Ambiciózní Viktorka Plzeň nevstoupila do nového ročníku české nejvyšší fotbalové soutěže vůbec dobře. Po třech kolech stále čeká na výhru, ačkoli to v posledním zápase vypadalo skoro jako jistá věc. Pod trenérem se otřásá židle, boss Šádek v rozhovoru přiznal, že je samozřejmě hrubě nespokojen se vstupem do nové sezóny a je jasné, že nyní bude extrémní tlak na rychlé zlepšení. Je asi jasné, že jak Plzeň, tak i Sparta, která je na tom skoro stejně špatně, se bude letos jen horko těžko rovnat s rozjetou a silnou Slávií.
Ale obě mužstva musí už jen kvůli cti a sponzorům velice rychle zapnout a zabojovat. Liga bude ještě dlouhá. No a pro Plzeň nyní přichází ideální šance na nastartování vítězné vlny. Doma totiž ve čtvrtém kole hostí Zlín, tedy tým, který je poslední a zatím nezná nic jiného než prohry.
Zatímco Plzeň prohrála \"pouze\" s Libercem, když následně remizovala se Zbrojovkou a v šíleném posledním kole i s Teplicemi (když vedla již v 10. minutě 3:0, ale nakonec zápas skončil nevídanou remízou 5:5), Zlín podlehl Baníku, Spartě a v posledním kole doma i Bohemce a je se skóre 1:6 poslední. Vzhledem k tomu, že Plzeň bude hrát doma a vzhledem k tomu, že nám v minulém kole ukázala, jak umí vlétnout do zápasu (a nyní bude motivace snad ještě vyšší), věřím, že proti Zlínu dokáže zvítězit již v prvním poločase za příjemně vysoký kurz. K tomu přispívá i to, že Zlín prohrál první poločasy v posledních dvou zápasech.
Tento tipař si vsadil u Sazkabet
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.
Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole
Máte názor k zápasu? Můžete se podělit s jinými čtenáři níže