Přejít na:
Cádiz byl ve druhém ligovém kole poražen 2:0 Osasunou a to když dostal oba góly z penalt. Tomás Alarcón navíc obdržel červenou kartu, což se stalo klíčovým okamžikem utkání. Athletic Club Bilbao zdolal Valencii 1:0 a posunul se na sedmé místo tabulky. Alex Berenguer dal první ligový gól sezóny a zajistil tak pro svůj tým tři body. Když se naposledy oba kluby potkaly, bylo z toho vítězství Bilbaa v poměru 3:2. Nyní se tak ofenzivní zápas čekat nedá a spíše rozhodne jedna či dvě branky.
Stadion: Estadio Nuevo Mirandilla, Cádiz
Trenér Sergio Gonzalez by mohl být bez čtyř zraněných borců. Rubén Alcaraz a Fede San Emetario jsou dlouhodobě absentujícími, zatímco Iza Carcelen a Alberto Perea mají menší poranění a jsou také nejistí.
Tomás Alarcón bude zase týmu chybět kvůli suspendaci, posledně totiž obdržel červenou.
Julen Agirrezabala by mohl být stále na tento zápas mimo hru, protože si v předsezóně poranil prst.
Mikel Balenziaga je out kvůli kotníku a Iňigo Martínez zase laboruje s poraněným kolenem.
Jinak Bilbao nemá žádné další hráče na marodce nebo ve stopce.
Athletic Bilbao cestuje k první letošnímu venkovnímu zápasu do Cádizu. Bude se hrát na Estadio Nuevo Mirandilla.
Pro Cádiz to bylo hodně dlouhých 12 měsíců. Nyní bude hrát třetí La Ligovou sezónu v řadě a doufá, že se mu podaří konečně hrát nějaký klidný střed tabulky. Loni se celou dobu trápil s bojem o udržení a jen o jeden bod předstihl smutnou Granadu. Zaznamenal pouze osm výher a patnáct remíz, 15x pak poznal hořkost porážky. Sveřenci kouče Sergia Gonzáleze zatím nedali v lize gól a ani v přípravě to nebyla žádná paráda (2 výhry/6 zápasů). Ligové utkání tým prohrál s Realem Sociedad (0:1) a Osasunou (0:2).
Bilbao je zatím sedmé a jeho skvělá defenzivní práce z minulého ročníku pokračuje. V útoku je to však také stejné, takže žádné extra gólové hody. Přestupové okno bylo nevýrazné. Posledně mužstvo přehrálo Valencii a v úvodním kole doma uhrálo plichtu s Mallorcou.
V tomto mači se očekává těsná výhra hostů. Ti jsou v lepší pohodě a ani by nemuseli dostat gól. Mají na to, aby jeden nebo dva soupeři vstřelili a odvezli si všechny tři bodíky.
Autor tohoto článku tipuje přesný výsledek
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.
Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole
Máte názor k zápasu? Můžete se podělit s jinými čtenáři níže