Přihlášení:
Menu
Náš tip:
1
1X2 (1.pol.)
Logo týmu Maďarsko
EURO | 15:00 - 15. 06.
Logo týmu Švýcarsko
Náš tip:
0.5
UO (1.pol.)
Logo týmu Slovinsko
EURO | 18:00 - 16. 06.
Logo týmu Dánsko
Náš tip:
2
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Primera Divisio.. | 20:00 - dnes
Logo týmu River Plate
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Bohemians Dublin
Premier League | 20:45 - dnes
Logo týmu Derry City
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Edmonton
NHL | 02:07 - zítra
Logo týmu Florida
Náš tip:
5.5
UO
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Itálie
EURO | 21:00 - 15. 06.
Logo týmu Albánie
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Polsko
EURO | 15:00 - 16. 06.
Logo týmu Nizozemí
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Belgie
EURO | 18:00 - 17. 06.
Logo týmu Slovensko
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Rakousko
EURO | 21:00 - 17. 06.
Logo týmu Francie
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Turecko
EURO | 18:00 - 18. 06.
Logo týmu Gruzie
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Portugalsko
EURO | 21:00 - 18. 06.
Logo týmu Česko
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Galway United
Premier League | 20:45 - dnes
Logo týmu Drogheda United
Logo týmu Dundalk FC
Premier League | 20:45 - dnes
Logo týmu Sligo Rovers
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Premier League | 20:45 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Espaňol Barcelona
Segunda Divisió.. | 21:00 - dnes
Logo týmu Gijon Sporting
Logo týmu Sarmiento
Primera Divisio.. | 00:00 - zítra
Logo týmu Estudiantes
Logo týmu Cruzeiro
Serie A | 00:00 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí

Jak sázet na NBA týmy, které nejsou aktivní na přestupovém trhu?

15. 5. 2022 10:00, upraveno: 23. 6. 2022 09:53
autor: OnlyValue

Získej BONUSY za registraci ZDARMA!

Kancelář Bonus za vklad Bonus zdarma Získat bonus
blankTipsport 50.00050000 + 500500 Získat
blankBetano 1.0001000 - Získat
blankFortuna 6.0006000 + 600600 Získat
blankSazkabet 9.5009500 + 500500 Získat
Média a fanoušci rádi mluví o výměnách v NBA. Je to neustálý zdroj zábavy a nekonečných spekulací. Problémem však je, že kvůli omezením platového stropu nejsou výměny zdaleka tak časté, jak si všichni myslí. To znamená, že každý rok se v době uzávěrky přestupů v NBA objeví hráči, o kterých se hodně mluvilo, že by mohli přestoupit, ale nakonec se tak nestane. Pro bystré sázkaře by měl být zajímavý zejména zápas nebo dva zápasy, které se odehrají hned poté, co k tomu dojde. Neuskutečněná výměna může mít velký dopad na tým NBA a může mít také vliv na veřejnost a její vnímání týmu. To znamená, že v těchto situacích se může objevit pěkná hodnota, pokud víte, kde ji hledat. Zde je šest faktorů, které je třeba vzít v úvahu při pohledu na zvěsti o obchodech v NBA, k nimž nedojde v době uzávěrky přestupů:
nba-basketbal
Když se nepovede nějaká výměna, může to mít na tým obrovský dopad.

Byly dohady o výměně rušivým elementem?

Někdy jsou fámy o obchodech v NBA tak všudypřítomné, že basketbalový tým nemohou nerozptylovat. Je to jediná věc, na kterou se média ptají, a jediná věc, která fanoušky zajímá. Pokud je to tak, pak by pro tým mohlo být úlevou, že uzávěrka přestupů už proběhla. Tým by si měl alespoň na chvíli od této situace oddechnout, což by mu mohlo přinést vzpruhu na palubovce. Nevýhodou samozřejmě je, že po sezóně bude situace pravděpodobně opět aktuální, takže pokud tým vypadne z boje o play-off, mohlo by to být opět nepříjemné rozptýlení.

Požádal hráč o výměnu?

Je jen málo trapnějších a nepříjemnějších věcí než hráč profesionálního basketbalového týmu, který požádal o výměnu, ale nebyl vyměněn. Hráč se musí rozhodnout, zda bude spokojený a bude spolupracovat, nebo bude spíše překážet. Spoluhráči se musí vyrovnat s tím, že hrají se spoluhráčem, který s nimi nechce hrát a u kterého nečekali, že tu ještě bude. Média a fanoušci se na hráče vrhnou, aby zjistili jeho reakci na tuto situaci. Mnohem větší rozruch způsobí, pokud hráč usiloval o výměnu, než když se o něm začalo mluvit kvůli okolnostem, a ne proto, že by si o to sám řekl.

Měl tým akutní potřebu?

Fámy o výměně jsou nejintenzivnější, když má jinak konkurenceschopný tým NBA zjevnou potřebu v určité oblasti. Možná silný tým potřebuje dobrého rozehrávače, který dokáže řídit hru a účinně rozehrávat míč. Nebo malý tým potřebuje silového útočníka nebo centra, který by byl důležitý uvnitř týmu, stahoval doskoky, blokoval střely a doskakoval. Pokud tyto zjevné potřeby nebudou v době uzávěrky přestupů naplněny, může to být pro tým problém. Hráči mohou cítit frustraci, protože nemají prostředky, které potřebují k úspěchu. Média se mohou na situaci fixovat a fanoušci mohou také vyjadřovat svou frustraci. Kromě toho musí tým hrát po zbytek cesty s tím, že tato potřeba stále existuje. To může skutečně ovlivnit kurzy NBA a způsob, jakým sázkaři tyto kurzy hrají.

Je hráč ve svém týmu oblíbený?

Pokud jde o hráče, o jehož výměně se hodně mluvilo, ale který byl u fanoušků a spoluhráčů oblíbený, pak bude dopad jeho nepřestoupení pravděpodobně mnohem výraznější, než když jde spíše o hráče v jedné z rolí nebo když není příliš oblíbený. Problém je v tom, že ne vždy lze říci, zda bude dopad pozitivní, nebo negativní. Většinou bude pozitivní, protože fanoušci si oddechnou, že hráč je stále jejich. Pokud se však tým NBA s tímto krokem smířil, byl nadšený z toho, co by z něj mohlo vzejít, nebo pokud se hráč nezachoval s grácií, pak to může být pro tým vlastně negativní, že hráč stále zůstává. To může ovlivnit hru na hřišti.

Jak je na tom tým v tabulce?

Postavení týmu může mít vliv na to, jak na tuto situaci zareaguje. Pokud tým bojuje o záchranu, pak na tom, že dohoda nebyla uzavřena, ve většině případů nezáleží. Vědí, že je v určitém okamžiku čekají výrazné změny, takže jde jen o oddálení nevyhnutelného. Může to mít mírně negativní vliv, ale tým má už tak dost problémů. Pokud je však tým v NBA soupeřem v lize, záleží na potřebách týmu, na roli hráčů, o jejichž odchodu se hovořilo. V zásadě platí, že pokud je absence přestupu vnímána jako snížení konkurenceschopnosti, pak se pravděpodobně projeví negativně a naopak. Schopnost či neschopnost konkurovat ovlivní jak handicapované, tak sázkaře.

Jak bude reagovat veřejnost?

Jak už to u sportovních sázek bývá, jednou z nejdůležitějších otázek je, jak bude sázející veřejnost reagovat na to, co se stalo – nebo v tomto případě nestalo. Pokud byly zvěsti o výměně v NBA považovány pro tým za užitečné a veřejnosti se líbilo, co mohl výměnou získat, pak bude pravděpodobně negativně hodnotit, že k dohodě nedošlo. To znamená, že sázka by mohla mít hodnotu, pokud si myslíte, že tým bude na absenci dohody reagovat dobře. Na druhou stranu, pokud by obchody nebyly všeobecně vnímány pozitivně – například pokud by tým prodával hráče – pak by veřejnost mohla být ráda, že k žádnému obchodu nedošlo. To by mohlo vést k tomu, že by se za tým přehnaně přimlouvala, a hodnota by mohla být v sázce proti nim. Sledujte, jak se na kurzech projeví neuskutečněný obchod, a sázejte pouze na kurzy s hodnotou.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search