Přihlášení:

1 × four =

Menu
Náš tip:
0.5
UO (1.pol.)
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
0
1X2
Náš tip:
1.5
UO
Náš tip:
1.5
UO
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Meistriliiga | 15:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Senica SH
Super Liga | 18:30 - dnes
Logo týmu Trnava
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Basel FC
Super League | 19:00 - dnes
Logo týmu St. Gallen
Náš tip:
1
1X2 (2.pol.)
Logo týmu Luzern
Super League | 19:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Kispet-Honved
NB I | 20:15 - dnes
Logo týmu Haladas
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Videoton
NB I | 20:15 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Coritiba
Serie B | 21:30 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Juventude
Serie B | 21:30 - dnes
Logo týmu CRB Maceio
Náš tip:
0
1X2
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Oeste
Serie B | 00:00 - zítra
Logo týmu Paysandu SC
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Flamengo
Serie A | 00:00 - zítra
Logo týmu Botafogo
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Nagoja
J League | 11:00 - zítra
Logo týmu Hiroshima
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Olomouc
1. liga | 18:00 - zítra
Logo týmu Slavia Praha
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
2
1X2

Základní tipy pro fotbalové akumulátory (1.díl)

26. 4. 2017 10:00, upraveno: 24. 4. 2017 16:04
autor: LadyAmbientte
Akumulátory jsou mezi fotbalovými sázkaři extrémně populární. Sázkové kanceláře je také milují, protože většina akumulátorů prohraje. Akumulátor totiž kombinuje více sázkových příležitostí do jedné sázky, a pokud je jen jedna tato příležitost špatná, prohrává celá sázka. Proto může být těžké akumulátor vyhrát.
Základní tipy pro fotbalové akumulátory (1.díl)
Fotbalové akumulátory mohou přinést pěkný zisk, ale nesmí se to s nimi přehánět.

Takže proč jsou akumulátory tak oblíbené? Důvod je jediný – dávají možnost vysokých výher jen s minimálním vkladem (výnosů). Celkový kurz akumulátoru se počítá tak, že se kurzy všech vybraných příležitostí mezi sebou vynásobí. I menší počet sázkových příležitostí tak znamená exponenciálně vyšší kurzy. A většina sázkařů se při výběru sázkových příležitostí nedrží moc u země, takže potenciální výhra může být obrovská.

Bookmakeři dobře vědí, že riziko velkých výher je dobře kompenzováno hromadným neúspěchem. Na akumulátorech ve skutečnosti mají nasazenu jednu z nejvyšších marží, protože ta se sčítá, podobě jako se násobí kurzy. Profesionální sázkaři proto tento typ sázek považují pouze za zpestření.

Mezi zkušenými sázkaři panuje názor, že akumulátory jsou špatné a je třeba se jim vyvarovat. Ačkoliv tomuto názoru dobře rozumíme, vlastně s ním tak docela nesouhlasíme. Pro pravidelné a konzistentní zisky akumulátory rozhodně nejsou nejlepší volbou, ale to neznamená, že by nemohly být ziskové vůbec. Pevně věříme, že pokud budete akumulátory sestavovat správně, ziskové být mohou.

Tento mini-seriál vám vysvětlí vše, co byste o fotbalových akumulátorech měli vědět. A začneme tím, že se podíváme na základní tipy pro fotbalové akumulátory.

Základní tipy pro fotbalové akumulátory

  • Nezapomínejte na jednoduché sázky
  • Dávejte na tiket jen malé množství sázkových příležitostí
  • Sázejte pouze na sporty/ligy, které znáte
  • Vyhýbejte se širokému záběru
  • Porovnávejte sázkové kanceláře
  • Držte se menších sázek
ČTĚTE TAKÉ:
Jednoduchý návod jak vsadit s výhodou (value bet)

Nezapomínejte na jednoduché sázky

Ikona týmu Zlín
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Mladá Boleslav
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 500 Kč zdarma za registraci u Fortuny
Myslíme si, že toto je při sázení akumulátorů velmi důležité. Pokud jste přesvědčeni, že byste měli vsadit akumulátor, jistě věříte každé jedné volbě natolik, abyste na ni vsadili i jednoduchou sázku. Většina sázkařů to nedělá a my to moc nechápeme.

Primárním cílem při sázení je najít hodnotu. Pokud ve vašem výběru žádná hodnota není, neměli byste sázkové příležitosti vybírat ani do akumulátoru. Hodnotu nevytvoříte jen proto, že se jednotlivé kurzy mezi sebou vynásobí. V každé sázce by měla být hodnota. Pokud v ní hodnota je, potom byste svůj výběr měli podpořit i individuální sázkou. V opačném případě sázíte na kurz bez hodnoty, což byste nikdy neměli dělat.

Za pomoci tohoto tipu byste se měli naučit dávat do akumulátoru pouze kvalitní tipy. Pokud nenajdete důvod, proč byste měli každý jeden tip vsadit jako jednoduchou sázku, potom máte jistotu, že nemáte důvod vsadit akumulátor.

ČTĚTE TAKÉ:
Nesázejte na vítěze, zabíjí to váš zisk!

Dávejte na tiket jen malé množství sázkových příležitostí

Největší chyba sázkařů při sázení akumulátorů. Lidé se této chyby dopouštějí obvykle proto, že se snaží dosáhnout velké výhry. Chtějí vyhrát hodně peněz a domnívají se, že nejlépe toho dosáhnou výběrem mnoha sázkových příležitostí, které zvýší celkový kurz. I když v tom lze najít nějakou logiku, v jádru je tato myšlenka úplně špatná.

Čím více sázkových příležitostí na tiket dáte, tím pravděpodobněji vám jedna z nich nevyjde.

Stejně jako je celkový kurz většího počtu sázkových příležitostí exponenciálně vyšší, je vyšší i šance na to, že prohrajete. Fotbal je obzvláště nepředvídatelný sport. I pokud na tiket dáte pouze velké favority, existuje velká šance, že nevyhrajete. Pokud se budete držet při zemi a na tiket dáte 3 nebo 4 tipy, nemusí být tato šance tak vysoká. Ale když na tiket začnete sázet, co vám přijde pod ruku, hrozba porážky se podstatně zvyšuje…do té míry, že pravděpodobně uzavřete špatnou sázku.

Chápeme, že mít šanci na pořádnou výhru může být lákavé. Jenže on to vážně není dobrý přístup. Mnohem lepší je zacílit na nižší výhry, které mají šanci na úspěch a které trefíte pravidelněji. Pravděpodobnost, že vám tento přístup z dlouhodobého hlediska přinese úspěch, je mnohem vyšší.

V naší redakci prosazujeme dávat na jeden tiket maximálně 3 až 4 sázkové příležitosti. Takový počet podle nás nabízí ideální rovnováhu mezi šancí na výhru a velikostí potenciální výhry. Pokud máte přesto nezvladatelnou touhu sestavit tiket s větším množstvím tipů, alespoň byste měli dodržovat toto pravidlo:

Nikdy do výběru tipů nedávejte sázku jen proto, abyste navýšili váš celkový kurz!

Pokud se chystáte sestavit akumulátor tvořený 5, 6 nebo ještě více tipy, měli byste se této zásady zuby nehty držet. Dávat na tiket tipy jenom kvůli tomu, abyste zvýšili celkový kurz, je z hlediska ziskového sázení naprosto hloupé. Jedná se o impulzivní rozhodnutí řízené chamtivostí, které má jediný hmatatelný výsledek – ztěžuje vám výhru jak jen to je možné.

Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole