Přihlášení:
Menu
Logo týmu Fenerbahce
Super League | 20:45 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu West Bromwich
Championship | 21:00 - zítra
Logo týmu Watford
Náš tip:
0.5
UO (1.pol.)
Logo týmu Plzeň Viktoria
Champions Leagu.. | 19:00 - 09. 08.
Logo týmu Serif Tiraspol
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Slovácko 1. FC
UEFA Europa Lea.. | 19:00 - 11. 08.
Logo týmu Fenerbahce
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Basel FC
UEFA Europa Con.. | 19:00 - 11. 08.
Logo týmu Bröndby Kobenhavn
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Newell's
Primera Divisio.. | 01:00 - zítra
Logo týmu Colon Santa Fe
Logo týmu Pachuca
Primera Divisio.. | 01:05 - zítra
Logo týmu Tigres
Logo týmu Barcelona
Primera A | 02:00 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu America
Primera Divisio.. | 03:05 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Primera Divisio.. | 16:00 - zítra
Logo týmu Defensa y Justicia
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Super League | 20:45 - zítra
Logo týmu Kombassan Konyaspor
Logo týmu Caen
Ligue 2 | 20:45 - zítra
Logo týmu Metz
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Liga Sagres | 21:15 - zítra
Logo týmu Ferreira
Logo týmu Tigre Victoria
Primera Divisio.. | 01:00 - 09. 08.
Logo týmu Rosario
Logo týmu Coritiba
Serie A | 01:00 - 09. 08.
Logo týmu Santos
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Primera A | 02:00 - 09. 08.
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
UEFA Europa Con.. | 18:00 - 09. 08.
Logo týmu Wolfsberger AC

Jak sázet na první poločas v NBA?

9. 4. 2022 20:31, upraveno: 9. 4. 2022 20:31
autor: OnlyValue
Většina sportovních sázkařů se při sázení na NBA soustředí na celé zápasy, to je ovšem chyba. Sázky na první poločas mohou chytrým sázkařům nabídnout výjimečnou hodnotu. Základní handicapy a celkové součty jsou stanoveny pouze pro první poločas zápasu a o výsledku se rozhodne po 24 minutách hry namísto 48 (nebo více v případě prodloužení).
nba-basketball-iso
NBA je specifická liga, ve které nefunguje běžný přístup k sázení jako v ostatních sportech.

Sázení na první poločas zápasu NBA vám nabízí způsob, jak vyhrát peníze pomocí statistik, kterým většina lidí obvykle nevěnuje pozornost. Vyplatí se zjistit, jak se týmu daří v první polovině zápasů, a projít si různé sázkové kanceláře, kde najdete hodnotu. Většina sázkařů se zaměřuje na celkovou bilanci týmu NBA a jeho předchozí výkony proti soupeři. Pokud sázíte na první poločas basketbalového zápasu, budete muset jít o něco dál a zjistit, jak se jim daří v části zápasu, která je pro vaši sázku důležitá.

Existují týmy, které mají pomalý start stejně jako týmy, které mají dobrý start do zápasu. Týmy mohou mít pomalý start nebo rychlý start. Udělejte si malý průzkum a zjistěte, které týmy mají tendenci začínat zostra a kterým chvíli trvá, než najdou rytmus. Najít týmy, které mají v prvním poločase výhodu, může zabrat trochu více času než běžný průzkum pro sázku na celý zápas, ale výsledek bude stát za to úsilí navíc.

Pokud se podíváte na zápasy, které mají výrazného favorita, může mít sázka na první poločas na outsidera velkou hodnotu. Favorit by mohl nastoupit do zápasu s nedostatečnou motivací a outsider by toho mohl využít. Obvykle se v polovině třetí čtvrtiny zápasu NBA favorit vzpamatuje a vyrovná nebo se ujme vedení, ale v sázkách na první poločas vám to bude jedno.

Basketbal je hra nájezdů. Brzká série outsidera může tým táhnout dostatečně dlouho na to, aby pokryl rozpětí za první poločas nebo vyhrál sázku na výhru týmu v prvním poločasu. A i když se favorit ve druhém poločase vrátí do hry a bude střílet jednu koš za druhým, vaše výhry se budou počítat už po 24 minutách.

Ikona týmu Atlético Mineiro
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Atlético Paranaense
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 500 Kč zdarma za registraci u Tipsportu
Nedostatečná znalost těchto tendencí sázkové veřejnosti v prvním poločase vstupuje do hry i u tvůrců kurzů. Rekreační sázkaři při sázení na poločas často vyberou sázku na favorita. To vede k tomu, že tvůrci kurzů nastaví kurz o něco vyšší, aby kompenzovali vysoký náběr sázek na favorita. S trochou průzkumu budete schopni najít dobře začínající outsidera, který nabízí velkou hodnotu.

Velkou roli v sázení na první poločas NBA může hrát herní rozpis. Musíte se podívat na to, zda měl tým čas na odpočinek nebo zda může být unavený. Podívejte se, jestli jsou na cestě nebo hrají delší dobu v domácí aréně. Museli kvůli zápasu podstoupit dlouhou cestu? Přijíždí z jiného časového pásma? V jakou denní dobu se hraje?

Čtěte
Výherní tiket s kurzem 8 000!

Mnohým týmům na cestách nebo týmům hrajícím back-to-back zápasy může chvíli trvat, než se dostanou do hry. Tým, který se vrací z dlouhého výjezdu, si může užívat pohodlí domova a první zápas po návratu na vlastní palubovku začne pomalu.

Stejně jako u dalších faktorů, které hrají roli při sportovním sázení, mohou i tyto faktory ovlivnit tým různým způsobem. Vždy se ujistěte, že jste prozkoumali předchozí výkony týmů. Několika vybraným profesionálním basketbalovým týmům se může dařit v první polovině zápasů, protože dokážou převést momentum z předchozího večera nebo zůstat v rytmu. Ve druhém poločase mohou nakonec zápas prohrát kvůli poklesu výdrže, ale to vaši sázku na první poločas neovlivní.

Týmům, které mají mezi zápasy příliš dlouhou přestávku, může tento zdánlivě výhodný plán uškodit. Může jim chvíli trvat, než se dostanou do rytmu, a vy byste toho mohli využít a vsadit proti nim na první poločas.

Sázky na první poločasy NBA vám nabízejí další možnosti, jak využít své znalosti hry a investovat do vítězných tipů. Možná to bude žádat další průzkum navíc, ale vyplatí se to. Nezapomeňte porovnat různé sázkové kanceláře, abyste získali nejlepší hodnotu.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search