Zápas: Ústí n. Labem - Česká Lípa

Zápas: Ústí n. Labem - Česká Lípa

- : -

LFA

7 srpna 2026 | 18:00 | fotbal2. česká fotbalová liga

LFA

7 srpna 2026 | 18:00 | fotbal 2. česká fotbalová liga
Avatar uživatele vsetinak2
vsetinak2 |
06.08. 2026 07:11

Analýza zápasu: Ústí n. Labem - Česká Lípa

V pátek se odehraje 7 zápasu fotbalové Národní ligy. Ústí nad Labem doma přivítá nováčka soutěže z České Lípy. Ta se mezi profesionály vrátila po několika dekádách a je tak pro ně obrovským úspěchem vbíhat na hřiště druholigových soupeřů. Začátek však České Lípě nevyšel úplně podle představ.

V prvním kole totiž nestačila na Duklu Praha a prohrála 0:2. Druhé kolo pak odehrála na domácím stadionu proti rezervě Slavie. Ačkoliv mladíci z týmu pražského giganta nevstoupili do utkání dobře a Lípa vedla už ve 3. minutě, tak nakonec zápas skončil zaslouženou remízou.

Nutno však dodat, že rezervy mnohdy končí ve druhé polovině tabulky a nejedná se o nejlepší týmy ve druhé lize. Ústí se díky velice silnému marketingu prodralo mezi nejžádanější týmy na české scéně. Nicméně nejen půvabným moderátorkám, ale i na hřišti to týmu skvěle šlape. Ústí je aktuálně vedoucím týmem tabulky a rozhodně bude co sledovat i nadále.

Majitel klubu se netají ani ambicemi na ohrožování postupových míst mezi elitu. Samozřejmě k tomu mají zatím daleko, ale pravdou je, že v jejich nepříliš dlouhé druholigové historii jdou velmi rychle nahoru a počítat se s nimi letos zkrátka musí. V prvních dvou kolech Severočeši nezaváhali. Nejprve si poradili s nováčkem z Kladna na domácí půdě 2:1 a v minulém kole vyhráli 2:0 na hřišti Kroměříže.

Důležité se je koukat i na předchozí ročníky. Ústí už loni nebylo daleko baráži o Chance ligu. Skončili na 4. místě a letos chtějí ještě své umístění vylepšit.

Česká Lípa rozhodně takové ambice nemá. Jejich jediným cílem a to navíc ještě velmi složitě splnitelným bude záchrana. Samozřejmě druhá liga je velmi vyrovnaná, ale zdá se mi, že Česká Lípa po 10. kole absolutně odpadne a ukáže se, že jejich tým je spíš zralý na 3.

ligu. v jejich domácím prostředí bych na jejich prohru nevsadil, ale na hřišti Ústí nad Labem tak učiním. Dávám výhru Viagemu a myslím si, že k vidění budou minimálně 3 góly.

Průměrný kurz autora 1.71
Historie tipů
Celkově tipů 506
ROI9%
Zisk5085 Kč
Typ sázky

1X2

(Základní čas)
Stav analýzy Čeká
Vsazeno

850 Kč

Tento tipař si vsadil u fBET

1,63
Kurz v době přidání
1,66
Poslední kurz
Tyto kurzy poskytuje:
Logo sázkové společnosti
Líbila se vám tato analýza? Dejte autorovi like

Máte názor k zápasu? Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

TIPY zdarma do emailu!
Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole