Přihlášení:
Menu
Logo týmu Stuttgart
Bundesliga | 20:30 - zítra
Logo týmu Darmstatd 98
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Pardubice
Extraleague | 17:00 - 24. 09.
Logo týmu Olomouc
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Ludogorets Razgrad
UEFA Europa Con.. | 18:45 - dnes
Logo týmu Trnava
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Fenerbahce
UEFA Europa Con.. | 18:45 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Serif Tiraspol
UEFA Europa Lea.. | 18:45 - dnes
Logo týmu Roma AS
Náš tip:
1.5
UO
Logo týmu LASK Linz
UEFA Europa Lea.. | 18:45 - dnes
Logo týmu Liverpool
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Lulea HF
Elitserien | 19:00 - dnes
Logo týmu Örebro HK
Náš tip:
1X
DS
Logo týmu Brighton
UEFA Europa Lea.. | 21:00 - dnes
Logo týmu Athens AEK
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Glasgow Rangers
UEFA Europa Lea.. | 21:00 - dnes
Logo týmu Betis Sevilla
Náš tip:
2
SBR
Logo týmu Sparta Praha
UEFA Europa Lea.. | 21:00 - dnes
Logo týmu Aris Limassol
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Lugano AC
UEFA Europa Con.. | 21:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Vítkovice
Extraleague | 17:30 - zítra
Logo týmu Kladno
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Bern
Nationalliga A | 19:45 - zítra
Logo týmu Langnau
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Slovácko 1. FC
1. liga | 15:00 - 23. 09.
Logo týmu Karviná FC
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Ostrava Baník
1. liga | 15:00 - 23. 09.
Logo týmu Zlín
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Mönchengladbach
Bundesliga | 15:30 - 23. 09.
Logo týmu Leipzig
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Slavia Praha
1. liga | 18:00 - 24. 09.
Logo týmu Sparta Praha
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Třinec
Extraleague | 17:00 - dnes
Logo týmu Liberec

Clash of the Stars 5 – další TIPY na velkolepý galavečer

1. 6. 2023 10:02, upraveno: 12. 6. 2023 18:32
autor: Danijel

Získej BONUSY za registraci ZDARMA!

Kancelář Bonus za vklad Bonus zdarma Získat bonus
blankTipsport 50.00050000 + 300300 Získat
blankBetano 3.0003000 + 300300 Získat
blankFortuna 6.0006000 + 300300 Získat
blankSazkabet 6.5006500 + 500500 Získat
Další z bizarních galavečerů Clash of the Stars je tady! Už 10. června se v Praze uskuteční v pořadí pátý turnaj bojových sportů, které však neuvidíme v podání sportovců ale influencrů, raperů a jiných veřejně známých osobností. V tomto článku navážeme na předchozí tipy na Clash of the Stars 5 a doplníme si sázky na zbytek nabité karty.
Clash of the Stars 5 / TIPY zdarma
Kdo se na pátém galavečeru představí a co na zápasy vsadit

Napraví Kaluba prohru z deathmatche a vyhraje proti Galovi?

Matouš Kaluba je jednou z nejkontroverznějších tváří organizace Clash of the Stars. Jedná se o podivína, který svým přímočarým a často afektovaným chováním přitahuje pozornost snad všech diváků. Jeho bizarní stránka vystupování však nekončí na tiskovkách a přenáší se i do klece, kde bojuje opravdu nevšedním způsobem. Ke kvalitnímu sportovnímu výkonu má jeho styl na míle daleko, avšak jeho soupeři také dosud nebyli extra kvalitní. Nyní se mu v kleci postaví Ladislav Gal známý z prostředí twitch.tv, kde pomáhá s chodem kanálu jednomu ze streamerů.

Kaluba se na zápas prakticky nepřipravuje, chce jen dělat show a přitahovat pozornost svým chováním. Podobně je na tom i Gal, který v kleci pravděpodobně také nepředvede extra vybroušenou techniku. Jeho výhoda je však ve váze a v celkově o něco lepší fyzické kondici. Proto na výherce zápasu tipujeme právě jeho. Další sázkou by mohlo být ukončení nejdéle ve druhém kole. Dříve nebo později totiž jednomu z fighterů dojde kondice, a to se jistě projeví předčasným ukončením zápasu.

 

Získej bonus 1 300 Kč

 

Duel slibující dobré sportovní výkony, hudebník Riad proti Víškovi

Další zápas na COTS 5 už bude mít o něco lepší parametry. Erik Víšek je talentovaný mladý boxer, kterému se do cesty postaví Riad. Ten je známý především ze světa hudby a na svých největších hitech má na YouTube přes 400 tisíc shlédnutí. Mezi jeho koníčky však už delší dobu patří také bojové sporty, které trénoval už dávno před tím, než vstoupil do Clashe. Riad si také vyzkoušel několik zápasů v různých bojových sportech mezi amatéry a pravidelně trénuje v pražském Gorila MMA.

Jedná se o jeden z nejvyrovnanějších zápasů na kartě, ačkoli favoritem je Víšek. Ten totiž už svůj první zápas pod organizací Clash of the Stars vyhrál. Na svých bedrech má navíc několik úspěchů z postojářských disciplín. Riad však z tréninkových videí vypadá na velice slušné úrovni a pomohou mu také zkušenosti, které mu předávají jeho kvalifikovaní trenéři. V tomto zápase tedy zkoušíme tipovat větší a hodnotnější kurz na Riada v hodnotě 2.25. Případně můžete zkusit sázky na více zahájených kol. Borci totiž ví, co mají v ringu dělat a náhoda v tomto zápase nebude hrát tak velikou roli.

Král Berouna slibuje další rychlé KO, Snejks však přípravu rozhodně nepodceňuje

Člověk, který si nechal vytetovat logo organizace COTS ještě před tím, než do ní vůbec vstoupil, právě takový je Král Berouna. V prvním zápase vyřadil z boje Olejníka jen pár sekund po zahájení zápasu. Nutno však podotknout, že Olejník se na zápas prakticky vůbec nepřipravoval a celý zápas tak měl celkově pochybné pozadí. Nyní se však na druhé straně klece bude nacházet Snejks, který přípravu na zápas rozhodně nepodceňuje.

Pavel Měsíček alias „Pomalu Snejksi“ dle svých slov i sociálních sítí tvrdě trénuje a oproti svému soupeři vypadá fyzicky rozhodně zdatněji. Král Berouna se svou přípravou příliš nechlubí a z tiskových konferencí a rozhovorů se zdá, že o bojových sportech neví zhola nic. Trénuje údajně sám, a to spíše jen lehká silová cvičení. Taková příprava tedy do zápasu MMA zdaleka nemůže stačit. Volíme tedy sázku na daleko lépe připraveného Snejkse v kurzu 1.40.

Čtěte
Clash of the Stars 5 – první TIPY na další bizarní galavečer

MMA tak trochu jinak, souboj na slepo mezi Dannym a Dragunovem

Clash of the Stars přichází v rámci pátého galavečera s další pikantní novinkou. Do klece se proti sobě postaví borci, kteří budou bojovat na slepo. Takové podmínky jsou dány především tím, že Dragunov je slepý a jinak by tedy ani zápasit nemohl. Jeho protivník Danny z TVTwixx pak v běžném životě vidí, avšak v kleci bude mít zakryté oči tak, aby se šance na výhru vyrovnaly. Oba zápasníci na sobě navíc budou mít rolničky, které by měly soupeři prozrazovat polohu.

Někdo tedy favorizuje Dragunova, který je na tmavý svět zvyklý defacto celý život. Jak však řekl jeho trenér „jak může pochopit nějakou techniku bojových sportů, když ji nikdy neviděl a ani vidět nemůže“. Z tohoto důvodu je tak jasným favoritem Danny. Ten sice bude ve světě slepých jen jako host, jeho příprava i celkově fyzická zdatnost je však oproti slepému Dragunovi daleko lepší. Pokud chcete zvolit sázku na vítěze, volte Dannyho. V hale navíc bude velký hluk, a i v případě stižení většiny publika bude orientace podle rolničky v tak velkém prostoru prakticky nemožná.

Dostane se Seaser Michálkovi do hlavy nebo bude za své urážky těžce pykat?

Streamer Seaser si servítky rozhodně nebere. Jeho Soupeř Honzi Michálek schytává spoustu nadávek už od ohlášení zápasu a ušetřena nezůstala ani jeho přítelkyně nebo pes. Zdá se však, že si z toho tento influencer těžkou hlavu nedělá, a naopak šlape do přípravy, aby všechny urážky svému soupeři v kleci vrátil i s úroky. Trénuje však ale i jeho soupeř a zápas tak může být daleko vyrovnanější, než nasvědčují kurzy.

Oba kluci jsou fyzicky dobře zdatní a mělo by se tak jednat o jeden z důstojnějších zápasů, které v Clash of the Stars 5 uvidíme. Michálkova příprava ale vypadá o něco kvalitněji. Jeho kamarádem je například Leo Brichta, který nedávno vyhrál svůj debutový zápas v KSW. Trénink a zkušenosti, které Honzimu předávají jeho trenéři a kamarádi bude Seaser jen těžko dohánět. Kurz na Michálka je však až moc nízký a volíme tedy raději sázku na více než 1.5 zahájených kol. Jedná se totiž o další zápas s dobrými parametry a oba fighteři jistě přijdou s výbornou fyzickou kondicí.

Čtěte
Kde sledovat Clash of the Stars 5

Ztrestá Mawar Gangstaboye Veselého, jak slibuje?

Tadeáš Veselý leží v žaludku nejen většině zápasníků Clashe ale také spoustě zápasníků mimo tuto organizaci. Jedním z takových, kteří chtějí Gangstaboyovi ublížit je i Tadeáš Růžička alias Mawar. Ten kvůli zápasu s Veselým opustil profesionální sport, ve kterém má nasbíráno nespočet úspěchů ve světovém měřítku a zamířil do Clash of the Stars. Zde však bude v nadcházejícím zápase značně handicapován.

Aby promotéři vyvážili rozdíl mezi profesionálem a amatérem, vymysleli pro zápas hybridní pravidla. Pro Veselého platí pravidla MMA, ale pro Růžičku se bude jednat pouze o box. Navíc bude bojovat v obrovských rukavicích, které se běžně nepoužívají ani při tréninku. Mawar má však jeden z nejsilnějších úderů na české profesionální scéně a slibuje, že i tak svému soupeři za všechno zlo, které předvádí ublíží. Toto utkání je tak dost těžko tipovatelné. Růžička velice pravděpodobně i přes své handicapy vyhraje, může však dojít i na jeho diskvalifikaci. To by pak znamenalo vyhraný zápas pro Gangstaboye. Sázku tak necháme na vás, my si raději tento zápas užijeme jen z pozice diváka.

 

VSAĎIT – aktuální kurzy

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search