Přihlášení:
Menu
Logo týmu Sevilla
La Liga | 21:00 - dnes
Logo týmu Mallorca
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Milan AC
Serie A | 20:45 - dnes
Logo týmu Inter Milan
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Arsenal
Premier League | 21:00 - zítra
Logo týmu Chelsea
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Winnipeg Jets
NHL | 03:37 - 24. 04.
Logo týmu Colorado
Náš tip:
5.5
UO
Logo týmu Pardubice
Extraleague | 18:00 - 24. 04.
Logo týmu Třinec
Náš tip:
X2
DS
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Premier League | 12:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Premier League | 14:30 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Doněck Šachtor
Premier League | 17:00 - dnes
Logo týmu Zorya Luhansk
Logo týmu Almetievsk
Major Hockey Le.. | 17:30 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Vsetín
Extraleague - Q | 18:00 - dnes
Logo týmu Kladno
Logo týmu Roma AS
Serie A | 18:30 - dnes
Logo týmu Bologna
Logo týmu Sivasspor
Super League | 19:00 - dnes
Logo týmu Fenerbahce
Logo týmu Skelleftea AIK
Elitserien | 19:30 - dnes
Logo týmu Rogle BK
Logo týmu Cartagena
Segunda Divisió.. | 20:30 - dnes
Logo týmu Oviedo
Logo týmu Sligo Rovers
Premier League | 20:45 - dnes
Logo týmu Galway United
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Premier League | 20:45 - dnes
Logo týmu Shamrock Rovers
Logo týmu Derry City
Premier League | 20:45 - dnes
Logo týmu St. Patrick's Athletic

Hledání krátkodobé hodnoty hned po tradech v NBA

8. 5. 2022 10:00, upraveno: 23. 6. 2022 09:53
autor: OnlyValue

Získej BONUSY za registraci ZDARMA!

Kancelář Bonus za vklad Bonus zdarma Získat bonus
blankTipsport 50.00050000 + 500500 Získat
blankBetano 3.0003000 + 500500 Získat
blankFortuna 6.0006000 + 300300 Získat
blankSazkabet 9.5009500 + 500500 Získat
Sázkaři na NBA tráví hodně času sledováním dlouhodobého dopadu tradů. Důležité je však zvážit také to, jaký je krátkodobý dopad trejdů na profesionální týmy. Mám na mysli první zápas nebo dva odehrané na palubovce hned po uzavření obchodu. Výměna je nová a hráči i týmy se musí přizpůsobit tomu, co se stalo. Zde je sedm faktorů, které je třeba vzít v úvahu při hledání krátkodobé hodnoty při sázení po trejdech v NBA:
blank
Sázení na NBA vám může přinést spoustu peněz. Jenom musíte postupovat podle těchto 4 rad.

Budou noví hráči hrát?

V krátkodobém horizontu je důležité zvážit i logistiku výměny v NBA. Někdy tým hraje příliš brzy po výměně na to, aby hráči mohli nastoupit. To může nastat v případě, že je obchod uzavřen pozdě večer a nový tým hraje příliš daleko na to, aby se mohl vydat na cestu. I když by hráč mohl na zápas dorazit, často se mu to nepodaří. Týmy NBA často dávají hráči den nebo dva na to, aby si dal do pořádku svůj život, než se bude hlásit v novém týmu. Pokud nový hráč nebo hráči nebudou v sestavě, může se tým ocitnout v opravdovém průšvihu, protože ještě nebude mít na hřišti nového hráče, ale ani hráče, kterého vyměnil.

Jedná se o hráče základní sestavy nebo o náhradníky?

Při zvažování sestav NBA a uzavírání sázek se musíte podívat na to, jakou roli by měl hráč v novém týmu krátkodobě plnit. Pokud má nastoupit hned v základní sestavě a bude se od něj očekávat, že bude velkou oporou, pak bude nutné, aby byl hned od začátku mnohem lepší, než když je zařazen jen jako posila nebo pro určitou roli z lavičky. Hráč základní sestavy, kterému nebude tak dlouho trvat, než se přizpůsobí a na hřišti se zabydlí, nemusí týmu tolik ublížit, ale hráč základní sestavy, který se těžko rozkoukává, by mohl mít na tým v krátkém časovém horizontu velký dopad. To může ovlivnit vaše sázení.

Jakou znalost nového systému hráč má?

Pro mnoho hráčů je snazší zapadnout do nového týmu NBA, pokud mají určitou znalost a jsou spokojeni s tím, do čeho nastupují. Hrál již dříve pod hlavním trenérem nebo asistentem v jiném týmu nebo na vysoké škole? Hrál s hráči v sestavě v jiných týmech nebo na vysoké škole? Jsou tito hráči klíčovými spoluhráči a lídry, nebo jen hráči s určitou rolí? Je systém, který basketbalový tým používá, podobný tomu, v němž hrál? Pokud není známý, je snadné si ho osvojit, nebo je složitý a náročný a je těžké se ho naučit za pochodu?

Jaké mezery v týmu vzniknou v důsledku výměny?

Málokdy se stane, že si dva týmy vymění stejný typ hráčů, kteří hrají na stejné pozici. Ve většině výměn proto obvykle vzniká díra, i když si tým NBA celkově polepšil. Pokud vyměněný hráč nebyl v jejich týmu nadbytečný, pak jim budou chybět hráči, kteří mohou přispět určitým způsobem nebo efektivně vyplnit některé typy zápasových minut, což může ovlivnit jejich schopnost skórovat, bránit nebo doskakovat. Možná mají způsob, jak se s těmito mezerami vypořádat v delším časovém horizontu – například další výměnou, zvýšenou rolí hráče z lavičky nebo hráčem přivedeným z D-League – ale v krátkodobém horizontu to může být problém. To by mohlo vytvořit skutečnou příležitost pro sázkaře, kteří interpretují kurzy ve snaze uzavřít výherní sportovní sázky.

Je hráč rád, že byl vyměněn?

Hráč NBA bude v krátkodobém horizontu efektivnější, pokud bude jeho postoj pevný. Zde je tedy třeba si položit dvě důležité otázky. Zaprvé, chtěl být vyměněn? I kdyby o výměnu otevřeně neusilovali, možná nebyli ve svém starém týmu tak zapálení, že by nechtěli odejít. Zadruhé, jak se budou cítit v novém profesionálním basketbalovém týmu, do kterého přicházejí? Pokud se z vážného uchazeče o postup do ligy změnili na tým, který se nachází v suterénu, pak pravděpodobně nebudou mít na začátku velkou chuť do hry. Platí to i naopak. Je třeba také zvážit, jak by mohly týmy reagovat. Pokud byla výměna nečekaná a hráč, kterého se týkala, byl oblíbený, pak by to mohlo týmu krátkodobě vadit, než se přizpůsobí změně, která před ním stojí. To může na nějakou dobu ovlivnit vaše sportovní sázení.

Jaký je stav kontraktu nového hráče?

Je jen málo věcí, které mohou hráče NBA motivovat více, než když hledá novou smlouvu. Když jsou vyměněni, jejich motivace může ještě zesílit, protože se snaží zapůsobit na svůj nový tým a zajistit si bohatou budoucnost. Basketbalista v této situaci pravděpodobněji zasáhne do činnosti svého nového týmu než hráč, který je vázán na dlouhou dobu. Výjimkou jsou však případy, kdy byl hráč s končící smlouvou zjevně získán kvůli úlevě od platového stropu, kterou může na konci roku poskytnout. Takový hráč bude mít jen malou motivaci tvrdě pracovat, protože jeho osud je předem určen. Přizpůsobte tomu i své sázky.

Jak trade vnímá veřejnost?

Jak už to u sportovních sázek bývá, je třeba si velmi dobře uvědomit, co si o výměně v NBA a jejím dopadu na zúčastněné basketbalové týmy bude myslet veřejnost. Z některých výměn bude veřejnost velmi nadšená – typicky pokud se k novému týmu připojí superhvězdný střelec nebo prémiový centr. Pravděpodobně bude velmi negativně naladěna, pokud tým ztratí superhvězdu, aniž by za ni získal podobnou vnímanou hodnotu. Často budou přehlížet dopad obchodů, které se týkají hráčů, kteří nejsou vysoce prominentní, ale kteří jsou efektivními hráči v určitých rolích.

Když se zamyslíte nad tím, jak budou média a veřejnost pravděpodobně reagovat na danou dohodu, můžete najít příjemnou hodnotu, pokud jde o sázkové kurzy a sportovní sázky NBA, pokud se vnímání veřejnosti a váš názor liší. V krátkodobém horizontu mohou mít emoce a první dojmy na veřejnost mnohem větší vliv než objektivní analýza. Používejte při sázení na NBA objektivní analýzu a uzavírejte rozumné sázky.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search