Přihlášení:

12 − five =

Menu

Proč sázet u Bwin?

Bwin (česky) je jednou z nejlepších sázkových kanceláří pro sázení na LIVE zápasy (LIVE video). Možnost sázet přes mobilní telefon, SMS výsledky. Přehledné LIVE score, statistika a výsledky. Zajímavé soutěže. Jediným kliknutím přidáte na váš sázkový kupón momentálně nejoblíbenější sázky! Podporují nejdostupnější platby přes Skrill, platební kartou i přímo bankovním převodem.

Aktualizováno: 05.06. 2017, 09:55

Hlavní přednosti

  • Široká kurzová nabídka je jedna z největších na internetu
  • Funkce cash out umožní předčasně vyplatit výhry z předzápasových i live sázek
  • Propracované live sázení s množstvím live sázek
  • SMS zdarma (upozornění na výhru)
  • Věrnostní program b'inside, který vám umožňuje nakupování v bwin marketu
  • Mobilní verze stránek a Bwin aplikace pro Android a iOS (iPhone, iPad)
  • Sázení na dostihy
Bwin se rozhodl stáhnout žádost o licenci a na českém trhu definitivně ukoncit všechny svoje služby. Pro slovenské hráče toto omezení neplatí.

Vyberte si prosím jinou sázkovou kancelář.

Jak si otevřít účet u Bwin

Jednoduše vyplníte registrační formulář, důležité je zvolit správnou měnu. Nakonec nezapomeňte zaškrtnout, že jste starší 18. let a chcete získat bonus!!! Na závěr opište kontrolní kód a odešlete pomocí zaregistrujte se teď.

Nyní je registrace hotova a můžete hned vložit peníze na váš účet u Bwin. Na email, který jste uvedli při registraci vám přijde uvítací zpráva.

Jak mohu vsadit

1. Klasické sázky

V levém menu si vyberete sport, na který chcete sázet. Poté se vám zobrazí podrobný rozpis se soutěžemi v daném sportu, na který můžete sázet a ty buď zaškrtněte nebo na ně kliknete, popř. pro celou skupinu kliknete na Zobrazit. Poté můžete klikat přímo na vybrané kurzy a sázky.

Vybrané sázky můžete na sázkovém kupónu vpravo buď rovnou vsadit sólo nebo přidávat na kupón. Po přidání na kupón můžete vybrat jak sázky zkombinujete nebo můžete přidat další sázky. Po zkompletování můžete vsadit jak sólo, tak kombinace, ale i systémovou sázku dle libosti a potvrdit – Pokračovat. Potvrdí se vám ještě tabulka, kterou zkontrolujete a potvrdíte. Minimální sázka je 15 Kč.

2. Dostihové sázky

Nově začal Bwin nabízet sázení na koňské dostihy. Je to neskutečně zábavné,určitě vyzkoušejte!

3. Sázky LIVE!

Sázková kancelář Bwin je asi nelepší kancelář s možností sázek LIVE! Sázky LIVE slibují jedinečné sázkové napětí až do rozhodnutí. V reálném čase zadávají své tipy stovky sázkařů současně. Kurzy jsou variabilní a mění se podle průběhu události. Souběžně jsou zahrnovány všechny informace, jako je stav zápasu, odehraná doba, žlutá a červená karta atd. Interaktivní sázkový zážitek dovršuje odpočívadlo času a chat. Sázky LIVE nejsou nabízeny pouze pro fotbalové zápasy, ale i pro soutěže dalších sportů, jako jsou například tenis, Formule 1, American Football, lední hokej nebo lyžování.

NEW: Bwin uvedla do provozu novou podobu sázek live. Nový design sázek live nabízí flexibilní a individuálně nastavitelné sázkové prostředí, které uživatelům poskytuje novou a vzrušující perspektivu sportovního sázení. Díky novému “interface mají uživatelé možnost zaměřit se na své oblíbené sázky. Součástí je nastavitelná velikost některých prvků, která uživatelům umožňuje sledovat jejich oblíbené události a sázky pomocí několika málo kliknutí.
U různých událostí LIVE můžete uzavřít jednoduché, kombinované a dokonce systémové sázky. Přes menu na levé straně můžete přejít na jinou sázku LIVE a tam sázky přijmout do vašeho sázkového tiketu. Můžete tak navzájem kombinovat tipy na různé události LIVE, od tří tipů výše můžete uzavírat i systémové sázky. Přejít na sázeky LIVE u Bwin

4. Sportovní TV přenosy

Přímé přenosy v Bwin jsou na tenis, basketbal, fotbal, vodní pólo, házenou, stolní tenis, hokej, badminton, plážový volejbal, snooker, squash, futsal a různé jiné sporty. Bwin nabízí z fotbalu přímé přenosy na španělskou, německou a italskou soutěž, kvalifikaci ME a další různé ligy. Z hokeje jsou to hlavně přímé přenosy z KHL. Pokud se chcete dívat v Bwin na přímé přenosy, tak musíte mít na svém Bwin hráčském účtu alespoň minimální zůstatek.

5. Sázení přes mobil v Bwin

Pro majitele Androidu, WinMobile a iPhonu má Bwin připravenou aplikaci. Pro ostatní telefony je k dispozici mobilní verze stránek Bwin.

Jak vložit peníze

Abyste mohli sázet u Bwin, potřebujete mít peněžní prostředky na vašem sázkařském účtu.
Pokud máte dotaz, neváhejte kontaktovat českou zákaznickou podporu Bwin – support.cs@b

Logo Druh platby Délka zpracování Poplatky Limity
Ikona platby: Skrill Skrill Ihned 0
min 300300
Ikona platby: Visa Visa Ihned 2%
min 300300
Ikona platby: Mastercard Mastercard Ihned 2%
min 300300
Ikona platby: ePlatba ePlatba Ihned 0
min 300300
Ikona platby: Bankovní převod Bankovní převod 48 hodin 0
min 600600
Ikona platby: Neteller Neteller Ihned 0
min (10€) 270

Jak vybrat peníze

Logo Druh platby Délka zpracování Poplatky Limity
Ikona platby: Skrill Skrill 48 hodin 3
min 300300
Ikona platby: Visa Visa 2-5 dní 2eur
min 300300
Ikona platby: Bankovní převod Bankovní převod 2-5 dní 2eur
min 300300
Ikona platby: Neteller Neteller 48 hodin 3
min (10€) 270

Registrace na Bwin

Pro webmastery
Chcete vydělávat na vaší webové stránce? Propagujte sázkovou kancelář Bwin a získejte affiliate provizi až 35%!
Bwin
Reklamu na společnost Bwin viděl už asi každý z nás. Sázková kancelář Bwin je jedna z nejstarších a nejnavštěvovanějších online sázkových kanceláří vůbec.
8 Celkový výsledek
Gigant

Reklamu na společnost Bwin viděl už asi každý z nás. Sázková kancelář Bwin je jedna z nejstarších a nejnavštěvovanějších online sázkových kanceláří vůbec.

Kurzová nabídka
9.5
LIVE sazeni
9
Živé přenosy
7.5
Sázení přes mobil
8.5
Uvítací bonus
7
Promo AKCE
6.5
věrnostní program
8
Zakaznicka podpora
9
Bezpecnost
10
Vklady a výběry
8.5
Hodnocení uživatele : 3.03 (3 hlasy)

pokertiplogo kurzovesazenilogo casinohralogo
Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole