Přihlášení:
Menu
Logo týmu Bosna a Herceg.
EURO Q | 20:45 - zítra
Logo týmu Island
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Colorado
NHL | 01:07 - zítra
Logo týmu Pittsburgh
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
1X
DS
Logo týmu Liberec
Extraleague | 19:00 - zítra
Logo týmu Hradec Králové
Náš tip:
1X
DS
Logo týmu Slovensko
EURO Q | 20:45 - zítra
Logo týmu Lucembursko
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Dánsko
EURO Q | 20:45 - zítra
Logo týmu Finsko
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Philadelphia
NHL | 23:37 - zítra
Logo týmu Minnesota
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Boston
NHL | 00:07 - 24. 03.
Logo týmu Montreal
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Edmonton
NHL | 03:37 - zítra
Logo týmu Arizona
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
African Nation.. | 14:00 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Toros Neftekamsk
Major Hockey Le.. | 15:00 - zítra
Logo týmu Sokol Krasnoyarsk

Titulové bitvy v MMA jsou unikátní (5 tipů pro lepší sázku)

7. 1. 2022 10:00, upraveno: 10. 1. 2022 09:17
autor: OnlyValue
MMA sázkaři by měli vědět, že mezi sázkou na titulový zápas a sázkou na jakýkoliv jiný zápas na kartě je obrovský rozdíl. Sázkaři, kteří si jsou těchto rozdílů vědomi, vědí, co znamenají, a vědí, jak je využít, mají největší šanci na dlouhodobý zisk při sázení na tyto zápasy. Zde je šest věcí, kterými se sázení na zápasy o titul liší:
Titulové bitvy v MMA
Titulové bitvy v MMA mohou přinést zajímavé value bety.

Pozornost veřejnosti

Příležitostní sázkaři věnují titulovým zápasům větší pozornost než jakýmkoli jiným zápasům. Jsou to zápasy, které mají největší ohlas a často jsou nejvíce medializované, takže právě ony upoutají pozornost příležitostných fanoušků a přimějí je k tomu, aby si na zápas vsadili. To má pro serióznější sázkaře několik velkých dopadů.

Zaprvé, objem sázek na tyto zápasy bude mnohem vyšší než na běžné zápasy. To znamená, že kurzy se budou rychle měnit, tvůrci kurzů budou mít při jejich stanovování v první řadě více práce a vy si tak musíte více uvědomovat, co si veřejnost myslí a jaký to má dopad.

Zadruhé, veřejnost bude pravděpodobně silně zaujatá vůči favoritovi – nebo alespoň vůči populárnějšímu, více propagovanému zápasníkovi. Z tohoto důvodu zde bude akce pravděpodobně jednostrannější (ve velkém se bude sázet právě na tohoto zápasníka), než by tomu bylo v běžném zápase. To může mít za následek, že bude těžší najít hodnotu na favorita, ale snazší na outsidera. To samozřejmě neznamená, že byste měli slepě sázet na outsidera, ale dává vám to trochu prostoru pro práci.

Pozornost médií

Pozornost médií a náhodná pozornost veřejnosti je za těchto okolností něco jako slepice a vejce. Média budou o těchto zápasech informovat intenzivněji z velké části proto, že je pravděpodobnější, že se o ně veřejnost bude zajímat. Čím více se média události věnují, tím je pravděpodobnější, že se odhalí všechny významné úhly pohledu na příběh zápasu.

Média mají tendenci zaměřovat se na nejzajímavější příběhy, zejména média, která se zápasy blíže nezabývají. To znamená, že některé příběhy, které znějí dobře, mohou získat větší prostor, než by si pravděpodobně zasloužily, a pravděpodobně budou mít v procesu sázení veřejnosti větší vliv, než by měly. Když budete věnovat pozornost tomu, o čem média píší, můžete dobře odhadnout, co bude zápas v očích veřejnosti definovat. Pokud s tím nesouhlasíte, pak byste mohli mít příležitost k pěknému value betu.

Tlak na šampiona

Stále znovu vidíme, jak borci vyhrají titul a pak ho neobhájí hned na první pokus. Jakmile zápasník pás nosí, všechno se změní. Je to muž s terčem na zádech a každý ho chce sesadit. Jeho čas je mnohem žádanější, než když stoupal po žebříčku. Teď je jeho fotka na plakátech a on se musí vypořádat s tíhou toho, že je šampion. Někteří zápasníci to špatně zvládají a vyřadí je to ze hry.

Tlak na outsidera

Šampion není jediný, kdo v zápase o titul pociťuje tlak. Mnohdy se vyzyvatel dlouho snažil vyšplhat nahoru a získat titul. V mnoha případech to může být jediná šance, kterou kdy dostane, pokud nevyhraje nebo alespoň nepředvede velmi dobrou show. Zápas o titul je nejdůležitějším zápasem jeho kariéry. Zápasník, který v minulosti nezvládal dobře tlak, by mohl nastoupit zakřiknutý a nejistý, a to může být v MMA osudné.

Čtěte
TIKET ARÉNA: Nedělní UFC (platnost do 12. února)

Vliv publika

Publikum může mít na zápas velký vliv a během hlavního zápasu bude téměř vždy nejhlasitější a nejintenzivnější. Je také pravděpodobné, že bude více na straně jednoho bojovníka – často favorita, ale možná také na domácího zápasníka. Protože je domácí publikum dokáže fandit nejvíce, bude i jeho možný dopad nejvýznamnější.

Obvykle poslední zápas na kartě

Pokud není na pořadu dne více než jeden titulový zápas, pás bude obvykle až posledním zápasem večera. Z hlediska sázek to může mít význam. Sázkaři, kteří se ocitli v mínusu, by mohli v tomto zápase honit své ztráty. Lidé, kteří během tohoto večera vyhráli, by se mohli snažit utratit své zisky. To znamená, že v těchto zápasech nezřídka dochází k pozdním agresivním akcím, které mohou v minutách předcházejících zápasu výrazně zamíchat sázkovými položkami. Je těžké předvídat, zda k tomu dojde nebo jaký to bude mít dopad, ale rozhodně je třeba si toho být vědom. Někdy může ponechání sázky na poslední chvíli vést k mnohem příjemnější ceně na vašeho favorita.

Štítky:

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search