Přihlášení:
Menu
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Neftci Baku
Champions Leagu.. | 19:00 - zítra
Logo týmu Olympiakos Piraeus
Náš tip:
0
1X2 (1.pol.)
Logo týmu Sparta Praha
Champions Leagu.. | 20:30 - zítra
Logo týmu Rapid Wien
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Olomouc
1. liga | 16:00 - 31. 07.
Logo týmu Pardubice FK
Náš tip:
2.5
UO
Náš tip:
2.5
UO
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Esiliiga | 17:30 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
3.5
UO
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Esiliiga | 18:00 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
2
1X2 (1.pol.)
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Esiliiga | 18:30 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
1
1X2 (1.pol.)
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Tippeligaen | 19:00 - zítra
Logo týmu Stabaek
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Lanus
Primera Divisio.. | 02:00 - 29. 07.
Logo týmu River Plate
Náš tip:
2.5
UO
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
UEFA Europa Con.. | 18:00 - 29. 07.
Logo týmu Plzeň Viktoria
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Vorskla Poltava
UEFA Europa Con.. | 18:00 - 29. 07.
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
1
SBR
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
UEFA Europa Con.. | 19:00 - 29. 07.
Logo týmu Suduva Marijampole
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Paks SE
NB I | 18:15 - 30. 07.
Logo týmu Mezokovesd Zsory
Náš tip:
1
SBR
Logo týmu Glasgow Rangers
Premier League | 14:30 - 31. 07.
Logo týmu Livingston
Náš tip:
1
1X2 (2.pol.)
Logo týmu Charleroi
1e Klasse | 16:15 - 31. 07.
Logo týmu Sint Truidense
Náš tip:
1
SBR
Logo týmu Aldosivi
Primera Divisio.. | 23:45 - dnes
Logo týmu Racing Club
Logo týmu Boca Juniors
Primera Divisio.. | 02:00 - zítra
Logo týmu San Lorenzo
Logo týmu Botafogo
Serie B | 02:30 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí

Nástrahy surebetting a způsob, jak jim předejít

21. 10. 2015 20:48, upraveno: 5. 12. 2017 10:00
Surebetting je způsob, jak na sportovním sázení vydělávat zcela bez rizika a to aniž byste sportu rozuměli. Princip, jak surebetting (arbitrážní sázky) funguje, jsme si popsali v jednom z předešlých článků. Nyní se zaměříme na nástrahy surebettingu a způsoby, kterak se jim vyhnout.

Rizika surebettingu jsou minimální, přičemž se týkají pouze tzv. vnějších vlivů. To znamená, že surebetting jako takový je zcela bez rizika, rizikový je pouze způsob, jak se provádí, případně kde se sází atd.

U surebettingu (arbitrážních sázek) jsou známy 4 běžné nástrahy:

 • Zrušení sázky
 • Individuální chyby
 • Změny kurzů
 • Limitace sázkových kanceláří

Zrušení sázky

Bookmaker vaši sázku může zrušit z důvodu „vnitřní“ či „zjevné“ chyby. To se může stát, pokud bookmaker udělá viditelnou chybu ve vypsaném kurzu, například připíše o jednu nulu navíc.

Sázku může zrušit každý bookmaker. Chyba ve vypsaném kurzu je k vidění velmi zřídka. Většina bookmakerů sázky neruší a vy se brzy naučíte, kteří mezi ně patří a kteří nikoliv. Bookmakeři sázky mohou zrušit kdykoliv – před začátkem zápasu, v jeho průběhu i po jeho skončení. Věrohodní bookmakeři však sázky ruší pouze před zápasem a to opravdu jen v těch nejnutnějších případech.

Ikona týmu Jihoafrická republika 23
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Mexiko 23
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 500 Kč zdarma za registraci u Tipsportu
Zrušení sázky je v arbitrážním sázení to nejhorší, co se může stát. Existují však dobré způsoby, jak se těmto situacím vyhnout:

Dívejte se na kurzy, které jsou reálné. Pokud najdete tenisovou arbitráž v hodnotě 25%, je to většinou chybná arbitráž. Dobrým příkladem budiž, když jeden bookmaker vypíše kurz 2,50 na hráče A a druhý bookmaker vypíše kurz 2,55 na hráče B. V tomto případě se téměř vždy jedná o záměnu kurzů.

Vždy sázejte u bookmakerů, u nichž víte, že budou akceptovat vaši sázku. Nikdy nesázejte u bookmakerů, kteří maximální limit ukazují až ve chvíli, kdy vsadíte a nebo si těmito limity buďte jistí – časem se je naučíte nazpaměť.

Nikdy nenechávejte svou sázku nepokrytou. Pokud bookmaker zruší vaši sázku, pokryjte svou arbitráž tou nejvýhodnější protisázkou, kterou před začátkem utkání dokážete na trhu najít. Jestliže dojde ke zrušení sázky během zápasu, pokryjte svou arbitráž tou nejvýhodnější protisázku v live sázení.

Věděli jste, že srovnáváme kurzy a vypisujeme případné SureBet sázky? Stačí zatrhnout ve výpisu zápasů filtr Sure Bet!

Pokud bookmaker zruší vaši sázkovou příležitost až po zápase (což je extrémně vzácné), vezměte to jako fakt, ale příště u této sázkovky už nesázejte.

Učte se ze svých zkušenostní a nedělejte ty samé chyby.

Individuální chyby

Pokud chcete být úspěšným arbitrážním sázkařem, při sázení musíte být pozorní. Dvakrát kontrolujte všechny detaily sázky. Vždy si buďte jisti, že sázíte na správný sport, datum, událost, kurz a částku. Dobře se připravte, vše zkontrolujte a vyhněte se většině osobních chyb.

Klasickým příkladem osobní chyby při arbitrážním sázení je sázka na špatný tým. Často se však také stává, že sázkař úspěšně vsadí u prvního bookmakera na tým A, aby vzápětí zjistil, že u druhého bookmakera nemá dostatek peněz (a ani času na to je vložit), aby mohl vsadit na tým B.

ČTĚTE TAKÉ:
5 důvodů, proč byste neměli dohánět ztráty

Abyste těmto chybám předešli, vždy své sázky zkontrolujte. Teprve posléze je potvrďte. Přitom nesázejte na zápasy, které začínají za tři minuty. Nebudete mít dostatek času na zkontrolování, nehledě na to, že některé sázkovky mohou sázky uzavřít dříve a tak si prostě neškrtnete.

I pokud se vám stane, že uděláte chybu, nikdy své sázky nenechávejte nepokryté. Pokud bookmakeři vaši sázku nepřijmou nebo zruší, nebo pokud vsadíte na špatný tým, rychle svou chybu napravte co nejvýhodnějšími protisázkami.

A opět nezapomeňte, že je důležité učit se ze svých zkušeností a nikdy neopakovat své chyby.

Změny kurzů

Změny kurzů jsou nejběžnějším riskem ve sportovní arbitráži. Jedná se o část byznysu. Musíte to akceptovat. Nicméně obvykle se nejedná o hlavní problém, a když se vám stane, že prohrajete 2% na první arbitráži, 2% výhry na další arbitráži vaše ztráty vyrovnají.

Občas se stává, že jakmile potvrdíte sázku u bookmakera číslo jedna, kurzy u bookmakera číslo dvě se změní, kvůli čemuž se arbitráž zmenší nebo se dostane do ztráty. Změny v kurzech se stávají méně často, pokud na to však máte smůlu, zaměřte se na způsoby, jak tomu předejít:

Dvakrát si rozmyslete, zdali arbitráž umístit, pokud se kurzy hodně mění. Ve změnách kurzů jsou některé sázkové kanceláře rychlejší, nežli jiné, takže tyto kanceláře byste měli podchytit jako první a až následně sázet protisázku u druhé sázkovky.

Taktéž není problém předpřipravit si dva tikety v internetovém prohlížeči a tyto tikety následně během vteřiny oba potvrdit.

Pokud sázkovka vaši sázku nepřijme, nebo pokud dojde ke změně kurzů, nikdy svou sázku nenechávejte nepokrytou. Do začátku utkání najděte co nejvýhodnější protisázku, abyste minimalizovali případné ztráty.

Limitace sázkových kanceláří

Pokud budete své sázkové účty využívat pouze k arbitrážnímu sázení (surebetting), může se vám stát, že sázkovka se bude bránit. Jedná se o fakt, který při surebettingu musíte akceptovat. V podstatě se nejedná o to, že by sázkovky neměly rády arbitrážní sázení. Sázkovky jsou jako kasina – pokud budete pořád vyhrávat, dříve nebo později vás omezí, nebo uzavřou váš účet.

Některé sázkovky vás omezí po třech či čtyřech velkých sázkách, některé to udělají až po týdnech, měsících, letech. Některé sázkovky vás omezí rychleji, pokud budete často sázet na chyby v kurzech. Taktéž existují sázkovky, které vás nikdy neomezí. Mezi tyto sázkovky patří i většina sázkových kanceláří z našeho výběru.

Existuje několik teorií, jak se vyhnout omezení ze strany sázkovky. Žádnou z nich bohužel nemůžeme potvrdit jakožto jistou. Vyhýbání se omezení sázkovkou je jako hra na kočku a na myš, nicméně některé zvyky vám přece jen dopřejí delší cestu. Tady máte několik věcí, na které byste neměli zapomínat:

Zaokrouhlujte sázky. Zkuste je zaokrouhlovat k nejbližší pětce. Namísto 238 korun tak vsaďte 235 nebo 240 korun.

Nesázejte na zřejmé chyby. Toto je přímá cesta k limitaci sázkovkou. Arbitráže nad 5% by pro vás měli znamenat automatický varovný signál.

Nedělejte u sázkovky nezbytně nutné výběry. Nevybírejte peníze, pokud nemusíte. Držte výběry na minimu.

ČTĚTE TAKÉ:
5 důvodů, proč byste neměli dohánět ztráty

Dvakrát si rozmyslete, zdali vsadíte na zcela neznámou ligu v docela cizí zemi. Některé sázkovky se nad tím mohou pozastavit, zvlášť pokud na tyto třetí, čtvrté či páté ligy vám zcela neznámých zemí vsadíte hodně peněz.

Pokud se vám stane, že sázkovka vás bude při sázení omezovat, nebo uzavře váš účet, vyberte peníze a přesuňte se k jiné sázkovce. Na trhu se pohybují mnohem spolehlivější sázkovky, takže určitě nebudete mít problémy s jejich výběrem.

 

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
 1. David
  24.3.2016 16:31

  Musím vás vyvést z omylu
  Ke zrušení sázky nedojde pokud sázíte u Pinnacle nebo sázkových burz (tam důvod ke zrušení není).
  Arbitrážní sázky vůbec nesázet u klasických sázkových kanceláří ale na burzách
  Největší problém bych viděl v tom jak takovou sázku vůbec najít.
  Existují servisy které jsou zpoplatněny a tyto typy sázek nabízejí.
  Otázka tedy zní mám na to abych si takový servis mohl zaplatit z výher na tyto sázky + abych taky vyhrál něco já. Odpověď je že musíš mít kapitál a ne jen tak ledajaký. Jak se říká bez peněz do hospody nelez. Tak v surebetingu to platí stejně. Bez peněz do surebetingu nelez. Kurzovému sázení zdar a surebetingu zvláště.

  Odpověď
  • vasa
   22.7.2016 15:44

   „Existují servisy které jsou zpoplatněny a tyto typy sázek nabízejí.
   Otázka tedy zní mám na to abych si takový servis mohl zaplatit z výher na tyto sázky + abych taky vyhrál něco já. Odpověď je že musíš mít kapitál a ne jen tak ledajaký. Jak se říká bez peněz do hospody nelez.“

   Ty o nějakém spolehlivém servisu víš?
   Kdyby jo, tak bych se rád připtal /jestli dovolíš/
   Nevím sice jestli je 400 dost , ale…….
   Slyšel jsem něco o Rebelbeting.
   Dík za jakékoli valid info.

   Odpověď
   • David
    15.9.2016 12:13

    400 Euro by mohlo stačit.nRebelbetting, BetOnValue

    Odpověď
 2. lezhory
  14.10.2016 17:07

  400eur nestaci pokud chcete mit alespon 2000eur/mesic. Spis 4000uer startovni kapitl, ale da se to lehce spocitat. Musite mit cas a penize. Sazet chytre a nevybocovat. Jsou lepsi softy nez rebel ale take stoji 3000eur/rok. Cele je to o rychlosti dodavanych informaci. Casem se omezeni nebo banovani uctu u nikoho nevyhnete krome Pinacle a burz. Pokud vite jak, tak muzete sazet 10let ale to uz je jine tema. Uzivi se je ti nejmene hamizni

  Odpověď
  • Mike
   17.7.2021 18:02

   staci i 200 liber, ma to vse spocitane a zajimam se o to dlouho, jenze jak obcan cr muze delat sure bett to je skoro nemozne naka rada? mam spojence v uk jenze i jemu bylo umozneno zalozit jen ucty u deseti sazkovek…

   Odpověď

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TOP10SportSites
Search