Přihlášení:
Menu
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Manchester City
Premier League | 18:00 - dnes
Logo týmu Aston Villa
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Villarreal
Primera Divisio.. | 20:30 - dnes
Logo týmu Granada
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Ermak Angarsk
Major Hockey Le.. | 11:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Novokuzněck
Major Hockey Le.. | 12:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Galatasaray
Super League | 16:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Opava
1. liga | 17:00 - dnes
Logo týmu Sparta Praha
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Kladno
1st League | 17:00 - dnes
Logo týmu Litoměřice
Náš tip:
5.5
UO
Logo týmu Norwich
Championship | 18:00 - dnes
Logo týmu Bristol City
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Fulham
Premier League | 20:15 - dnes
Logo týmu Manchester United
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Las Vegas
NHL | 03:07 - zítra
Logo týmu Arizona
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Los Angeles
NHL | 03:07 - 22. 01.
Logo týmu Colorado
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Sokol Krasnoyarsk
Major Hockey Le.. | 12:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Super League | 13:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Caykur Rizespor
Super League | 13:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí

Oktagon 21 (aktualizováno): víme na koho vsadit – živý přenos zdarma CZ/SK

14. 1. 2021 19:19, upraveno: 19. 1. 2021 20:05
autor: zich
Den před Silvestrem se uskutečnil jubilejní dvacátý Oktagon. Měsíc na to bude v Bobyhall v Brně opět vřít zápasnická krev. Uskuteční se zde totiž Oktagon s pořadovým číslem 21! Na koho se můžete těšit o co se v rámci tohoto prvního galavečera nového roku bude bojovat? To vám přinášíme v našem preview před Oktagonem 21!

Kde sledovat OKTAGON 21 živě a zdarma?

Možností sledování Oktagon 21 je hned několik. Jako první se nabízí Oktagon TV a její PPV přenosy, tahle možnost však podle ohlasů není úplně 100%. Lidé si stěžují na velké lagy přenosů a celkově na špatný zážitek. Velký problém je také se samotným nákupem „vstupenek“ v den zápasu, proto pokud se rozhodnete pro tuto možnost, doporučujeme vám, abyste tak učinili s dostatečným předstihem.

Další možností sledování streamů zdarma jsou přenosy sázkových kanceláří. Tyto přenosy sice nejsou v tak vysokém rozlišení, jako přenosy z Oktagon TV, ale zase se většinou nesekají a fungují dobře. Steamy z akcí Oktagonu poskytují sázkové kanceláře Tipsport a Chance. Abyste tyto streamy mohli shlédnout, musíte se do sázkových kanceláří zaregistrovat, dokončit registraci včetně ověření vaší totožnosti (lze učinit přes banku nebo na pobočce) a dále si vsadit alespoň za 30 korun.

Poslední možností sledování jsou streamy třetích stran, tedy streamovacích serverů. Nabídka MMA zápasů se na těchto serverech utěšeně rozrůstá, ovšem přenosy Oktagonu jsme tam už dlouho neviděli a je tedy otázkou, zdali se na tuhle možnost spoléhat.

Oktagon 21: hlavní karta + TIPY

Hlavní karta zápasu bude nabušená nejen zajímavými jmény, ale také příběhy a zápasy. Rozhodně se v ní nudit nebudeme. Začínat by měla okolo 20:00 a můžeme se těšit na úžasné souboje, které nám nabízí snad každý Oktagon. Na co se tedy můžeme těšit konkrétně a na koho byste měli vsadit? To si rozebereme po jednotlivých zápasech. Hlavní karta Oktagon 21 začíná od 20:00 v brněnském Bobyhall.

Aktuální kurzy Oktagon 21 / bonus 150 Kč

Ivan Buchinger vs. Ronald Paradeiser 🥊

 Ivan Buchinger vs Ronald ParadeiserOd 20:00 by na programu měla být hlavní karta galavečera. O první zápas by se měla postarat legenda, Ivan Buchinger. Proti němu se v kleci postaví jednička současného žebříčku lehké váhy Rony Paradeiser. V souboji půjde o opasek, budoucnost i zanechání patřičného odkazu.

Ivanovi je 34 let, pochází ze Slovenska a na svém kontě má 37 vítězství, z toho osm KO/TKO a neuvěřitelných 23 submisí. Ve své kariéře prohrál pouze sedm zápasů. Po sérii pěti výher v řadě ale na sklonku roku 2019 prohrál na body s fighterem Salahdinem Parnassemem. Je proto jasné, že na Paradeisera si věří na vítězství! Ivana Buchingera můžete znát také pod přezdívkou „Buki“. Jeho předností je boj na zemi a wrestling.

Ronaldu Paradeiserovi je 23 let a taktéž pochází se Slovenska. Ve své kariéře vyhrál 11 zápasů, z toho sedm KO/TKO a dvěma submisemi. Šest zápasů pak prohrál. Poslední prohru zaznamenal v polovině roku 2019, pak následovaly dvě výhry na submise. Jedna ve druhém kole, ta druhá pak hned v prvním. Rozhodně se bude jednat o houževnatého soupeře, který nedá Buchingerovi nic zadarmo. Znát jej můžete taktéž pod přezdívkou „Rony“. Silný je především v postoji.

🎯 Naše predikce / TIP:

Sázkové kanceláře mají jasno. V kurzu 1.55 věří ve výhru zkušeného matadora Ivana Buchingera. Na výhru mladého ale dravého Paradeisera je vypsán kurz 2.29. Rozhodně se bude jednat o zajímavý souboj, který si nenechte ujít! My věříme, že se souboj protáhne a bude se jednat o velmi vyrovnaný zápas, kde může vyhrát jeden jak druhý. Zvítězí nakonec zkušenosti nebo dravé mládí? My se přikláníme k výhře Ivana Buchingera.

VSADIT

Pokud si nejste jisti naším tipem, mrkněte na oblíbené tikety s událostí Ivan Buchinger vs. Ronald Paradeiser. Tikety se inspirovalo mnoho sázejících!

Leandro Silva vs. Petr Kníže 🥊

Petr Kníže moc dobře ví, proč bude na Oktagonu 21 bojovat. Půjde mu totiž o titul. Proti němu bude stát Leandro Silva, tvrdý bojovník, kterému by se každý nejraději vyhnul. Dokáže se Petr Kníže vyrovnat s tím, že v zápase není favorizován a překvapí Silvu submisí nebo KO?

Leandro Silva, pětatřicetiletý bojovník z daleké Brazílie. Ve své kariéře vyhrál 24 zápasů, z toho tři pomocí KO/TKO a 10 na submise. Osm zápasů prohrál, všechny ale na body, knockoutován nikdy nebyl. Jeho poslední prohra se datuje na květen roku 2019. Na Oktagon má skvělé vzpomínky. Při legendárním Oktagonu 15, kde Attila vypnul „Terminátora“ Vémolu si totiž Leandro Silva připsal svoji poslední výhru. To se psal listopad 2019 a Silva vyhrál na body. Mezi zápasníky má přezdívku „Buscapé“ a preferuje především styl boje Muay Thai.

Petr Kníže už je spíše veteránem ve svých 43 letech. Pochází z Prahy a za svou kariéru 11 zápasů vyhrál. Čtyři pomocí KO/TKO, tři pomocí submisí. Prohrál pouze jeden jediný zápas, a to s Karlosem Vémolou v roce 2013. Jeho prohra je tedy hodně vousatá. Půjde také o jeho premiéru v organizaci Oktagon. Naposledy stál Kníže v kleci v říjnu roku 2019. Má za sebou skvělou šňůru osmi vítězství v řadě. Přidá na Oktagon 21 i deváté vítězství? Petrovi se také přezdívá „Monster“ a díky dřívějšímu vážnému zranění nohy se raději věnuje boji v postoji.

🎯 Naše predikce / TIP:

Sázkové kanceláře věří spíše ve vítězství Leandra Silvi, na kterého vypsaly kurz 1.55. Na Petra Knížete je vypsán kurz 2.29. I zde věříme, že půjde o velmi vyrovnaný souboj, který budou rozhodovat detaily a drobnosti. Opět zde nevidíme jednoznačného favorita, ale dva bojovníky, kteří v kleci nechají úplně všechno.

VSADIT

Pokud si nejste jisti naším tipem, mrkněte na oblíbené tikety s událostí Leandro Silva vs. Petr Kníže. Tikety se inspirovalo mnoho sázejících!

Lucie Pudilová vs. Marta Waliczek 🥊

Lucie Pudilová vs Marta WaliczekOktagon 21 nabídne také ženský souboj o který se postará legendární Lucie Pudilová a Marta Waliczek. Bude se jednat o jeden ze tří ženských duelů, které nám tento galavečer nabídne. Co můžeme od tohoto zápasu čekat? Získá jubilejní desáté vítězství Lucka Pudilová?

Lucie Pudilová pochází z Příbrami a ochutnala také jaké to je bojovat v nejprestižnější organizaci světa, v UFC. Za svou kariéru dokázala vyhrát celkem devět duelů, z toho dva KO/TKO a dvě submise. Šest soubojů pak prohrála, ovšem nikdy nezažila pocit být knockoutovaná. Pět jejich proher totiž bylo až na body. Po čtyřech prohrách za sebou v UFC si zpravila náladu v rámci Oktagonu 19, kde v prosinci vyhrála na body. Podaří se tedy Lucii Pudilové získat jubilejní desáté vítězství? Lucii je v současné době 26 let, přezdívá se jí „Bullet“ a je známá především pro svůj velice agresivní styl boje.

Soupeřkou Pudilové bude Marta Waliczek. Tato třiatřicetiletá Polka ve své kariéře vyhrála čtyři souboje, jeden na KO/TKO a jeden na submisi. Dva zápasy pak prohrála, podobně jako Pudilová ale nezná pocit být knockoutovaná. Waliczek poslední zápas v červnu roku 2019 prohrála. Je proto možné, že se proti Lucii Pudilové bude chtít vytáhnout. Ve světě MMA je známá pod přezdívkou „Wadera“ a do MMA vstoupila jako kickboxerka.

🎯 Naše predikce / TIP:

Jak tento zápas vidí sázkové kanceláře? Inu, celkem jednoznačně věří ve výhru české bojovnice. Je na ni vypsán kurz 1.30. Na Polskou fighterku Martu Waliczek je vypsán kurz 3.21. I my věříme v relativně hladké vítězství Pudilové. Je již teď jasné, že po desáté výhře doslova prahne. Bude dobře připravena na tento galavečer?

VSADIT

Pokud si nejste jisti naším tipem, mrkněte na oblíbené tikety s událostí Lucie Pudilová vs. Marta Waliczek. Tikety se inspirovalo mnoho sázejících!

Gábor Boráros vs. Matúš Juráček 🥊

I tento zápas bude notně sledovaný. Matúš Juráček totiž dostane prakticky životní šanci. Bude bojovat proti prvnímu šampionovi výzvy Gáboru Borárosovi. Povede se Juráčkovi porazit legendu Oktagonu? Jedno je jisté. Čeká nás enormně vyrovnaná bitva, ve které se bude na co dívat!

Gáboru Borárosovi je 28 let a pochází ze Slovenska. Ve své kariéře získal celkem 18 vítězství, ve 12 z nich dokázal soupeře knockoutovat či vyhrát na TKO. Dále má na kontě pět submisí. Když vše spočítáme, pouze jediný zápas své kariéry vyhrál na body. Z osmi porážek ale hned pětkrát okusil, jaké to je být knockoutován. V posledním zápase v rámci Oktagon 16 v srpnu roku 2020 prohrál s Tato Primerou na TKO. Zlepší si náladu na Matúšovi? Boráros je znám také pod přezdívkou „Beast“ a také on se prezentuje velice agresivním stylem boje.

Matúš Juráček je šestadvacetiletý rodák z České republiky. Ve své kariéře dosud nastoupil k osmi zápasům. Šest z nich se mu povedlo vyhrát, tři na KO/TKO a dva na submisi. Dva zápasy v kariéře prohrál, avšak KO nikdy neokusil. Na svém kontě má momentálně tři výhry v řadě. Tu poslední si připsal v Oktagonu 19 proti Janu Širokému, kde vyhrál na TKO. Dá se očekávat, že v bojovné náladě a s chutí vyhrát nastoupí také do tohoto zápasu. Zpravidla se prezentuje přezdívkou „Slávista“ a je především výborným boxerem.

Čti také: Juráček z MMA je bývalým chuligánem

🎯 Naše predikce / TIP:

Co na tento zápas říkají sázkové kanceláře? Mírným favoritem je Gábor Boráros, na kterého je vypsaný kurz 1.75. Na Matúše Juráčka je kurz 1.96. Dá se předpokládat vyrovnaná bitva. My spíše věříme ve výhru Borárose, který zužitkuje své zkušenosti, bude to ale velice těsný zápas.

VSADIT

Pokud si nejste jisti naším tipem, mrkněte na oblíbené tikety s událostí Gábor Boráros vs. Matúš Juráček. Tikety se inspirovalo mnoho sázejících!

Karol Ryšavý vs. Miroslav Štrbák 🥊

Karol Ryšavý jakožto šampion třetí série „Výzvy“ chce pokračovat na vítězné vlně. Proti němu ale bude stát Miroslav Štrbák. Ten se do klece vrací po roční pauze po prohraném titulovém zápase. Jak tento slovenský duel dopadne a kdo má větší šanci na vítězství?

Karol Ryšavý má 27 let a pochází ze Slovenska. Ve své profesionální kariéře dokázal zvítězit v sedmi zápasech, z toho čtyřikrát na KO/TKO a třikrát na submisi. Dva své duely prohrál, oba na submisi. V rámci tohoto duelu tak přidá jubilejní desátý zápas. Po sérii sedmi zápasů bez prohry narazil v rámci Oktagonu 16 na Paradeisera, se kterým prohrál v první kole. Určitě se tak bude chtít dostat zpět na vítěznou vlnu. Mezi fightery má přezdívku „Bomby“ a prezentuje se pro soupeře nepříjemným stylem boje.

Miroslav Štrbák je jednatřicetiletý slovenský bojovník, který již nastoupil k 28 profesionálním fightům. 18 zápasů vyhrál, z toho 15 na KO/TKO, jeden ze zápasů pak vyhrál na submisi. To jsou opravdu úžasná čísla! Deset zápasů kariéry prohrál, čtyři po KO/TKO a tři po submisi. Poslední čtyři zápasy má ale stylem win, loss, win, loss. Poslední zápas prohrál 15. února v rámci Oktagonu Prime 3. Nutno ale podotknout, že po velmi urputné bitvě na pět kol po pěti minutách. Štrbák má přezdívku „Wolverine“ a prezentuje se velice dobrým stand-up bojem

🎯 Naše predikce / TIP:

Sázkové kanceláře dávají větší šance právě Miroslavu Štrbákovi. Na něj je vypsaný kurz 1.45. Ryšavý se bude chtít v rámci svého desátého profesionální fightu ukázat, avšak sázkovky vypsaly kurz 2.55 na jeho vítězství. I my věříme více zkušenému Štrbákovi.

VSADIT

Pokud si nejste jisti naším tipem, mrkněte na oblíbené tikety s událostí Karol Ryšavý vs. Miroslav Štrbák. Tikety se inspirovalo mnoho sázejících!

Michal Konrád vs. Marek Kvasnica 🥊

Na hlavní kartě večera se objeví také souboj Michala Konráda proti Marku Kvasnicovi. Konrád má za sebou sérii tří porážek, a tak bude muset tentokrát zmobilizovat všechny síly a vše vložit do vítězství. Kvasnica je zase komplexním bojovníkem, který má naopak dvě výhry v řadě. Můžeme se rozhodně těšit na zajímavý duel.

Michalu Konrádovi je 28 let a pochází z České republiky. Za svou profi kariéru nastoupil k 11 zápasům, avšak vyhrát dokázal jen čtyři.  Jeden fight vyhrál na TKO a dva pak na submisi. Na kontě má sedm porážek, z toho dvě na KO/TKO a dvě na submisi. V současné době jej také trápí série tří porážek v řadě, tu poslední si připsal 15. února 2020 v rámci Oktagon Prime 3. Je proto jasné, že bude chtít naskočit na vítěznou vlnu. Znát jej můžete také pod přezdívkou „Migel“, a u fanoušků je znám svým, atraktivním stylem boje.

Kvasnica je pětadvacetiletý bojovník ze Slovenska, který má ve své profesionální kariéře pouze tři zápasy. Dva z nich vyhrál, jeden na TKO a druhý na submisi. Jediný zápas, který prohrál, byl proti Jiřímu Černém po TKO. Marek Kvasnica tedy mnoho zkušeností zatím nenasbíral. Poslední zápas měl podobně jako jeho soupeř 15. února 2020 v rámci Oktagon Prime 3. Kvasnica je také velmi komplexním bojovníkem, což mu může v zápase pomoci.

🎯 Naše predikce / TIP:

Sázkovky v tomto duelu více věří Konrádovi, vypsali na něj kurz 1.40. Bude bojovat prakticky o svoji kariéru, proto musí být perfektně připravený. Na méně zkušeného Kvasnicu je kurz 2.73. My ale věříme právě ve výhru méně zkušeného borce, bude se chtít ukázat a Konrád na něj stačit nebude.

VSADIT

Pokud si nejste jisti naším tipem, mrkněte na oblíbené tikety s událost Michal Konrád vs. Marek Kvasnica. Tikety se inspirovalo mnoho sázejících!

Filip Macek vs. Konstadin Vasilev Enev 🥊

Dalším velmi zajímavým zápasem v rámci galavečera bude souboj mezi Mackem a Enevem. Filip Macek se u nás řadí mezi nejzkušenější fighteri v rámci bantamové váhy. Střetne se s Bulharem Enevem, který sbíral zkušenosti kde se jen dalo. Macek navíc bude bojovat o šanci na titulový zápas. Kdo z nich nakonec zvítězí?

Filip Macek je rodákem z Mladé Boleslavi. Ve svých 29 letech má za sebou celkem 38 profesionálních zápasů. 22 z nich dokázal vyhrát, tři na KO/TKO a neuvěřitelných 16 na submise. Ve své kariéře pak utrpěl 15 porážek. Dvakrát byl udolán na KO/TKO a sedmkrát prohrál na submisi. Poslední zápas v rámci Oktagonu 19 ale zvládl a teď se těší na další skalp. Povede se mu to? Filip Macek vždy pravidelně sází na submise. Uvidíme i v rámci tohoto zápasu ukončení na submisi?

Na druhé straně klece bude stát pětatřicetiletý Bulhar Kostadin Enev. Ten má v rámci profi kariéry za sebou 18 utkání. Ve 12 případech odešel jako vítěz. Jednou na KO/TKO a osmkrát na submisi. Šest zápasů kariéry prohrál. Třikrát na KO/TKO a jen jednou na submisi. Bude proto zajímavé sledovat, jak si povede proti českému bojovníkovi. Vyznačuje se nepříjemným stylem boje, kterým se dosud prezentoval.

🎯 Naše predikce / TIP:

Sázkové kanceláře mají v tomto případě jasno. Na Macka vypsaly kurz 1.30, zatímco na Eneva 3.21. Ačkoli očekáváme zajímavý souboj i my věříme, že jej lépe zvládne Filip Macek a dostane tak příležitost bojovat příště o titulový pás.

VSADIT

Pokud si nejste jisti naším tipem, mrkněte na oblíbené tikety s událost Filip Macek vs. Konstadin Vasilev Enev. Tikety se inspirovalo mnoho sázejících!

Máté Kertesz vs. Bruno Carvalho 🥊

V rámci tohoto duelu nás čeká velmi zajímavý zápas. Kertesz bude chtít odčinit svoji prohru v titulovém zápase. Určitě se bude snažit o to, aby zase bojoval o titul. Proti němu ale bude stát Bruno Carvalho. Tento Portugalec se zlepšuje zápas od zápasu. Není proto divu, že by mohl Mátému Kerteszovi pořádně zatopit.

Máté Kerteszovi je 29 let a pochází z Maďarska. Ve své profesionální kariéře nastoupil k jedenácti zápasům, z nichž osm vyhrál. Pět na KO/TKO, zbytek na rozhodnutí rozhodčích. Rozhodně se tak má čím chlubit. Tři zápasy prohrál, všechny ale až po rozhodnutí rozhodčích. Jeho poslední prohra byla právě v boji o titul v rámci Oktagonu 17, a to 17. října roku 2020. Mezi fightery se honosí přezdívkou „The Cold Blooded“ a jeho styl boje rozhodně soupeře bolí.

Druhým bojovníkem v tomto zápase bude Portugalec Bruno Carvalho. Nedávno oslavil 34 narozeniny a ve své kariéře absolvoval tři profesionální utkání. Všechny tři vyhrál na KO/TKO. Jeho poslední výhra se ale datuje na 9. listopadu 2019. S každým bojem byl ale lepší a lepší. Zdokonaluje také boj na zemi, což může Kerteszovi dělat problémy.

🎯 Naše predikce / TIP:

Sázkové kanceláře ale mají v rámci tohoto utkání jasno. V kurzu 1.27 věří ve výhru Máté Kartseza. Na Portugalce je naopak vypsaný kurz 3.42. Myslíme si, že Máté souboj ovládne, Carvalho mu ale bude dělat velké problémy a my se tak můžeme těšit na skvělou podívanou.

VSADIT

Pokud si nejste jisti naším tipem, mrkněte na oblíbené tikety s událost Máté Kertesz vs. Bruno Carvalho. Tikety se inspirovalo mnoho sázejících!

Lucia Szabová vs. Rizlen Zouak 🥊

Velmi zajímavý souboj nás čeká také v rámci ženského MMA. Proti sobě se postaví Lucia Szabová a Rizlen Zouak. Szabovou můžete znát například ze čtvrtého ročníku „Výzvy“. Rozhodně se chce porvat o možnost bojovat v titulovém zápase. Proti ní ale stane soupeřka Rizlen Zouak. Ta mj. reprezentovala svoji zemi na Olympijských hrách v roce 2012. Můžeme se těšit na neuvěřitelný fight!

Szabová pochází ze Slovenské republiky a má ve 23 letech za sebou celkem tři zápasy, z nichž si odnesla tři výhry. Rozhodně tak bude chtít přidat také čtvrtou. Díky svým výkonům si mimo jiné vysloužila také přezdívku „Silent Killer“. Její hlavní zbraní je thaibox, který bude chtít rozhodně využít také v tomto souboji.

Rizlen Zouak má 34 let a pochází z Francie. Postavila se doposud ke čtyřem profesionálním zápasům v rámci MMA.  Tři z nich vyhrála na KO/TKO, jeden pak stejným způsobem prohrála. Zápasnická kariéra ji není cizí, vždyť v rámci juda se účastnila také olympiády. Rizlen Zouak bude rozhodně velmi nepříjemnou soupeřkou.

🎯 Naše predikce / TIP:

Sázkové kanceláře se v tomto případě přiklánějí na stranu Szabová. Na tu vypsaly sázkovky kurz 1.25. Na její soupeřku je kurz 3.56. My se ale domníváme, že tento zápas nebude zdaleka tak jednostranný, jak sázkovky předpovídají a možná že Rizlen Zouak svoji soupeřku dokáže překvapit.

VSADIT

Pokud si nejste jisti naším tipem, mrkněte na oblíbené tikety s událost Lucia Szabová vs. Rizlen Zouak. Tikety se inspirovalo mnoho sázejících!

Tereza Bledá vs. Judyta Rymarzak 🥊

Po delším čekání zná svoji soupeřku také Tereza Bledá. Nastoupí proti Judytě Rymarzak. Tereza je vítězkou Oktagonu UDG, proto bylo poměrně obtížné pro ni sehnat odpovídající soupeřku. Naštěstí se to ale povedlo.

Tereze Bledé je teprve 18 let, a přesto už se postaví ke svému druhému profesionálnímu zápasu v rámci Oktagonu. Tereza pochází z České republiky a svůj první zápas v srpnu loňského roku vyhrála na TKO ve druhém kole. Zvládne i svůj druhou souboj? Tereza Bledá s přezdívkou „Ronda“ je juniorskou mistryní v boxu. Právě sem také směřuje svůj bojový styl v MMA.

Judyta Rymarzak pochází z Polska a ve své kariéře v MMA dokázala zvítězit v celkem dvou duelech, oba však na rozhodnutí rozhodčích. Naopak dva duely prohrála, konkrétně jeden na TKO a jeden na submisi. Uvidíme, jak se jí bude dařit proti Tereze Bledé.

🎯 Naše predikce / TIP:

Sázkové kanceláře mají jasno. V kurzu 1.10 favorizují Češku Terezu Bledou. Na její polskou soupeřku je vypsaný kurz 5.81. I my se budeme přiklánět na stranu sázkových kanceláří a věříme, že Tereza Bledá tento fight vyhraje tzv. „v suchém triku“.

VSADIT

Pokud si nejste jisti naším tipem, mrkněte na oblíbené tikety s událost Tereza Bledá vs. Judyta Rymarzak. Tikety se inspirovalo mnoho sázejících!

Branislav Zuzák vs. Michal Glos 🥊

Další zápas hlavní karty bude mezi Branislavem Zuzákem a Michalem Glosem. Oba dva fighteři jsou mladí bojovníci, proto se dá očekávat otevřený boj, při kterém se diváci rozhodně nebudou nudit! Co nám tento souboj mezi dvěma Slováky vlastně nabídne?

Branislavu Zuzákovi je 23 let a pochází ze Slovenska. Ve své profi kariéře již nastoupil k pěti duelům. Tři z nich zvládl vyhrát, jeden z nich na submisi. Dva pak prohrál, přičemž inkasoval také KO. V současné době má za sebou ale dvě porážky v řadě, a tak se dá očekávat, že bude chtít zabojovat o návrat k vítězné vlně. Zuzák jednoznačně dominuje na zemi.

Druhý bojovník, Michal Glos, má taktéž 23 let a pochází ze Slovenska. V profi ringu ale nemá tolik zkušeností. Nastoupil zatím k jedinému duelu, který ale 5. prosince roku 2020 vyhrál na submisi. Dá se proto očekávat, že chce ve vítězné vlně jednoznačně pokračovat. Vyznačuje se také tvrdým bojem a skvělým postojem.

🎯 Naše predikce / TIP:

Inu, co říkají sázkové kanceláře? Ti v kurzu 1.70 věří právě Michalu Glosovi. Na jeho soupeře Branislava Zuzáka je vypsaný kurz 2.03. Dá se proto očekávat vyrovnaný fight. Bude záležet na tom, zda se boj udrží ve stoje nebo spíše na zemi. To podle nás určí vítěze souboje.

VSADIT

Pokud si nejste jisti naším tipem, mrkněte na oblíbené tikety s událost Branislav Zuzák vs. Michal Glos. Tikety se inspirovalo mnoho sázejících!

Matěj Peňáz vs. Romain Debienne 🥊

Posledním zápasem, který si v rámci hlavní karty představíme je souboj mezi Matějem Peňázem a Romainem Debiennem. Čeká nás zajímavý souboj, kde se střetnou dva styly. Peňáz hlavně nastupuje do svého druhého profi zápasu v rámci MMA, takže proti němu bude stát mnohem zkušenější bojovník.

Matějovi je 24 let a svůj dosud jediný profesionální fight vyhrál. Došlo k němu v rámci Oktagonu 18, který se konal 21. listopadu roku 2020. Tehdy vyhrál v prvním kole na TKO. Do ringu bude vstupovat jako evropský šampion v kickboxu, máme se proto na co těšit.

Romain Debienne je přitom mnohem zkušenějším bojovníkem. Pochází z Francie a v rámci profesionálního MMA má za sebou celkem sedm duelů. Čtyři z nich vyhrál, jedno dokonce na TKO. Tři souboje pak prohrál, jedno na TKO a dva na submisi. Teď má za sebou ale tři vítězná utkání v řadě a je jasné, že bude chtít přidat i čtvrté. Povede se mu to?

🎯 Naše predikce / TIP:

Sázkovky mají jasno. Fandí více českému bojovníkovi Matějovi Peňázovi. Věří mu v kurzu 1.28. Na Francouzského bojovníka je pak vypsaný kurz 3.35. I my se přikláníme k vítězství českého bojovníka, jeho styl je vybroušený a druhé vítězství v kariéře si tak nenechá ujít.

VSADIT

Pokud si nejste jisti naším tipem, mrkněte na oblíbené tikety s událost Matěj Peňáz vs. Romain Debienne. Tikety se inspirovalo mnoho sázejících!

 

FAQ – otázky a odpovědi k turnaji:

🕠 Kdy a kde se koná Oktagon 21?

Oktagon 21 má zahájení v sobotu 30. ledna / 18:00 hodin v brněnském Bobyhall

📺 Kde sledovat Oktagon 21 živě a zdarma?

Steamy z akcí Oktagonu poskytují sázkové kanceláře Tipsport a Chance zdarma. Abyste tyto streamy mohli shlédnout, musíte se do sázkových kanceláří zaregistrovat. V klasické televizi živý přenos z Oktagon 21 neuvidíte.

✅ Na co vsadit a kdo vyhraje Oktagon 21?

K každému zápasu z fight card jsme připravili recenzi včetně predikce a tipu s aktuálním kurzem. Navíc jsme přidali oblíbené tikety s danou událostí. Tikety se inspirovalo mnoho sázejících, přidejte se!

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Search