Přihlášení:
Menu
Logo týmu Tammeka Tartu
Meistriliiga | 18:00 - dnes
Logo týmu Narva Trans
Náš tip:
1
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Liga I - Q | 19:00 - dnes
Logo týmu Dinamo Bukurešť
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Premier League | 19:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Union Santa Fe
Primera Divisio.. | 00:00 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Atlético Tucumán
Primera Divisio.. | 02:00 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Primera A | 02:00 - zítra
Logo týmu Deportivo Cuenca
Logo týmu Avai Florianopolis
Serie B | 02:30 - zítra
Logo týmu Goiás
Logo týmu Edmonton
NHL | 02:37 - zítra
Logo týmu Dallas
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Meistriliiga | 17:00 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Kalju Nomme JK
Meistriliiga | 19:00 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Bundesliga | 19:00 - zítra
Logo týmu Austria Wien
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Serie B | 00:00 - 29. 05.
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Florida
NHL | 02:07 - 29. 05.
Logo týmu NY Rangers
Logo týmu Marinos
J League | 12:00 - 29. 05.
Logo týmu Reysol
Logo týmu Utrecht
Eredivisie | 18:00 - 29. 05.
Logo týmu Deventer
Logo týmu Flora Paide
Meistriliiga | 18:00 - 29. 05.
Logo týmu Levadia Tallin
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Meistriliiga | 18:00 - 29. 05.
Logo týmu Flora Tallin
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Tippeligaen | 19:00 - 29. 05.
Logo týmu Sandefjord

Clash of the Stars 4 – výsledky a vyhodnocení našich ziskových tipů!

12. 3. 2023 19:08, upraveno: 5. 6. 2023 10:08
autor: Danijel

Získej BONUSY za registraci ZDARMA!

Kancelář Bonus za vklad Bonus zdarma Získat bonus
blankTipsport 50.00050000 + 500500 Získat
blankBetano 3.0003000 + 500500 Získat
blankFortuna 6.0006000 + 600600 Získat
blankSazkabet 9.5009500 + 500500 Získat
Galavečer Clash of the Stars 4 se povedl po všech stránkách a stejně tak se dařilo i našim tipům na sázení. Těch ostatně nebylo vůbec málo, navíc ani jeden z nich neskončil jako proherní! Jak se našim sázkám na Clash of the Stars dařilo a jak dopadly všechny výsledky se dočtete v tomto shrnujícím článku.
Clash of the Stars 4 – výsledky a vyhodnocení našich ziskových tipů!
Během veřejného vážení byla k vidění i obnažená prsa

Psycho Michal se vykoupil jasnou výhrou na body

Jedním ze zápasníků, kteří zkrátka potřebovali výhru jako sůl byl Psycho Michal, který se v rámci prelims zápasu utkal s Bukym. K vidění byla 3 kolová bitva, kde bohužel došlo na několik nepříjemných kopanců do rozkroku a k odebírání bodů Bukymu za nečestný boj. I bez toho byl však lepší Psycho Michal, kterého také nakonec bodový rozhodčí jednomyslně zvolili za vítěze. Po tomto utkání byl stav našich tipů 1 OK a 0 KO. Právě na Michala jsme totiž doporučovali sázet.

Král Berouna kraloval také v O2 Universum

V dalším zápase se proti sobě postavili král Berouna a Aleš Olejník, trénovaný Psychopatem Bejrem. Tomuto zápasu předcházelo nespočet strkanic, facek, nadávek a bizarních situací. Souboj těchto borců se tak čím dál více vyhrocoval, až dospěl k velikému finále v kleci. Ještě před tím si však Olejník několikrát stěžoval, že organizace odmítá do haly vpustit jeho trenéra a přítele Aleše Bejra. Zápas měl velice rychlý průběh a po 8 sekundách bylo rozhodnuto ve prospěch krále Berouna. Ten trefil jednu z prvních ran tak přesně, že Olejník nebyl schopen v zápase pokračovat. Na berounského krále jsme doporučovali sázet už v našem prvním článku s tipy na Clash of the Stars. Připisujeme si tak další OK tip. Po druhém utkání je stav našich tipů 2 OK a 0 KO.

Miss Problem ukázala, co umí, soupeřce nepomohla ani kila navíc

Souboj Davida s Goliášem v dívčím provedení měl velkou pozornost. Na jedné straně totiž stála obrovská a silná kulturistka Aneta Adamusová a na té druhé asi o 30 kilogramů lehčí Michaela Dostálová. Ta však svou váhovou ztrátu vynahrazovala černým pásem v brazilském Jiu-Jitsu a dalšími zkušenostmi v bojových sportech. Právě to se také stalo Adamusové osudným. Dostálová svou soupeřku hned v úvodu zápasu vzala krásnou techniku na zem, kde s ní neměla slitování. Rozhodčí tedy musel zápas ukončit a jako vítěze jasně určil Dostálovou. To byl také jeden z našich tipů s vůbec největší důvěrou. Skóre tipů po dalším zápasu je tak 3 OK a stále 0 KO tipů.

Čtěte
Clash of the Stars 5 – první TIPY na další bizarní galavečer

Deathmatch, aneb zápas Kaluba vs. MaxGreen vs. Kluk s kamením

Jedním z vůbec nejbláznivějších projektů na Clash of the Stars 4 byl zápas „všichni proti všem“, v podání tří podivínů. Všichni příznivci Clashe netrpělivě čekali jaké aliance (a jestli vůbec), mezi sebou budou aktéři tohoto zápasu tvořit. Nakonec se zdálo, že Kluk s kamením spojil síly s MaxGreenem a z klece byl nejprve vyřazen Matouš Kaluba. Následně tedy proběhla bitka mezi Kamením a Maxem Greenem, která pokračovala až do druhého kola. Zde velký váhový a výškový rozdíl dopomohl k výhře Kluka s kamením. Právě to byl také náš tip a stav našich tipů se tak navyšuje na 4 OK a 0 KO.

Vyhrocený souboj slovenských streamerů vyhrál Halien

Jedním z nejvíce nepřátelských duelů byl souboj v osobní rovině mezi Halienem a ZIAMWem. Ti se do sebe pustili už na první tiskové konferenci a ve stejném duchu probíhali také jejich další setkání před zápasem. V kleci jsme mohli vidět jeden z vůbec nejtvrdších zápasů celého večera, ve kterém oba borci schytali ale také rozdali velice nebezpečné údery. Šťastnější ze stramerů byl nakonec Halien, který vyhrál v prvním kole na TKO. Po tomto zápase tedy můžeme stav tipů na COTS 4 navýšit na 5 OK a stále žádný KO tip! Halienovi jsme totiž věřili už v prvním článku.

Nenáviděný Gangstaboy prohrál už v prvním kole a Fajne tak doručil co slíbil

Post nejnenáviděnějšího bojovníka Clash of the Stars v současné době obsazuje Tadeáš Veselý, který si přezdívá jako Gangstaboy. Ten do totální nevole snad všech diváků upadl po tom, co v rozhovoru se svým oponentem použil pepřový sprej, u sebe měl navíc i další věci, které rozhodně nepatří do férového boje. Jeho oponent Fajne v kleci doručil přesně to, co predikoval a zápas vyhrál na TKO už v prvním kole. Veselý byl od začátku zápasu vypískáván a urážen naprostou většinou publika. Fajneho výhře jsme také věřili v našem dřívějším článku a připisujeme tak další OK tip. Celkem tedy 6 OK a stále žádný KO tip. Vydržíme do konce bez prohry?

Dívčí 2 vs. 2 a tvrdá bitva na 3 kola

Zajímavý formát sliboval také souboj celkem čtyř dívek, které se proti sobě postavily ve dvoučlenných týmech. První dvojici tvořily OnlyFans modelky – Inked Dory a Karina Pedro a proti nim se postavily influencerky Kristal Shine a Denisa Ryndová. Všechny aktérky tohoto zápasu předvedly skvělé sportovní výkony a bylo vidět, že přípravu nepodcenily. Běžná doba zápasu o vítězkách nerozhodla a na řadu musel přijít verdikt bodových rozhodčí. Ti se po velice tvrdém a relativně vyrovnaném zápase rozhodli za výherkyně určit holky z OnlyFans. Přesně to bylo také naše doporučení k sázení a připisujeme další OK tip. Celkem tedy už 7 OK a stále 0 KO tipů!

blank

Freescoot po prohře s Nathanem ohlásil odchod z organizace

Velice dobrý sportovní výkon byl k vidění také mezi Jakubem Smrekem alias Freescootem a účastníkem několika realityshows Nathanem. Ten pravidelně trénuje už několik měsíců po boku těch nejlepší profesionálních zápasníků MMA na Slovensku. Právě tvrdá příprava a rady od těch nejlepších se projevily v samotném zápase, kde Nathan nad Freescootem jasně dominoval. Jakub po druhé porážce prohlásil, že ho už v Clash of the Stars neuvidíme, otázkou však je, nakolik bylo toto prohlášení ovlivněno bezprostředními emocemi z prohry. Výhra Nathana byla náš další tip a navyšujeme tak stav tipů na 8 OK a stále 0 KO!

Do hlavního zápasu vlétl lépe Novák a jasně vyhrál

Hlavní zápas proběhl mezi Kryštofem Novákem, který dříve vyhrál známou show Love Island a největším Čechem na Instagramu Tomášem Chlupem. Ten se rozhodl na zápas připravovat na Bali, což jsme od začátku viděli jako hlavní problém jeho relativně krátké přípravy. Kryštof raději tvrdě trénoval doma, a to se mu také vyplatilo. Vyhrál už v prvním kole na TKO a my si díky němu do sbírky připisujeme 9. OK tip v řadě!

Čtěte
Clash of the Stars 4 Livestream – kde sledovat zápasy influencerů živě, program, zápasy, kurzy a TIPY
Vměny zápasů na poslední chvíli

Výčtem těchto zápasů samozřejmě turnaj neskončil. Záměrně jsme přeskočili duel Roubíček vs. Grznár. Nejkontroverznější český kulturista měl totiž původně zápasit s Pagym, který však těsně před zápasem odstoupil. Nabídku na zápas s Grznárem pár desítek hodin před zápasem přijal Roubiček, který byl nakonec v zápase lepší.

Další změnou byl soupeř pro Kotlára, který se původně v kleci smrti těšil na Abeho. Organizátoři však zápas zachránili a jako soupeře na poslední chvíli sehnali influencera se jménem Huhu. Toho jsme mohli vidět už na Clash of the Stars 1. Proti obrovskému Kotlárovi v malé kleci však Huhu neměl ani nejmenší šanci a po pár sekundách podlehl na škrcení.

Ani jeden ze zápasů nemůžeme zařadit mezi naše tipy, jelikož u nich na poslední chvíli došlo ke změnám a původní sázky byly vráceny.

Celkové vyhodnocení

Clash of the Stars 4 skončilo z hlediska našich tipů v obrovském zisku. Ačkoli jsme vybírali zpravidla nižší kurzy rozhodně jsme si za tento večer přišli na parádní výhry. To je zapříčiněno především tím, že ani jeden z našich tipů nebyl proherní! Celkem jsme vám nadělili 9 OK tipů, které jste mohli jakkoli kombinovat mezi sebou pro co nejzajímavější tikety. Níže uvádíme přehlednou tabulku s výsledky Clash of the Stars 4:

Clash of the Stars 4 VÝSLEDKY TIP
Jaroslav Kotlár vs. Huhu Změna
Tomáš Chlup vs. Kryštof Novák OK
Jakub Freescoot Smrek vs. Christian Nathan Dzaba OK
Filip Grznár vs. Filip Roubíček Změna
Kotianová a Ryndová vs. Úrodníčková a Petrová OK
Miroslav Fajne Loner vs. Tadeáš Gangster Veselý OK
Jan Halien Štec vs. Martin ZIAMW Hronec OK
Kaluba vs. MaxGreen vs. Kluk s kamením OK
Michaela Dostálová vs. Aneta Adamusová OK
Aleš Olejník vs. Král Berouna OK
Psycho Michal vs. Lukáš Bukovaz OK
David Karbaš vs. Erik Víšek Bez tipu
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search