Přihlášení:
Menu
Logo týmu Stuttgart
Bundesliga | 20:30 - zítra
Logo týmu Darmstatd 98
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Pardubice
Extraleague | 17:00 - 24. 09.
Logo týmu Olomouc
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Ludogorets Razgrad
UEFA Europa Con.. | 18:45 - dnes
Logo týmu Trnava
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Fenerbahce
UEFA Europa Con.. | 18:45 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Serif Tiraspol
UEFA Europa Lea.. | 18:45 - dnes
Logo týmu Roma AS
Náš tip:
1.5
UO
Logo týmu LASK Linz
UEFA Europa Lea.. | 18:45 - dnes
Logo týmu Liverpool
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Lulea HF
Elitserien | 19:00 - dnes
Logo týmu Örebro HK
Náš tip:
1X
DS
Logo týmu Lugano AC
UEFA Europa Con.. | 21:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Sparta Praha
UEFA Europa Lea.. | 21:00 - dnes
Logo týmu Aris Limassol
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Glasgow Rangers
UEFA Europa Lea.. | 21:00 - dnes
Logo týmu Betis Sevilla
Náš tip:
2
SBR
Logo týmu Brighton
UEFA Europa Lea.. | 21:00 - dnes
Logo týmu Athens AEK
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Ostrava Baník
1. liga | 15:00 - 23. 09.
Logo týmu Zlín
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Slovácko 1. FC
1. liga | 15:00 - 23. 09.
Logo týmu Karviná FC
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Mönchengladbach
Bundesliga | 15:30 - 23. 09.
Logo týmu Leipzig
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Slavia Praha
1. liga | 18:00 - 24. 09.
Logo týmu Sparta Praha
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Novosibirsk
KHL | 14:30 - dnes
Logo týmu Omsk

Clash of the Stars 5 – první TIPY na další bizarní galavečer

29. 5. 2023 10:53, upraveno: 14. 6. 2023 11:53
autor: Danijel

Získej BONUSY za registraci ZDARMA!

Kancelář Bonus za vklad Bonus zdarma Získat bonus
blankTipsport 50.00050000 + 300300 Získat
blankBetano 3.0003000 + 300300 Získat
blankFortuna 6.0006000 + 300300 Získat
blankSazkabet 6.5006500 + 500500 Získat
Stále populárnější organizace Clash of the Stars už 10. června 2023 uskuteční už pátý galavečer plný netradičních zápasů. Na první tiskové konferenci organizátoři představili hned 12 duelů a už teď je jasné, že laťka bizáru bude opět posunuta. K vidění totiž bude bitka liliputů nebo zápas nevidomého influencera. Fortuna jakožto partner organizace už na všechny očekávané zápasy vypsala kurzy, co z nich vybrat napovíme níže v článku.
Clash of the Stars 5 – první TIPY na další bizarní galavečer
Clash of the Stars 5 proběhne už 10. června a k vidění bude opět spoustu nevšedních zápasů

Clash of the Stars 5 s podtitulem „The Champ Is Here“ můžete sledovat přímo na místě v pražském O2 Universum. Livestream COTS 5 pak můžete zakoupit přímo na webu organizace. Sledovat vybrané zápasy Clash of the Stars 5 zdarma bude pak moci úplně každý na youtube kanálu organizace. Pro plný zážitek ze všech fightů a show kolem si však budete muset zakoupit Clash of the Stars livestream. Nyní se však vrhneme na tipování jednotlivých zápasů, kterými se chystáme navázat na úspěšný turnaj Clash of the Stars 4. Zde jsme totiž trefili hned 9 výherních tipů a ani jedno KO!

První titulový zápas Clash of the Stars mezi Datlem a Dynamem

Na pátém galavečeru COTS bude k vidění vůbec první souboj o titul v této organizaci. Těšit se můžeme na skutečný titulový zápas na jehož konci výherce obdrží cenný opasek pro krále dané váhové kategorie. Jediným rozdílem oproti profesionálnímu MMA, kde titulové bitvy trvají až 5 kol bude zachování tří kol po třech minutách. Datel má za sebou pod Clashem už 2 zápasy, z nichž oba vyhrál na body. Nutno však podotknout, že jak v zápase s Vercettim, tak v souboji s Freescootem byl Datel jasným favoritem. Jeho výkon však těmto očekáváním tak úplně neodpovídal.

Dynamo je slovenský youtuber vystupující pod skupinou srandistů z Naked Bananas. Jedná se o sportovně založeného a všestranně talentovaného mladíka. V Clash of the Stars má za sebou jen jeden zápas, který však celkem jasně vyhrál proti Geybnovi. Toho také k Datlovi na první tiskovce přirovnával a prozradil i svůj striktní a předem vytyčený tréninkový plán. Datel naopak tak jasný trénink nemá a hodlá často měnit trenéry i místa přípravy. To může být samozřejmě nejen u amatérského zápasníka problematické. Dále také prozradil možný zdravotní problém, spojený s astmatem, které se u něj v rodině vyskytuje. To by také mohla být příčina jeho špatné fyzické kondice, kterou jsme viděli v obou předchozích zápasech. Z tohoto důvodu jako vítěze prvního titulového fightu v Clash of the Stars vidíme slovenského sympaťáky Dynama. Kurz najdete v hodnotě kolem 1.25.

 

Získej bonus 1 300 Kč

 

Velký souboj malých borců

Jednou z novinek, kterou promotéři z Clashe avizovali už na předchozím galavečeru je souboj dvou liliputů. Tito vzrůstem malý mužíci mají však velké srdce a podle jejich slov také velké koule, které chtějí ukázat minimálně celému Česku. V kleci se proti sobě postaví Dominik „Malej Zmijozel“ Radl a Petr „Obr“ Marek. Těšit se můžeme na klasický MMA zápas, tedy souboj začínající v postoji, který se však může přesunout i na zem.

Kurzy celkem jasně favorizují Dominika Radla, který je oproti svému soupeři mladší, dravější, a dokonce i o něco vyšší. Zápas je však dost těžko odhadnutelný, a i proto na něj Fortuna zatím omezila hodnotu maximálního vkladu na 5 000 Kč. Sázet na favorizovaného Zmijozela nemá za aktuální kurz 1.08 velký smysl a doporučujeme raději vyčkat na dodatečné vypsání kurzů nebo přímo na sázení během zápasu. Zde potom vybírejte tip na více zahájených kol. Malí borci totiž nebudou mít tak razantní ránu a ukončení na zemi pro ně také nebude jednoduché. Dočkat se tak můžeme až rozhodnutí na body.

Čtěte
Kde sledovat Clash of the Stars 5

Porazí kulturista Benda dalšího zástupce z rodiny Kotlárů?

Na první pohled si pro nás organizátoři Clash of the Stars připravili opakovaný zápas Benda vs. Kotlár z COTS 3, opak je však pravdou. Proti Bendovi se znovu nepostaví Jaroslav Kotlár, ale jeho příbuzný Diego. Ten údajně se svým příbuzným a nejslavnějším sekuriťákem v Česku nemá nejlepší vztahy a kontroverzně působí už od svého vystoupení na první tiskové konferenci. Karlos Benda hned na úvod všem fanouškům bizarních zápasů prozradil Diegovu temnou minulost a také jeho nevybíravé chování v současnosti. Více o tom prý kulturista hodlá promluvit na očekávaném Before The Clash.

Pro tipování tohoto zápasu jsou však daleko důležitější zcela jiné věci. Diego Kotlár rozhodně není sportovec a už vůbec ne zápasník. Zatímco Benda už v kleci dvakrát ukázal, že kromě zvedání těžkých vah dokáže předvést i zajímavý výkon v rámci bojových sportů. Diego je sice chlap jako hora, jeho fyzička však v ringu pravděpodobně dojde už po několika desítkách vteřin. Benda bude v zápase jednoznačně dominovat, a navíc má motivaci svému soupeři spočítat všechny jeho urážky a verbální útoky. Sázíme na Bendu a po vypsání dalších kurzů v nabídce volíme ukončení hned v prvním kole.

Kluk s kamením znovu v kleci, tentokrát vyzve bývalého přítele Shopaholic Adel

Jedním z nejbizarnějších zápasů bude souboj Kluka s kamením proti Fregamerovi, který je známý především svým minulým vztahem se Shopaholic Adel. Ta ho údajně během jejich vztahu do souboje na pěsti nechtěla pustit, nyní si však může tuto zkušenost konečně vychutnat. Ondřej Untermuller alias Kluk s kamením se v Clash of the Stars představil už dvakrát. Poprvé jednoznačně prohrál s influencerem Svobíkem. Na minulém turnaji pak vyhrál legendární deathmatch. V něm nejprve společně s Maxgreenem vyřadil Kalubu a následně i svého prvotního spojence Maxe Greena.

Tento souboj je v rámci celého programu Clash of the Stars 5 jedním z vůbec nejvyrovnanějších, o čemž hovoří také vypsané kurzy. Zatímco Kluk s kamením však jde už do svého třetího zápasu, Fregamer si v kleci odbude svou premiéru. Právě kvůli tomu také volíme sázku na výhru zkušenějšího Untermullera, který by v kleci měl mít také váhovou převahu. Doporučujeme však pozorně sledovat přípravu obou borců i Before The Clash. Je totiž dost možné, že se kurzy budou postupně měnit.

Čtěte
Clash of the Stars 5 – další TIPY na velkolepý galavečer

Souboj dlouhých nehtů, Tadeáš Kuběnka vs. Daniel Holomek

Influenceři Tadeáš Kuběnka a Daniel Holomek mohou pro méně zasvěcené působit téměř jako své klony. Jedná se o na první pohled velice podobné tiktokery, kteří se netají oblibou v make-upu, pedikúře a zájmem v drahém a výstředním oblečení. Už před nějakou dobou však mezi nimi vznikl konflikt, který přerostl až ve střet v kleci. V ní samozřejmě nemůžeme očekávat kvalitní sportovní výkon, ale spíš nevšední podívanou.

V bizarním souboji je favoritem známější Tadeáš Kuběnka, který vyhrál i jednu ze sérií seriálu Like House. Do zápasu se však zdá být daleko více motivovaný jeho soupeř přezdívaný jako Daaanek. Ten také o zápas stál daleko déle a vidí v něm jakési vyvrcholení osobního konfliktu. Kuběnka naopak několikrát přiznal, že si vlastně jde jenom pro peníze. Z tohoto důvodu na výhru volíme i díky hodnotnému kurzu 2.80 Daniela Holomka.

Jediný ženský zápas obstará Hanka Gelnarová a influencerka Satnady

Klid a rozum přinesly na první tiskové konferenci do jinak vyhrocené atmosféry influencerky Hanka Gelnarová a Satnady. První jmenovaná už v Clash of the Stars zápas měla a velice rychle a ho také dokázala vyhrát. Satnady je naopak pod hlavičkou této organizace novým jménem. Nováčkem však rozhodně není v bojových sportech, ty podle jejich slov dělá od mala a základ má v postojářských disciplínách jako karate nebo kickbox.

Hanka Gelnarová a influencerka Satnady

Přesto je v tomto utkání dle kurzů favoritkou účastnice stále probíhající reality show Survivor Hanka Gelnarová. Ta se podle svých slov vrací do plného tréninku, ve kterém se chystá opět zdokonalit a trénovat především boj na zemi, kde může svou zkušenou soupeřku snadno zaskočit. Kurz na Hanku je 1.07, za takovou hodnotu však nemá tento tip smysl sázet. Hrdá Ostravačka je sice favoritkou, zápas však zdaleka není tak jasně rozhodnut a za kurz přes 6 se tak vyplatí hrát výhra její soupeřky. Satnady má na rozdíl od Hanky potřebné zkušenosti, na kterých může v ringu stavět. Podobnou situaci už jsme mohli vidět dříve u OnlyFans modelky Xholakys. Zkuste tedy využít vysoký kurz a za menší vklad vsadit na Satnady.

 

VSAĎIT – aktuální kurzy

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search