Přihlášení:
Menu
Logo týmu Manchester City
Premier League | 20:30 - 19. 02.
Logo týmu West Ham
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Milan AC
Serie A | 20:45 - dnes
Logo týmu Torino AC
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Calgary
NHL | 22:00 - dnes
Logo týmu Anaheim
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Kärpät
SM Liiga | 16:00 - 19. 02.
Logo týmu Sport Vaasa
Náš tip:
4.5
UO
Logo týmu Tottenham
Champions Leagu.. | 21:00 - 19. 02.
Logo týmu Leipzig
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Club Brugge
UEFA Europa Lea.. | 18:55 - 20. 02.
Logo týmu Manchester United
Náš tip:
1X
DS
Logo týmu Dynamo Kyjev
Premier League | 16:00 - 22. 02.
Logo týmu Vorskla Poltava
Náš tip:
4.5
UO
Logo týmu Ufa
KHL | 15:00 - dnes
Logo týmu Sochi
Logo týmu Chomutov
1st League | 17:30 - dnes
Logo týmu Havířov

Recenze mobilní aplikace Fortuna

27. 8. 2019 09:19, upraveno: 17. 10. 2019 08:34
autor: LadyAmbientte
Sázková kancelář Fortuna nabízí vedle vlastních internetových stránek také mobilní aplikaci, díky níž si sázení můžete užít nejen ve svém počítači, ale i v mobilu. Přinášíme vám recenzi mobilní aplikace Fortuny, ve které najdete všechny potřebné informace včetně té, zdali aplikace stojí za to.

Mobilní aplikace Fortuna je stejně jako její internetové stránky laděná do žluto-černé. Černá barva má přitom jasnou převahu, takže aplikace se příjemně používá v jakoukoliv denní i noční dobu. Černá barva šetří oči v jakékoliv situaci a přitom dobře kontrastuje se žlutou, takže údaje jsou dobře čitelné i na přímém slunci.

Mobilní aplikace od Fortuny – funkce

V rámci aplikace může sázkař využívat všechny základní funkce včetně sázení před zápasem či v průběhu zápasu. Některé live sázkové příležitosti doprovází streamy, které lze roztáhnout na celou obrazovku mobilu. Streamy v mobilu jsou poměrně kvalitní, neboť se roztahují pouze na malou plochu.

Pokud k dispozici nejsou streamy, sázková událost je mnohdy doplněna alespoň infografikou, díky níž víte základní dění na hřišti, jako například právě probíhající nebezpečný útok či vhazování. Tato funkce ale bohužel zatím není dovedena k dokonalosti jako například na Livesportu, kde máte kompletní komentář. Jedná se tedy spíše o designovou záležitost, bez které se v pohodě obejdete.

Vůbec nejzajímavější funkci celé aplikace vidím v možnosti označit si své oblíbené zápasy (kliknutím na hvězdičku), díky čemuž se vám tyto zápasy objeví v samostatné záložce, takže o nich máte přehled a můžete s nimi pracovat prakticky hned. Tato možnost je nenahraditelná při využívání různých live sázkových systémů.

Aplikace od Fortuny je velmi stabilní a rychlá

Mobilní aplikaci od Fortuny si můžete stáhnout ze stránek sázkové kanceláře, přičemž je třeba povolit stahování aplikací z neznámých zdrojů přímo ve vašem telefonu. Aplikace je dostupná pro Android i iOS a má jenom pár MB a to i po instalaci. Navíc je hardwarově nenáročná, takže ji můžete používat i v zastaralejších zařízeních.

Fortuna aplikaci hodnotíme veskrze pozitivně. Na rozdíl od stránek tohoto sázkového giganta běží bez problémů, to znamená, že nepadá, nezasekává se, nezpomaluje se a netropí žádné další problémy jako je zahřívání telefonu atd. Tato aplikace je navíc poměrně nenáročná na data (pokud si nepustíte stream), takže ji lze používat skutečně pořád.

Stáhněte si mobilní aplikaci Fortuna:

App Store stahnout Stahnout Android Windows phone stahnout

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Search