Přihlášení:
Menu
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
3.5
UO
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
EURO | 18:00 - dnes
Logo týmu Polsko
Náš tip:
2.5
UO
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Itálie
EURO | 21:00 - 26. 06.
Logo týmu Rakousko
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Německo
EURO | 21:00 - dnes
Logo týmu Maďarsko
Logo týmu Ekvádor
Copa America | 23:00 - dnes
Logo týmu Peru
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Serie A | 00:00 - zítra
Logo týmu Palmeiras
Logo týmu Flamengo
Serie A | 00:00 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Sao Paulo
Serie A | 00:00 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Chicago
MLS | 02:00 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Brazílie
Copa America | 02:00 - zítra
Logo týmu Kolumbie

Strategie sázení na asijský handicap v NHL

20. 4. 2021 11:21, upraveno: 22. 4. 2021 10:30
autor: Hally
Sázení na asijský handicap je sázkařská strategie, kterou už většinou používají mírně pokročilí sázkaři. Na principu této sázky však není nic složitého! My si dneska asijský handicap vysvětlíme a také si ukážeme, jak ho využívat v sázení na NHL, kde je tento druh sázky ideální využívat.
Sázení na asijský handicap v NHL
Asijský handicap je skvělý způsob, jak můžete navýšit zisky ze sázení.

Jak asijský handicap funguje

Sázky na handicap (kalkulačka) obecně znamenají to, že zápas nezačíná 0:0. Podle výběru handicapu jeden z týmů dostává buď brankový náskok, nebo naopak už od začátku prohrává. Pokud tedy vybereme, že domácí vyhrají s handicapem -1,5, znamená to, že už od začátku prohrávají o 1,5 branky. Jednoduše řečeno potřebují tedy zvítězit rozdílem minimálně dvou gólů.

Zápas tedy začne -1,5:0. Pokud domácí dají dvě branky, stav je 0,5:0 a to už znamená že sázka vychází, protože domácí vyhrávají i přes vybraný handicap. Samozřejmě se dá vsadit i opačný handicap. To se doporučuje dělat v moment, kdy předpovídáme, že zápas neskončí takovým debaklem jako čeká většina sázkařů. Uveďme si to na příkladu z české hokejové ligy.

V zápase se proti sobě postaví Olomouc a pražská Sparta, která je jasným favoritem v kurzu 1.5. Na domácí Olomouc je kurz 5. Náš úsudek je takový, že Olomouc nemůže prohrát tak velikým rozdílem, a proto vybereme asijský handicap na Olomouc +2.5. Zápas tedy v našich očích začne 2,5:0 – Olomouc má náskok dvě a půl branky.

Zápas skončil výsledkem 2:3, Olomouc sice prohrála, ale náš předzápasový úsudek nebyl špatný – vítěze a poraženého dělil jediný gól. Připočteme-li vsazený handicap, dojdeme ke skóre 4,5:3 a to znamená že v handicapu Olomouc zvítězila, a dokonce si ještě mohla dovolit inkasovat jednu branku navíc.

ČTĚTE TAKÉ:
Asijský handicap (AH) – jak sázet s asijským handicapem?

Využívejte handicap v NHL

My si dnes prozradíme, kde se dá asijský handicap využívat opravdu skvěle. Jedná se o NHL, kde padá spoustu gólů. Hlavním důvodem, proč zde využívat záporný handicap -1,5 je to, že se zde opravdu často odvolává gólman a zápasy končí rozdílem jedné branky jen zřídka. 

Často v této lize nastává okamžik, kdy je jeden z týmů favoritem a kurz na něj bývá kolem 1.5 až například 1.7. To není příliš lákavý kurz, vzhledem k tomu, jak je tato liga specifická a nevyzpytatelná. Za normálních okolností bychom se tomuto zápasu vyhnuli, nebo případně zkoušeli outsidera za větší kurz. Ve strategii sázení na asijský handicap si však kurz na předpokládaného favorita můžeme zvýšit.

Vsadíme, že favorit zvítězí o dvě branky, tedy zmiňovaný handicap -1,5. Kurz tak z 1.6 vzroste až na 2.1. Pokud je tým opravdu takovým favoritem, neměl by pro něj být problém zvítězit o dva a více gólů. Pokud z vaší analýzy vychází lépe sázka na outsidera, neváhejte ani tady vyzkoušet asijský handicap. Pokud bude outsider opravdu svého protivníka přehrávat, tak v NHL bude výsledek dost pravděpodobně o dvě branky i zde. Pokud si tedy chcete zariskovat, udělejte to raději v handicapu -1,5. Kurz se tak může zvýšit z 4.55 na klasickou výhru na až 6.5 v handicapu -1,5.

ČTĚTE TAKÉ:
Systém jak sázet na ztrátové série v asijském handicapu
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TOP10SportSites
Search