Přihlášení:

1 + 10 =

Menu
Logo týmu Villarreal
Primera Divisio.. | 18:30 - dnes
Logo týmu Atletico Madrid
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Barcelona FC
Primera Divisio.. | 16:15 - dnes
Logo týmu Bilbao
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Pardubice
Extraleague | 16:40 - dnes
Logo týmu Třinec
Náš tip:
0
1X2
Náš tip:
1
SBR
Logo týmu Kladno
1st League | 16:00 - dnes
Logo týmu České Budějovice
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Zlín
1. liga | 17:00 - dnes
Logo týmu Plzeň Viktoria
Náš tip:
X2
DS
Logo týmu Banská Bystrica
Extraliga | 18:00 - dnes
Logo týmu Košice
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Colorado
NHL | 20:05 - dnes
Logo týmu Detroit
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Vaxjö Lakers HC
Elitserien | 15:00 - dnes
Logo týmu Brynas Gavle
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Benevento
Serie A | 15:00 - dnes
Logo týmu Cagliari
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Norimberk
DEL | 16:30 - dnes
Logo týmu Köln
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Slavia Praha
1st League | 17:00 - dnes
Logo týmu Karlovy Vary
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Kometa Brno
Extraleague | 17:00 - dnes
Logo týmu Vítkovice
Náš tip:
3.5
UO
Logo týmu Leipzig
Bundesliga | 18:00 - dnes
Logo týmu Bayern München
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Klagenfurt
Eishockey Liga | 18:00 - dnes
Logo týmu Bolzano
Náš tip:
1.5
UO (1.tře.)
Logo týmu Trenčín
Extraliga | 18:00 - dnes
Logo týmu Poprad
Náš tip:
X2
DS
Logo týmu Oviedo
Liga BBVA | 18:00 - dnes
Logo týmu Granada
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Numancia
Liga BBVA | 20:00 - dnes
Logo týmu Tenerife CD
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
5.5
UO

Základní tipy pro fotbalové akumulátory (1.díl)

26. 4. 2017 10:00, upraveno: 24. 4. 2017 16:04
autor: LadyAmbientte
Akumulátory jsou mezi fotbalovými sázkaři extrémně populární. Sázkové kanceláře je také milují, protože většina akumulátorů prohraje. Akumulátor totiž kombinuje více sázkových příležitostí do jedné sázky, a pokud je jen jedna tato příležitost špatná, prohrává celá sázka. Proto může být těžké akumulátor vyhrát.
Základní tipy pro fotbalové akumulátory (1.díl)
Fotbalové akumulátory mohou přinést pěkný zisk, ale nesmí se to s nimi přehánět.

Takže proč jsou akumulátory tak oblíbené? Důvod je jediný – dávají možnost vysokých výher jen s minimálním vkladem (výnosů). Celkový kurz akumulátoru se počítá tak, že se kurzy všech vybraných příležitostí mezi sebou vynásobí. I menší počet sázkových příležitostí tak znamená exponenciálně vyšší kurzy. A většina sázkařů se při výběru sázkových příležitostí nedrží moc u země, takže potenciální výhra může být obrovská.

Bookmakeři dobře vědí, že riziko velkých výher je dobře kompenzováno hromadným neúspěchem. Na akumulátorech ve skutečnosti mají nasazenu jednu z nejvyšších marží, protože ta se sčítá, podobě jako se násobí kurzy. Profesionální sázkaři proto tento typ sázek považují pouze za zpestření.

Mezi zkušenými sázkaři panuje názor, že akumulátory jsou špatné a je třeba se jim vyvarovat. Ačkoliv tomuto názoru dobře rozumíme, vlastně s ním tak docela nesouhlasíme. Pro pravidelné a konzistentní zisky akumulátory rozhodně nejsou nejlepší volbou, ale to neznamená, že by nemohly být ziskové vůbec. Pevně věříme, že pokud budete akumulátory sestavovat správně, ziskové být mohou.

Tento mini-seriál vám vysvětlí vše, co byste o fotbalových akumulátorech měli vědět. A začneme tím, že se podíváme na základní tipy pro fotbalové akumulátory.

Základní tipy pro fotbalové akumulátory

  • Nezapomínejte na jednoduché sázky
  • Dávejte na tiket jen malé množství sázkových příležitostí
  • Sázejte pouze na sporty/ligy, které znáte
  • Vyhýbejte se širokému záběru
  • Porovnávejte sázkové kanceláře
  • Držte se menších sázek
ČTĚTE TAKÉ:
Jednoduchý návod jak vsadit s výhodou (value bet)

Nezapomínejte na jednoduché sázky

Ikona týmu Barcelona FC
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Bilbao
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 200 Kč zdarma za registraci u Fortuny
Myslíme si, že toto je při sázení akumulátorů velmi důležité. Pokud jste přesvědčeni, že byste měli vsadit akumulátor, jistě věříte každé jedné volbě natolik, abyste na ni vsadili i jednoduchou sázku. Většina sázkařů to nedělá a my to moc nechápeme.

Primárním cílem při sázení je najít hodnotu. Pokud ve vašem výběru žádná hodnota není, neměli byste sázkové příležitosti vybírat ani do akumulátoru. Hodnotu nevytvoříte jen proto, že se jednotlivé kurzy mezi sebou vynásobí. V každé sázce by měla být hodnota. Pokud v ní hodnota je, potom byste svůj výběr měli podpořit i individuální sázkou. V opačném případě sázíte na kurz bez hodnoty, což byste nikdy neměli dělat.

Za pomoci tohoto tipu byste se měli naučit dávat do akumulátoru pouze kvalitní tipy. Pokud nenajdete důvod, proč byste měli každý jeden tip vsadit jako jednoduchou sázku, potom máte jistotu, že nemáte důvod vsadit akumulátor.

ČTĚTE TAKÉ:
Nesázejte na vítěze, zabíjí to váš zisk!

Dávejte na tiket jen malé množství sázkových příležitostí

Největší chyba sázkařů při sázení akumulátorů. Lidé se této chyby dopouštějí obvykle proto, že se snaží dosáhnout velké výhry. Chtějí vyhrát hodně peněz a domnívají se, že nejlépe toho dosáhnou výběrem mnoha sázkových příležitostí, které zvýší celkový kurz. I když v tom lze najít nějakou logiku, v jádru je tato myšlenka úplně špatná.

Čím více sázkových příležitostí na tiket dáte, tím pravděpodobněji vám jedna z nich nevyjde.

Stejně jako je celkový kurz většího počtu sázkových příležitostí exponenciálně vyšší, je vyšší i šance na to, že prohrajete. Fotbal je obzvláště nepředvídatelný sport. I pokud na tiket dáte pouze velké favority, existuje velká šance, že nevyhrajete. Pokud se budete držet při zemi a na tiket dáte 3 nebo 4 tipy, nemusí být tato šance tak vysoká. Ale když na tiket začnete sázet, co vám přijde pod ruku, hrozba porážky se podstatně zvyšuje…do té míry, že pravděpodobně uzavřete špatnou sázku.

Chápeme, že mít šanci na pořádnou výhru může být lákavé. Jenže on to vážně není dobrý přístup. Mnohem lepší je zacílit na nižší výhry, které mají šanci na úspěch a které trefíte pravidelněji. Pravděpodobnost, že vám tento přístup z dlouhodobého hlediska přinese úspěch, je mnohem vyšší.

V naší redakci prosazujeme dávat na jeden tiket maximálně 3 až 4 sázkové příležitosti. Takový počet podle nás nabízí ideální rovnováhu mezi šancí na výhru a velikostí potenciální výhry. Pokud máte přesto nezvladatelnou touhu sestavit tiket s větším množstvím tipů, alespoň byste měli dodržovat toto pravidlo:

Nikdy do výběru tipů nedávejte sázku jen proto, abyste navýšili váš celkový kurz!

Pokud se chystáte sestavit akumulátor tvořený 5, 6 nebo ještě více tipy, měli byste se této zásady zuby nehty držet. Dávat na tiket tipy jenom kvůli tomu, abyste zvýšili celkový kurz, je z hlediska ziskového sázení naprosto hloupé. Jedná se o impulzivní rozhodnutí řízené chamtivostí, které má jediný hmatatelný výsledek – ztěžuje vám výhru jak jen to je možné.

Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

pokertiplogo kurzovesazenilogo casinohralogo
Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole