Přihlášení:
Menu
Logo týmu Mainz
Bundesliga | 18:00 - dnes
Logo týmu Dortmund
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Leipzig
Bundesliga | 20:30 - dnes
Logo týmu Wolfsburg
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Gamba
J League | 10:00 - dnes
Logo týmu Urawa
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Fiorentina
Serie A | 12:30 - dnes
Logo týmu Napoli
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Crystal Palace
Premier League | 13:00 - dnes
Logo týmu Aston Villa
Náš tip:
2
SBR
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Tippeligaen | 18:00 - dnes
Logo týmu Rosenborg Trondheim
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Belenenses
Liga Sagres | 18:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
2.5
UO
Náš tip:
2
SBR
Logo týmu Vancouver
NHL | 04:37 - zítra
Logo týmu Calgary
Náš tip:
2
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Esiliiga | 12:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Terek Groznyj
Premier League | 13:00 - dnes
Logo týmu Spartak Moskva
Logo týmu Dynamo Moskva
Premier League | 13:00 - dnes
Logo týmu CSKA Moskva
Logo týmu Rostselmash Rostov
Premier League | 13:00 - dnes
Logo týmu Krasnodar FK
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Premier League | 13:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Rubin Kazan
Premier League | 13:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí

Výsledky Oktagon Underground: Last Man Standing

28. 2. 2021 08:06, upraveno: 1. 3. 2021 08:42
autor: zich
Organizace Oktagon, která se věnuje MMA na české scéně chystá jedinečný projekt, který je pojmenovaný Last Man Standing. Konat se bude v Zoner BOBYHALL v Brně podobně, jako byly realizovány také galavečery Oktagon 20 a Oktagon 21. Co můžeme od projektu Last Man Standing očekávat a jak bude probíhat? Na to se podíváme v tomto našem článku.

blank

Výsledky Oktagon Underground 28.2.2021

Po dlouhém čekání jsme se konečně dočkali. Včera se v Boby Zoner Hall v Brně uspořádal turnaj, který zabrousil do starých časů K1. Jednalo se totiž o pyramidový souboj postojářů. Něco dlouho nevídaného a všichni milovníci bojových sportů se na toto těšili s velkým očekáváním. Jak to nakonec celé dopadlo … číst více.

UNDG: LAST MAN STANDING FINÁLE
Michal Krčmář vs. 🥊 Milan Paleš – 3. kolo DEC
SUPERFIGHTY
🥊 Vladimír Moravčík – 1. kolo KO vs. Igor Daniš
Tomáš Hron vs. 🥊 Strahinja Mitrić – 4. kolo DEC
Matěj Kozubovský vs. Sebastián Fapšo – 3. kolo DEC
UNDG: LAST MAN STANDING SEMIFINÁLE
🥊 Milan Paleš – 2. kolo KO vs. Andrej Šimkulič
Ladislav Krištůfek vs. 🥊 Michal Krčmář 3. kolo DEC
SUPERFIGHTY
🥊 Melvin Mané – 2.kolo KO vs. Patrik Križan
🥊 Klára Strnadová – 3. kolo DEC vs. Viktorie Bulínová
Andreas Čehovský vs. 🥊 Teo Mikelic – 3. kolo DEC
UNDG: LAST MAN STANDING ČTVRTFINÁLE
Marco Novák vs. 🥊 Marc Dass Rey – 3. kolo DEC
🥊 Milan Paleš – 3. kolo KO vs. Carsten Ringler
Vladimír Lengál vs. 🥊 Michael Krčmář – 3. kolo DEC
🥊 Václav Sivák – 3. kolo DEC
vs. Bailey Sugden
RESERVE FIGHTS
🥊 Ladislav Krištůfek – 3. kolo DEC vs. Štefan Meszároš
Jan Pajtaš vs. 🥊 Andrej Šimkulič – 4. kolo DEC

Last Man Standing: Informace

Jak již napovídá samotný název, nebude se jednat o klasický galavečer MMA. Last Man Standing se uskuteční 27. února roku 2021 a konat se bude od 18:00. Bude se bojovat v rámci tzv. „Super fightů“ a vrcholem celého večera pak bude osmičlenná pyramida. Do této pyramidy nastoupí osm borců, jen jeden jediný ale zvládne porazit všechny. Na vítěze, resp. finalisty tak čekají tři zápasy, které bude muset vyhrát. Osm bojovníků vstoupí, sedm jich ale padne. Sedm jich bude poražený a jen jediný vítěz z této řežby vzejde.

Šampion, který z pyramidy Last Man Standing vzejde se může těšit na výhru v podobě 10 000 €, což odpovídá asi 250 000 korunám. Pyramida bude složena především z boxerů a thai-boxerů z lightweight. Fightery, kteří do pyramidy nastoupí, představujeme v medailonku níže.

ČTĚTE TAKÉ:
TOP 5 nejlepších bojovníků Oktagonu

Last Man Standing: Medailonky

Milan Paleš

Milan Paleš je slovenským bojovníkem pod gymem Diamond Gym Žilina. Je mu 27 let a měří 178 centimetrů. Jeho přezdívkou je „Minči“. Milan Paleš je pak tahiboxerem, který se dostal také na legendární K1 turnaj. Rozhodně to bude nepříjemný soupeř.

Michael Krčmář

Michalel Krčmář je českým bojovníkem. Ten spadá pod Lanna Gym. V současné době je Krčmáři 29 let a jeho výška je 176 cm. Vedle thaiboxu se věnuje také muaythai. Velkých výsledků dosáhl Krčmář v roce 2012 v rámci evropského šampionátu a v roce 2016 na světovém šampionátu.

Václav Sivák

Václav Sivák pochází z Ostravy a spadá pod Hamr Gym, případně pod Lanna Gym. V současnosti se jednadvacetiletý fighter věnuj kickboxu. Jeho výška je 177 cm. Zatím v rámci kickboxu nezažil prohru. Co se stane v rámci Last Man Standing?

Vladimír Lengál

Vladimír Lengál oslavil 32 let. Jeho výška je 176 centimetrů. Dříve se věnoval především boxu, následně pak přidal také muaythai nebo K1. Bude proto perfektně připravený na pyramidu v rámci Last Man Standing.

Marco Novák

Marco Novák pochází ze Slovenské republiky. Jedná se také o skvělého bojovníka v thajském boxu. V prostředí Oktagonu není tak úplně neznámý, třikrát dokázal zvítězit v rámci Oktagon Underground. Jak si povede v pyramidě Last Man Standing?

Bailey Sugden

Sugdenovi je 23 let a pochází z Velké Británie.  Při své výšce 172 centimetrů skvěle zapadne do Last Man Standing. Tento britský fighter se věnuje převážně K1. Uvidíme, jak obstojí proti převážně česko-slovenským borcům.

Carsten Ringler

Carsten Ringler z gymu Avid Muay Thai Gym pochází z Německa. Jedná se tak o druhého zahraničního fightera, který se v Last Man Standing představí. Největších úspěchů dosáhl v Muay-Thai. Podaří se mu prosadit i zde?

Marc Dass Rey

Posledním fighterem, který se v pyramidě Last Man Standing ukáže je estonský bojovník v Muay-Thai Marc Dass Rey. Tomu je 26 let a jeho výška je 183 centimetrů. Měl by tak být nejvyšším bojovníkem v této soutěži.

Last Man Standing: Super fighty

Jak jsme popsali výše. V rámci tohoto galavečera můžeme očekávat také tzv. Super fighty, které nabídnou velmi zajímavé souboje i zajímavá jména. Kdo je prozatím potvrzený do těchto zápasů? Podíváme se na to podrobněji.

Vladimír Moravčík vs. Igor Daniš

blank

Vladimír Moravčík je osmatřicetiletý Slovák bojující v middleweight váze. Jeho výška je 185 centimetrů a věnuje se především muaythai. Jeho přezdívkou je „Dracula“. Jeho soupeřem by měl být třiatřicetiletý Slovák Igor Daniš. Jeho výška je 183 centimetrů a spadá pod Octagon Fighting Academy. Ten má v rámci Okatgonu pouze dvě prohry. Jednalo se o Oktagon: Bitva o trůny a Oktagon Prime 3.

Podle parametrů vidíme, že se bude jednat o vyrovnaný zápas co do věku i výšky. Sázkové kanceláře více věří Vladimíru Moravčíkovi v kurzu 1.55. Na Igora Daniše je pak vypsaný kurz 2.27. I z toho je patrné, že souboj bude velice vyrovnaný a dopředu se nedá říct, kdo bude nakonec vítězem.

Matěj Kozubovský vs. Sebastián Fapšo

blank

Matějovi je 24 let a pochází z České republiky. Měří 190 centimetrů a věnuje se především K1. Jeho soupeřem v rámci middleweight váhy je Slovák Sebastián „Tank“ Fapšo. Tomu je 20 let a měří 180 centimetrů. I on se věnuje primárně K1. Oba soupeři tedy vědí, co je bude v rámci tohoto zápasu čekat.

Když se podíváme na výšku, mohl by mít Matěj výhodu. Bude se ale jednat o velmi vyrovnaný souboj. I sázkové kanceláře s k tomuto přiklánějí. Na Matěje Kozubovského je vypsán kurz 1.88, na jeho soupeře pak 1.80. Je tedy vidět, že nás čeká opravdu skvělý zápas, na který se můžeme těšit.

 

Melvin Mané vs. Patrik Križan

blank

Ačkoli to není hned patrné, Melvin Mané pochází z Prahy. Je mu 24 let a měří 190 cm. Jedná se, logicky o postojáře. Jeho soupeřem bude Slovák Križan. Ten oslavil 21. narozeniny a měří 192 centimetrů. Tento souboj se odehraje v rámci heavyweight.

V případě výšky jsou na tom oba bojovníci velmi podobně. Pokud se ale podíváme na nabídku sázkovek zjistíme, že mírným favoritem je právě Melvin Mané, na něhož je vypsaný kurz 1.55. Na jeho soupeře je vypsaný kurz 2.27. Rozhodně se máme na co těšit a souboj to bude velice vyrovnaný. Jako vítěze tipujeme Melvina Maného, který ukáže v své kvality.

Tomáš Hron vs. Strahinja Mitrić

blankTomáš Hron pochází z České republiky a oslavil své 38 narozeniny. Tento 193 centimetrový chlapík s přezdívkou “Rattlesnake” spadá pod Hron Gym. Jeho soupeřem bude srbský bojovník Muay-Thai Strahinja Mitrić, který má 22 let a považuje se za obrovský talent. Kdo v rámci fightu v heavyweight nakonec vyhraje?

Na zkušeného českého bojovníka sázkové kanceláře vypsaly kurz 1.20, což jej pasuje do role obrovského favorita. Na jeho srbského soupeře je naopak vypsaný kurz 3.94. Vyhraje zkušenost nebo mládí? To uvidíme již 27.2. My ale v tomto případně na vítěze tipujeme jasně Tomáše Hrona.

Andreas Čehovský vs. Teo Mikelic

blankAndreas Čehovský pochází z České republiky a je mu 21 let.  Jeho výška je 185 centimetrů a spadá pod Dracula Gym. Setkat se můžete také s jeho přezdívkou “Snoopy“. Proti němu nastoupí srbský bojovník Teo Mikelic. Ten má 28 let a je o více než 10 centimetrů menší. Měří 173 cm. Jeho hlavní devizou je Muay-Thai. Souboj proběhne v rámci midleweight.

Co říkají na tento souboj sázkové kanceláře? Ty favorizují především českého borce, na kterého je vypsaný kurz 1.50. Na jeho srbského protivníka je kurz vyšší, konkrétně 2.38. To naznačuje, že se bude jednat o poměrně vyrovnaný souboj. I my ale věříme, že ho Andreas Čehovský urve pro sebe.

Pravidla Last Man Standing

Úplně přesná pravidla zatím oznámena nebyla. Víme ale jednoznačně, že se bude bojovat v malých rukavicích. Navíc se bude jednat o turnaj čistě pro postojáře. To znamená, že s velkou pravděpodobností budou zakázány takedawny.

Kde sledovat Last Man Standing

Nevíte, kde sledovat Last Man Standing? Jednou možností je sledování přes Oktagon.TV, kde si koupíte „lístek“ na tuto událost a všechny zápasy můžete sledovat na této webové stránce. Je to jedna z možností, která nemusí být úplně 100 % a zejména v případě, že chcete zakoupit „vstupenku“ až v den konání může docházet k problémům. Máte tedy jinou možnost?

Máte! Další možností je využívat především nabídku v rámci sázkových kanceláří Tipsport, případně v sázkovce Chance. Streamy, které jsou realizovány přes tyto sázkové kanceláře jsou zpravidla bezproblémové. K tomu, abyste mohli Last Man Standig sledovat na jedné z nich, potřebujete mít u dané sázkovky zařízený účet. Buď jej již máte nebo si jej můžete zřídit přes jednoduchou registraci a následné ověření vaší totožnosti. Stačí, abyste v posledních 30 dnech vsadili alespoň 30 Kč a stream bude přístupný – zapnout Tipsport TV.

Poslední možností jsou streamy, které jsou realizovány přes služby třetích stran. Toto se ale společnost Oktagon snaží potírat, takže je možné, že žádný takový stream zkrátka nenajdete a budete muset využít jednu z variant, které jsou pospány výše.

FAQ – otázky a odpovědi k turnaji

Kdy a kde se Last Man Stansing koná?

Last Man Standing se koná v sobotu 27. února od 18:00 v brněnské Zoner Bobyhall.

Kde sledovat Last Man Standing?

Tento turnaj můžete sledovat v rámci sázkových kanceláři Tipsport a Chance. K tomu vás postačí jednoduchá registrace. V televizi se tento turnaj bohužel vysílat nebude.

Na koho vsadit v Last Man Standing?

U každého ze zápasů můžete vidět zhodnocení fighterů i informace o tom, jak se k zápasům staví sázkové kanceláře.

Oktagon Underground upoutávka

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TOP10SportSites
Search