Přihlášení:
Menu
Náš tip:
1
SBR
Logo týmu Kanada
Copa America | 02:00 - zítra
Logo týmu Uruguay
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Bahia
Serie A | 21:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Cruzeiro
Serie A | 21:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Tromsö
Tippeligaen | 22:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
1.5
UO (1.pol.)
Logo týmu CRB Maceio
Serie B | 23:00 - dnes
Logo týmu Coritiba
Náš tip:
X2
DS (1.pol.)
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
MLS | 01:30 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Kawasaki F.
J League | 12:00 - zítra
Logo týmu Cerezo
Náš tip:
X2
DS
Logo týmu Argentina
Copa America | 02:00 - 15. 07.
Logo týmu Kolumbie
Náš tip:
1
SBR
Logo týmu Brann Bergen
Tippeligaen | 19:15 - dnes
Logo týmu Haugar Haugesund
Logo týmu Necaxa
Primera Divisio.. | 01:00 - zítra
Logo týmu Puebla
Logo týmu Leon
Primera Divisio.. | 01:00 - zítra
Logo týmu Pachuca
Logo týmu DC United
MLS | 01:30 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí

Clash of the Stars 3 – výsledky našich tipů!

29. 10. 2022 19:07, upraveno: 8. 2. 2023 14:00
autor: Danijel

Získej BONUSY za registraci ZDARMA!

Kancelář Bonus za vklad Bonus zdarma Získat bonus
blankTipsport 50.00050000 + 500500 Získat
blankBetano 1.0001000 - Získat
blankFortuna 6.0006000 + 600600 Získat
blankSazkabet 9.5009500 + 500500 Získat
Svět bojových sportů zažívá v posledních letech rozšíření také mezi lidi, kteří nejsou přímo sportovci. V naší kotlině se této disciplíny ujala organizace Clash of the Stars, která už téměř rok pořádá galavečery bojových sportů. Nejedná se však o zápasy sportovců, nýbrž veřejně známých osobností z oblasti internetu, hudby a sociálních sítí.
Čtěte
Kde sledovat Clash of the Stars 8 a jak získat livestream zdarma?

V tomto článku se podrobněji podíváme na třetí galavečer Clash of the Stars, který se uskuteční už 29. října v Praze. Na kartě si své najdou milovníci bizaru ale i alespoň trochu důstojných sportovních výkonů. Chybět nemůžou ani tipy na sázení, jelikož u Fortuny si můžete vsadit na všechny zápasy z nabité karty!

VSAĎIT – aktuální kurzy

Clash of the Stars 3: Max Green vs. Matouš Kaluba

Výsledek: Matouš Kaluba (vítěz – TKO v 1. kole)

blank

Že sportovat se dá i s handicapem chtějí dokázat účastníci tohoto zajímavého zápasu. Oba „bojovníci“ se ve svém životě potýkají s nějakým handicapem, přesto podepsali smlouvu s COTS. Zdá se, že jejich zápas bude opravdu vyhrocený. Už od první tiskovky si tato dvojice nebere servítky a pro bizarní situace a nevšední historky z minulosti nemusel ani jeden z protagonistů chodit daleko.

Ačkoli je na Fortuně favoritem Kaluba, který má především značnou výškovou převahu, náš tip je opačný. Doporučujeme využít pěkného kurzu 2.55 a vsadit na „Maxgreena“. Jeho příprava je podle dostupných informací daleko důkladnější a poctivější. I přes svůj handicap si tento bojovník relativně obstojně osvojil základy postoje a se svou postavou by mohl dominovat i na zemi. Kaluba naopak přiznal, že si za celou přípravu nenašel ani soukromého trenéra a jen párkrát navštívil skupinové lekce. Z dostupných videí navíc tento účastník třetí řady Clash of the Stars zdaleka nepůsobí jako člověk, který by měl předvádět sportovní výkony.

Clash of the Stars 3: Ivan “Kid Ajvn“ Kloc vs. Nenad “Neny“ Pleš

Výsledek: Ivan „Kid Ajvn“ Kloc (vítěz – TKO v 1. kole)

blank

Neny svým přístupem a životním stylem už od začátku vzbuzoval dojem, že na zápas v kleci nakonec ani nedojde. Na poslední tiskové konferenci však slavnostně prohlásil, že všechny informace, které vypouštěl na sociální sítě byly jen součástí jeho promyšlené hry. Celou dobu prý pilně trénoval a zápas pro něj rozhodně není druhořadou záležitostí. Kurz na Ajvna díky těmto prohlášením stoupá, a právě toho chceme využít. Kid Ajvn vypadal na tréninzích opravdu skvěle a do přípravy dal 100 %. I kdyby Neny trénoval, tak jak říká, stejně nemůže dostát kvalit, které Kid Ajvn očividně má. Počkejte na kurz kolem 1.40 a vsaďte na Ajvna. Případně zvolte, že zápas skončí nejpozději do druhého kola.

Clash of the Stars 3: Karlos Benda vs. Jaroslav Kotlár

Výsledek: Karel Benda (vítěz – TKO v 1. kole)

blank

Souboj nejznámějšího „sekuriťáka“ Jaroslava Kotlára a kulturisty Karla Bendy původně neměl ani být na hlavní kartě. Postupně si však u fanoušků tento souboj našel velkou oblibu. Kotlár se totiž pyšní výkony a sportovními úspěchy, které Benda jednoznačně a s nadsázkou odmítá. Ústřižky z jejich rozhovorů jsou hitem sociálních sítí. V kleci budou mít oba zápasníci přes sto kilo, a především Kotlár působí jako živý obr.

Zajímavé tikety na tento souboj!

MMA, ve kterém se utkají však není jen o síle, a i sám Benda prozrazuje, že se bude soustředit na fyzičku, kterou podle něj Kotlár rozhodně nemá. Benda se v minulosti již představil na Clash of the Stars 2, kde až na body podlehl profi zápasníkovi Roubíčkovi. V zápase Benda skvěle dodržel taktiku, kterou si stanovil. Bylo přitom jasně zřejmé, že se na zápas dobře připravil a věděl, co má dělat. Stejný průběh očekáváme i v COTS 3 s Kotlárem. Pokud „sekuriťák“ netrefí svůj silný úder v prvních sekundách zápasu, bude mít Benda navrch. Špatná fyzička bude Kotlára stát zápas a Benda v kurzu 1.70 vyhraje.

Clash of the Stars 3: Filip Grznár vs. Aleš “Psychopat“ Bejr

Výsledek: Filip Grznár (vítěz – TKO v 1. kole)

blank

O nejočekávanější a také o hlavní zápas Clash of the Stars 3 se postará kontroverzní kulturista Filip Grznár a „Psychopat“ Aleš Bejr. Konflikt, který mezi sebou tito dva mají už přerostl i je samotné a ani jeden už pořádně neví, proč se vlastně nenávidí. Přesto je tato nenávist tak obrovská, že ani jedna z tiskových konferencí neproběhla v klidu. Psychopat Bejr pak musel být v zápalu svých emocí několikrát vyveden z Duplexu, kde rozhovory probíhají.

Zápas jako jediný na kartě nebude v MMA ale v Thaiboxu, přesně tak, jak si stanovil Aleš Bejr. Přesto že by Grznárovi, který je doslova hora svalů a má bohaté zkušenosti řecko-římského zápasu více vyhovoval souboj na zemi, tak tyto pravidla přijal. Filip Grznár má oproti svému lehčímu, ale vyššímu soupeři výhodu především ve zkušenostech. V minulosti měl v Clash of the Stars už dva jasně vítězné zápasy. Navíc zápasí i v profesionální české organizaci I am Fighter, kde nastupuje proti opravdovým sportovcům. Převaha Grznára bude i v čistě postojovém zápase jednoznačná a sázka na jeho výhru je jasnou volbou. Případně můžete zvolit ukončení už v prvním kole.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search