Přihlášení:
Menu
Logo týmu Slavia Praha
Pohár | 18:00 - 28. 02.
Logo týmu Sparta Praha
Logo týmu Slavia Praha
1. liga | 15:00 - dnes
Logo týmu Pardubice FK
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Dortmund
Bundesliga | 17:30 - dnes
Logo týmu Hoffenheim
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu San Jose
NHL | 04:07 - dnes
Logo týmu Nashville
Náš tip:
4.5
UO
Logo týmu Reysol
J League | 06:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
0.5
UO (1.pol.)
Logo týmu Cagliari
Serie A | 15:00 - dnes
Logo týmu Napoli
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Litvínov
Extraleague | 16:30 - dnes
Logo týmu Sparta Praha
Náš tip:
5.5
UO
Logo týmu Marseille Ol.
Ligue 1 | 20:45 - dnes
Logo týmu Montpellier
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Girona FC
La Liga | 21:00 - zítra
Logo týmu Vallecano Madrid
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Edmonton
NHL | 04:07 - dnes
Logo týmu Calgary
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
NHL | 04:07 - dnes
Logo týmu Minnesota
Logo týmu America
Primera Divisio.. | 04:10 - dnes
Logo týmu Cruz Azul
Logo týmu Los Angeles
NHL | 04:37 - dnes
Logo týmu Anaheim
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
J League | 06:00 - dnes
Logo týmu Marinos
Logo týmu Sivasspor
Super League | 11:30 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Dněpr Dněpropetrovsk
Premier League | 12:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí

Kurzové sázení Tipsport | 9+1 informace

22. 7. 2021 17:34, upraveno: 26. 7. 2022 10:10
autor: Betting-girl
Tipsort je nejrozšířenější sázkovou kanceláří v České republice a právem se tak nazývá jako „jednička na trhu“. Jedničkou na trhu se přitom Tipsport nestal jen tak, vedla k tomu dlouhá a trnitá cesta. Tipsport je největším inovátorem na poli internetového sázení, přičemž provozuje několik zcela unikátních projektů nejen na poměry našeho trhu, ale také na poměry zahraničí. V tomto článku si kurzové sázení Tipsport rozebereme do detailů. Pokud se o této sázkovce chcete dozvědět vše, pokračujte ve čtení.

Tipsport

95%
blank blank
Vkladový bonus:
100% až do 50.00050000
Extra bonus až 300300
Platbení metody
 • Skrill
 • Apple Pay
 • Visa
 • Mastercard
 • ePlatba
 • Bankovní převod
QR kód
qr_kod
Hlavní přednosti:
 • Nově 300 Kč za registraci
 • Bonus 50.000 Kč
Tipsport screenshot Tipsport screenshot

Co je Tipsport kurzové sázení?

Tipsport kurzové sázení je z pohledu tohoto článku kurzové sázení, které je prováděno prostřednictvím sázkové kanceláře Tipsport, ať už online nebo v kamenných pobočkách. Jedná se tedy o sázkovou činnost, která se váže výhradně k této sázkové kanceláři.

Tipsport registrace

Kurzové sázení Tipsport pochopitelně začíná registrací. Tipsport registrace je snadná a můžete ji učinit i přes naše stránky s bonusem 500 korun na ruku. Během registračního procesu budete vyzváni k vyplnění jména a dalších běžných iniciál. Každý nový sázkař dále musí zadat heslo a kontaktní údaje včetně mailu. Na ně mu potom přijdou potvrzovací odkazy.

Jakmile vyplníte základní údaje o své osobě, musíte potvrdit, že nepatříte mezi politicky exponované osoby. Dále se můžete přihlásit na svůj sázkařský účet, kde je třeba registraci dokončit. Pokud máte účet u Moneta Money Bank, Air Bank, České spořitelny, Komerční banky, ČSOB nebo Equa bank, registraci můžete dokončit prostřednictvím svého internetového bankovnictví. To vám zabere maximálně pár minut.

V případě, že výše zmiňované banky nemáte, musíte registraci dokončit na kterékoliv pobočce Tipsportu, případně na Czech Pointu. Do té doby sice můžete sázet, ovšem na účet si můžete poslat pouze (celkem) 3000 korun a pokud náhodou vyhrajete, peníze nad tyto 3000 korun vybrat nemůžete – dokud svoji registraci nedokončíte.

Na dokončení registrace u Tipsportu máte 30 dní. Jestliže registraci u Tipsportu do té doby nedokončíte, vaše dočasné konto vám bude zrušeno a zůstatek peněz vám zašlou zpět na účet, z něhož jste peníze do sázkovky posílali.

O možnosti Tipsport online registrace jsme vás informovali v předešlém článku.

Tipsport bonus

Za vzniklé potíže při dokončování registrace a jako poděkování, že jste si vybrali právě tuto sázkovou kancelář od Tipsportu dostanete bonus. Tipsport bonus je rozdělený na dvě části – peníze na ruku, nebo také peníze zdarma za registraci – a bonus k prvnímu vkladu nebo také vkladový bonus.

Peníze na ruku ve výše 150 korun (dočasně 500 korun)

Tipsport dlouho nabízel bonus v hodnotě 150 korun, před nedávnem však odměnu pro nové hráče dočasně zvedl na 500 korun. Kurzové sázení Tipsport proto patří k nejvýhodnějším na českém trhu. Peníze na ruku ve výšce 500 korun u Tipsportu dostanou všichni sázkaři, kteří se do Tipsportu nově registrovali a dokončili svou registraci (ať už online nebo na pobočce). Peníze na ruku Tipsport připisuje v podobně tzv. Netů, což jsou bonusové peníze, které můžete použít na sázení stejně jako klasické peníze (i ve stejném převodním poměru).

Jak získat Nety na Tipsportu a jak je používat jsme vám poradili v předešlém článku.

Bonus na první vklad v hodnotě až 50 tisíc korun

Vedle 500 korun na ruku dává Tipsport všem novým sázkařům také vkladový bonus až do výše 50 tisíc korun. K tomuto bonusu se váže několik otázek, takže si jej probereme trošku blíže.

Vkladový bonus v hodnotě 50 tisíc korun se dává na první vklad provedený po dokončení plnohodnotného konta, takže pokud si na účet nejprve pošlete zmiňované 3000 korun a teprve poté svou registraci dokončíte, bonus máte stále k dispozici. Tento bonus se váže až na první vklad po dokončení registrace a to v plné výšce 50 tisíc korun.

Vkladový bonus u Tipsportu se přitom uvolňuje postupně a to za předem daných podmínek. Nyní čtěte pozorně, protože toto je velmi důležité. Tipsport přináší rozdílné podmínky pro výběr bonusu v závislosti na částce, kterou do sázkovky pošlete.

Pakliže do Tipsportu na poprvé pošlete maximálně 4999 korun, pro zisk celého bonusu vám stačí sázet na kurzy v minimální hodnotě 2,00. Pakliže ovšem na konto pošlete 5000 korun a více, potom bonus získáte pouze při sázení kurzů 4,00 a výše, což je docela dost. Samozřejmě záleží také na tom, na co a jak jste zvyklí sázet, dále byste se však měli připravit na to, že na zisk bonusu máte omezenou dobu 1 roku. A za tento rok musíte prosázet násobek vámi vložené sázky. V případě vložení 4900 korun pro zisk celého bonusu musíte prosázet 68 600 korun. V případě vkladu 50 tisíc korun musíte pro zisk celého bonusu prosázet 800 tisíc korun a to na již zmiňované kurzy 4,00 a výše (mohou být i AKO sázky).

Tipsport TV

Tipsport TV je jedna z nejoblíbenějších sekcí sázkové kanceláře Tipsport. Jak název sám napovídá, Tipsport TV přináší live přenosy ze všech možných sportů. Live streamy na Tipsportu jsou přitom k dispozici zcela zdarma a to pro všechny registrované hráče, kteří si na Tipsportu vsadí alespoň za 30 korun měsíčně. Pokud využijete nabízeného bonusu – peněz na ruku u Tipsportu – máte k dispozici hned několik dlouhých měsíců přímých přenosů zcela zdarma, bez nutnosti vkládat peníze. A kdo ví, třeba za vsazené peníze i něco zajímavého vyhrajete.

Program Tipsport TV najdete v záložce „TV“ přímo na Tipsportu. V programu můžete listovat podle jednotlivých dní a to až tři dny dopředu. Ale pozor, některé přímé přenosy do nabídky doskakují s kratším jak třídenním předstihem.

Aktuálně vysílané streamy pak najdete v sekci Live, kde se můžete věnovat také live sázení.

Jak sledovat streamy zdarma? Čtěte zde!

Čtěte
Sledujte sportovní přenosy živě a ZDARMA v super kvalitě!

Tipsport Extraliga

Tipsport Extraliga je hlavním sponzorským projektem společnosti Tipsport. Jedná se o naší nejvyšší hokejovou soutěž, kterou díky Tipsportu můžete sledovat nejen na obrazovkách České televize a O2 TV, ale také na již zmiňované Tipsport TV. Díky Tipsport TV (za maximálně 30 korun měsíčně) pak máte k dispozici všechny zápasy Tipsport Extraligy, na rozdíl od ČT.

Všechny zápasy naší nejvyšší hokejové ligy jsou na Tipsportu vysílány s (nyní již kvalitním) českým komentářem a v HD rozlišení. To znamená, že si je můžete užít i na širokoúhlých televizích.

Tipsport aplikace

Mobilní aplikace je nedílnou součástí kurzového sázení Tipsport. Tipsport aplikace je k dispozici zdarma pro všechny zájemce, kteří mají mobilní telefon s Androidem či iOS. Jediným problémem je, že Tipsport aplikaci lze stáhnout pouze ze stránek Tipsportu – aplikace není dostupná v obchodech s aplikacemi. O Tipsport aplikaci se dozvíte více v našem předešlém článku.

Čtěte
Tipsport aplikace | 7+1 informace o aplikaci od Tipsportu

Tipsport pobočky

Tipsport na území České republiky provozuje celkem 746 poboček, Tipsport pobočku tak najdete v každém větším městě. Kde najdete Tipsport pobočky a v kolik hodin otevírají či zavírají, najdete na samostatné stránce.

Tipsport Vegas

Tipsport Vegas je online casino provozované sázkovou kanceláří Tipsport (nebo chcete-li společností Tipsport). Můžete ho navštívit přímo z úvodních stránek Tipsportu a to kliknutím na záložku „Vegas“ v horní (modré) liště.

Tipsport Vegas nabízí svůj samostatný registrační bonus. V online casinu jsou přitom k dispozici hrací automaty, ruleta a blackjack. Hry jsou přehledně řazeny, můžete hledat podle mnoha parametrů (výrobce, typ hry atd.). Pokud jste registrovaní do sázkové kanceláře Tipsport, do Tipsport Vegas se znovu registrovat nemusíte. K hraní her v tomto online casinu vám stačí jeden účet.

Ikona týmu Edmonton
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Calgary
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 300 Kč zdarma za registraci u Tipsportu

Tipsport losy

Společnost Tipsport nově nabízí také stírací losy. Ty jsou zatím dostupné pouze v offline podobě, tedy v klasické „papírové“ verzi. Tipsport losy můžete zakoupit na 4671 prodejních místech včetně klasických poboček Tipsportu. Tipsport losy jsou tedy dostupné také v trafikách a na dalších místech, kde prodávají i další stírací losy.

Tipy na Tipsport

Kurzové sázení Tipsport má svoje místo i na našich stránkách. Sázkovou kancelář Tipsport máme rádi nejen kvůli široké nabídce kurzů a streamů, ale také kvůli nejvyšší toleranci vůči ziskovým sázkařům na českém trhu. Na našich stránkách proto můžete najít také tipy na Tipsport a to jak v podobě sázkových analýz, tak i v podobě preview. Inspirujte se těmito tipy a buďte ziskoví!

Tipsport kurzy

Tipsport kurzy, to je jedna z mnoha předností sázkové kanceláře Tipsport. Modří, jak se jim někdy mezi sázkaři přezdívá kvůli dominantní barvě této sázkové kanceláře, nabízejí obrovské množství kurzů, z nichž některé jsou zcela unikátní. Tipsport kurzy jsou vypisovány ke všem sportovním odvětvím, o které v Česku projevuje zájem alespoň pár sázkařů.

Čtěte
Tipsport kontrola tiketu - vsazený na pobočce

Tipsport kurzy na fotbal

„Modří“ mají dobře pokrytý fotbal, kde nabízí sázky na mezinárodní fotbalové zápasy, stejně jako klubové soutěže (Evropská liga a Liga mistrů), přední evropské fotbalové ligy (například Premier League, Bundesliga, La Liga, Serie A, Ligue 1) a nakonec také nižší fotbalové soutěže a méně zajímavé ligy, jako například první a druhá běloruská liga nebo první a druhá estonská liga.

Speciální pozornost dostává na Tipsport nejvyšší česká fotbalová liga (nyní Fortuna:Liga). Na první českou ligu Tisport vypisuje spoust sázkových příležitostí včetně pokročilých sázek na počet karet, počet rohů, střelce gólů nebo čas gólu.

Tipsport kurzy na hokej

Zdaleka největší převahu má Tipsport ve vypisovaných sázkových příležitostech na hokej. Tipsport nabízí kurzy na většinu myslitelných hokejových soutěží. U nižších hokejových lig navíc nabízí kurzy, které ostatní sázkovky ani nevypisují – například under/over atd.

Jakožto hlavní sponzor naší nejvyšší hokejové ligy pak Tipsport přináší zajímavé sázkové příležitosti na Extraligu. Tipsport Extraliga je u Tipsportu pokrytá ze 100%, opět tedy platí, že si zde vsadíte, na co vás napadne. U každého zápasu Tipsport Extraligy jsou k dispozici kurzy na střelce gólů, na over/under, asijské handicapy, čas gólů, počet vyloučení atd. Tipsport Extraligu navíc můžete sledovat live přímo na stránkách Tipsportu a to v HD rozlišení (viz další odstavec).

Tipsport kurzy na další sporty

V nabídce Tipsportu díle najdete kurzy na basketbal, tenis, stolní tenis, esporty, americký fotbal, australský fotbal, badminton, baseball, bojové sporty (včetně boxu a MMA), cyklistiku, dostihy, golf, házenou, jachting, jezdectví, judo, kriket, motorsporty (včetně Formule 1 a MotoGP), plavání a tak dále a tak podobně. V podstatě platí, že na Tipsportu najdete kurzy na většinu sázkových událostí, které se na profesionální úrovni odehrají.

Čtěte
TIPSPORT nabízí novou funkci uzavření příležitosti!

Tipsport společenské sázky

Kurzové sázení na Tipsportu je okořeněno také společenskými sázkami. Tipsport společenské sázky nejsou tak rozmanité, jako společenské sázky u Fortuny, stále zde ovšem najdete nezbytný základ. To znamená sázky na volby v Německu, USA, Slovensko atd., sázky na volby do poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, dodatkové politické sázky typu „Bude Andrej Babiš předsedou vlády k 21. 12. 2021“ nebo „Bude Miloš Zeman prezidentem České republiky k 31. 12. 2021“ atd.

Vedle politiky pak Tipsport společenské sázky nabízejí také sázky na maximální denní teplotu v určitých dnech a pak na běžné společenské události v Česku jako je vítězná celebrita StarDance nebo vítěz Sportovec roku ČR. Není toho moc, ale běžný sázkař si s tím určitě vystačí. Pokud však nejste s nabídkou Tipsportu spokojeni, doporučujeme vám navštívit Fortunu. Fortuna nabízí mnohem zajímavější společenské sázky než Tipsport.

 

FAQ – Tipsport časté dotazy:

 1. Jaký bonus Tipsport nabízí?
  Tipsport nabízí dva druhy bonusů. Pro všechny nové hráče má připravený bonus v hodnotě 500 korun na ruku, pro tento bonus se stačí zaregistrovat. Jako další je potom připraven vkladový bonus, který dostanete k vašemu prvnímu vkladu. Vkladový bonus u Tipsportu činí až 50 tisíc korun, před vkladem byste si však měli zjistit všechny detaily (podmínky pro výběr bonusu se liší v závislosti na vložené částce).
 2. Co je to Tipsport TV?
  Tipsport TV je streamovací televize provozovaná sázkovou kanceláří Tipsport. V Tipsport TV můžete sledovat spoustu sportovních live streamů. Tipsport TV je k dispozici všem zaregistrovaným zákazníkům, kteří si u této sázkové kanceláře vsadí alespoň za 30 korun měsíčně. Využijete-li vstupního bonusu, máte Tipsport TV na několik dlouhých měsíců zcela zdarma, bez nutnosti vkladu!
 3. Jak si nainstalovat Tipsport aplikaci?
  Tipsport aplikaci si můžete snadno nainstalovat ze stránek Tipsportu. Aplikace je zdarma k dispozici pro telefony s Androidem a iOS. Návod na instalaci Tipsport aplikace najdete v našem článku.

Štítky:

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search