Přihlášení:
Menu
Logo týmu Zlaté Moravce
Super Liga | 15:00 - 24. 02.
Logo týmu Ružomberok
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Edmonton
NHL | 04:07 - zítra
Logo týmu Boston
Náš tip:
6.5
UO
Logo týmu Ässät Pori
SM Liiga | 17:30 - zítra
Logo týmu Kalpa Kuopio
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Torino AC
Serie A | 20:45 - zítra
Logo týmu Lazio Roma
Náš tip:
0
1X2 (1.pol.)
Logo týmu Slovan Bratislava
UEFA Europa Con.. | 21:00 - zítra
Logo týmu Sturm Graz
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Legia Warszawa
UEFA Europa Con.. | 21:00 - zítra
Logo týmu Molde FK
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Sparta Praha
UEFA Europa Lea.. | 21:00 - zítra
Logo týmu Galatasaray
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Roma AS
UEFA Europa Lea.. | 21:00 - zítra
Logo týmu Feyenoord
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Karlovy Vary
Extraleague | 17:30 - 23. 02.
Logo týmu Třinec
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Bologna
Serie A | 20:45 - 23. 02.
Logo týmu Hellas Verona
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Arouca
Liga Sagres | 21:15 - 23. 02.
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
1X
DS
Logo týmu Manchester United
Premier League | 16:00 - 24. 02.
Logo týmu Fulham
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Montreal
NHL | 01:07 - zítra
Logo týmu Buffalo
Logo týmu Chicago
NHL | 01:37 - zítra
Logo týmu Philadelphia

Jak sázet na týmy NBA se sérií proher?

30. 4. 2022 10:00, upraveno: 23. 6. 2022 09:53
autor: OnlyValue

Získej BONUSY za registraci ZDARMA!

Kancelář Bonus za vklad Bonus zdarma Získat bonus
blankTipsport 50.00050000 + 300300 Získat
blankBetano 3.0003000 + 300300 Získat
blankFortuna 6.0006000 + 300300 Získat
blankSazkabet 9.5009500 + 500500 Získat
V sezoně 2010/11 NBA prohráli Cleveland Cavaliers 26 zápasů v řadě. Byla to nejdelší série porážek v historii NBA – série, která vypadala, že nikdy neskončí. Ačkoli jsme tak dlouhou sérii už dlouho neviděli, delší období marnosti jsou k vidění často. Jedním ze skvělých způsobů, jak při sázení na NBA najít obrovskou hodnotu, je správně určit, kdy tyto série skončí, a podle toho vsadit. Čím delší je série porážek, tím negativněji se sázející veřejnost staví k týmu a tím méně je pravděpodobné, že na tento tým bude sázet, bez ohledu na okolnosti.
basketbal
Na Twitteru můžete najít cenné informace o NBA. Stačí vědět, co si přidat do sledovaných kanálů.

Trik samozřejmě spočívá v tom, abyste dokázali efektivně rozpoznat potenciální konec série. Zde je pět signálů, že by poražený tým mohl konečně znovu vyhrát. Jak sázet na týmy NBA se sérií proher?

Soupiska se vrací k normálu

Jednou z největších a nejzřetelnějších příčin série porážek je, když hráči, kteří jsou na sebe zvyklí, nemohou být na hřišti současně. Zranění nebo vyloučení mohou tým NBA připravit o produktivitu. Ještě horší je, když absentující hráč nebo hráči patří v týmu mezi nejlepší. V takovém případě jejich absence může mít na basketbalový tým obrovský psychologický dopad – a většinou negativní. Návrat hráče může mít přímý dopad na počet bodů a ještě větší dopad na psychické zdraví týmu – a na úsilí, které v důsledku toho vkládá do hry. Zde je důležité si uvědomit, že hráč, který má na tým největší vliv, není vždy nejlepším hráčem týmu – lídři mají různé podoby.

Čtěte
Jak sázet na první poločas v NBA?

Konec dlouhého tripu

V NBA se týmy často dostávají na dlouhé výjezdy. Cestování týmů má vysokou úroveň, ale spaní v cizích postelích každou noc a hraní před nepřátelským publikem může tým přesto unavit. Největším důvodem, proč týmy prohrávají, je jejich poraženecký přístup, a dlouhý, monotónní výlet může k poraženeckému přístupu přispět jako máloco jiného. Návrat domů – vidět rodiny, spát ve vlastních postelích a hrát na domácím hřišti – může mít na tento postoj velký vliv, protože přátelští fanoušci mohou poskytnout skutečnou vzpruhu.

Konec dlouhého domácího pobytu

Hrát mimo domov může být těžké, ale lidé zapomínají, že stejně těžké může být i hrát na domácí palubovce. Pokud doma pravidelně hrajete a prohráváte, pak bude publikum přinejlepším bez zájmu. Snadno se může stát i nepřátelským. Noviny a rozhlasové a televizní stanice se budou na tým dívat skrz prsty a všude, kam hráči přijdou, je budou fanoušci poznávat a připomínat jim, že nevyhrávají. Hráči to mohou těžce snášet. Výjezd znamená, že se hráči mohou od všech těchto rušivých vlivů oprostit a strávit více času společně jako tým. Někdy je právě nové město to, co týmu pomůže.

Čtěte
3 největší chyby při sázení na NBA

Soupeř ve špatné formě

Tento bod, stejně jako ostatní položky tohoto seznamu, je zcela zřejmý. Když však dojde na sérii porážek, je zajímavé, že sázkaři zřejmé věci přehlíží. Bez ohledu na to, jak dlouhá série proher je, je soupeř při sázení stále významným faktorem. Jak dobře hraje soupeř právě teď? Potýká se se zraněními nebo absencemi? Mají problémy se soustředěním? Čím delší je série porážek, tím větší je tlak na soupeře, aby právě on nebyl první, kdo dlouhou sérii ukončí, a tím spíše budou soupeři v důsledku toho do zápasu vstupovat soustředěnější a odhodlanější. Čím sevřenější tým NBA je, tím větší dopad mohou mít problémy, které jsme uvedli výše.

Jak sázet na týmy NBA se sérií proher – Zavádějící prohry

V očích sázející veřejnosti je prohra jako prohra a všechny slouží jen k prodloužení série. Zkušenější sázkaři si však uvědomují, že některé ztráty jsou mnohem lepší než jiné. Ve skutečnosti byste se měli zaměřit na tým, který sice stále prohrává, ale s postupující sérií se zjevně zlepšuje. Tým, který na začátku série nepokrýval vypsané handicapy, ale nyní je připraven udělat další krok a vyhrát. Podobně, pokud basketbalový tým prohrává, ale trvale podává dobré statistické výkony – poráží své soupeře v doskocích, obratech a podobně – pak ho jen jeden nebo dva šťastné odskoky dělí od toho, aby konečně vyhrál. Největší chybou, které se sázkaři mohou dopustit, je předpokládat, že týmy prohrávají, protože jsou špatné. A na základě tohoto přesvědčení slepě sázet.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search