Přihlášení:
Menu
Logo týmu Portugalsko
EURO Q | 20:45 - dnes
Logo týmu Srbsko
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Lucembursko
EURO Q | 20:45 - dnes
Logo týmu Ukrajina
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Černá Hora
EURO Q | 20:45 - dnes
Logo týmu Anglie
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Francie
EURO Q | 20:45 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Tampa Bay
NHL | 00:35 - zítra
Logo týmu Boston
Náš tip:
6.5
UO
Logo týmu Plzeň
Extraleague | 17:00 - zítra
Logo týmu Olomouc
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Vítkovice
Extraleague | 17:00 - dnes
Logo týmu Třinec
Logo týmu Tappara Tampere
SM Liiga | 17:30 - dnes
Logo týmu Lukko Rauma
Logo týmu Kärpät
SM Liiga | 17:30 - dnes
Logo týmu Ilves Tampere
Logo týmu Lahti Pelicans
SM Liiga | 17:30 - dnes
Logo týmu IFK Helsinki
Logo týmu TPS Turku
SM Liiga | 17:30 - dnes
Logo týmu Hämeenlinna
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
EURO Q | 18:00 - dnes
Logo týmu Moldavsko
Logo týmu Zvolen
Extraliga | 18:00 - dnes
Logo týmu Nitra
Logo týmu Valerenga Oslo
Eliteserien | 19:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Mladá Boleslav
Extraleague | 19:00 - dnes
Logo týmu Liberec
Logo týmu Malmo IF
Elitserien | 19:00 - dnes
Logo týmu Frolunda
Logo týmu Skelleftea AIK
Elitserien | 19:00 - dnes
Logo týmu Djurgarden IF
Logo týmu Andorra
EURO Q | 20:45 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí

Sázkařský program Trademate – recenze

15. 2. 2018 10:00, upraveno: 19. 11. 2018 12:14
autor: LadyAmbientte
Ačkoliv lidé po celém světě měsíčně prosází stovky milionů korun, profesionálních nástrojů pro sázkaře moc neexistuje. Co se týče sázkových programů, člověk by je spočítal na prstech jedné ruky. Jednou z největších výjimek je český sázkový program Trefík (recenzi najdete zde), ten se ale vzhledem ke komplexnosti a potažmo i složitosti vyhledávání sázkových příležitostí nehodí do rukou každého sázkaře.

Nedávno se na trhu se sázkovými programy naštěstí objevila alternativa v podobě programu Trademate. Trademate je prezentován jako maximálně jednoduchý a použitelný program určený všem, tedy i úplně nezkušeným lidem. Takové sliby znějí přímo skvěle, tak jsme se rozhodli vzít si Trademate na paškál a prověřit, zdali tvůrci dostáli svým slibům. Všechny potřebné odpovědi najdete v naší recenzi.

Sázkový program Trademate – praktické informace a čísla

Trademate není klasický sázkový program, jako spíš webová aplikace. Z praktického hlediska to znamená, že k její funkci nepotřebujete nic stahovat a instalovat. Stačí se přihlásit na stránky Trademate a vše máte jako na dlani.

Z toho vyplývá také způsob zpoplatnění – Trademate se platí měsíčně, či čtvrtletně s tím, že pokud nezaplatíte, máte přístup jen k historii sázek a několika dalším nepříliš důležitým funkcím. Cena Trademate pro použití v České republice, případně v sázkovkách nabízených po celé Evropě, se vyšplhala na 120 eur/měsíc – 300 eur/3 měsíce.

Trademate - sázkový program - recenze

V tomto okně Trademate zjistíte, jaké zisky jste s programem zatím utržili.

K dispozici je i levnější balíček za 30 eur, ten je ale orientován na sázkové kanceláře v severských zemích. Základní dvojici doplňuje ještě balíček PRO za 400 eur/měsíc či 1000 eur/3 měsíce, ale ten je z mého pohledu pro Evropany úplně zbytečný – jeho hlavní předností je vyhledávání kurzů asijských sázkových kanceláří.

Cena tedy není, například v porovnání s Trefíkem, úplně nízká. A jelikož jsou v nabídce Trademate pouze dvě české sázkové kanceláře – Sazkabet a Fortuna – člověk musí hodně rozmýšlet, zdali sázkami pokryje náklady.

ČTĚTE TAKÉ:
Sázkařský program Trefík – recenze

Co sázkový program Trademate umí?

Trademate je uživatelsky velmi přístupný vyhledávač value betů. V úvodním okně si zvolíte, na jaké sporty chcete sázet (tenis, fotbal, americký fotbal, basketbal, rugby a házená). Dále si vyberete, v jakých sázkovkách se mají value bety vyhledávat. K dispozici jsou prakticky všechny známé evropské kanceláře jako je Bet365, WilliamHill nebo Tipico. Z českých sázkovek jsou potom aktuálně v nabídce 2 – Sazkabet a Fortuna.

Dalším důležitým krokem je volba, jakou hodnotu mají mít vyhledávané value bety. K dispozici je hladina od 0,1% do 99% a je samozřejmě na každém z nás, jaké value bety se mu vyplatí sázet. Osobně jsem zvolila hodnotu od 5% výš, protože v této hladině se nachází dostatek kurzů a člověk si dobře vybere.

Trademate - recenze sázkového programu

V tomto okně si vybíráte z nabízených value betů.

Jelikož úvodní okno nabízí až 3 různá vyhledávání navíc, základní okno jsem doplnila vyhledáváním value betů pouze v českých sázkových kancelářích (hodnota od 3% výš) a vyhledáváním skutečně hodnotných value betů (hodnota od 10% výš).

Sázkovému programu Trademate můžete určit také start sázkových událostí – například že budou vyhledávány jenom zápasy, které začínají za půl hodiny až 24 hodin. Zde jsem si nastavila maximální hranici několika stovek hodin, přesto program vyhledával spíše kurzy na dnes či maximálně zítra. Proto doporučuji tuto položku ohraničit spíše jen zespoda, tedy minimálním rozsahem vyhledávaných sázek a zajistit si tím dostatek času na vsazení. Jinak tento úkaz není důležitý.

Nakonec si můžete zapnout upozorňování na nově vyhledaný value bet, což vám vřele doporučuji. Díky alarmu se nemusíte věnovat pouze programu, ale můžete se pustit do svých projektů, aniž by vám proklouzl jediný value bet.

ČTĚTE TAKÉ:
Nesázejte na vítěze, zabíjí to váš zisk!

Trademate v praxi

Když se v Trademate objeví nový value bet (a máte spuštěný alarm) program pípne. Vy najedete do příslušného okna a hned vidíte, čeho se sázka týká a v jaké sázkové kanceláři ji najdete. V této chvíli můžete dvěma kliknutími zabookovat sázku, což je dobré pro pozdější záznamy o úspěšnosti vašich value betů, a následně otevřít danou sázkovku a value bet podat. A to je v podstatě vše.

Zpětně pak můžete vyhledat, v jakých sázkovkách jste podali jaké tipy, případně kolik jste v dané sázkovce vyhráli (nebo vyhráli celkem). Vše je přitom maximálně jednoduché a přehledné, takže v programu se rychle orientuje úplně každý.

Trademate sázkový program

Přehled vsazených sázkových příležitostí včetně případných výsledků.

Celkově vzato se mi Trademate líbil, je to úplný opak Trefíku, který je pro většinu běžných sázkařů příliš složitý. Trademate v minutě ovládá každý sázkař, ať už má velké zkušenosti se sázením či počítači či nikoliv. Abyste s Trademate hledali value-bety navíc nemusíte vyvíjet žádné vlastní strategie, tato strategie již běží na pozadí programu, takže vy skutečně jenom konzumujete.

Na druhou stranu, Trademate je poměrně drahý. 100 eur měsíčně se vám vyplatí, pouze pokud sázením dokážete vydělat více než 2500 korun. V poslední době se frekvence kurzů nabízených u českých sázkových kanceláří v Trademate zvýšila, ale pořád to podle mého názoru není dost. Pokud ovšem máte přístup i k evropským sázkovým kancelářím, Trademate pro vás může být zlatý důl.

Pokud se na Trademate registrujete přes tento link, dostanete týdenní trial verzi zdarma.

Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Search