Přihlášení:
Menu
Logo týmu Kladno
Extraleague - Q | 17:00 - dnes
Logo týmu Vsetín
Náš tip:
4.5
UO
Logo týmu Bayern München
Champions Leagu.. | 21:00 - dnes
Logo týmu Arsenal
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Manchester City
Champions Leagu.. | 21:00 - dnes
Logo týmu Real Madrid
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Atalanta Bergamo
UEFA Europa Lea.. | 21:00 - zítra
Logo týmu Liverpool
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Palermo
Serie B | 20:30 - 19. 04.
Logo týmu Parma
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu CSKA Moskva
Premier League | 18:30 - 20. 04.
Logo týmu Terek Groznyj
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Bremen
Bundesliga | 15:30 - 21. 04.
Logo týmu Stuttgart
Náš tip:
2
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Premier League | 14:30 - dnes
Logo týmu Dynamo Kyjev
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
2. liga | 16:30 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
2. liga | 17:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Dukla Praha FK
2. liga | 17:00 - dnes
Logo týmu Opava
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
2. liga | 17:00 - dnes
Logo týmu Varnsdorf
Logo týmu Oleksandrija FK
Premier League | 17:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
2. liga | 17:00 - dnes
Logo týmu Příbram
Logo týmu Flora Tallin
Meistriliiga | 18:00 - dnes
Logo týmu Flora Paide
Logo týmu Brno
2. liga | 18:00 - dnes
Logo týmu Jihlava
Logo týmu Vlašim
2. liga | 18:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí

Chybně vykládané faktory při sázení na finále NBA

12. 6. 2022 10:00, upraveno: 23. 6. 2022 09:52
autor: OnlyValue

Získej BONUSY za registraci ZDARMA!

Kancelář Bonus za vklad Bonus zdarma Získat bonus
blankTipsport 50.00050000 + 300300 Získat
blankBetano 3.0003000 + 500500 Získat
blankFortuna 6.0006000 + 300300 Získat
blankSazkabet 9.5009500 + 500500 Získat
Jakmile NBA dojde do finále, sázkaři se snaží uhodnout, jak se týmům bude dařit a kdo vyhraje. Pro seriózní sázkaře na NBA to znamená, že se musí ohlédnout za všemi aspekty obou týmů, které vedly k tomu, že se dostaly tam, kde jsou. Je to cenný proces, ale pokud sázkaři nejsou opatrní a přemýšliví, mohou se snadno nechat zmást. Zde je pět faktorů, které lze při analýze finálového zápasu NBA před sázením na něj snadno špatně interpretovat:
nba-basketball-iso
NBA je specifická liga, ve které nefunguje běžný přístup k sázení jako v ostatních sportech.

Statistiky ze základní části

V tuto chvíli záleží pouze na jedné věci, a to na tom, zda tým NBA vyhrál dostatek zápasů, aby se dostal do play-off. Kromě toho už na ničem jiném nezáleží. Někteří lidé budou poukazovat na skutečnost, že jeden tým vyhrál výrazně více zápasů v základní části než druhý.

Existuje mnoho důvodů, které mohou být zavádějící. Jeden basketbalový tým mohl hrát v mnohem slabší konferenci nebo ve zvlášť slabé divizi. Tým se také mohl potýkat s dlouhou absencí svého hvězdného hráče kvůli zranění nebo mohl v době uzávěrky výměn získat hráče, který ho výrazně změnil. Ať už je důvod jakýkoli, pravdou je, že výsledky základní části mají mnohem více možností, jak uvést v omyl, než jak poskytnout užitečné informace seriózním sázkařům NBA, kteří chtějí uzavírat vítězné sázky.

Vzájemné zápasy v základní části

Sázkaři se často pozorně podívají na zápasy odehrané mezi soupeři v základní části, a pokud se jim zdálo, že jsou jednostranné, mohou z nich vyvodit jednoznačné závěry. I když to skutečně může být ukazatelem toho, co se v sérii stane, existuje mnoho důvodů, proč by zápasy ze základní části nemusely mít na finále NBA vůbec žádný vliv.

Možná, že jeden tým vstupoval do zápasů dobře odpočatý, zatímco druhý tým byl velmi unavený. Možná jeden tým bojoval se zraněními, zatímco druhý tým byl zdravý. Mohlo se stát, že jeden tým hrál jako o život, zatímco druhý tým neměl důvod se snažit. Dokud nepochopíte celý kontext, nemůžete z nich vyvodit smysluplné závěry.

Úspěch v play-off

Může být snadné nadchnout se pro tým, který v play-off téměř neudělal chybu. K postupu do finále NBA potřebujete 12 vítězství a občas se tam týmy dostanou, když odehrají jen 13 nebo 14 zápasů. Díky tomu mohou působit velmi dominantně, zejména pokud soupeř odehrál mnohem více zápasů. Tento úspěch v play-off může být také zavádějící.

Je docela dobře možné, že velkým důvodem jejich úspěchu bylo to, že měli štěstí a v play-off hráli s relativně slabými soupeři. Pokud by v play-off došlo k několika zvratům, pak by se tým mohl vyhnout tomu, aby hrál s elitními týmy až do finálové série. Tým, který odehrál více zápasů, mohl mít ve skutečnosti lepší pozici, protože musel na hřišti překonat více nepřízně osudu a díky tomu je lépe připraven na tlak a intenzitu finále.

Sázkové preference veřejnosti

Někteří sázkaři se dívají na způsob, jakým jsou sázky v sérii rozloženy, jako na ukazatel toho, jak by série mohla dopadnout. Pokud jeden tým NBA získá velkou většinu sázek, lze to interpretovat jako velkou sílu tohoto týmu. Ne vždy tomu tak je.

Veřejnost může rozptylovat řada faktorů: hvězdná síla jednoho týmu ve srovnání s druhým, velký basketbalový trh, historicky úspěšný veřejný tým hrající proti týmu z malého trhu, který není příliš známý, a podobně. Sázková akce veřejnosti vám napoví, které dějové linie jsou zřejmější a přesvědčivější, ale ne vždy to, který tým sérii vyhraje, ani na který klub byste měli vsadit.

Mediální pokrytí

Média mají v konečném důsledku jediný cíl: získat co nejvíce diváků, čtenářů nebo posluchačů. Tak média platí účty. To znamená, že se budou věnovat těm příběhům a úhlům pohledu na NBA, které veřejnost nejvíce zajímají a které přilákají nejvíce lidí. Může být velkou chybou věnovat příliš velkou pozornost příběhům, kterým se média zaobírají.

Nemusí to být nutně ty nejdůležitější, jen ty nejpřitažlivější. Na druhou stranu jsou to příběhy, kterým bude veřejnost s největší pravděpodobností věnovat pozornost, takže pokud si nemyslíte, že jsou obzvlášť důležité nebo přesné, pak byste mohli mít příležitost k pěkné hodnotě. To si odborníci na sázení uvědomili už dávno a je to jeden ze způsobů, jak vydělávat na sázení.

Štítky:

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search