této službě).

Založit účet a objednat kurýra (nemusíte chodit na pobočku)

Jak sázet u Maxitip.cz?

Přihlaste se ke svému sázkařskému účtu na stránkách Maxi Tip zadáním přihlašovacího jména/hesla a kliknutím na tlačítko „přihlásit“ v pravém horním rohu. Vyberte si z možnosti klasických kurzových sázek nebo sázek live kliknutím na jednu z možností v horním menu.

Maxitip.cz - mobilní aplikace / live sázení

Pokračujte výběrem požadovaného sportu v levém horním menu a výběrem příslušné sázkové příležitosti v nabídce uprostřed. Opakujte, dokud váš výběr nebude celý. Nakonec zvolte velikost sázky a její způsob (jednoduchá/kombinace) a potvrďte kliknutím na žluté tlačítko „VSAĎTE SÁZKU“.

Maxi Tip nabízí vysoké kurzy oproti ostatním českým kancelářím. Tyto kurzy můžete vidět ve výpisu zápasů, kde vypisujeme nejvyšší kurzy u každého zápasu!

Sázky live

Sázení v průběhu utkání, tedy na live sázky probíhá prakticky stejně, jako sázení předzápasových tipů. V horním menu kliknete na „sázky live“ a poté si vyberete sázkovou příležitost. Po rozkliknutí této sázkové příležitosti vyberete příslušnou sázku, připravíte svůj tiket a vše potvrdíte kliknutím na žluté tlačítko „VSAĎTE SÁZKU“.

Sázení přes mobil a tablet

Maxi Tip má velmi zdařilé internetové stránky, ale po prohlížení kurzové nabídky a sázení v mobilu či tabletu je k dispozici také mobilní aplikace. Díky ní je prohlížení v mobilu a tabletu ještě mnohem pohodlnější a rychlejší, nehledě na šetření mobilních dat.

Mobilní aplikace Maxi Tipu je k dispozici pro platformu Android a iOS a to přímo na stránkách sázkovky.

Stáhněte si mobilní aplikaci Maxi Tip:

App Store stahnout Stahnout Android Windows phone stahnout

Jak vložit peníze

Peníze na svůj účet u Maxi Tipu můžete vložit několika velmi pohodlnými způsoby. Možnosti vkladu peněz jsou následující:

Logo Druh platby Délka zpracování Poplatky Limity
Ikona platby: Na pobočce Na pobočce ihned 0
max 1010
Ikona platby: ePlatba ePlatba ihned 0
max 1010
Ikona platby: Bankovní převod Bankovní převod 1-3 dny 0
max 1010
Ikona platby: Mastercard Mastercard ihned 0
max 1010
Ikona platby: Visa Visa ihned 0
max 1010

Jak vybrat peníze

U Maxi Tip máte hned několik možností pro výběr peněz. Vzhledem k rychlosti zpracování vám doporučujeme výběr peněz na pobočce Maxi Tip. Je-li vám přednější vaše pohodlí, potom vám doporučujeme zase převod peněz na účet.

Minimální částka pro výběr peněz u Maxi Tip byla stanovena na 10 korun.

Logo Druh platby Délka zpracování Poplatky Limity
Ikona platby: Na pobočce Na pobočce ihned 0
max 1010
Ikona platby: Bankovní převod Bankovní převod 1-3 dny 0
max 1010
Ikona platby: Visa Visa ihned 0
max 1010

Technická podpora vždy při ruce

Pokud vám není něco jasné, neváhejte kontaktovat technickou podporu, která je vám neustále při ruce – stačí v kteroukoliv dobu kliknout na chatovací okno v pravém dolním rohu a napsat svůj dotaz či žádost. Technická podpora vám odpoví v řádech několika málo sekund a problém s vámi vyřeší.

Registrací u Maxi Tip získáte až 1000 Kč na ruku!

Zabezpečení
Maxi Tip vlastní platnou českou licenci k provozování sázení na internetu. S touto licencí je mimo jiné spojeno také pečlivé zabezpečení citlivých údajů klientů, které je rovno zabezpečení předních bankovních domů a státních institucí. Chce-li sázková kancelář na našem území podnikat, zkrátka musí mít ty nejúčinnější zabezpečovací prvky jako je protokol SSL (HTTPS) a pokročilé zabezpečovací prvky typu dvoufázového ověřování prostřednictvím mobilního telefonu.
Maxi Tip
Maxi Tip je poměrně nová sázková kancelář, která do svého oboru přináší mnoho neotřelých nápadů. Jako první česká sázkovka nabízí třeba možnost ověření vašeho sázkového účtu u vás doma. Klienti jsou díky tomu ušetřeni mnohdy dost náročné cesty na pobočku sázkovky. Další předností Maxi Tip jsou velmi zajímavé bonusy a vysoké kurzy.
6.5 Celkový výsledek
Výborně

Maxi Tip je poměrně nová sázková kancelář, která do svého oboru přináší mnoho neotřelých nápadů. Jako první česká sázkovka nabízí třeba možnost ověření vašeho sázkového účtu u vás doma. Klienti jsou díky tomu ušetřeni mnohdy dost náročné cesty na pobočku sázkovky. Další předností Maxi Tip jsou velmi zajímavé bonusy a vysoké kurzy.

Kurzová nabídka
8.5
LIVE sázení
7
Sázení přes mobil
7.5
Promo akce
7
Věrnostní program
7
Zákaznická podpora
6.5
Bezpečnost
10
Vklady a výběry
9.5
Hodnocení uživatele : 1.88 (37 hlasy)

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
TOP10SportSites
Search