Přihlášení:
Menu
Logo týmu Chelsea
Premier League | 21:00 - dnes
Logo týmu Fulham
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Everton
Premier League | 13:30 - zítra
Logo týmu Arsenal
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Slovácko 1. FC
1. liga | 15:00 - zítra
Logo týmu Olomouc
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Dortmund
Bundesliga | 15:30 - zítra
Logo týmu Freiburg
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
1
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
African Champio.. | 20:30 - zítra
Logo týmu Senegal
Náš tip:
1.5
UO
Logo týmu Caen
Ligue 2 | 20:45 - dnes
Logo týmu Bastia
Logo týmu Oostende
1e Klasse | 20:45 - dnes
Logo týmu Anderlecht
Logo týmu Quevilly
Ligue 2 | 20:45 - dnes
Logo týmu Guingamp
Logo týmu Le Havre
Ligue 2 | 20:45 - dnes
Logo týmu Paris FC
Logo týmu Dijon
Ligue 2 | 20:45 - dnes
Logo týmu Niort
Logo týmu Nimes
Ligue 2 | 20:45 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Ligue 2 | 20:45 - dnes
Logo týmu Bordeaux
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Ligue 2 | 20:45 - dnes
Logo týmu Sochaux
Logo týmu Valenciennes
Ligue 2 | 20:45 - dnes
Logo týmu Laval
Logo týmu Bilbao
La Liga | 21:00 - dnes
Logo týmu Cádiz FC
Logo týmu West Bromwich
Championship | 21:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Málaga FC
Segunda Divisió.. | 21:00 - dnes
Logo týmu Oviedo

Jak sázet na první poločas v NBA?

9. 4. 2022 20:31, upraveno: 9. 4. 2022 20:31
autor: OnlyValue
Většina sportovních sázkařů se při sázení na NBA soustředí na celé zápasy, to je ovšem chyba. Sázky na první poločas mohou chytrým sázkařům nabídnout výjimečnou hodnotu. Základní handicapy a celkové součty jsou stanoveny pouze pro první poločas zápasu a o výsledku se rozhodne po 24 minutách hry namísto 48 (nebo více v případě prodloužení).
nba-basketball-iso
NBA je specifická liga, ve které nefunguje běžný přístup k sázení jako v ostatních sportech.

Sázení na první poločas zápasu NBA vám nabízí způsob, jak vyhrát peníze pomocí statistik, kterým většina lidí obvykle nevěnuje pozornost. Vyplatí se zjistit, jak se týmu daří v první polovině zápasů, a projít si různé sázkové kanceláře, kde najdete hodnotu. Většina sázkařů se zaměřuje na celkovou bilanci týmu NBA a jeho předchozí výkony proti soupeři. Pokud sázíte na první poločas basketbalového zápasu, budete muset jít o něco dál a zjistit, jak se jim daří v části zápasu, která je pro vaši sázku důležitá.

Existují týmy, které mají pomalý start stejně jako týmy, které mají dobrý start do zápasu. Týmy mohou mít pomalý start nebo rychlý start. Udělejte si malý průzkum a zjistěte, které týmy mají tendenci začínat zostra a kterým chvíli trvá, než najdou rytmus. Najít týmy, které mají v prvním poločase výhodu, může zabrat trochu více času než běžný průzkum pro sázku na celý zápas, ale výsledek bude stát za to úsilí navíc.

Pokud se podíváte na zápasy, které mají výrazného favorita, může mít sázka na první poločas na outsidera velkou hodnotu. Favorit by mohl nastoupit do zápasu s nedostatečnou motivací a outsider by toho mohl využít. Obvykle se v polovině třetí čtvrtiny zápasu NBA favorit vzpamatuje a vyrovná nebo se ujme vedení, ale v sázkách na první poločas vám to bude jedno.

Basketbal je hra nájezdů. Brzká série outsidera může tým táhnout dostatečně dlouho na to, aby pokryl rozpětí za první poločas nebo vyhrál sázku na výhru týmu v prvním poločasu. A i když se favorit ve druhém poločase vrátí do hry a bude střílet jednu koš za druhým, vaše výhry se budou počítat už po 24 minutách.

Ikona týmu Pardubice FK
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Slavia Praha
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 500 Kč zdarma za registraci u Tipsportu
Nedostatečná znalost těchto tendencí sázkové veřejnosti v prvním poločase vstupuje do hry i u tvůrců kurzů. Rekreační sázkaři při sázení na poločas často vyberou sázku na favorita. To vede k tomu, že tvůrci kurzů nastaví kurz o něco vyšší, aby kompenzovali vysoký náběr sázek na favorita. S trochou průzkumu budete schopni najít dobře začínající outsidera, který nabízí velkou hodnotu.

Velkou roli v sázení na první poločas NBA může hrát herní rozpis. Musíte se podívat na to, zda měl tým čas na odpočinek nebo zda může být unavený. Podívejte se, jestli jsou na cestě nebo hrají delší dobu v domácí aréně. Museli kvůli zápasu podstoupit dlouhou cestu? Přijíždí z jiného časového pásma? V jakou denní dobu se hraje?

Mnohým týmům na cestách nebo týmům hrajícím back-to-back zápasy může chvíli trvat, než se dostanou do hry. Tým, který se vrací z dlouhého výjezdu, si může užívat pohodlí domova a první zápas po návratu na vlastní palubovku začne pomalu.

Stejně jako u dalších faktorů, které hrají roli při sportovním sázení, mohou i tyto faktory ovlivnit tým různým způsobem. Vždy se ujistěte, že jste prozkoumali předchozí výkony týmů. Několika vybraným profesionálním basketbalovým týmům se může dařit v první polovině zápasů, protože dokážou převést momentum z předchozího večera nebo zůstat v rytmu. Ve druhém poločase mohou nakonec zápas prohrát kvůli poklesu výdrže, ale to vaši sázku na první poločas neovlivní.

Týmům, které mají mezi zápasy příliš dlouhou přestávku, může tento zdánlivě výhodný plán uškodit. Může jim chvíli trvat, než se dostanou do rytmu, a vy byste toho mohli využít a vsadit proti nim na první poločas.

Sázky na první poločasy NBA vám nabízejí další možnosti, jak využít své znalosti hry a investovat do vítězných tipů. Možná to bude žádat další průzkum navíc, ale vyplatí se to. Nezapomeňte porovnat různé sázkové kanceláře, abyste získali nejlepší hodnotu.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search