Přihlášení:

nineteen + 1 =

Menu
Logo týmu Doněck Šachtor
Champions Leagu.. | 20:45 - dnes
Logo týmu Roma AS
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Sevilla
Champions Leagu.. | 20:45 - dnes
Logo týmu Manchester United
Náš tip:
0
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
1st League | 17:30 - dnes
Logo týmu Benátky
Náš tip:
6.5
UO
Logo týmu CSKA Moskva
UEFA Europa Lea.. | 18:00 - dnes
Logo týmu Crvena zvezda Bělehrad
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
2
SBR
Logo týmu Leganes
Primera Divisio.. | 18:45 - dnes
Logo týmu Real Madrid
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Innsbruck
Eishockey Liga | 19:15 - dnes
Logo týmu Linz
Náš tip:
4.5
UO
Logo týmu Chicago
NHL | 02:05 - zítra
Logo týmu Ottawa
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Florida
NHL | 01:35 - 23. 02.
Logo týmu Washington
Náš tip:
5.5
UO
Logo týmu Ottawa
NHL | 01:35 - 23. 02.
Logo týmu Tampa Bay
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Brno
1. liga | 15:00 - 24. 02.
Logo týmu Olomouc
Náš tip:
2
SBR
Logo týmu Slovácko 1. FC
1. liga | 16:30 - 24. 02.
Logo týmu Sparta Praha
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Sparta Praha
Extraleague | 18:00 - 26. 02.
Logo týmu Olomouc
Náš tip:
1
SBR
Logo týmu Karpaty Lvov
Premier League | 13:00 - dnes
Logo týmu Donetsk Olimpic
Čt. tip:
0
1X2
Logo týmu Kanada
OG M | 13:10 - dnes
Logo týmu Finsko
Logo týmu České Budějovice
1st League | 17:30 - dnes
Logo týmu Kladno
Logo týmu Havířov
1st League | 18:00 - dnes
Logo týmu Přerov
Logo týmu Kadaň
1st League | 18:00 - dnes
Logo týmu Ústí n. Labem

Sázejte na jistotu s naším srovnávačem kurzů (Sure Bets)

13. 4. 2017 10:00, upraveno: 5. 12. 2017 10:03
autor: LadyAmbientte
Pokud se o sázení zajímáte blíže, pravděpodobně se k vám už dávno doneslo, že existují jisté způsoby, jak si sázením vydělat. A není jich málo. Vedle klasického value bettingu a matched bettingu je jedním z nejznámějších a nejrozšířenějších způsobů jistého sázení tzv. surebetting (nebo sure bets).
Sázejte na jistotu s naším srovnávačem kurzů (Sure Bets)
Surebetting je způsob, jak si sázením vydělat bez riskování peněz.

Sure bets v překladu znamená „jisté sázky“ (z anglického jazyka) a přesně tak, jak se nazývá také funguje. Sure bets (nebo také surebetting) funguje na principu sázení na všechny možné výsledky utkání s výhodnými kurzy tak, abyste vydělali při jakémkoliv stavu zápasu.

Sure bets přitom využívá toho, že kurzy jednotlivých sázkových kanceláří se od sebe často liší – zatímco jedna sázkovka považuje za většího favorita tým A, druhá sázkovka může větší šance na vítězství přikládat týmu B. Potom se zcela jednoduše stane, že když si u takových sázkových kanceláří vsadíte na protilehlé sázkové příležitosti, můžete na tom vydělat, ať už bude výsledek jakýkoliv.

O přesném fungování surebettingu jsem se rozepsali v jednom z předchozích článků. Pokud se o jisté sázení zajímáte, doporučujeme začít u něj.

Surebetting v České republice

Od 1.1.2017 vstoupil v platnost nový zákon, který na území České republiky dovoluje operovat pouze licencovaným sázkovým kancelářím. Proces licencování sázkovek je poměrně složitý, podmínky jsou dosti nejisté a proto se působení na našem území spousta SK raději vzdala. Od té doby je tedy surebetting mnohem obtížnější, než kdy dřív.

Ikona týmu Karpaty Lvov
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Donetsk Olimpic
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 200 Kč zdarma za registraci u Fortuny
Většina vyhledávačů surebettings počítá se všemi zahraničními sázkovkami, k nimž našinec již nemá přístup. Co s tím? Naštěstí existuje náš vyhledávač nejvýhodnějších kurzů, který funguje také jako vyhledávač sure betts v sázkovkách působících na našem území. Díky našemu vyhledávači můžete najít jisté sázkové příležitosti v běžně dostupných sázkovkách pro občany ČR.

ČTĚTE TAKÉ:
Nástrahy surebetting a způsob, jak jim předejít

Jak najít sure bets dostupné v ČR?

Stačí přejít na výpis nadcházejících zápasů zde. Vaším cílem je hledat příležitosti s vysokými kurzy na všechny nabízené možnosti – výhru domácích/remízu/výhru hostů (1X2). Zdali je tato sázková příležitost skutečně surebettingem, nebo byste na ní pouze ztráceli, zjistíte za pomoci naší kalkulačky.

Kalkulačka funguje jednoduše (viz. návod u ní). Do připravených okének stačí vsadit výšku všech tří kurzů a do spodního políčka chystaný vklad. Kalkulačka vám přesně vypočítá, kolik peněz vyhrajete na každé vsazené koruně a samozřejmě i určí, kolik musíte na jaký kurz přesně vsadit, abyste byli v plusu.

Jak rozpoznat sure bets?

Sure bets (neboli jisté sázky) vypadají nějak takto:

Sázejte na jistotu s naším srovnávačem kurzů (Sure Bets)

Sure bets se týká zápasu mezi Bayernem Mnichov a Realem Madrid.

Po vložení výše kurzů do naší kalkulačky se dozvíte, že na každé vsazené 1000 koruně (přesně podle rozpisu) vyděláte 2,98 korun:

Sázejte na jistotu s naším srovnávačem kurzů (Sure Bets)

Pokud v kolonce zisk budete mít po vložení kurzů na všechny sázkové příležitosti kladné číslo, našli jste sure bets.

To sice není moc, ale jedná se pouze o ilustrační příklad. I v našich luzích a hájích bývají k vidění mnohem zajímavější příležitosti pro jisté sázky (a to dokonce i v rámci jedné sázkovky – ano, opravdu). Proto buďte trpěliví a dejte si na čas!

Aktualizováno 6.5.2017
Nově jsme začali vypisovat Sure Bet u zápasů. Každý zápas u kterého je iconka  “plamínek” nabízí možnost jisté sázky! Můžete použít filtr u výpisu zápasu s názvemSure Bet.

Vyhledávač sure bets v Českých sázkovkách

Náš projekt je teprve v plenkách. Srovnávač kurzů brzy chystáme doplnit skutečným vyhledávačem sure bets, abyste s vyhledáváním jistých sázek neměli žádnou práci. Jakmile tato funkce bude dostupná, dáme vám vědět!

Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
 1. 13.4.2017 15:16

  Dobrý den, velmi se těším na srovnávač kurzů českých sázkových kanceláří. V části článku o sure bets dostupných v ČR sice chybí odkaz na srovnání kurzů u jednotlivých zápasů, ale předpokládám, že se jedná o kurzy zveřejňované zde na webu, které zahrnují SK s ukončenou činností jako třeba Pinnacle a nebo ty, u kterých hrozí blokace v nejbližších dnech (např. 1Xbet). Proto se velmi těším na vyhledávač sure bets u českých sázkovek a předem díky za něj! 🙂

  Odpověď
  • 14.4.2017 11:52

   Jen doplnim info ohledne 1xbet. Tato spolecnost nam zdelila, ze bude pusobit na CZ i nadale a pokud by je MF bloklo, tak zalozi novou adresu a pojedou dal a tak dal. Takto chteji reagovat na nesmyslne pozadavky MF.

   Odpověď
 2. Fanda V
  14.4.2017 17:27

  Princip Sure Bettingu je cca dobře popsán, ale autor nějak mi tu chybí, že vám hned zavřou účet na sázkovce, když budete SB dělat… viz. ********

  Odpověď
  • 15.4.2017 10:30

   Pokud surebetting budete provádět opatrně (tzn. vypočítáte si a vsadíte sázku úměrnou SB a zároveň obvyklou pro sázení), tak se vám to nestane.

   Odpověď
   • Standa
    16.4.2017 14:34

    Lady? Sazka má poslední dobou vysoké kurzy od restartu, jak děláte vy surebet? Když jsem protáčel bonusy, tak byl porod najít zápas, u kterého jsem na protočených 10000 netratil 200 kč. O tom být na 0 nebo v mírném plusu nemohla být ani řeč. To jsem zkontroloval několik stovek zápasů. Používáte zahraniční sázkovky? 1bet vypadá fajn, ale nehrozí mi něco za jeho používání?

    Odpověď
    • Jakub
     20.4.2017 22:27

     Ja u 1xbet sazim jiz cca rok a bez problemu. Jen po me chteli kopii dokladu pri prvnim vyberu.

    • Nery55
     18.4.2017 20:00

     O tom 1x betu jsem hodně už četl. Pár lidí psalo na fórech, že když tam měli vysoký bankroll v řádech třeba desítek tisíc, tak jim bez udání důvodu zrušili účet, proto se toho dost bojím. Máte s nimi zkušenosti?

    • 18.4.2017 14:18

     1xbet se rozhodla jít proti proudu a i za hrozby vysoké pokuty, přijímá české hráče. Mě, jako sázejícímu, nic nehrozí! Protože podle nového loterijního zákona zodpovídá pouze sázková kancelář za to, že CZ sázejícím znemožní se registrovat a sázet. Tak využijte této příležitosti, dokud to jde!

 3. S
  20.4.2017 20:58

  Jsou tady ještě další varianty s podobným smyšlením jako 1xbet? Už jsem se tam registroval, chytl jsem pár 105% sázek. Přes oddsportal to není žádný med. Kombinace 1xbet a sazka. Chtělo by alespoň ještě jednu sázkovku jako je 1xbet.

  Odpověď
  • 20.4.2017 22:14

   Zatim od zadne SK takove informace nemame. Vedsina spolecnosti ceka, jak se rozhoupe MF. Momentalne si nechteji uzavrit cestu k pripadnemu legalnimu navratu do Cech.

   Odpověď

Váš názor

pokertiplogo kurzovesazenilogo casinohralogo
Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole