Hally |
14. 4. 2015 10:36 Upraveno: 15. 4. 2015 09:00

Kdo lépe zvládne první zápasy čtvrtfinále Ligy mistrů?

V úterý se konečně dočkáme prvních čtvrtfinálových utkání Ligy mistrů a hned na úvod se můžeme těšit na reprízu loňského finále a také na souboj Juventusu s Monakem.

V úterý se konečně dočkáme prvních čtvrtfinálových utkání Ligy mistrů a hned na úvod se můžeme těšit na reprízu loňského finále a také na souboj Juventusu s Monakem.

1. Atletico Madrid – Real Madrid

Hraje se 14.4.2015 v 20:45 hod

Náhodný los proti sobě svedl již ve čtvrtfinále loňské finalisty a všichni jistě máme v živé paměti to, jak Sergio Ramos srovnával v nastavení druhého poločasu na 1:1 a v následném prodloužení potom dal Real tři góly a o vítězi bylo rozhodnuto. Je tedy jasné, že hráči Atletica budou mít motivace více než dost.

Real v minulém měsíci zažíval menší krizi, ale o víkendu se mu v La Lize podařilo snížit ztrátu na první Barcelonu a i proto budou mít hráči Bílého baletu dostatek sebevědomí. Atletico sice neprožívá tak fantastickou sezónu jako loni, ale v lize drží třetí příčku a ani postup do čtvrtfinále Ligy mistrů není samozřejmostí, ale hráči Atletica jistě budou chtít více. A myšlenky na postup přes Real mají opravněné, neboť v poslední době jsou to právě oni, kdo je v madridských derby úspěšnější.

Atletico s Realem v základní hrací době neprohrálo ani v jednom z posledních 8 utkání a dokonce čtyřikrát dokázalo zvítězit. Dá se očekávat, že úvodní čtvrtfinále bude spíše oťukávací. Real se navíc také poučí z letošního prvního vzájemného utkání, ve kterém dostal na stadionu Atletica 4 branky.

Zajímavé kurzy:

Atletico 2,80 I remíza 3,20 I Real 2,60

Náš TIP:

Ikona týmu Palmeiras

100 Kč tento tip vyhrává 270 Kč

Získejte 300 Kč zdarma za registraci u Tipsportu

Vsadit

Kdo myslíte, že zvítězí?

Palmeiras vote icon Al Ahly

Ikona týmu Al Ahly
V utkání padnou maximálně dva góly: kurz na Betclicu je 1,65
Atletico Madrid neprohraje: kurz na Betclicu je 1,50

 

2. Juventus – Monako

Hraje se 14.4.2015 v 20:45 hod

Juventus v osmifinále víceméně očekávaně vyřadil Dortmund, kterému se letos příliš nedaří. Ta naopak Monako bylo v souboji s Arsenalem velkým outsiderem a nejinak je tomu i ve čtvrtfinále.

Silnou stránkou Monaka jsou venkovní utkání, což se naplno projevilo v Arsenalu, kdy první duel na Emirates Stadium zvládlo na jedničku a doma už potom jenom bránilo. A v úterý se právě hraje v Turíně. Monako se také po nepříliš povedeném začátku francouzské ligy dostalo do tempa, využilo zaváhání týmů ze špičky a už mu patří třetí místo, přičemž na první Paříž ztrácí již jen čtyři body.

Juventus o víkendu v Serii A nechal odpočívat své největší opory, ale moc se mu to nevyplatilo, protože senzačně prohrál v Parmě, které patří poslední místo v tabulce a zmítá se ve velkých finančních problémech. A ikdyž Stará dáma nehrála ve své nejsilnější sestavě, tak takový výsledek je velkým překvapením a je otázkou, co může s týmem před takto důležitým utkáním udělat. Juventus posledních několik sezón vládne Itálii, ale v Evropě se mu stále nedaří výrazněji prorazit a všichni nyní cítí velkou šanci dostat se do semifinále, takže tlak na hráče bude velký.

Myslíte si, že Monako opět svého soupeře zaskočí hned v prvním utkání na jeho hřišti, a nebo že hráči Juventusu ustojí velký tlak, který je na ně vyvíjen a vytvoří si slibnou výchozí pozici do odvety?

Zajímavé kurzy:

Juventus 1,48 I remíza 3,90 I Monako 8,25

Náš TIP:

Gól dá jen jeden tým: kurz na Expektu je 1,42
V 1.poločase nepadne gól: kurz na Expektu je 2,55


Štítky


Máte názor k zápasu? Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Zatím bez komentáře

Zatím bez komentáře


Váš názor

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Top autoři

Poměr výher: 83.3 %

Avatar uživatele Stupesak

Poměr výher: 83.3 %

Avatar uživatele Honza

Poměr výher: 57.1 %

Reklama

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

TIPY zdarma do emailu!
Search