Přihlášení:

14 − eleven =

Menu
Logo týmu Sparta Praha
1. liga | 19:00 - zítra
Logo týmu Opava
Náš tip:
1
1X2 (2.pol.)
Logo týmu Příbram
1. liga | 17:00 - zítra
Logo týmu Teplice
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Liberec
1. liga | 17:00 - zítra
Logo týmu Karviná FC
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Zlín
1. liga | 17:00 - zítra
Logo týmu Mladá Boleslav
Náš tip:
0
1X2
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Znojmo
2. liga | 19:00 - dnes
Logo týmu Varnsdorf
Náš tip:
1.5
UO
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Flora Tallin
Meistriliiga | 18:30 - dnes
Logo týmu Tulevik Viljandi
Náš tip:
4.5
UO
Logo týmu Bohemians Dublin
Premier League | 20:45 - dnes
Logo týmu Bray Wanderers
Náš tip:
1.5
UO
Logo týmu Criciúma EC
Serie B | 00:15 - zítra
Logo týmu Londrina
Náš tip:
0
1X2
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Basel FC
Super League | 19:00 - zítra
Logo týmu St. Gallen
Náš tip:
1
1X2 (2.pol.)
Logo týmu Juventude
Serie B | 21:30 - zítra
Logo týmu CRB Maceio
Náš tip:
0
1X2
Náš tip:
1.5
UO
Logo týmu Boa Viagem EC
Serie B | 00:00 - 22. 07.
Logo týmu Ponte Preta
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Nagoja
J League | 11:00 - 22. 07.
Logo týmu Hiroshima
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Olomouc
1. liga | 18:00 - 22. 07.
Logo týmu Slavia Praha
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Santos Laguna
Primera Divisio.. | 01:00 - 23. 07.
Logo týmu Lobos BUAP
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Legia Warszawa
Champions Leagu.. | 20:45 - 24. 07.
Logo týmu Trnava
Náš tip:
1
1X2

Jak sázet na stolní tenis?

16. 11. 2016 16:29, upraveno: 1. 12. 2016 10:09
autor: LadyAmbientte
Vydělávat si na živobytí sázením je stále populárnější. Nicméně šanci na výhry máme především ve sportovních odvětvích, o kterých toho bookmakeři moc nevědí.
Jak sázet na stolní tenis?
Stolní tenis je jeden z mála sportovních odvětví, kde nás bookmakeři stále nechávají vyhrávat.

Stolní tenis

Stolní tenis není moc populární, ačkoliv sázkové kanceláře ho ve své nabídce obvykle mají. Co odlišuje sázení na stolní tenis od sázení na fotbal? Hlavní rozdíl je v tom, že sázkové kanceláře stolní tenis tolik neznají, což přináší šanci najít úplně neuvěřitelné kurzy. Někdy jsem kurzy doslova ohromen a přemýšlím o tom, kde je online sázkovky berou. Ve většině případů samozřejmě pocházejí z hodnocení na ittf.com a nejsou do nich zahrnuty další, často mnohem důležitější faktory. Domnívám se, že používají nějaký jednoduchý vzorec s velkou možností chyby. Kurzy bývají nadhodnoceny až o 40%.

Čemu bychom měli věnovat pozornost při sázení na stolní tenis?

  1. Postavení v žebříčku není všechno. Samozřejmě, že je kontrola aktuální pozice důležitá, ale většinou je důležitá také kontrola vzestupů a pádů jednotlivých hráčů v žebříčku. Aktuální postavení jednotlivých hráčů si sázkové kanceláře dobře hlídají, takže v tomto odvětví nad nimi získáte výhodu jen těžko.
  2. Aktuální forma hráče – velmi důležitý prvek, na který podle mého názoru sázkovky moc nehledí. Velmi důležité jsou vítězství, porážky a získané bodu. Bez znalosti všech těchto věcí nemá smysl sázet.
  3. Význam turnajů. Větší překvapení se vždycky objeví na menších a méně důležitých turnajích. Stejně jako v každém jiném sportu – stolní tenisté z top 10 se jistě budou účastnit olympiády, mistrovství světa i všech důležitých ligových zápasů. Turnaje s nízkou prioritou mívají vlastní pravidla a kurzy na největší favority na nich podle mého názoru bývají nadhodnocena až o 5%.
  4. Herní styl, hra proti levorukému hráči atd. Herní styl je důležitý v každém sportu, ve stolním tenisu je ale ještě důležitější. Existují například hráči, kteří prostě nedokážou hrát proti levorukým soupeřům. Ve stolním tenisu je často k vidění, jak zcela fantastičtí hráči vyhoří, protože jejich protivníkem je levák. Mnoho evropských hráčů nedokáže hrát proti asiatům a naopak mnoho asijských hráčů neumí hrát proti Evropanům. Stejně důležitá jsou podání, způsob a počet spinů míčku atd. Mnoho takových tendencí lze odhalit za pomoci historie vzájemných zápasů.
  5. Spousta rekreačních hráčů na stolní tenis sází zkrátka jenom proto, že jsou k dispozici live sázky. Tito sázkaři se obvykle řídí kurzem bookmakera, to znamená, že vsadí na favorita. To často neodráží realitu, nehledě na to, že to snižuje šance na výhru pořádných peněz. Sázky na stolní tenis jsou zcela specifické – statistiky jsou velmi zavádějící, což vám dává šanci sázet ve skvělých kurzech, i proti favoritům.
  6. Vyhledávání informací o každém hráči. Bohužel o hráčích stolního tenisu toho v médiích zrovna moc nenajdeme, proto každý z nás musí hledat na vlastní pěst. Podle mého názoru je nejlepší začít od sociálních sítí, které nám čas od času mohou přinést spoustu informací. Ve stolním tenise záleží na fyzických a mentálních aspektech dvou osob. Pokud se jeden z hráčů potýká s nějakými problémy a druhý je naprosto v pohodě, má velkou výhodu.
  7. Výška kurzu. Sázkaři obvykle zapomínají na to, že jejich hlavním posláním je sázet hodnotné kurzy. Jedná se o základní pravidlo ziskového sázení. Kurzy na jednotlivé zápasy se mohou sázkovku od sázkovky lišit i o několik procent. Čím vyšší kurz dostanete, tím větší zisk dosáhnete.
  8. Vysoká výhra v prvním setu neznamená vítězství v celém utkání. Bohužel, když nezkušený sázkař zjistí, že některý z hráčů v prvním setu vyhrál velkým rozdílem (například 11:5), klidně vsadí na výhru tohoto hráče a to bez ohledu na výšku kurzu. V současné době je hra tvořena 11 body, což je o mnoho méně, než předchozích 21 bodů. Výhra s velkým rozdílem je proto k vidění častěji, neboť hráči nemají zase tolik času napravit několik malých chyb, nebo překonat smůlu. Pokud budete sázet na živo, na výsledek v prvním setu pohlížejte spíše jako na experimentální data. Svou pozornost byste měli mnohem více zaměřit na to, zdali hráč nemá problémy se servisem svého soupeře, jaké chyby hráči dělají, nebo kolik úderů hráč potřebuje k tomu, aby získal bod.

Jednoduchá metoda profesionálního sázení na stolní tenis

Osobně používám metodu, kdy si udělám svojí předzápasovou analýzu, podle níž určím hodnotu kurzu, která by se mi vyplatila. Pokud v některé sázkové kanceláři najdu odpovídající kurz, potom bez rozmýšlení vsadím. V opačném případě čekám na další utkání.

Kde sázet na stolní tenis

Sázky na stolní tenis vypisují téměř všechny online sázkovky. Live sázky na stolní tenis potom najdete v nabídce sázkové kanceláře Bet365, která společně s tím přináší i kvalitní sportovní přenosy.

Štítky:

Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole