Přihlášení:

nine − 8 =

Menu
Logo týmu Zlín
Extraleague | 17:30 - 23. 11.
Logo týmu Sparta Praha
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Carolina
NHL | 01:05 - zítra
Logo týmu Toronto
Náš tip:
X2
DS
Logo týmu Washington
NHL | 01:05 - zítra
Logo týmu Chicago
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Čerepovec
KHL | 17:30 - zítra
Logo týmu Petrohrad
Náš tip:
2
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Elitserien | 19:00 - zítra
Logo týmu Malmo IF
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu NY Rangers
NHL | 01:05 - zítra
Logo týmu NY Islanders
Náš tip:
2
SBR
Logo týmu Pittsburgh
NHL | 01:05 - zítra
Logo týmu Dallas
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Buffalo
NHL | 01:35 - zítra
Logo týmu Philadelphia
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Detroit
NHL | 01:35 - zítra
Logo týmu Boston
Náš tip:
2
SBR
Logo týmu Minnesota
NHL | 02:05 - zítra
Logo týmu Ottawa
Náš tip:
5.5
UO
Logo týmu Arizona
NHL | 03:05 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Anaheim
NHL | 04:05 - zítra
Logo týmu Vancouver
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Calgary
NHL | 04:05 - zítra
Logo týmu Winnipeg Jets
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Los Angeles
NHL | 04:35 - zítra
Logo týmu Colorado
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Linköpings
Elitserien | 19:00 - zítra
Logo týmu Rogle BK
Náš tip:
2
SBR
Logo týmu Vaxjö Lakers HC
Elitserien | 19:00 - zítra
Logo týmu Djurgarden IF
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Ceará
Serie A | 00:00 - 23. 11.
Logo týmu Paraná Clube
Náš tip:
0.5
UO (1.pol.)
Logo týmu Dukla Praha FK
1. liga | 18:00 - 23. 11.
Logo týmu Teplice
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Liberec
1. liga | 18:00 - 23. 11.
Logo týmu Plzeň Viktoria
Náš tip:
2.5
UO

Test sázkového systému “Buď a nebo” jasně ukázal, že může fungovat

24. 3. 2017 12:48, upraveno: 24. 3. 2017 17:14
autor: ladyextreme
Před nedávnem mi celkem učaroval sázkový systém 15 sázek v řadě. Jedná se o jednoduchou strategii zvyšování sázek, která vám dává možnost zbohatnout už jen s počáteční sázkou 100 korun. Problém této strategie je pouze v tom, že v podstatě myslí hlavně na to zbohatnutí. A že jednou z jeho podmínek je trefit 15 sázek s kurzem 2,00 v řadě.
Buď a nebo
Buď a nebo jasně ukázal, že sázkový systém může pomoci k výhře. Bez trpělivosti a dobrých tipů to ale nikdy nepůjde.

Naštěstí se mezi čtenáři tohoto webu objevil jeden kreativní sázkař, který se s ostatními podělil o svou sázkovou strategii. Ta v první chvíli vypadá jako by 15 sázkám v řadě vypadla z oka, velmi záhy však odhalíte, že se jedná o mnohem rozumnější a perspektivnější systém.

Hned na začátek vám prozradím, že se mi tento systém opravdu zalíbil, a že jsem ho okamžitě po zveřejnění začala zkoušet.

Zmiňovaný sázkový systém od autora dostal název „Buď a nebo“. To dobře vystihuje jednu z jeho podstat a tedy, že člověk může vyhrát, a nebo prohrát. Navzdory svému názvu však tento systém není tak riskantní jako systém 15 sázek v řadě, protože zároveň s pěknou výhrou myslí i na zadní vrátka.

Buď a nebo ve zkratce

Na začátku stojí sázka 100 korun. Pokud vyhrajete, celou částku (tedy počáteční sázku i s výhrou) opět vsadíte do hry a pak zase a znovu. Po každém třetím úspěšném sázkovém kole přitom polovinu své výhry vyberete a pokračujete pouze se zbytkem. Výhry (ve smyslu možnosti výběru) tedy přicházejí vždy po třetím, šestém, devátém, dvanáctém, patnáctém kole a to až do doby, kdy neprohrajete nebo kdy dosáhnete svého předem stanoveného cíle (například již zmiňovaných 15 sázek v řadě).

Ikona týmu Videoton
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Ujpest Budapešť
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 500 Kč zdarma za registraci u Fortuny
I přestože lze výhru vybrat teprve po každém třetím sázkovém kole (nikoliv po každé výhře jako v případě 15 sázek v řadě), přišel mi tento sázkový systém mnohem jistější. Odhlédnu-li od faktu, že sázkový systém je benevolentnější a nelpí na sázení kurzů vyšších než 2,00 nebo dokonce než 2,25, je hlavním důvodem je fakt, že po tři kola vždy generujete výhru a pak si odeberete celou její polovinu. V konečném důsledku (při zachování stejných kurzů) tak můžete vydělat více peněz i pokud nezdoláte inkriminovaných 15 sázek v řadě, ale zase méně peněz, pokud se vám do 15 sázkového kola skutečně podaří dojít.

Jelikož mám s trefením 15 sázek v řadě opakovaně problém, tuhle progresi jsem přivítala všemi deseti. A hned napoprvé zaznamenala i zajímavý výsledek. Tedy zajímavý. Jak se to vezme, zajímavý byl z toho důvodu, že na rozdíl od zkoušení 15 sázek v řadě jsem hned napoprvé dosáhla zisku, i když jsem v 6 sázkovém kole prohrála. Pojďme na to mrknout.

ČTĚTE TAKÉ:
Buď a nebo: Sázkový systém podobný systému 15 sázek v řadě

Jak jsem sázela?

Jelikož autor strategie byl benevolentní a jelikož se sázkovou strategií 15 sázek v řadě jsem měla problémy, rozhodla jsem si danou situaci co nejvíce zjednodušit. Autor uvádí, že na kurz nižší 1,70 nesází, já jsem se však rozhodla neřídit žádnou stanovenou hranicí. Samozřejmě, kurzy nižší cca 1,50 jsem ignorovala, ignoruji je totiž skoro vždycky. Ale zároveň jsem se nenechala nutit do sázek na vyšší kurzy jenom kvůli tomu, že někdo navrhl nějakou hranici. Namísto toho jsem si vybírala spíše takové ty tutovky.

Dalším důležitým bodem bylo, že jsem si nechala čas. Nesázela jsem každý den jenom kvůli tomu, abych si rychle přišla na peníze, nebo abych mohla uveřejnit tento článek. A tak jsem nejdřív sázela třeba i jednou za týden, tedy pouze tehdy, když na obzoru byla nějaká „tutovka“. To se mi vyplatilo. Celkem v pohodě jsem vplula až do 5 sázkového kola (takže jsem za sebou měla třetí sázkové kolo, které znamenalo oddělit půlku výhry a nechat si jí). Jenže pak jsem najednou přišla o trpělivost a dalšího záchytného bodu už nedosáhla. I přesto jsem v pohodě pokryla svůj počáteční vklad a ještě si zadělala na další úvodní sázku.

ČTĚTE TAKÉ:
15 sázek v řadě: Realita nebo čistá fikce?

Na co jsem sázela?

Jak píšu ve svém profilu, obecně se zaměřuji hlavně na sázení na hokej a ani tentokrát jsem neudělala žádnou velkou výjimku. Moje tipy směřovaly k  WSM Lize a NHL. Dva z mých tipů pak směřovaly do Ligy mistrů, přičemž v jednom případě jsem využila live sázkové příležitosti, o které se později ještě rozepíšu.

Jelikož jsem už při zkoušení systému 15 sázek v řadě prodělala několik nepříjemných proher a můj bank se o něco zmenšil, podle zásad správného bankrollu jsem musela zmenšit počáteční vklad. Ten namísto 100 korun tedy činil pouze polovinu (zaneseno v tabulce).

Série sázek:

Zápas Soutěž Tip Kurz Vklad Výhra
Ústí nad Labem – Kladno (2.3.2017) WSM Liga 2 2,00 50 100
Ústí nad Labem – Kladno (3.3.2017) WSM Liga 2 1,85 100 185
Barcelona – Paris SG (8.3.2017) Liga Mistrů 1 1,66 (L) 185 307,10
Zde jsem dosáhla prvního záchytného bodu, což znamenalo rozdělit výhru a polovinu si nechat a s polovinou pokračovat v dalším sázení. Jelikož jsem nebyla dost pozorná, v další sázce jsem udělala drobnou chybu – namísto 150 korun jsem vsadila 185 korun.
Juventus – FC Porto (14.3.2017) Liga Mistrů 1 1,74 185 321,90
Chicago – Colorado (20.3.2017) NHL 1 1,52 321 487,92
Chicago – Vancouver (22.3.2017) NHL 1 1,60 488 0

(L) Live sázková příležitost – sázela jsem až po začátku utkání.

Kurzy pocházejí ze sázkové kanceláře Fortuna, kde jsem sázkový systém zkoušela.

Z tabulky vyplývá, že moje náklady činily 100 korun. Můj čistý zisk (za odebrání části výhry po 3 úspěšném tipu) činil 122,1 korun (307,10 – 185 = 122,1). V pohodě jsem tedy pokryla úvodní sázku 100 korun a ještě pár korun vydělala. V první řadě chci podotknout, že kdybych neudělala chybu a skutečně oddělila celou polovinu výhry, tak by můj zisk činil asi o 32 korun více (307,10 : 2 = 153,55, 185 – 153,55 = 31,45). To jsou ale drobnosti.

Můj čistý zisk by se samozřejmě zvýšil také v případě, že bych využívala vyšších kurzů. Jak jsem ale řekla na začátku, rozhodla jsem se sázet i na kurzy nižší jak 1,70 (můj nejnižší vsazený kurz byl 1,52).

Galerie tiketů:

Moje postřehy

Abych se přiznala, trošku si teď vyčítám svou poslední (proherní) sázku. Rozum mě přesvědčoval, že je to jistota. Netrpělivost se pak přidala, že pořád na něco čekám. Ale vnitřně jsem s tou sázkou úplně nesouhlasila. Tím bych zároveň ráda vyzdvihla pravidlo číslo 1, které zní: Trpělivost nade vše! V tomto případě to platí dvojnásobně, protože jedna špatná sázka vám v podstatě zkazí celý řetězec, byť jste předtím na záchytných bodech už nějaké peníze uložili. Čím dále se totiž dostanete, tím lukrativnější odměny získáte.

K trpělivosti, trpělivosti a trpělivosti, která spočívá ve správném výběru tipů (inspirovat se můžete tipéry tady na webu) bych přidala ještě jeden související poznatek. V nejistotě mi hodně pomohlo live sázení. Když mi předzápasová analýza prozradila, že by měl vyhrát tým A (v mém případě například Barcelona), tak jsem si pustila televizi a zápas sledovala. A vsadila jsem teprve ve chvíli, kdy mě tým A opravdu přesvědčil, že má navrch a že pro výhru udělá vše.

Osobně live sázky moc nemusím, protože když padne první gól, tak se snižují kurzy (a já v tu chvíli nedokáže přesně určit procentuální šance a skutečnost, zdali se jedná o value bety). V tomto konkrétním případě ovšem závisí více na tom, že vyhrajete, nikoliv na výhodnosti kurzů. Proto se vyplatí vsadit live na výhru vámi favorizovaného týmu až poté, co tento tým vstřelí gól a dostane se do trháku.

Když gól padne na začátku utkání, kurz na mírného favorita (alespoň toho vašeho) se může stále držet třeba i na hodnotě 2,00, takže jde dokonce jistit sázkou na neprohru tohoto týmu. Jak tedy píše bikepunk, autor tohoto systému, s tímto systémem byste si měli vyhrát. Úspěch spočívá v trpělivosti a schopnosti najít správné příležitosti, kde přitlačit (vsadit).

Jako poslední bych chtěla zmínit takovou drobnost. Většina sázkových kanceláří odděluje live sázky od klasických sázek. Při sumarizování tohoto sázkového systému mě to trošku zmátlo – chyběl mi mezičlánek a pak jsem kvůli tomu vsadila špatnou částku. Pokud souběžně sázíte i na jiných účtech, doporučuji vám zavést si poznámky. Ty vám pomohou vyvarovat se chyb.

ČTĚTE TAKÉ:
Jak zvýšit svou úspěšnost při live sázení?

Buď a nebo – sázkový systém, který může fungovat

Při zkoušení sázkových systémů obvykle narazím na nějakou trhlinu, která mě od příštího sázení odradí (viz. třeba Martingale a jeho neustále se zvyšující sázky). Ze sázkové strategie Buď a nebo mám ale docela opačné pocity. I po vyzkoušení se mi tahle strategie sázení fakt líbí. Je poměrně nenáročná, dává vám možnost přijít si na větší peníze a přitom zbytečně neriskuje. Stejně jako v případě 15 sázek v řadě máte už po třetím sázkovém kole pokrytý vstupní vklad a ještě vám něco zbude.

Přiznám se, že hned po porážce jsem tento sázkový systém rozjela znovu. Doufám, že tentokrát mě netrpělivost nepřesvědčí udělat chybu a já se dostanu dál než do pátého sázkového kola. Pokud se tak stane (věřím že ano) samozřejmě vás budu hned informovat!

…a nakonec chci samozřejmě poděkovat uživateli bikepunk, který nám tuto sázkovou strategii popsal. 🙂

Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
 1. stabel
  27.3.2017 11:01

  Dobrý den, se zájmem jsem si přečetl analýzu výše uvedeného systému. Můj názor k tomu je takový,že "šňůra" 15 sázek bez chyby je pro mne dost vzdálená. Sázím podobný systém(myslím,že je můj?), a to sice podobným stylem,ale jistějším a i ziskovějším. Sázím na tři sázky.Vždy po vyhraném kole v dalším sázím jen rozdíl mezi vkladem a výhrou,tudíž již po 1.kole se mi vrací vklad.A dále ve 2 a 3.kole jen popř.navyšuji výhru.Kurz sázky se pohybuje mezi 1,5 a výše. Uvedu konkrétní příklad z minulého týdne sázený u Fortuny – nn vklad kurs výhra čistá výhran 1.kolo – 100 Kč – 1,72 – 172 Kč – 72 Kčn 2.kolo – 72 Kč – 1,83 – 132 Kč – 60 Kčn 3.kolo – 60 Kč – 1,72 – 103 Kč – 43 Kčn_________________________________n Celkem výhra 175 KčnVcelku bez rizika a i rychlost "jen" 3 sázek je pro mne zábavou i potěšující.nnAť se Vám všem daří.nS pozdravemnStanislav Bělohlávek (stabel)

  Odpověď
  • 27.3.2017 20:40

   Dobrý den, děkuji za tip. Váš systém vypadá velmi zajímavě. Mrknu na něj a vyzkouším. 🙂

   Odpověď
 2. bikepunk
  27.3.2017 13:41

  díky za poslednú vetu…… je to presne ako si popísala v článku, tiež mi reťazec vie pretrhnúť moja netrpezlivosť, s ktorou sa snazím bojovať. práve netrpezlivosť a vidina zisku z tohto systému z nás robí neúspešných. prajem ti, aby si dosiahla svoj cieľ, dajme tomu 15 stávok. tak ako ty, tak aj ja verím že to dáš. a inak super články, rád ich čítam dookola.

  Odpověď

Váš názor

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole