Přihlášení:

twelve + 19 =

Menu
Logo týmu Ceará
Serie A | 00:30 - zítra
Logo týmu Sport Recife
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
3.5
UO
Logo týmu Gremio
Serie A | 02:45 - zítra
Logo týmu Atlético Mineiro
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Irtyš Pavlodar
UEFA Europa Lea.. | 17:00 - zítra
Logo týmu Traku FK
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Laci SK
UEFA Europa Lea.. | 17:00 - zítra
Logo týmu Anorthosis Famagusta
Náš tip:
1
1X2 (1.pol.)
Logo týmu Molde FK
UEFA Europa Lea.. | 18:00 - zítra
Logo týmu Glenavon Lurgan
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Slovan Bratislava
UEFA Europa Lea.. | 18:30 - zítra
Logo týmu Milsami Orhei
Náš tip:
3.5
UO
Logo týmu Chapecoense AF
Serie A | 00:30 - 20. 07.
Logo týmu Bahia
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Vasco da Gama
Serie A | 01:00 - 20. 07.
Logo týmu Fluminense
Náš tip:
2.5
UO
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Olomouc
1. liga | 18:00 - 22. 07.
Logo týmu Slavia Praha
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Vitória
Serie A | 02:00 - zítra
Logo týmu Paraná Clube
Čt. tip:
1
1X2
Logo týmu Corinthians
Serie A | 02:45 - zítra
Logo týmu Botafogo
Čt. tip:
1
1X2
Logo týmu Flamengo
Serie A | 02:45 - zítra
Logo týmu Sao Paulo
Logo týmu Kairat Almaty
UEFA Europa Lea.. | 15:00 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
UEFA Europa Lea.. | 15:00 - zítra
Logo týmu Samtredia FC
Logo týmu Dynamo Minsk
UEFA Europa Lea.. | 17:00 - zítra
Logo týmu Derry City
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
UEFA Europa Lea.. | 17:00 - zítra
Logo týmu Lech Poznan
Logo týmu Viitorul Constanta
UEFA Europa Lea.. | 17:00 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
UEFA Europa Lea.. | 18:00 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí

Proč byste si měli vést sázkové záznamy?

27. 5. 2016 10:00, upraveno: 24. 2. 2017 12:37
autor: LadyAmbientte
Pokud na sport sázíte pravidelně a nevedete si sázkové záznamy, děláte velkou chybu. Jestliže chcete maximalizovat své zisky ze sázení, pořizování sázkařských záznamů je velmi důležité. Z toho důvodu si sázkové záznamy dělá prakticky každý úspěšný sázkař. Sázkové záznamy mohou být důležité, i pokud sázíte pouze pro zábavu, ale podle našich zkušeností se sázkaři k něčemu takovému přinutí jenom zřídka.
Proč byste si měli vést sázkové záznamy?
Sázkové záznamy vám pomohou rychleji identifikovat chybu sázkového systému.

Jestliže se v předešlých řádcích alespoň trochu poznáváte, čtěte dále. Pořizování sázkových záznamů vůbec není obtížné. Stačí, abyste si po každé sázce udělali určité poznámky. Ačkoliv s pořizováním sázkových záznamů strávíte nějaký ten čas navíc, nakonec se vám to vrátí. Evidence sázek přichází s příjemnými výhodami. O největších výhodách sázkových záznamů vás poinformujeme v tomto článku. A k tomu pochopitelně přidáme i nějaké ty rady ohledně užitečného zaznamenávání informací.

Sledování výher/ztrát

Nebudeme daleko od pravdy, když řekneme, že většina sázkařů nemá přehled o tom, kolik sázením vyhrají nebo prohrají. To platí zejména o lidech, kteří sázení berou čistě rekreačně. Můžete si myslet, že na tom nezáleží, ale existují důvody, proč byste tuto věc měli vědět.

Zaprvé se může docela s přehledem stát, že prohráváte více peněz, než si myslíte. Sázející si většinou pamatují situace, kdy vyhráli, a zapomínají na situace, ve kterých prohráli. Pokud hazardujete s penězi, které si můžete dovolit, nemusí to být problém. Přesto byste si záznamy měli vést. Je totiž docela možné, že utrácíte více, než byste chtěli, v kterémžto případě nastal čas, abyste snížili hodnotu sázek nebo je úplně omezili.

Samozřejmě je také docela možné, že jste nějaké peníze vyhráli. Taktéž můžete vyhrávat více peněz, než si myslíte. V takovém případě dost možná nadešel čas, abyste svůj koníček začali brát trošku vážně. Pokud sázením dosahujete pravidelného zisku, představte si, čeho byste mohli dosáhnout, kdybyste vyvinuli více úsilí. Budete-li sázení věnovat trošku víc času, mohli byste dosáhnout velmi pěkného příjmu.

Ikona týmu Ceará
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Sport Recife
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 500 Kč zdarma za registraci u Fortuny
Jestliže jste vyhráli nějaké peníze, možná budete chtít zaplatit daně. Sázkové záznamy vám umožní získat přesné informace pro daňové přiznání.

Nalezení silných a slabých stránek

Spousta rekreačních sázkařů sází na celou řadu různých sportů a celou řadu sázkových příležitostí. Také mají sklon uzavírat obrovské množství různých typů sázek. Na tomto přístupu není vůbec nic špatného, ale pokud si neděláte sázkové záznamy, pravděpodobně nebudete mít tušení o tom, kde jsou vaše silné a slabé stránky.

Je docela dobře možné, že sázení na jeden nebo dva sporty vám jde více, než sázení na ostatní sázkové příležitosti. Je docela dobře možné, že jste úspěšní v sázení na vítěze, ale propadáte v sázení na počet gólů. Pokud tyto informace máte, může vám to opravdu pomoci. Identifikace slabých a silných stránek vám umožní zlepšit vaše celkové výsledky.

ČTĚTE TAKÉ:
Tři přístupy k sázení a můj pohled na ně

V první řadě se můžete soustředit především na ty oblasti, v nichž se vám daří. Pokud se budete věnovat sázení na sporty, ve kterých máte úspěch, mohli byste se dočkat větších zisků. Přinejmenším byste měli snížit své ztráty.

Případně byste mohli analyzovat oblasti, v nichž se vám tolik nedaří. Pokud se vám kupříkladu nevede moc dobře při sázení na tenis, můžete si prohlédnout své výsledky v tomto odvětví a pokusit se najít, kde děláte největší chyby. Nemusí to být snadné, ale pokud tomu věnujete dostatek času, měli byste být schopni chybu odhalit. Pokud vaše sázkové záznamy budou obsahovat všechny důležité informace, vaše situace bude mnohem jednodušší.

Posuzování nových strategií a systémů

Dokonce i pokud sportovní sázení berete spíše jako formu zábavy než jako způsob vydělávání peněz, určitě byste chtěli dosahovat co nejlepších výsledků. Možná vám nevadí, že přicházíte o peníze, ale pravděpodobně budete radši, když namísto toho vyhrajete. V takovém případě byste se vždycky měli snažit  zlepšit své výsledky jakýmkoliv možným způsobem.

Jedním ze způsobů vylepšení svých sázkových výsledků je zkoušení nových strategií a systémů. Abyste byli co nejefektivnější, měli byste si vést záznamy. Jedná se o jediný způsob, jak zjistit, že jsou tyto strategie účinné. Dosáhnete-li s nějakou strategií velmi dobrých výsledků, určitě v ní budete chtít pokračovat. Pokud ne, je načase vzdát se této strategie, nebo vymyslet možné úpravy. Opět platí, že pokud si budete vést sázkové záznamy, bude to pro vás jednodušší.

Pokyny pro vedení užitečných sázkových záznamů

Jak jsem se již zmínil, vedení sázkových záznamů vůbec není těžké. Jenom musíte zajistit, aby vaše záznamy byly přesné a co nejužitečnější. Jako absolutní minimum byste měli zapisovat tyto informace:

Nejjednodušší způsob pro vedení záznamů je tabulka v Microsoft Excelu, kam můžete přidávat všechny tyto informace a podle zadaného klíče si nechávat automaticky vypočítat všechny příslušné údaje.

V ideálním případě byste však do tabulky měli zahrnout i tyto informace:

  • Sport
  • Událost/soutěž/liga
  • Typ sázky
  • Důvody pro sázení

Tímto způsobem můžete seřadit sázky podle kategorií, což vám umožní mnohem lépe vidět, kde dosahujete nejlepších výsledků. Například budete moci rychle získat informace o sázení na jeden jediný sport nebo určitý typ sázky. Pro analýzu kde nejvíce prohrajete nebo vyhrajete je to velmi užitečné.

Zaznamenáváním svých důvodů k sázení se můžete dopracovat skutečně detailní analýzy. Tomu se asi nebudou věnovat rekreační sázkaři, neboť je to časově náročné. Nicméně pokud vážně chcete být úspěšní, tento záznam může být hodně užitečný. Na základě analýzy výsledků založených na důvodech sázení budete mít jasnější představu o tom, co děláte dobře a co špatně…což vám opět umožní vytvořit a upravit sázkové strategie, které budou pracovat pro vás.

Sledujte své výsledky zapisováním do Excelové tabulky

Štítky:

Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole