Přihlášení:
Menu
Logo týmu Ajax Amsterdam
Eredivisie | 14:00 - dnes
Logo týmu Feyenoord
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
1
SBR
Logo týmu Plzeň
Extraleague | 17:30 - dnes
Logo týmu Sparta Praha
Náš tip:
6.5
UO
Logo týmu Inter Milan
Serie A | 20:45 - dnes
Logo týmu Sassuolo
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Panetolikos
Super League | 15:00 - dnes
Logo týmu OFI Crete
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Pohár | 15:30 - dnes
Logo týmu Pardubice FK
Logo týmu Opava
Pohár | 15:30 - dnes
Logo týmu Brno
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Pohár | 16:00 - dnes
Logo týmu Olomouc
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Pohár | 16:00 - dnes
Logo týmu Pardubice FK
Logo týmu Teplice
Pohár | 16:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Pohár | 16:00 - dnes
Logo týmu Zlín

Jak sázet na druhý poločas v NBA?

28. 4. 2022 21:15, upraveno: 28. 4. 2022 21:16
autor: OnlyValue
Sázení na druhé poločasy v NBA jsou skvělou příležitostí pro zisk peněz. Po článku, jak sázet na první poločas v NBA, jsme se proto zaměřili právě na tento způsob sázení. Pojďme se podívat na hlavní výhody sázení na druhé poločasy v NBA a na další informace, které vám pomohou k výhře.

Stejně jako u zápasů NFL mají tvůrci kurzů omezený čas na stanovení nových kurzů pro druhou polovinu zápasu. V noci, kdy se hraje mnoho zápasů najednou, mohou být nuceni nastavit několik kurzů najednou.

Sázkové kanceláře také musí brát v úvahu vnímání veřejnosti. Pokud velký favorit v poločase prohrává, veřejnost bude očekávat, že se tým vrátí a zápas otočí. Většina sázek bude směřovat na favorita a tvůrci kurzů s tím musí počítat a ve druhém poločase změnit bodové rozpětí.

To je vaše šance najít skvělou hodnotu. Mnoho profesionálních sázkařů má tendenci sázet proti veřejnosti v každé situaci, protože tyto sázky obvykle nabízejí lepší hodnotu. Poločas zápasu NBA je k tomu jako dělaný.

Jak sázet na druhý poločas v NBA – hlavní faktory

Pokud jste zápas sledovali a poznáte, že favorit má špatný večer, využijte tohoto poznatku. Budete-li věnovat pozornost všem detailům, jako je únava, zranění nebo prostě jen snaha, získáte lepší přehled o nejpravděpodobnějším výsledku druhého poločasu.

Ikona týmu Amurskie Tigry Khabarovsk U21
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Mikhaylov Academy U21
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 300 Kč zdarma za registraci u Tipsportu
Možná je to jeden z těch večerů, kdy hvězdy nejdou do všeho naplno. Prostě se jen tak plouží a berou si volno. Možná si jeden z nejlepších hráčů pochroumal kotník, a i když je stále na hřišti, nemůže předvést svůj charakteristický výkon. Možná se favorit vrací z vyčerpávajícího výjezdu a na jeho hře je znát únava.

Příklad:

Řekněme, že jste si do zápasu vybrali pětibodového outsidera a ten v poločase vede o sedm bodů. Sázková veřejnost bude s největší pravděpodobností sázet na favorita, který otočí a vrátí se do zápasu.

Tvůrci kurzů to zohlední a favorit bude muset ve druhém poločase výrazně vyhrát, aby pokryl vypsané bodové rozpětí. Pro naše účely řekneme, že tvůrci kurzů je pro druhý poločas udělali sedmibodovým favoritem.

Pokud si vsadíte na favorita, můžete zajistit sázku a to nejhorší, co se může stát, je, že přijdete o marži. Jestliže favorit pokryje rozpětí druhého poločasu, můžete vyhrát obě sázky, nebo jen sázku na druhý poločas. Pokud favorit nepokryje rozpětí druhého poločasu, prohrajete sázku na druhý poločas, ale vyhrajete sázku na celý zápas.

Jak sázet na druhý poločas v NBA – závěr

Někdy sázkové kanceláře reagují na dění v poločase a v krátkém čase, který týmy stráví v šatnách, mění sázky. I když se mnoho sázkových kanceláří snaží udržovat své vypsané hodnoty blízko tomu, kde je má konkurence, musí reagovat na akci na svých pobočkách. To je vaše šance, jak co nejlépe využít účtů u různých sázkovek. Budete mít možnost sledovat vypsané kurzy a hodnoty, jak se mění, a najít tu nejvýhodnější.

Čtěte
Kdo pozdě chodí spát, ten může vyhrávat

Nezapomeňte zápasy pozorně sledovat a využít všech informací, které můžete během první poloviny zápasu získat. Pokud budete věnovat pozornost všem podrobnostem, můžete v sestavách na druhý poločas zápasu NBA najít hodně výhodných příležitostí. Existuje mnoho profesionálních sportovních sázkařů, kteří vydělávají většinu svých peněz na sázkách na druhý poločas NBA.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search