Přihlášení:
Menu
Logo týmu Wolverhampton Wanderers
Premier League | 20:30 - dnes
Logo týmu Burnley
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Luton
Premier League | 21:15 - dnes
Logo týmu Arsenal
Náš tip:
3.5
UO
Logo týmu Manchester United
Premier League | 21:15 - zítra
Logo týmu Chelsea
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Pardubice
Champions Hocke.. | 18:00 - zítra
Logo týmu Lukko Rauma
Náš tip:
1
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Champions Hocke.. | 19:45 - dnes
Logo týmu Vítkovice
Náš tip:
1
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Bundesliga | 19:00 - dnes
Logo týmu Rapid Wien
Náš tip:
3.5
UO
Logo týmu Vsetín
1st League | 17:00 - zítra
Logo týmu Slavia Praha
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Jablonec
1. liga | 17:00 - zítra
Logo týmu Teplice
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Aston Villa
Premier League | 21:15 - zítra
Logo týmu Manchester City
Náš tip:
3.5
UO
Logo týmu Liberec
1. liga | 15:00 - 09. 12.
Logo týmu Zlín
Náš tip:
3.5
UO
Logo týmu Omsk
KHL | 14:30 - dnes
Logo týmu Barys Astana
Logo týmu Khimik Voskresensk
Major Hockey Le.. | 16:30 - dnes
Logo týmu Penza
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Major Hockey Le.. | 17:00 - dnes
Logo týmu Samara
Logo týmu Karelia SKA
Major Hockey Le.. | 17:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Ryazan
Major Hockey Le.. | 17:00 - dnes
Logo týmu Almetievsk

Využití trendů k předpovídání výsledků ve sportovním sázení

25. 7. 2022 05:00, upraveno: 25. 7. 2022 11:42
autor: OnlyValue

Získej BONUSY za registraci ZDARMA!

Kancelář Bonus za vklad Bonus zdarma Získat bonus
blankTipsport 50.00050000 + 300300 Získat
blankBetano 3.0003000 + 300300 Získat
blankFortuna 6.0006000 + 300300 Získat
blankSazkabet 9.5009500 + 500500 Získat
Jedním z nejzákladnějších a pravděpodobně nejpoužívanějších nástrojů pro úspěšné sportovní sázení jsou sázkové trendy. Sázkové trendy fungují jako výchozí bod většiny analýz sportovního sázení, vyzdvihují informace z první ruky o síle týmů/sportovců nebo nás informují o sázkách veřejnosti v sázkových kancelářích; jsou prakticky lepidlem, které drží svět sportovního sázení pohromadě. A co je ještě důležitější, tyto trendy lze využít k předpovídání výsledků v online sportovním sázení. Než se však dostaneme k hodnotě trendů při předpovídání výsledků ve sportu, začněme tím, že se podíváme na běžné typy sázkových trendů používaných při sportovním sázení.
Využití trendů
Využití trendů není úplně snadné, může vám však poskytnout cenné poznatky.

Typy trendů ve sportovním sázení

Ve sportovním sázení narazíme na velkou spoustu trendů. Ty můžeme rozdělit do několika základních skupin.

Situační trendy:

Situační trendy, jak napovídá jejich název, v podstatě odrážejí, jak si týmy nebo sportovci vedou v daných situacích. Patří sem například to, jak si vedou týmy doma a jak na cestách, jak hraje tým v noci, kdy se vrací do hry, jak si vede tým MLB proti pravorukým nadhazovačům atd.

Technické trendy:

Technické trendy jsou více či méně podobné situačním trendům, ale jejich použití je pokročilejší nebo rozšířenější, přičemž hlavním základem je jejich schopnost používat srovnání. Technický trend sázení může například měřit výkonnost nadhazovačů v baseballu s daným procentem vítězství a porovnávat podobnosti a rozdíly mezi nimi, nikoli jen sledovat obecnou výkonnost nadhazovačů jako jednoho celku.

Trendy sázkových dat:

V této kategorii trendů se odkazuje na ty trendy, které nabízejí informační hodnotu zaměřenou především na to, jak sázkaři sázejí na danou událost. Například po zveřejnění kurzů na Super Bowl po finále konference budou sázkové kanceláře uvádět procenta jako „65% sázkařů sází na favorita, zatímco 25% sázkařů sází na outsidera“. Účelem těchto datových trendů je poskytnout sázkařům vodítko o tom, o jakou sázku má veřejnost zájem, nikoliv na co sází chytří sázkaři a přimět vás tak k hloupé sázce, nikoliv k sázce, která má hodnotu.

Využití sázkových trendů k předpovídání výsledků ve sportu

Jak letmo vyplývá z výše uvedených vysvětlení, sázkové trendy lze využít různými způsoby v závislosti na typu trendu. Obecně však platí, že sázkové trendy by měly být používány jako další nástroj, který informuje, doplňuje nebo nahrazuje komplexní přístup k sázení nebo analýzu zápasů – a ne jako jejich úplná náhrada. Pokud například zjistíte, že určitý tým má tendenci hrát špatně na cestách, neberte tuto informaci za bernou minci a nesázejte proti tomuto týmu, když hraje na cestách; místo toho prozkoumejte důvod jeho tendence hrát špatně na cestách. Je to čistě náhoda? Je to kvůli únavě? Má to něco společného se strachem z publika soupeře? Má tým během cestování dostatek odpočinku? Jakmile zjistíte základní význam těchto trendů, můžete najít způsob, jak jej vhodně uplatnit v současných sázkách, a dokonce i v budoucnu.

V nemalém počtu případů najdete také sázkové trendy, které si vzájemně odporují. V takovém případě je další výzkum jediným způsobem, jak můžete zjistit, který trend ukazuje na správné tipy na sportovní sázky.

A nezapomeňte, že existují případy, kdy jsou sázkové trendy zastaralé nebo zcela nesouvisejí s tím, jak se týmu bude v současnosti dařit. Například pálkař MLB mohl být v předchozí sezóně špatný, když čelil levorukým nadhazovačům, ale mimosezónní změny pomohly vyřešit jeho problémy, takže je za takových okolností lepším pálkařem. Tipování zápasů v této sezóně pomocí takových statistik z minulosti snadno zkazí vaše předpovědi.

Čtěte
Nastartuj své sázení s těmito 6 snadnými tipy!

Závěrečné poznámky

Různé trendy platí pro různé zápasy různě, proto se nesnažte zafixovat trend v situaci, kdy neplatí. Měli byste také mít na paměti, že většina sázkových trendů je velmi krátkodobého charakteru, což znamená, že musíte být připraveni přizpůsobit se novým trendům, jakmile přijdou. Kromě toho se určitě vyvarujte tendence jednoduše se dívat na trendy, abyste si potvrdili svůj názor na určité předem vymyšlené výsledky, jak to často dělají začátečníci. Sportovní sázení je totiž velmi komplexní disciplína, která vyžaduje obezřetné zvažování všech dostupných údajů a informací a následně otevřenou mysl, která umožňuje činit dobře informovaná rozhodnutí o výsledcích sportovního sázení.

Štítky:

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search