Přihlášení:
Menu
Logo týmu Portugalsko
EURO | 21:00 - 18. 06.
Logo týmu Česko
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Slovinsko
EURO | 18:00 - dnes
Logo týmu Dánsko
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Srbsko
EURO | 21:00 - dnes
Logo týmu Anglie
Náš tip:
2
1X2 (2.pol.)
Logo týmu Polsko
EURO | 15:00 - dnes
Logo týmu Nizozemí
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Turecko
EURO | 18:00 - 18. 06.
Logo týmu Gruzie
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Belgie
EURO | 18:00 - zítra
Logo týmu Slovensko
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Chorvatsko
EURO | 15:00 - 19. 06.
Logo týmu Albánie
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Rakousko
EURO | 21:00 - zítra
Logo týmu Francie
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Německo
EURO | 18:00 - 19. 06.
Logo týmu Maďarsko
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Fukuoka
J League | 08:30 - dnes
Logo týmu Sagan Tosu
Logo týmu Levadia Tallin
Meistriliiga | 11:00 - dnes
Logo týmu Tammeka Tartu
Logo týmu Tokyo
J League | 11:00 - dnes
Logo týmu Jubilo
Logo týmu Gamba
J League | 11:00 - dnes
Logo týmu Reysol
Logo týmu Nagoja
J League | 11:00 - dnes
Logo týmu Shonan Bellmare
Logo týmu Kashima
J League | 11:00 - dnes
Logo týmu Niigata
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Meistriliiga | 13:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Esiliiga | 13:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
1. Division | 14:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí

Vémola vs. Kincl: TIPY na OKTAGON 43 / sleduj živě!

1. 5. 2023 10:46, upraveno: 14. 6. 2023 11:02
autor: Danijel

Získej BONUSY za registraci ZDARMA!

Kancelář Bonus za vklad Bonus zdarma Získat bonus
blankTipsport 50.00050000 + 500500 Získat
blankBetano 1.0001000 - Získat
blankFortuna 6.0006000 + 600600 Získat
blankSazkabet 9.5009500 + 500500 Získat
Oktagon MMA chystá už na sobotu 20. května další galavečer bojových sportů. Vše se odehraje před plnou O2 Arénou a zlatým hřebem turnaje bude dlouho očekávaný a vyhrocený souboj Karlose Vémoly a Patrika Kincla. Předtím však uvidíme řadu zajímavých zápasů včetně pokračování Oktagon Gamechangeru. Jaké tipy na titulový zápas i na další souboje z nadupané karty vybrat si povíme níže v článku.
Vémola vs. Kincl: TIPY na OKTAGON 43 / sleduj živě!
Oktagon 43 a bitva Vémola vs. Kincl. Kdo tento titulový zápas vyhraje a na co vsadit ve zbytku karty

Celý galavečer můžete sledovat na PPV Oktagonu nebo živě na TV Tipsport!

Souboj o titul střední váhy, dokáže Kincl napodruhé Vémolu porazit?

Druhý zápas Patrika Inspektora Kincla s Karlosem Terminátorem Vémolou je ve vzduchu prakticky od jejich prvního souboje. Ten ještě pod organizací XFN vyhrál na body Vémola. Teprve s příchodem Patrika Kincla do Oktagonu však začala být odveta skutečně reálná. Kincl totiž v Oktagonu hned po svém představení získal po pětikolové bitvě s pirátem titulový pás střední váhy a následně svou trofej také obhájil. To se mu podařilo proti nebezpečnému Lohorému, který od Kincla vyfasoval tvrdé KO už v prvním kole.

Právě tento zápas je pro nadcházející souboj Kincla s Vémolou dost vypovídající. Terminátor se totiž se stejným soupeřem trápil 5 kol a nebyl schopný ho ukončit před limitem, Kincl to zvládl ani ne za 2 minuty. Aktuálnější zápas v Oktagonu z této dvojice však patří Vémolovy, ten na nedávném turnaji v Liberci v prvním kole na škrcení ukončil Matavaa. To však rozhodně není borec v nejlepší formě, a i sám Karlos tento zápas do jisté míry bral jako rozehřátí na Kincla. Z jeho pohledu však Vémolův zápas přinesl do přípravy více otázek než jistoty, kterou chtěl Terminátor před bitvou v O2 Aréně získat. Dalším zásadním faktorem je také Karlosovo zdraví, které rok, co rok oslabuje nějaké nepříjemné zranění. Ostatně i duel s Kinclem se měl uskutečnit ještě koncem minulého roku, nicméně kvůli Vémolově zdravotním potížím to nebylo možné.

To samozřejmě Terminátora oslabovalo i v jeho přípravě, kterou nemohl trénovat celou dobu naplno. Kincl oproti tomu z tvrdého tréninku od oznámení zápasu nepolevil. Dokonce se vydal na tréninkový kemp vedený Jackem Hermanssonem, který už Vémolu v roce 2015 porazil. Titulový zápas je mimo jiné také obrovským sporem, který daleko překonává sportovní rovinu. Mezi zápasníky totiž trvá dlouholetá rozepře a nevraživost, v kleci tak půjde daleko o víc než jen o pás šampiona střední váhy. Ze zákulisí také unikly informace o Kinclově formě. V gymu se s ním při sparinzích potkal Leo Brichta, který jednoduše poznamenal, že Vémola bude mít velké problémy. My na takto důležitý a vyrovnaný zápas však raději vítěze tipovat nebudeme, ačkoli se jako lepší volba zdá mladší, zdravější a taktičtěji uvažující Patrik Kincl. Jak už jsme však zmínili, zápas má daleko větší pozadí a oba borci si do klece jdou vyřídit účty. Vzhledem k tomu i k jejich předchozím zápasům volíme sázku, že zápas neskončí na body v kurzu 1.65.

Předčasné finále Gamechangeru? Růžový panter se o postup utká s Lohorém

Oktagon Gamechanger je obrovský projekt, ve kterém se vyřazovacím způsobem utkají ti nejlepší bojovníci welterové váhy. Dva z nejlepších na sebe však narazí už ve čtvrtfinále. David Kozma v osmifinále Gamechangeru porazil na body Siwiece. Jednalo se o první fight poté, co Pink Panther ztratil pás welterové váhy proti Britovi. Jeho výkon byl tak do určité míry trochu opatrný a polskému soupeři dovolil možná i o něco více, než sám chtěl. Přesto zápas vyhrál a opět ukázal, co všechno je schopný ustát.

Lohoré v úvodu Tipsport Gamechangeru narazil na Piráta Kryštofiče a i tento zápas skončil až na body. Jednalo se o relativně vyrovnanou bitvu, ze které měl však o něco navíc právě Da Killa Kid Lohoré. Ten těží především z dobrého boxu a ostatních postojových disciplín. Na zemi ho však nedokázal ukončit ani Vémola. Zápas mezi Kozmou a Lohorém bude pravděpodobně další taktická bitva. Ani jeden z borců totiž nemůže riskovat zranění, které by je i v případě výhry mohlo vyřadit z dalšího postupu Gamechangerem. Navíc se proti sobě utkají dva velice těžko ukončitelní bojovníci. Volíme tedy výsledek zápasu na body v kurzu 1.50.

Další Gamechanger čtvrtfinálový souboj, Surdu vs. Gogoladze

Ion Surdu měl v prvním kole Tipsport Gamechangeru štěstí v neštěstí. Zápas s favorizovaným Veličkovićem sice prohrál už v prvním kole, za tu dobu však dokázal předvést přinejmenším poutavý výkon. Právě tím si získal fanoušky, kteří pro něj hlasovali mezi vyřazenými zápasníky. Tím dostal Surdu divokou kartu a vrátil se do turnaje. Nyní se však bude muset poprat s talentovaným Gruzíncem Gogoladzem, kterého si už všiml i Dana White.

Právě v Dana White’s Contender Series dostal Gogoladze šanci v srpnu minulého roku. Jeho zápas zde však zdaleka nevyšel podle představ a smlouvě s UFC bude ještě muset dát čas. Mezitím se však tento Gruzínec ukáže v Oktagonu. Surdu už fanouškům svou dravost a touhu po tom ukázat se v co nejlepším světle dokázal. Se stejným cílem do Gamechangeru pravděpodobně vstoupí i Gogoladze. Ani jeden ze zápasníků navíc běžně nenechává své zápasy dojít do třetího kola. Volíme tedy tip na zahájení méně než 2.5 kol v kurzu 1.40. Pro lepší kurz můžete pak vyzkoušet i tip na ukončení v prvním kole.

Čtěte
Clash of the Stars 5 – první TIPY na další bizarní galavečer

Robert Bryzcek opět v Oktagonu, udolá Bellator veterána Chadwicka?

Polský zápasník Robert Bryzcek se v České republice poprvé ukázal na Oktagonu 12, od té doby se do největší české organizace střídavě vrací. Po prohře s Polívkou si dva a třicetiletý Polák odskočil nejprve pro výhru do FEN, poté do MMA Attack a v prosinci minulého orku pak na Oktagonu 37 v prvním kole ukončil Driaie. Organizátoři si pro něj však tentokrát připravili trochu větší oříšek.

Na druhé straně klece totiž bude stát veterán Bellatoru a Cage Wariors Lee Chadwick přezdívaný jako Řezník. Jedná se o velice zkušeného borce, který má ve svých 38 letech profesionální skóre 28-17-1. V posledních zápasech Chadwick využívá především své zkušenosti a prakticky nekonečné zásoby fyzičky. Všechny tři jeho zápasy z minulého roku pak skončily na body, vyhrál však jen jednou. Bryzcek je pak pravým opakem a v roce 2022 všechny své zápasy ukončil už v prvním kole. Robert Brytzek je mladší, dravější a jeho motivací je v MMA ještě něco dokázat. Volíme proto sázku na výhru namotivovaného Poláka v kurzu 1.50.

Česko-slovenský souboj Pukač vs. Brož

Robert Pukač dokázal na Oktagonu 35 zvrátit sérii tří proher v řadě. V tomto velice důležitém zápase dokázal na body porazit Tomáše Bola. Miroslav Brož v roce 2021 odešel z Oktagonu nejprve do KSW, kde vybojoval jednu remízu. Následně v RFA porazil na TKO dva slabší soupeře a před dalším zápasem přímo pod Oktagonem ještě ve Fabriq MMA porazil Farkaše. Pukač však pro Brože bude konečně důstojnějším soupeřem. Ačkoli na to ani jeden z bojovníků nevypadá, oba mají spoustu zápasů, které skončily až na body. Brož má na decision ukončeno 9 z 17 zápasů a Pukač 13 z 26. V tomto vyrovnaném duelu tedy rovněž vidíme práci pro bodové rozhodčí. Ukončení na body si můžete vsadit v kurzu 1.50.

 

Oktagon 43 – KURZY / VSADIT

 

blank

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search