Logo týmu Heracles

Výherní tiket s přesnými tipy a kurzem přesahující 3 000!

3. 3. 2022 08:00, upraveno: 2. 3. 2022 21:27
autor: Young
Původní kurz tiketu byl dokonce 137 206.05, ale sázející využil cashout. Kdyby této možnosti nevyužil, tiket by nevyšel. Neznámý sázející vsadil tiket s pěti přesnými tipy ze zápasů Ligy mistrů či Evropské konferenční ligy. Kurzy se pohybovaly od 5.80 do 17.20, nebyly to tedy žádné tutovky.

Poslední zápas se měl hrát až příští středu, a to mezi Realem a PSG, ale jak tento zápas dopadne, již nebude mít žádný vliv na výhru.

Při vkladu 5 Kč se tak sázející radoval z 15 889,65 Kč. Další dva sázející se nechali inspirovat, zda rovněž využili cashout je otázkou.

Přesné fotbalové výsledky

První dva zápasy se hrály ve středu 23. února od 21 hodin, kdy Manchester United zavítal do Madridu, kde je čekal první osmifinále Ligy mistrů pro Atléticu Madrid. Domácí šli do vedení již v sedmé minutě, a to když Joao Felix prostřelil brankáře de Geu. Pro Felixe to byla teprve první branka v Lize mistrů v letošní sezóně. Dlouho to vypadalo, že Atlético bude mít lepší pozici do odvety, jenže střídající devatenáctiletý Elanga byl proti. Podruhé za sebou se mu z pozice náhradníka podařilo skórovat.

Vyšší kurz byl na remízu Benficy s Ajaxem. Sázející tipoval remízu 2:2 s kurzem 12.30, což byl třetí nejvyšší kurz na tiketu. Nejlepší střelec probíhajícího ročníky Ligy mistrů znovu skóroval, ale proti Benfice dal i gól do vlastní sítě. Po prvním poločase vedli hosté z Holandska 2:1, ve 72. minutě vyrovnával střídající Yaremchuk. Bude tak zajímavé sledovat odvetu, jelikož o postupu zde ještě není ani zdaleka rozhodnuto.

Bodö Glimt bývá od sázkových kanceláří i sázející docela podceňované. Na jejich výhru 2:0 nad Celticem Glasgow byl kurz 17.20 a neznámý sázející tomuto výsledku věřil. První zápas skončil výhrou 3:1 pro Glimt, a tak byli velice blízko postupu. Gól na 1:0 v odvetě dali již v deváté minutě a dalo by se říct, že o postupu bylo rozhodnuto. Ve druhém poločase nedominovali tak jako v tom prvním, kdy to bylo jen na jednu bránu, ale ve druhé půlce jim stačila jen jedna střela na to, aby vsítili druhou branku v tomto utkání.

U čtvrtého zápasu byl v průběhu utkání využit cashout, a to když byl tip, že Slavia porazí doma 3:0 Fenerbahce s kurzem 16.30. Kurz v okamžiku cashoutu byl 4.65, tedy nejspíše za stavu 2:0 pro Slavii.

Tiket info:

Extra: 150 Kč zdarma na tiket (pro nově registrovaný u Tipsport), další peníze zdarma ZDE.