Přihlášení:

four × 1 =

Menu
Logo týmu Třinec
Extraleague | 17:00 - zítra
Logo týmu Vítkovice
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Kärpät
SM Liiga | 17:30 - zítra
Logo týmu KooKoo Kouvola
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Liberec
Extraleague | 18:00 - 26. 10.
Logo týmu Olomouc
Náš tip:
2
SBR
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Botafogo
Serie A | 00:00 - zítra
Logo týmu Corinthians
Logo týmu NY Rangers
NHL | 01:00 - zítra
Logo týmu San Jose
Logo týmu Toronto
NHL | 01:00 - zítra
Logo týmu Los Angeles
Logo týmu Ufa
KHL | 16:00 - zítra
Logo týmu Togliatti
Logo týmu Doxa Katokopia
1. Division | 17:00 - zítra
Logo týmu Larnaca AEK
Logo týmu Slovensko 20
Extraliga | 17:00 - zítra
Logo týmu Banská Bystrica
Logo týmu Jukurit Mikkeli
SM Liiga | 17:30 - zítra
Logo týmu TPS Turku
Logo týmu Lukko Rauma
SM Liiga | 17:30 - zítra
Logo týmu Jyp Jyväskylä
Logo týmu Lahti Pelicans
SM Liiga | 17:30 - zítra
Logo týmu Ässät Pori
Logo týmu Tappara Tampere
SM Liiga | 17:30 - zítra
Logo týmu Saipa
Logo týmu Sparta Praha
Extraleague | 18:20 - zítra
Logo týmu Plzeň
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Eliteserien | 18:30 - zítra
Logo týmu Sapsborg Sparta
Logo týmu Kongsvinger
Eliteserien | 18:30 - zítra
Logo týmu Stjernen
Logo týmu Lorenskog
Eliteserien | 18:30 - zítra
Logo týmu Manglerud

10 tipů jak ve sportovním sázení přestat prohrávat

22. 9. 2015 12:47, upraveno: 28. 2. 2017 18:16
autor: LadyAmbientte
Než sportovním sázením začnete vydělávat peníze, musíte se naučit, jak nebýt ztrátoví! Zde je několik tipů, které vám v tom pomohou.
10 tipů jak ve sportovním sázení přestat prohrávat
Chtěli byste si sázením začít vydělávat? Prvním krokem je, abyste peníze přestali prohrávat.

Jen málo z těch, kteří sportovním sázením vydělávají, nám mohou poskytnout skutečně dobré rady a přiblížit důvody, proč někteří hráči stále prohrávají. Zeptali jsme se proto jednoho nejmenovaného profesionálního sázkaře, který nám vytipoval hned 10 největších problémů běžných tipérů.

V jedné nebo dokonce ve více následujících situací se nachází hromada sázejících. Pokud si tyto sázkaři neuvědomují, že dělají stále stejné chyby, a správně na to nezareagují, jejich kapitál se bude neustále tenčit. Ze sportovního sázení se tak namísto lukrativního zdroje příjmů může stát velmi nákladný koníček. Pokud s těmito příčinami naložíte moudře a následky dobře zvládnete, sportovní sázení vám nakonec může začít vydělávat. Takže si pojďme shrnout, na co si musíte dávat největší pozor.

1. K sázení používejte peníze, které nepotřebujete

Sázením by rozhodně neměly být ohroženy peníze na nájem a naše základní životní potřeby. Pro svou zábavu si předem vyčleňte určité množství peněz, které můžete postrádat, a určete adekvátní částku peněz na jednu sázku. Ušetříte se tím psychologického tlaku, který by nastal, pokud byste riskovali peníze, které riskovat nesmíte.

Je všeobecně známo, že pokud člověk nevsází s čistou hlavou, může podlehnout zmiňovanému tlaku a jednoduše učinit velmi špatnou, nerentabilní sázku. A to přeci nechcete.

2. Nesázejte impulzivně

Ikona týmu Botafogo
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Corinthians
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 1.000 Kč na tuto sázku zdarma!
Kolikrát jste si takhle odpoledne chtěli vsadit, ale přitom jste zjistili, že se nehrají žádné vám dobře známé zápasy? A kolikrát jste vzápětí začaly hledat fotbalové hry (a další roztodivné zápasy a závody), o kterých jste neměli nejmenší ponětí? Buďte upřímní.

I pokud byste měli opravdu veliké nutkání v tomto případě vsadit, musíte urgentně vypnout počítač a jít se věnovat něčemu jinému. Těmito sázkami ztrácíte výhodu a znehodnocujete všechny předešlé sázky, které jste učinili správně. Počkejte si na druhý den a své výsledky si prostě nekažte.

3. Nenásledujte slepě sázkařské tipy a předpovědi ostatních

Samozřejmě dělat si online průzkumy, získávat na fórech různé informace a předpovědi a používat je ke svým vlastním sázkám, je do určité míry vítáno. Nicméně musíme si uvědomit, že internet je zaplavený rádoby odborníky a že i skuteční odborníci se v některých predikcích mohou mýlit. V tomto směru tedy musíme zapojit svůj úsudek a schopnost vyhodnocování nastalých situací a všechny své sázky si nechat projít hlavou. Jedině tak budete za své sázky zodpovědní a jedině tak se nebudete moci vymlouvat na jiné, což je ve sportovním sázení také velmi důležité.

4. Nikdy se nenechte ovlivňovat svými předchozími výsledky

Jakmile sportovnímu sázení začnete trošku rozumět (a tím pádem i vyhrávat větší množství peněz), můžete propadnout pocitu, že pro vás není problém podstupovat větší riziko. To by na váš výkon mohlo mít velmi špatný vliv a to nejen kvůli tomu, že při sázení nebudete tak pečliví, ale také kvůli tomu, že první špatné sázky vás psychicky úplně položí. V tomto bodě však obecně platí, že první delší neúspěšná série nás obvykle „vyléčí“ ve smyslu toho, že napříště už si namísto euforie budeme dávat větší pozor.

ČTĚTE TAKÉ:
Asijský handicap celkového počtu gólů

5. Nikdy nenavyšujte či nesnižujte sázky bez sázkového systému

Naše sázky by měly být předem definované sumy peněz, které navýšíme až v případě, že se nám podaří navýšit vstupní kapitál na předem danou částku. Samozřejmě některé sázecí systémy mohou mluvit docela jinak (zde apelujeme na to, abyste si tyto sázkové systémy dobře prověřili), v takovém případě je potom třeba je bez výhrad následovat. Co tím chceme říct? Že musíte odolat nesmyslnému navyšování sázky například v případě, kdy chcete vyhrát zpět své ztracené peníze. Nenadálé zvyšování a snižování sázek by váš sázkový systém mohlo ohrozit, což je prostě problém.

6. Vždy si zaznamenávejte výsledky svého sázkového systému

Tím že si budeme sepisovat všechny své výsledky ze sportovního sázení, můžeme se začít pomalu zlepšovat. V těchto záznamech totiž můžeme zaznamenat největší úniky, ale i naše přednosti. Taktéž z nich lze vysledovat samotnou úspěšnost jednotlivých sázkových systémů. A nakonec – díky zápiskům si můžeme uvědomit, jak drahé hobby pro nás sportovní sázení je.

Stáhněte si deník sázkaře

7. Nesázejte ve špatné náladě

Osobní sport s přáteli nebo rodinné události nás mohou podráždit. Pokud se tak stane, docela jistě není ten správný čas na to, abyste si sedli k počítači a začali online sázet. Raději se jděte projít ven, ušetří vám to peníze a pomůže najít ztracený klid.

8. Nesázejte na sporty, kterým nerozumíte

Osobně si pamatuji, když jsem se snažil najít chybu v nepoměru kurzů mezi bookmakery, čemuž se obvykle říká sázková arbitráž. Sázka, která mě přiměla zapomenout na celou tuto kratochvíli, byla na golfovou hru. S hrůzou jsem si uvědomil, že u druhého online bookmakera mi byla nabídnuta možnost remízy, zatímco první tuto možnost vůbec nenabízel!

Ačkoliv možnost remízy byla opravdu malé, raději arbitráž uzavírám s garantovanou prohrou – tedy se sázkou na remízu. Výsledek byl celkem bolestivý.

9. Nevsázejte bez dostatečné pozornosti

Kolikrát se vám stalo, že jste ve své sázkové kanceláři vyplnili špatně hodnotu sázky, kvůli své nepozornosti jste zvolili špatné sázkové příležitosti nebo jste nevyužili nějaké nadstavbové možnosti jako například „Extratip“ v sázkové kanceláři Tipsport?

V případě desetikorunových sázek se sice může jednat o malý překlep, nicméně i ten může vést k naprostému rozhození sázkového systému. Nehledě na to, že pokud budete sázet za tisíce, nula navíc už vás může položit. A to samé se dá říci i o špatném výběru kurzu, nebo pozapomenutí Extratipu. Jedna jediná chyba může položit váš tiket s potenciální výhrou v milionech korun. Stojí vám toto riziko za nepozornost?

10. Nevsázejte bez srovnávání kurzů

Sázka při kurzu 2,00 může být skvělou příležitostí, zatímco ta samá sázka při kurzu 1,70 může být prodělečnou kratochvílí. Sázet u jedné jediné sázkové kanceláře jenom proto, že ji prostě „máte rádi“ pro sázkaře není žádná omluva. Vybírání sázky je jako nakupování v obchodu – také se zde snažíte najít ty nejlepší „ceny“. Zde máte seznam prověřených sázkových kanceláří.

Systematickým vyhýbáním se všech zmiňovaných chyb se můžete v sázení na sport významně zlepšit. V nejhorším případě vám tyto rady pomohou snížit dopad proherních sázek a minimalizovat vaše ztráty. I to se vyplatí! Čím více pak budete při řešení svých chyb důslední, tím rychleji se z červených čísel přehoupnete do těch černých.

ČTĚTE TAKÉ:
Proč většina sázkařů nakonec prohraje?

Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

pokertiplogo kurzovesazenilogo casinohralogo
Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole