Přihlášení:

2 × 4 =

Menu
Logo týmu Legia Warszawa
Champions Leagu.. | 20:45 - zítra
Logo týmu Trnava
Náš tip:
1
1X2 (2.pol.)
Logo týmu Celtic Glasgow
Champions Leagu.. | 20:45 - 25. 07.
Logo týmu Rosenborg Trondheim
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Cork City
Premier League | 20:45 - dnes
Logo týmu Derry City
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Internacional
Serie A | 01:00 - zítra
Logo týmu Ceará
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu PAOK Saloniki
Champions Leagu.. | 19:30 - zítra
Logo týmu Basel FC
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Dinamo Zagreb
Champions Leagu.. | 20:00 - zítra
Logo týmu Hapoel Beer Sheva
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Barysau BATE
Champions Leagu.. | 19:00 - 25. 07.
Logo týmu HJK Helsinki
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Ludogorets Razgrad
Champions Leagu.. | 19:00 - 25. 07.
Logo týmu Videoton
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Kukesi KS
Champions Leagu.. | 19:00 - 25. 07.
Logo týmu Garabag-Azersun Agdam
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Balzan Youths FC
UEFA Europa Lea.. | 18:00 - 26. 07.
Logo týmu Slovan Bratislava
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Torpedo Kutaisi
UEFA Europa Lea.. | 18:00 - 26. 07.
Logo týmu Vikingur Gotu
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Apoel Nikósia
UEFA Europa Lea.. | 19:00 - 26. 07.
Logo týmu Flora Tallin
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Černomorec Oděsa
Premier League | 18:00 - dnes
Logo týmu Donetsk Olimpic
Čt. tip:
0
1X2
Logo týmu Astana FC
Champions Leagu.. | 16:00 - zítra
Logo týmu Midtjylland FC
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Champions Leagu.. | 18:00 - zítra
Logo týmu Malmö FF
Logo týmu Shkendija 79 Tetovo
Champions Leagu.. | 20:15 - zítra
Logo týmu Serif Tiraspol
Logo týmu Crvena zvezda Bělehrad
Champions Leagu.. | 20:30 - zítra
Logo týmu Suduva Marijampole

10 skvělých možností, které vám pomohou zlepšit se v sázení

13. 6. 2016 14:28, upraveno: 24. 2. 2017 12:52
autor: LadyAmbientte
Každý sportovní sázkař chce být den ode dne lepší. Na tom, zdali jste profík, nebo sázíte jenom pro zábavu, vůbec nezáleží. Vsadíme se s vámi, že byste chtěli vyhrávat víc.
10 skvělých možností, které vám pomohou zlepšit se v sázení
Jak velký je rozdíl v relativní síle jednotlivých sportovců/týmů? Čím větší rozdíl, tím vyšší předvídatelnost výsledků.

Abychom vám pomohli zvýšit úspěšnost sázení, dali jsme dohromady 10 naprosto skvělých způsobů, jak své sázkové schopnosti můžete vylepšit. Garantujeme vám, že pokud ještě nejste ziskovými sázkaři, najdete v něm alespoň jednu věc, která vám pomůže vyhrávat více tiketů.

1.Dívejte se na více zápasů

Může se to zdát jako jednoduchý, ba dokonce jako trapný začátek. Většina sázkařů ovšem opakovaně sází na zápasy/sporty, na něž se nedívají. Přitom vycházejí ze statistik a systémů, které sice nemusí být špatné, ale nikdy jim neumožní získat o týmech a hráčích takovou znalost, jako když je uvidí skutečně hrát.

Při sledování zápasů se můžete hodně dozvědět třeba o zranění a únavě. Pokud budete vidět, jak se hráč dokáže se zraněním vyrovnat, nebo jak ho zranění limituje, je to mnohem lepší, než abyste si o tom přečetli třeba na Twitteru.

Výsledek kupříkladu v tenisu, řekněme 6:3, 6:2 na sety může vypadat jednoznačně. Ve skutečnosti se ovšem hráči i na takový výsledek mohou hodně nadřít a na kurtu strávit i více jak 2 hodiny. Tato energie jim později může chybět, nehledě na to, že přitom často dostanete docela jiné povědomí o skutečné síle daného hráče.

2.Najděte pomoc

Ikona týmu Černomorec Oděsa
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Donetsk Olimpic
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 500 Kč zdarma za registraci u Fortuny
Jako začínající sázkař se můžete poohlédnout po nějaké pomoci jako je naše škola sázení, nebo sázkařské články. Velmi užitečné je také spojení sil s dalšími sázkaři nebo najmutí pomocné síly, která by pro vás dělala podrobné statistiky.

Ať tak nebo tak, vždycky se najde velká spousta způsobů, jimiž můžete své sázkové schopnosti alespoň o maličko vylepšit. I pokud svému koníčku budete věnovat týdně jen 10 hodin navíc, máte 10 hodin k tomu pracovat na vylepšování svých systémů a strategií, případně na dělání sportovních analýz, což se opravdu hodí. Toto množství času může v dlouhodobém horizontu dokonce znamenat rozdíl mezi ziskem a ztrátou.

Spojíte-li síly s dalšími sportovními sázkaři, můžete svou produktivitu třeba i zdvojnásobit. Pokud každý z vás bude pracovat 20 hodin týdně, dohromady budete mít za sebou 40 hodin práce týdně. A můžete se na to koukat i jinak – spojením sil s ostatními sázkaři můžete namísto 20 hodin týdně pracovat jen 10 hodin týdně a zbylých 10 hodin potom obětovat na zlepšování systémů a strategií.

3.Nabídněte své tipy ostatním sázkařům zdarma či za úplatek

Toto funguje pouze v případě, že se k prodávaným tipům postavíte zodpovědně. Většina služeb, které prodávají tipy, se o své zákazníky nestarají a proto nenabízejí lepší výsledky, než výsledky totožné s výsledky po hodu mincí. Vše, co takové služby chtějí, jsou vaše platby za tipy.

ČTĚTE TAKÉ:
Příručka pro začátečníky: Sázení na počet rohů a karet

Pokud vám na vašich klientech nebo na své pověsti bude záležet, budete mít dostatečnou motivaci k tomu pracovat více a dávat ty nejlepší tipy, které dokážete. Když víte, že ostatní sázející na vás spoléhají a investují do vás své těžce vydělané peníze, jste doslova nuceni dostat se až na vrchol svých možností.

4.Více čtěte

Mnoho dobrých knih o sázení neexistuje. Ještě méně jich potom je v českém jazyce. Naštěstí pro vás existují stránky, jako je ta naše. Na nich můžete najít spoustu dobrých tipů, triků a rad, které vám budou nápomocné k optimalizaci vaší sázkové strategie, nebo k vybudování sázkové strategie nové.

Pochopitelně všechny získané informace je třeba třídit – jeden systém nemůžete používat s druhým systémem a naopak. A i toto třídění vám pomáhá k tomu být lepší, pomáhá vám totiž k obecnému pochopení sázkových zákonitostí a tudíž i k jednoduššímu nacházení hodnotné sázky.

5.Veďte si sázkové záznamy (v tabulkovém programu)

Na nutnost vedení sázkařských záznamů jsme vás již několikrát upozorňovali. Pouze pokud budete mít přehled o svých sázkách a o úspěšnosti/neúspěšnosti těchto sázek, můžete odhalit svou chybu a případně ji napravit. O této problematice si můžete přečíst více v našem samostatném článku.

6.Přestaňte sázet pod vlivem alkoholu nebo drog

Tuto radu jsme nechtěli zahrnout. Jenže potom jsme navštívili jeden sport bar a všimli jsme si, že většina místních štamgastů v něm vydatně popíjí a potom vesele sází. Veselé sázení ovšem nemusí nutně znamenat veselé výsledky. Alkohol a drogy ovlivňují správné reakce mozku a tudíž neblaze ovlivňují vaše sázení.

7.Najděte lepší kurzy

Zlepšování svých sázkařských úspěchů není jenom o zvyšování úspěšnosti svých tiketů. Někdy se může jednat o zvýšení zisků jinými způsoby.

Jedním z nejlepších způsobů přitom je sázení na vyšší kurzy. Pokud si můžete vybrat mezi vsazením na vítěze při kurzu 1,73 a mezi vsazením na vítěze při kurzu 1,80 (pochopitelně se bavíme o tom samém zápasu), vždycky berte vyšší kurz. Rozdíl v hodnotě 0,07 totiž v dlouhodobém horizontu dosáhne rozdílu několika jednotek, které opět mohou znamenat rozdíl mezi tím, zdali jste ziskoví nebo ztrátoví sázkaři.

Nacházení lepších kurzů ovšem má svoje hranice – vždycky byste přitom měli spoléhat na ověřené sázkové kanceláře. A taktéž není možné otevřít si najednou 20 sázkařských účtů (možné to je, ale pak se z toho zblázníte). Proto doporučujeme obecnou hranici 3 – 5 sázkařských účtů s tím, že si předem vyhlédnete takové sázkovky, které se specializují na vámi sázený sport, a které na tento sport vypisují zajímavé kurzy.

8.Sázejte ve vhodný čas

Ziskový sportovní sázkaři se opírají o informace. Čím více informací máte, tím lepší jsou vaše šance na umístění správné sázky. Pokud budete se sázkou budete čekat až do poslední chvíle, můžete získat důležitou informaci, která úplně obrátí váš tip na vítěze (například spousta zranění, počasí atd.).

Na druhou stranu, sportovní kanceláře při otevření určité sázkové příležitosti mohou udělat chybu nebo prostě jen dobrovolně vypsat vyšší kurz. Tento kurz se vlivem sázení ostatních lidí následně může hodně propadnout a ztratit na hodnotě. V takovém případě je proto zase lepší sázet okamžitě po otevření dané sázkové příležitosti, neboť některé vypisované kurzy jsou hodnotné i bez znalosti všech informací.

ČTĚTE TAKÉ:
Sázkařské Desatero

9.Využívejte bonusů online sázkových kanceláří

Jelikož na trhu online sázkových kanceláří je spousta konkurentů, tyto sázkovky se přetahují o klientelu a to nejlepším možným způsobem – prostřednictvím bonusů. Tyto bonusy bývají často velmi zajímavé. Mohou vám nabídnout sázku bez rizika, nebo dorovnání vašeho prvního vkladu až do výše 100% atd. Chytrým využíváním těchto bonusů se tak můžete dopracovat podstatného množství peněz navíc (nebo alespoň pokrytí vašich případných ztrát). O bonusech jednotlivých sázkových kanceláří se můžete dočíst v našem shrnutí.

10.Vyhýbejte se exotickým sázkám dokud nebudete ziskoví

Některé exotické sázky, jako jsou asijské handicapy, kombinované sázky na vítěze a počet gólů, nebo například sázky na počet odehraných gamů atd. vám mohou nabídnout velmi zajímavé a také hodnotné kurzy. Tyto sázky byste ovšem měli ignorovat až dokud nedokážete vykázat soustavný zisk v případě obyčejných sázek.

Exotické sázky obecně totiž vyžadují 2× úsilí při vytváření předzápasové analýzy i při rozhodování o možných šancích. Exotické sázky se navíc nehodí při sázení na všechny sporty, nebo při sázení na všechny zápasy.

Pokud už s exotickými sázkami začínáte, měli byste se nejprve soustředit na jeden druh těchto sázek a nemotat dohromady sázky na asijské handicapy, vítěze a počet gólů atd. Je to v podstatě jako byste míchali jablka s hruškami – jinými slovy řečeno, všechny typy exotických sázek vyžadují vlastní přístup, což byste si měli uvědomit.

Shrnutí

Můžete přijít na desítky možných způsobů, jak své sázení vylepšit. Pokud ovšem začnete s 10 výše zmiňovanými, bude se jednat o ten nejlepší možný start. Většina z výše uvedených rad je totiž poměrně jednoduchá, takže je do svého sázkařského koníčku můžete implementovat klidně i rychlostí jednu radu/za týden. Uvidíte, že pokud se plánu budete držet, na konci 10 týdenního období dosáhnete nesrovnatelně vyšších zisků, než máte nyní.

Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole