Přihlášení:

13 − one =

Menu
Logo týmu Sparta Praha
1. liga | 19:00 - zítra
Logo týmu Opava
Náš tip:
1
1X2 (2.pol.)
Logo týmu Příbram
1. liga | 17:00 - zítra
Logo týmu Teplice
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Liberec
1. liga | 17:00 - zítra
Logo týmu Karviná FC
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Zlín
1. liga | 17:00 - zítra
Logo týmu Mladá Boleslav
Náš tip:
0
1X2
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Znojmo
2. liga | 19:00 - dnes
Logo týmu Varnsdorf
Náš tip:
1.5
UO
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Flora Tallin
Meistriliiga | 18:30 - dnes
Logo týmu Tulevik Viljandi
Náš tip:
4.5
UO
Logo týmu Bohemians Dublin
Premier League | 20:45 - dnes
Logo týmu Bray Wanderers
Náš tip:
1.5
UO
Logo týmu Criciúma EC
Serie B | 00:15 - zítra
Logo týmu Londrina
Náš tip:
0
1X2
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Basel FC
Super League | 19:00 - zítra
Logo týmu St. Gallen
Náš tip:
1
1X2 (2.pol.)
Logo týmu Juventude
Serie B | 21:30 - zítra
Logo týmu CRB Maceio
Náš tip:
0
1X2
Náš tip:
1.5
UO
Logo týmu Boa Viagem EC
Serie B | 00:00 - 22. 07.
Logo týmu Ponte Preta
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Nagoja
J League | 11:00 - 22. 07.
Logo týmu Hiroshima
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Olomouc
1. liga | 18:00 - 22. 07.
Logo týmu Slavia Praha
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Santos Laguna
Primera Divisio.. | 01:00 - 23. 07.
Logo týmu Lobos BUAP
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Legia Warszawa
Champions Leagu.. | 20:45 - 24. 07.
Logo týmu Trnava
Náš tip:
1
1X2

Kdy sázet na „oba týmy dají gól“?

19. 5. 2017 10:00, upraveno: 3. 5. 2017 19:02
autor: LadyAmbientte
Sázka na to, že oba týmy dají gól, je ve světě sportovního sázení poměrně nová. Velmi brzy tato sázka nabrala na popularitě, takže jsme se rozhodli dát vám několik tipů, které vám pomohou k úspěchu. Otázka zní, kdy sázet na „oba týmy dají gól“ (zkratka BTTS). Odpověď najdete v následujícím článku…
Kdy sázet na „oba týmy dají gól“?
V některých zápase letí šance na to, že oba týmy dají gól, strmě nahoru.

Neexistuje žádný univerzální systém, který by vám při sázení na „oba týmy dají gól“ mohl pomoci. Naše rady mají obecný charakter, přesto je považujeme za velice přínosné.

Prvním krokem k sázení na „oba týmy dají gól“ jsou samozřejmě důkladné analýzy. Díky nim můžete vytřídit zápasy, v nichž je tento úkaz pravděpodobnější. Dále byste měli zhodnotit oba týmy, které se mají v zápase potkat, respektive jejich vzájemné zápasy z předchozích období. Nakonec byste měli posoudit všechny relevantní faktory jako jsou zranění, počasí atd.

Jakmile získáte přibližnou pravděpodobnost, že oba týmy dají gól, měli byste ji porovnat s nabízeným kurzem. Pokud je pravděpodobnost vyšší, než představuje nabízený kurz, potom rozhodně vsaďte. A naopak – pokud kurz udává pravděpodobnost vyšší, než ve skutečnosti je, tato sázka pro vás bude nevýhodná, protože z dlouhodobého hlediska na ní tratíte.

ČTĚTE TAKÉ:
Jednoduchý návod jak vsadit s výhodou (value bet)

Při sázce na „oba týmy dají gól“ je klíčový osobní úsudek. Přesný postup pro výběr správného zápasu, kde oba týmy dají gól, prosto neexistuje. Držet byste se však měli několika málo základních scénářů, které v případě této sázkové příležitosti prostě obejít nelze.

Kdy sázet na oba týmy dají gól?

  • Pokud oba týmy potřebují vyhrát
  • Hrají dva silně ofensivní týmy
  • Hrají dva týmy s velmi slabou defensivou
  • V derby

Ikona týmu Dukla Praha FK
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Plzeň Viktoria
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 500 Kč zdarma za registraci u Fortuny
Samozřejmě byste si měli uvědomit, že sázet na „oba týmy dají gól“ nemůžete ve výše načrtnutých scénářích paušálně, tedy vždy. Zjistili jsme ovšem, že za těchto okolností jsou sázky na „oba týmy dají gól“ mnohem úspěšnější, než kdy jindy. Úplně nejlepší tedy je vyhledávat takové situace a pak příslušné zápasy zhodnotit individuálně.

Oba týmy potřebují vyhrát

Mohlo by se zdát, že hráči se ve fotbale vždycky snaží vyhrát. Ale to není tak docela pravda. Někdy týmům stačí jenom remíza, zejména když hrají s výrazně silnějšími soupeři. V některých případech mohou všechno úsilí vložit jenom do bránění a udělat všechno proto, aby nebyly poraženy.

V takových utkáních není sázka na „oba týmy dají gól“ zrovna moc chytrá. Pokud se jeden z týmů nesnaží zápas vyhrát, góly na obou stranách jsou k vidění spíše výjimečně.

Na druhou stranu však existují zápasy, v nichž se oba týmy naprosto zřejmě ženou za vítězstvím. Jedná se například o zápasy na konci sezóny, v nichž týmy potřebují body k utvrzení pozice v ligovém žebříčku. A patří mezi ně také zápasy ve vyřazovacích turnajích. Takové zápasy jsou pro sázení na „oba týmy dají gól“ většinou naprosto perfektní a to z jediného důvodu:

Týmy, které chtějí vyhrát, se více než na obranu soustředí na vstřelení gólu

Je to docela logické, že? Pokud tým musí vyhrát, nemůže zalézt a bránit. Musí dát gól, aby šel před své rivaly. A tak se zaměří na to, jak se nahrnout k bráně soupeře a jak poslat míč za záda brankáře. Pokud oba týmy hrají tímto způsobem, existuje velká šance, že oba dají gól.

Hrají dva silně ofensivní týmy

Některé fotbalové týmy jsou velmi vyvážené. Mají stejnou kvalitu v obraně a útoku a preferují vyvážený styl, který maximálně využívá sílu celého mužstva. Ostatní týmy jsou méně vyvážené, většina z nich exceluje jen v jedné konkrétní oblasti. Herní systém takových týmů je obvykle založen na tom, aby své síly v této oblasti maximálně využily.

Pokud je tým obzvláště silný v útoku, bude hrát tak, aby v zápase dal co nejvíce gólů – více, než se podaří dát jeho soupeřům. Bude se snažit chodit co nejčastěji do útoku a vytvořit si co největší množství příležitostí ke gólu.

Pokud v útoku budou silné oba týmy, jsou šance na to, že oba týmy dají gól, vysoké.

ČTĚTE TAKÉ:
Základní tipy pro fotbalové akumulátory (1.díl)

Hrají dva týmy s velmi slabou defensivou

Jednoduché jako facka. Dobrá obrana brání gólům. I dobře poskládané obrany mohou nějaký gól dostat, nicméně vstřelení gólu svým soupeřům obvykle pořádně znepříjemní. Na druhou stranu slabá obrana nějaký ten gól pustí docela lehce. A některé týmy mají slabé obrany, dokonce i na nejvyšší fotbalové úrovni.

Zápasy mezi dvěma týmy s velmi slabou obranou jsou pro sázky „oba týmy dají gól“ samozřejmě naprosto skvělé. Nedostatečná kvalita v obranných řadách by měla góly na obou stranách zajistit.

Derby

Tato situace nemusí být tak jasná, jako předchozí jmenované příležitosti. V derby jsou často k vidění zápasy, které přinášejí velké šance na to, že oba týmy Neskórují, takže v tomto ohledu byste měli být velmi opatrní.

V derby nicméně může být k vidění hodně gólů. Zápas se hraje v nadstandardním nasazení a oba týmy obvykle moc touží po výhře. To často vede k tomu, že se oba týmy více soustředí na útok než na obranu. To také vede k chybám, protože hráči kvůli přemíře motivace ztrácejí koncentraci. Kombinace těchto dvou úkazům obvykle vede k mnoha gólům.

Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole