Přihlášení:
Menu
Náš tip:
0
1X2
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Leipzig
Bundesliga | 18:30 - dnes
Logo týmu Bayern München
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Aston Villa
Premier League | 13:30 - dnes
Logo týmu Brighton
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Hertha Berlin
2. Liga | 20:30 - dnes
Logo týmu St. Pauli
Náš tip:
1X
DS
Logo týmu Nottingham
Premier League | 15:00 - zítra
Logo týmu Brentford
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Dunajská Streda
Super Liga | 18:00 - zítra
Logo týmu Trnava
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Berlin Union
Champions Leagu.. | 18:45 - 03. 10.
Logo týmu Braga
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu FC Kobenhavn
Champions Leagu.. | 21:00 - 03. 10.
Logo týmu Bayern München
Náš tip:
1.5
UO (1.pol.)
Logo týmu Lens
Champions Leagu.. | 21:00 - 03. 10.
Logo týmu Arsenal
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Antwerp
Champions Leagu.. | 18:45 - 04. 10.
Logo týmu Doněck Šachtor
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Athens AEK
UEFA Europa Lea.. | 18:45 - 05. 10.
Logo týmu Ajax Amsterdam
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Molde FK
UEFA Europa Lea.. | 21:00 - 05. 10.
Logo týmu Leverkusen
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Alkmaar AZ
UEFA Europa Con.. | 21:00 - 05. 10.
Logo týmu Legia Warszawa
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Trnava
UEFA Europa Con.. | 21:00 - 05. 10.
Logo týmu Fenerbahce
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Hiroshima
J League | 12:00 - dnes
Logo týmu Nagoja
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Major Hockey Le.. | 12:00 - dnes
Logo týmu Toros Neftekamsk
Logo týmu Sagan Tosu
J League | 12:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Sivasspor
Super League | 12:30 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí

Jak sázet na NBA týmy, které v play-off prohrávají 2:0?

5. 6. 2022 10:00, upraveno: 23. 6. 2022 09:53
autor: OnlyValue

Získej BONUSY za registraci ZDARMA!

Kancelář Bonus za vklad Bonus zdarma Získat bonus
blankTipsport 50.00050000 + 300300 Získat
blankBetano 3.0003000 + 300300 Získat
blankFortuna 6.0006000 + 300300 Získat
blankSazkabet 6.5006500 + 500500 Získat
Poslední věc, kterou tým NBA na začátku série play-off chce, je prohrát první dva zápasy. Tím se dostanou do situace, ze které se jen těžko vzpamatují. Prohra 0:2 není konečná a mnoho dobrých basketbalových týmů se v takové situaci ocitlo a překonalo ji, ale rozhodně to není ideální. Některé týmy NBA využívají neúspěch jako skutečný motivační faktor. Jiné týmy jsou frustrované nebo vystrašené a dál už je to jen horší. Sázkaři potřebují co nejlépe vycítit, která reakce je pro tým pravděpodobnější, aby věděli, kde je hodnota – správné vystižení této situace se může ukázat jako velmi ziskové. Zde je pět faktorů, které je třeba při vybírání sázek zohlednit.
v play-off prohrávají 2:0
Prohrávat v play-off 2:0 nemusí znamenat, že tým prohraje celou sérii. Otáčet za tohoto stavu sérii však bývá velice těžké.

Kde prohráli?

První dva zápasy každé série play-off se hrají v domácí hale výše nasazeného týmu. Pokud tým prohrál první dva zápasy na soupeřově palubovce, pak to sice není ideální, ale ani překvapivé – hraje proti dobrému týmu v jeho prostředí.

Teprve když tým prohraje dva zápasy za sebou na domácí palubovce, je třeba se znepokojit. Tvrdě pracovali na tom, aby si výhodu domácího hřiště zasloužili, a to by měla být velká výhoda. Pravděpodobně prohráli s týmem, který byl méně úspěšný než oni v základní části. Jen by neměli prohrát oba zápasy. Pokud se tak stalo, pravděpodobně byste měli být znepokojeni a před uzavřením sázky byste se měli hlouběji podívat na to, co je příčinou těchto problémů.

Prohráli oba zápasy stejným způsobem?

Existuje celá řada způsobů, jak může tým prohrát zápas. Kdybych si mohl vybrat, raději bych viděl, že tým prohraje oba zápasy různými způsoby. Možná se v jednom zápase potýkali se střelbou, chybovali z pole a kazili střely s faulem, zatímco ve druhém prostě nedokázali udržet krok ve hře s vysokým skóre. Pokud se tým v obou zápasech potýká se stejnými problémy, pak má buď trvalé problémy, které by mohly být problémem i nadále, nebo dělá chyby, kterých soupeř dokáže využít. Ani jedna z těchto možností vám jako sázkaři nedává do budoucna příliš důvěry.

Čtěte
Hledání krátkodobé hodnoty hned po tradech v NBA

Předvádějí podle statistik výkony odpovídající očekáváním?

Musíte se podívat na to, jak si tým NBA obvykle vede v klíčových statistických kategoriích – jak v ofenzivě, tak v defenzivě – a jak se to srovnává s jeho výkony v prvních dvou zápasech. Pokud se ve srovnání se svou obvyklou úrovní trápí, je třeba se podívat, zda k tomu mají dobré důvody – například nemohou střílet, protože soupeři jsou extrémně silní v obraně, nebo možná jejich soupeř dominuje pod košem – a zda je pravděpodobné, že situace bude pokračovat tak, jak je, nebo se zlepší.

Pokud tým podává výkony odpovídající očekáváním, ale přesto prohrává, pak je třeba zvážit, zda je problém jen v tom, že není dostatečně dobrý, nebo zda existují i jiné příčiny problému – například soupeř, který střílí mimořádně dobře, trefuje se z malého prostoru, z tříbodové vzdálenosti a všude mezi nimi. Opět je klíčové zvážit, zda to, co se děje, bude pravděpodobně trvalé, nebo zda se věci změní a povedou k jinému výsledku na hřišti.

Unesou špičkoví hráči zodpovědnost?

V play-off NBA je naprosto zásadní, aby hvězdy ve hře hrály jako hvězdy. Basketbal je do značné míry týmový sport, ale tyto hvězdy musí být vůdčí osobností a udávat tón svému týmu. Pokud nehrají dobře, je třeba se podívat na faktory, jako je to, jak proti nim soupeř hraje, jejich zdravotní stav, jejich typická výkonnost v play-off, jejich nedávná forma, řeč těla na hřišti a na lavičce atd.

Čtěte
Sázení na týmy NBA se zraněnými hvězdnými hráči

Jak reaguje veřejnost?

Někdy veřejnost reaguje na pomalý začátek série, jako by nastal konec světa. Bude předpokládat, že série v podstatě skončila a že tým, který zaostává, je odsouzen k zániku. Jindy nebudou mít první dva zápasy skutečně výrazný vliv na to, jak se veřejnost na týmy dívá a na co sází – buď proto, že se jim stále líbí šance týmu, který je pozadu, nebo proto, že výsledek je takový, jaký se všeobecně očekával. Jako vždy budou mít nejúspěšnější sázkaři NBA přehled o tom, jaké je obecné veřejné mínění a jaký to má vliv na to, jak jsou nastaveny a jak se pohybují sázkové kurzy. Ti, kteří se sázením živí, pak vědí, jak tyto informace při sázení využít.

Štítky:

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search