Přihlášení:

15 + 4 =

Menu
Logo týmu Tottenham
Premier League | 17:00 - zítra
Logo týmu Chelsea
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Sevilla
Primera Divisio.. | 22:15 - dnes
Logo týmu Espaňol Barcelona
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu La Coruna
Primera Divisio.. | 22:15 - zítra
Logo týmu Real Madrid
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Jihlava
1. liga | 17:00 - zítra
Logo týmu Plzeň Viktoria
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Olomouc
1. liga | 17:00 - zítra
Logo týmu Brno
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
1
1X2 (1.pol.)
Logo týmu Tigres
Primera Divisio.. | 02:00 - zítra
Logo týmu U.N.A.M.
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Žižkov Viktoria
2. liga | 10:15 - zítra
Logo týmu Vítkovice
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Basel FC
Super League | 16:00 - zítra
Logo týmu Lugano AC
Náš tip:
3.5
UO
Logo týmu Grasshoppers Curych
Super League | 16:00 - zítra
Logo týmu St. Gallen
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Jablonec
1. liga | 17:00 - zítra
Logo týmu Dukla Praha FK
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Crotone
Serie A | 20:45 - zítra
Logo týmu Milan AC
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Paysandu SC
Serie B | 00:00 - zítra
Logo týmu Paraná Clube
Logo týmu Cruz Azul
Primera Divisio.. | 00:00 - zítra
Logo týmu Atlas
Logo týmu Lobos BUAP
Primera Divisio.. | 00:00 - zítra
Logo týmu America
Logo týmu Veracruz
Primera Divisio.. | 02:00 - zítra
Logo týmu G.B. Querétaro
Logo týmu Chicago
MLS | 02:00 - zítra
Logo týmu Toronto FC

Systém sázení opakovaně na 1,10 – test ukázal, že to není tak jednoduché, jak by to mohlo vypadat!

6. 5. 2017 22:06, upraveno: 6. 5. 2017 23:08
autor: ladyextreme
V posledních 3 měsících jsem se vedle testování sázkových systémů 15 sázek v řadě, Buď a nebo, Martingale a dalších věnovala také testování sázkového systému, jehož jméno je mi skryto. Jedná se o sázkový systém, kde opakovaně sázíte na (téměř) jistou sázkovou příležitost s kurzem okolo 1,10.
Systém sázení
Kurz v hodnotě okolo 1,10 má tu výhodu, že vychází častěji, než kurzy řádově vyšší. Jednou za čas však ani takový kurz nemusí vyjít.

Vstupní vklad činí 100 korun (nebo třeba 200, 500, 1000 korun – záleží na tom, jak si to nastavíte). Po každé výhře všechny tyto peníze i s výhrou znovu vsadíte do hry a to až do chvíle, kdy dosáhnete vámi stanoveného cíle (například 30 výher v řadě, zisk 20 tisíc korun atd.).

Pozn.: Vzhledem k podstatě sázení jsem si tuto sázkovou strategii nazvala interně „Systém sázení opakovaně na 1,10“.

Musím se přiznat, že myšlenka opakovaného sázení na kurz 1,10 mě doslova nadchla. Stejně jako vy moc dobře vím, že kurz s hodnotou okolo 1,10 představuje v podstatě jistou sázkovou příležitost typu:

 • Padne 3 a více gólů v hokejovém zápase mezi Anaheimem a Edmontonem
 • Padne 0 – 7 gólů v hokejovém zápase mezi St. Louis Blues a Nashvillem
 • Padne 1 a více gólu ve fotbalovém zápase mezi Libercem a Bohemians 1905
 • Padne 0 – 5 gólu ve fotbalovém zápase mezi Slavií a Jabloncem

A tak jsem se pustila do sázení. Pro tento sázkový systém jsem si vyhradila bankroll v hodnotě 500 korun. Dále jsem stanovila, že úvodní sázka bude činit 100 korun (10 korun mi vzhledem k sázení na kurz 1,10 přišlo málo, 1000 korun zase moc – ostatní částky jsem nepoužívala, abych v sázení a ziscích měla lepší přehled).

Ikona týmu Tottenham
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Chelsea
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 1.000 Kč na tuto sázku zdarma!
Cílem pro mě bylo dosáhnout 20 tisíc korun. Tento cíl jsem později upravila na pouhých 500 korun. Přestože cíl byl významně umenšen, podařilo se mi ho dosáhnout jenom jedinkrát (ještě předtím, než jsem si tento cíl vůbec stanovila). Poté už byly moje výsledky stále horší.

Moje nejúspěšnější série:

Ale abych to zbytečně moc nenatahovala. Po přibližně dvou měsících velmi intenzivního zkoušení jsem se ocitla na nule. Jde o to, že stěžejní myšlenka této sázkové strategie může znít naprosto „jistě“, ve skutečnosti se s ní ale pořád pohybujete na hraně.

Problém jménem JISTOTA

Prvním nedostatkem je to, že do hry opakovaně posíláte celý vklad i s výhrou. V průběhu celého sázkového cyklu tedy sice riskujete pouze průvodní sázku, na druhou stranu si ale nedáváte stranou žádné peníze (jako například při 15 sázkách v řadě nebo Buď a nebo), takže když přijde porážka, přijdete o všechno.

A porážka opravdu může přijít, protože 1,10 je sice téměř jistý kurz, ale opravdu jenom téměř. Jak jistě víte, sport může být dost nevyzpytatelný a šokující výsledky prostě přicházejí. Tak například:

 • Kometa Brno po X zápasech s celkovým počtem maximálně 5 branek (většinou třeba jen 2) rozstřílí Hradec Králové na svém ledě vysoko 8:0 zrovna v play-off, kde se mnohem poctivěji brání.
 • Liberec doma prohraje 5. zápas proti unavené Plzni, kterou v předchozím utkání na jejím ledě rozstřílel vysoko 0:4.
 • Dokonce ani při live sázce na výhru Liberce za stavu 0:2 jsem nakonec měla smolíka!
ČTĚTE TAKÉ:
15 sázek v řadě: Mohlo by to vyjít, ale…

Takže z toho vyplývá, že sázka na 1,10 může vypadat jistá, ale když to pokoušíte často, tak prostě překvapení může přijít.

I při opakovaném sázení na kurz 1,10 je proto maximálně důležité správně vybírat sázkové příležitosti. Člověk se bohužel často nechá zmámit míněním, že u každé sázky s kurzem 1,10 je v podstatě hotovo, jenže i v tomhle případě jsou některé sázky podstatně jistější, než jiné.

Z toho vyplývá, že i tenhle sázkový systém by měl být založený na perfektních předzápasových analýzách a tipech, které jsou skutečně téměř jisté. V tomto případě tak trošku ztrácí smysl opakované sázení na kurz 1,10, protože stejně „jistý“ může být tip na kurz 1,50, 1,90 nebo dokonce 5,00 a výše. Lpět na kurzu 1,10 je tak naprosto scestné, čímž se dostáváme v podstatě k sázkovému systému 15 sázek v řadě… (i když bez umenšování sázek a bez tvorby rezervy).

S kurzem 1,10 je potom spojen ještě jeden neblahý efekt – tento kurz je tak malý, že případné zisky přibývají strašně pomalu. Pokud si tedy stanovíte cíl například 20 000 korun, budete na jeho dosažení čekat opravdu hodně, hodně dlouho. A přitom pořád platí, že čím déle čekáte, tím větší pravděpodobnost, že vás překvapí nějaký výsledek a tento systém selže (nezapomeňte, že při každé porážce přicházíte o celou částku).

Několik dalších postřehů k sázkové strategii „Opakovaně na kurz 1,10“:

 • Sázet na zápasy v play-off je kardinální chyba
 • Někdy je jistější tip s vyšším kurzem než 1,10
 • Fotbal je o něco předvídatelnější než hokej (nebo jsem s ním měla lepší výsledky, i když na fotbal tolik nesázím)
 • Výsledek může nepříjemně překvapit i v live sázení (druhá polovina hokejového utkání, kde zatím nepadl ani jeden gól – perfektně se brání, hráči dohrávají souboje a jsou důslední před svým brankářem – vsázím tedy na to, že v zápase padne méně jak 6,5 gólů – přibližně za minutu to tam začne padat, obrana obou týmů se sesype a zápas skončí výsledkem 3:5…a to není jediný zážitek)
 • Lepší je mít stanovený menší cíl (při počáteční sázce 100 korun například 500 – 1000 korun), vyšší cíle jsou spíše utopie
 • Klíčový je pečlivý výběr tipů (to mimo jiné znamená, že je záhodno sázet třeba jen jednou do týdne)

Opakované sázení na kurz okolo 1,10 – závěr

Osobně jsem zatím nedokázala najít rovnováhu mezi správnými tipy, nastavením cílové částky a trpělivostí. Připouštím, že když se mi začalo trošku dařit, většinou jsem se nechala zviklat opakovanými sázkami třeba i v jednom dni, prostě proto „aby to odsýpalo“. Jelikož výhra z jedné sázky je opravdu malá, člověk se musí pořádně krotit, protože problémy s trpělivostí prostě přicházejí (a to víc než u sázkových systémů 15 sázek v řadě a Buď a nebo).

Stále častěji mě tak nakonec napadá, zdali se tímto výherním systémem opravdu dá něco vydělat. Začínám věřit tomu, že tak nízké kurzy jsou mnohem zrádnější, než kurzy vysoké – už jen třeba tím, že abyste vyhráli nějaké slušné peníze, musíte opakovaně vsadit mnohem víckrát, než při kurzu 2,00. Šance, že trefíte 30 – 50 – 100 sázek v řadě je přitom opravdu malá, ne-li mizivá. Zbohatnout tímto systémem tedy asi spíš nepůjde. A zdali někoho dokáže dostrkat k menším, ale pravidelným ziskům, se můžu jenom domnívat. Mně se to nepovedlo.

ČTĚTE TAKÉ:
Korejská hokejová reprezentace na ledě vyškolila pražskou Spartu

Tuto strategii se chystám v mezičase testovat i nadále, namísto kurzu okolo 1,10 však chci zapojit všechny sázkové kurzy bez rozdílu – prioritou bude pouze míra „jistoty“. S dalšími výsledky vás seznámím zase za pár měsíců.

Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
 1. Štefan Tomič
  7.5.2017 12:42

  konečně rozumná slovíčka!!!!!!!!!!!!!

  Odpověď
 2. Martin
  8.5.2017 16:37

  Super

  Odpověď
 3. Michal
  9.5.2017 0:08

  Je dobře, že jsi tento systém otestovala a výsledek vypustila ven, tady aspoň každý vidí jak rychle se touto cestou dostane na nulu, vsadit totiž na každou sázku všechny peníze je největší hloupost jakou může sázkař udělat a vůbec se divím jak tento systém někdo před tebou mohl vydat.

  Odpověď
  • 10.5.2017 9:54

   Já osobně tenhle systém s menší úpravou už dlouho používám, není to o tom ztratit vše, ale maximálně původní vklad. Já osobně jsem zkusil přesně to co bylo popsáno v článku, ale neušpěchával jsem tipy a opravdu vsázel pouze na +- jisté příležitosti. Po čase jsem se samozdřejmě dostal na 0, ale s menší úpravou výdělečně sázím už několik měsíců.nnPři každém cyklu začnu se základní sázkou 1000 a sázím na kurz cca 1,25, po 5 výhrách v řadě mám kolem 3000, vezmu z toho původní vklad (1000) a se zbytkem sázím dál, po dalších 5 výhrách mám cca 6250, vezmu z toho "původní" sázku (2000) a jedu dál, v posledním cyklu tedy začínám se sázkou cca 4250 a po 5 dalších výhrách seberu 13000 a začínám opět s 1000.nnPokud se zadaří tak zisk za jeden cyklus je kolem 15000, trvá mi to cca měsíc něž najdu opravdové tutovky s požadovaným kurzem, občas to jde rychleji, občas pomaleji ale s takto upraveným systémem jsem ještě nikdy neztratil peníze, po 5 sázkách v řadě jsem vždy minimálně na nule a najít jisté 1,25 není zas tak těžké.nnNejtěžší je opravdu přinutit se vsadit třeba 10k na jednu příležitost, zvlášť když nejsem zvyklý používat tak vysoké částky při běžném sázení.

   Odpověď
   • djj
    26.6.2017 10:38

    ja to robim opacne zisk si necham a zas davam povodny vklad ale inac je to super ja davam na ower 1.5 max kurz 1.20-1.25 2-3 prilezitosti nech sa dari

    Odpověď
   • 12.5.2017 17:38

    Dobrý den, děkuji za tip. Váš systém mě zaujal a určitě ho ráda vyzkouším. 🙂

    Odpověď

Váš názor

pokertiplogo kurzovesazenilogo casinohralogo
Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole