Přihlášení:
Menu
Logo týmu Maroko
World Cup | 16:00 - dnes
Logo týmu Portugalsko
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Anglie
World Cup | 20:00 - dnes
Logo týmu Francie
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Liberec
Extraleague | 16:00 - zítra
Logo týmu Kladno
Logo týmu Toronto
NHL | 01:00 - zítra
Logo týmu Calgary
Náš tip:
6.5
UO
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Major Hockey Le.. | 12:00 - dnes
Logo týmu Ťumeň
Logo týmu Blackburn
Championship | 13:00 - dnes
Logo týmu Preston
Logo týmu Rotherham
Championship | 13:30 - dnes
Logo týmu Bristol City
Logo týmu Connah's Quay
Premier League | 14:00 - dnes
Logo týmu Aberystwyth Town
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Premier League | 14:00 - dnes
Logo týmu Cardiff MU
Logo týmu Voroněž
Major Hockey Le.. | 15:00 - dnes
Logo týmu Penza
Logo týmu Reading
Championship | 15:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Rogle BK
Elitserien | 15:15 - dnes
Logo týmu Skelleftea AIK
Logo týmu Timra IK
Elitserien | 15:15 - dnes
Logo týmu Leksand IF
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Championship | 16:00 - dnes
Logo týmu Birmingham
Logo týmu Middlesbrough
Championship | 16:00 - dnes
Logo týmu Luton
Logo týmu Manglerud
Eliteserien | 16:00 - dnes
Logo týmu Valerenga Oslo

Nečekaná výhra outsidera v play-off NBA

3. 6. 2022 10:00, upraveno: 23. 6. 2022 09:53
autor: OnlyValue

Získej BONUSY za registraci ZDARMA!

Kancelář Bonus za vklad Bonus zdarma Získat bonus
blankTipsport 50.00050000 + 300300 Získat
blankBetano 3.0003000 + 300300 Získat
blankFortuna 6.0006000 + 300300 Získat
blankSazkabet 5.0005000 + 500500 Získat
Zdá se, že v každém kole play-off NBA dojde k překvapivému vítězství nějakého outsidera. Někdy se to stane více než jedenkrát. Pro sázkaře je těžké tyto zápasy odhadnout.
Nečekaná výhra outsidera
Nečekaná výhra outsidera může zamotat hlavu všem sázkařům. Dá se toho využít při sázení proti veřejnosti.

Dodá vítězství outsiderovi sebevědomí a impuls do dalších zápasů, nebo naopak motivuje favorita a posílí jeho soustředění? Je výsledek známkou větších problémů, nebo jen důsledkem okolností? Měli byste zkrátka favoritovi v jeho dalším zápase věřit stejně jako před porážkou? Zde je šest faktorů, které je třeba zvážit při hledání odpovědi na otázku, na jaký tým NBA byste měli vsadit v příštím zápase play-off.

Jak se to stalo?

Když se podrobně podíváte na jakoukoli prohru, téměř vždy najdete jeden nebo dva určující důvody výsledku. Střílel jeden tým obzvlášť špatně? Padaly čisté střely, nebo sporné? Stříleli vítězové obzvlášť dobře a trefovali hodně tříbodových košů? Měli prohrávající brzy problémy s fauly? Byli neobvykle laxní v obraně? Byli klíčoví hráči delší dobu mimo hru? Používal vítěz odlišný přístup k obranné nebo útočné hře? Mělo utkání jiné tempo, než jaké je mezi týmy běžně k vidění?

Čím více úsilí věnujete pochopení toho, proč k výsledku došlo, tím lépe. To znamená, že budete mít větší šanci pochopit, zda se to může opakovat. Dostat se k příčinám může vyžadovat určitou kreativitu a odhodlání, ale stojí to za to.

Hraje roli zdravotní stav?

Jednou z největších příčin podobných nepříjemností mohou být zranění – ať už závažná, která mohou hráče vyřadit ze sestavy, nebo menší, která hráče v sestavě omezují. Možná se během zápasu stalo zranění, které mělo velký vliv na průběh hry. Je nutné, abyste se ujistili, že znáte situaci ohledně zranění v zápasech.

Nestačí se spoléhat ani na zprávy o zraněních – týmy NBA nejsou vždy zodpovědné ohledně jejich aktualizace. Musíte se podívat na souhrny zápasů a zprávy místních médií, abyste získali co nejlepší představu o tom, co se skutečně děje a zda se problémy, které ovlivnily zápas, budou opakovat. Pokud budou problémy pokračovat, je třeba se podívat na to, jak dobře se tým po zranění přizpůsobil a jakou má na problematické pozici náhradníky. To je velmi důležité, pokud jde o uzavření vítězné sázky na další zápas play-off.

Čtěte
Jak přistupovat k hodnotě nováčků přicházejících do NBA

Kde se hraje příští zápas?

To jde ruku v ruce s místem konání nepříjemného zápasu. Pokud k porážce došlo na domácím hřišti outsidera a příští zápas je také na domácím hřišti, pak by tým mohl získat obrovskou podporu od svých nabuzených fanoušků. Pokud však musí hrát na cestách v aréně druhého týmu, pak by pro ně mohlo být těžké dosáhnout dvakrát stejného úspěchu.

Jak odolní byli v základní části?

O tom, jak bude oblíbený tým NBA reagovat na prohru, se můžete hodně dozvědět, když se podíváte, jak reagoval za podobných okolností během základní části. I ty nejlepší týmy v lize během dlouhé sezóny jednou nebo dvakrát vyletí v zápasech, které měly vyhrát. Dokázaly se v dalším zápase odrazit od dna, nabité energií a soustředěné, aby se to už neopakovalo? Nebo trucovali a zpochybňovali své sebevědomí? Zvýšený tlak a intenzita v play-off by mohly tyto problémy, které tým měl během základní části, ještě zesílit.

Čtěte
Jak sázet na druhý poločas v NBA?

Co se dělo před touto prohrou?

Některé zvraty jsou skutečně nečekané – jako by přišly odnikud. Častěji však vidíme náznaky toho, co se stalo, ještě předtím, než k tomu došlo. Možná hrál outsider velmi dobře nebo měl favorit problémy. Nebo možná outsider dokázal využít soubojů v rozehrávce. Možná outsider prohrál zápas, i když hrál obzvlášť dobře. Nelze se dívat jen na jednotlivé zápasy izolovaně.

Jak reaguje veřejnost?

Jsem zastáncem toho, že je vždy třeba sledovat, jak veřejnost sází na zápasy play-off NBA a jaký to má vliv na to, jak jsou stanoveny kurzy a jak se pohybují. V play-off je objem sázek vyšší a to je ještě důležitější. V této situaci je nejdůležitější, zda veřejnost rozděluje své sázky mezi oba týmy přibližně stejně jako před porážkou, nebo zda podporuje outsidera více než v minulosti. Pokud dojde ke změně v chování veřejnosti, pak existuje šance na skutečné zhodnocení – zejména pokud s názorem veřejnosti nesouhlasíte. Proto si pečlivě stanovte handicap a zajistěte, aby vaše příští sázka na play-off NBA byla vítězná.

Štítky:

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search