Přihlášení:

3 × two =

Menu
Logo týmu Rusko
OG M | 05:10 - dnes
Logo týmu Německo
Náš tip:
0
1X2 (1.tře.)
Logo týmu Plzeň Viktoria
1. liga | 17:00 - zítra
Logo týmu Jihlava
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Leipzig
Bundesliga | 18:00 - dnes
Logo týmu Köln
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Leverkusen
Bundesliga | 15:30 - dnes
Logo týmu Schalke 04
Náš tip:
0
1X2
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Crystal Palace
Premier League | 13:00 - dnes
Logo týmu Tottenham
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Sevilla
Primera Divisio.. | 20:45 - dnes
Logo týmu Atletico Madrid
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Manchester United
Premier League | 15:05 - dnes
Logo týmu Chelsea
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Manchester City
Carling Cup | 17:30 - dnes
Logo týmu Arsenal
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Karviná FC
1. liga | 15:00 - dnes
Logo týmu Zlín
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Cardiff
Championship | 13:00 - dnes
Logo týmu Bristol City
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Sassuolo
Serie A | 15:00 - dnes
Logo týmu Lazio Roma
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Odense
SuperBest-ligae.. | 16:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
1
1X2 (1.tře.)
Logo týmu Utrecht
Eredivisie | 16:45 - dnes
Logo týmu Twente Enschede
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Granada
Liga BBVA | 18:00 - dnes
Logo týmu Alcorcón
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Sparta Praha
Extraleague | 18:00 - zítra
Logo týmu Olomouc
Náš tip:
1
SBR
Logo týmu America
Primera Divisio.. | 04:00 - dnes
Logo týmu Tijuana Xoloitzcuintles
Logo týmu Los Angeles
NHL | 04:05 - dnes
Logo týmu Edmonton
Logo týmu Shimizu
J League | 05:00 - dnes
Logo týmu Kashima

6 hloupých názorů, které mohou zruinovat vaše sázkařské konto

9. 7. 2015 23:00, upraveno: 22. 2. 2017 18:26
autor: LadyAmbientte
Před nedávnem jsme vás seznámili se dvěma populárními sázkovými systémy, v první řadě s tzv. Kelly Criterion, v tom druhém potom s tzv. Flat Betting. Následně jsme se zavítali na jedno zahraniční sázkařské fórum a nestačili se divit. Ohromná spousta sázkařů tyto dva systémy zná, ale špatně si je vykládá. Dochází pak k naprosto opačnému výsledku. Uvědomili jsme si, že pro spoustu sázkařů není moc jasné, co se stane, když sázejí on-line.
6 hloupých názorů, které mohou zruinovat vaše sázkařské konto
Sázkaři si některé strategie sázení vykládají špatně. Při hledání ideální sázkové strategie je proto třeba postupovat důsledně.

Pojďme spolu nahlédnout na 6 kompletně chybných nápadů, respektive způsobů myšlení, které špatným způsobem ovlivní volbu velikosti sázek (a potažmo ohrozí celý bankroll). Těmto nápadům byste se pochopitelně měli zdaleka vyhnout, alespoň pokud to se sázením myslíte vážně:

 • Sázení přesně dané procentuální části vašeho kapitálu je nejlepší sázkový systém, protože zvyšuje výhry v případě, že vyhráváte, a snižuje prohry, v případě, že se potýkáte s nepříznivými výsledky.

Zdůvodnění tohoto názoru je, že když má hráč profit, sázky rostou a budoucí zisk tak bude vyšší. Naopak v případě ztráty a snížení základního kapitálu budou sázky o dost menší, takže bankroll méně utrpí. Teoreticky je na této věci nejlepší skutečnost, že bychom kapitál nikdy neměli kompletně ztratit. Alespoň teoreticky.

Nicméně špatnou věcí je zase to, že nám nikdo nezaručí, že po 10 vítězných sázkách nebude následovat deset proher, takže po zvýšení sázky neprohrajeme více, než jsme vyhráli. Sázet procentuální podíl z našeho bankrollu je tak vhodně pouze za určitých podmínek – například pokud se jedná o sázku s hodnotou.

 • Porovnáme-li výsledky dvou sázecích plánů v rámci 10 utkání, nakonec zjistíme, že flat betting vykazuje lepší výsledky – takže neexistuje absolutní pravidlo.

V této větě najdeme hned tři velké chyby. V první řadě je třeba zdůraznit, že se zmiňuje o velmi malém vzorku sázek. Dokonce ani vzorek 100 her nám často neposkytne dostatek informací – alespoň pokud chceme dělat bezpečné závěry. Navíc, nejlepší volbou – pokud chceme, aby strategie byla zisková – není flat betting. A konečně, no ano, v matematice a statistice absolutní pravidla skutečně existují. Ne že ne.

 • Pokud je maximální propad 10 sázek, potom se vyplatí sázet procentuálním sázecím systémem.  

Ikona týmu Rusko
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Německo
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 200 Kč zdarma za registraci u Fortuny
Snížení je užitečné pro zajištění zdravého kapitálu ve chvílích, kdy se dočasně nacházíme v červených číslech. Ale i s 50 propady za sebou může být váš systém stále ziskový. Myslete na sázení s kurzem 100, kdy reálná pravděpodobnost toho, že se to stane je 10%. V této situaci bychom skutečně mohli prohrát 50 sázek, ale během dalších 5 získat 500 sázek, tedy samozřejmě pokud skutečnost bude odpovídat pravděpodobnosti.

Value betting (10% pravděpodobnost a kurz 100 je opravdu hodně velká value, respektive hodnota) je správný sázkařský systém. Propady nemají vůbec nic společného s účinností sázkového systému. V důsledku tak bude sázkový systém závislý na schopnostech tohoto systému, jinými slovy řečeno, zdali skutečně přinese zisk, který má jen málo co do činění s propady.

 • Flat betting zvyšuje vaše šance na výhru, pokud hrajete více her.
ČTĚTE TAKÉ:
TOP 8 nejhorších sázkařských návyků

Šance systému na výhru se opravdu zvyšují s větším vzorkem sázek. Ve skutečnosti se lepší závěry vyvodí, pokud sázíme stále tu samou částku, protože neustálý růst a pokles našeho bankrollu vedou k jisté nepřehlednosti. Ale šance stát se ziskovými sázkaři neroste, protože sázíme na více her, ale protože společně se sázkovým vzorkem roste spolehlivost našeho sázkového systému. Náš průměr 50% vyhraných her ve chvíli, kdy naše pravděpodobnost na výhru je pouze 40%, bude společně se zvyšujícím se vzorkem vsazených příležitostí klesat až ke 40%.

 • Sázkový systém Kelly Criterion funguje pouze pokud vykazuje více jak 50%.

50 procent čeho? Mluvíte o win rate? O tom, že byste měli vyhrávat 50% sázek? A co takhle kurzy? Pokud například vyhrajete 30% sázek s kurzy 4,0, neměli bychom tento sázkový systém používat? Nebo máte na mysli návratnost investice ve výši 50%. No pokud je takový systém, který vykazuje návratnost investic 50%, tak bychom se s ním velmi rádi seznámili!

 • Při sázení na fotbal se drž daleko od sázkového systému Kelly Criterion.

Důvodem pro tento názor může být, že ve fotbale nikdy nemůžeme najít přesnou pravděpodobnost. Problém však je, že ve skutečnosti musíme odhadnout pravděpodobnost celkem tří výsledků. Dokonce i při čtení novin a rozhodování, zdali vsadit při kurzu 2,0, automaticky předpokládáme, že vyhrajeme více jak 50%.

Nyní je otázkou, jak blízko je tento odhad skutečné pravděpodobnosti. Zdá se, že ve sportovním sázení se všichni snažíme co nejlépe odhadnout pravé kurzy. To znamená, že bychom se sázkám na fotbal měli vyhýbat, protože jsou nejnepředvídatelnějšími sázkami na trhu – alespoň v porovnání s koňskými dostihy… no o tomto bychom popravdě raději nediskutovali. Prostě jsme jenom chtěli říci, že všechny sporty mají své zákonitosti a taktéž metody, kterak odhadnout přesný výsledek.

Online sázení a samozřejmě i schopnost vydělávat si jím peníze je samozřejmě docela těžké. Pojďme si to ještě ztížit svým egem. Nejhorší způsob, jak vsázet, je, zachytit se v pasti svých názorů a neslyšet proto názory ostatních. Money management vyžaduje nejen znalost a disciplínu, ale také předpokládá, že ho chápete a dokážete s ním dobře nakládat.

Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
 1. David
  10.7.2015 14:19

  Dobrý den,
  mám výhradu k tomuto bodu
  Nicméně špatnou věcí je zase to, že nám nikdo nezaručí, že po 10 vítězných sázkách nebude následovat deset proher, takže po zvýšení sázky neprohrajeme více, než jsme vyhráli. Sázet procentuální podíl z našeho bankrollu je tak vhodně pouze za určitých podmínek – například pokud se jedná o sázku s hodnotou.
  Přece vždycky sázíme na kurz s hodnotou. Pokud hodnotu v kurzech najít nemůžu nebudu na něj sázet.

  Odpověď
 2. David
  11.7.2015 17:09

  V jednom vašem článku je to jeden z nejlepších sázkových systému v druhém hloupý názor který může zruinovat vaše konto. Neprotiřečíte si trochu?

  Odpověď
 3. David
  11.7.2015 17:16

  V tomto vašem článku je to dokonce nejlepší systém z uvedených.
  https://www.kurzovesazeni.com/zkoumame-uspesnost-sazkovych-systemu/
  Jednou nejlepší systém potom hloupý názor. Tak co si vybrat?

  Odpověď
  • 11.7.2015 21:22

   Dobry den, moc nas mrzi, ze vas tento nas clanek tolik pobouril. Situace je takova, ze nase clanky pisi ruzni autori a dokonce i tito autori se na nektere vesi snazi pohlizet z ruznych uhlu. Na vas ctenarich potom je si z techto informaci vzit jen to nejlepsi – coz v dobe internetu urcite delate denno denne. Timto se vam omlouvame a doufame, ze nam i za techto okolnosti zachovate prizen.

   Odpověď
 4. Franta
  13.7.2016 8:52

  Pořád se musíte ale vypořádávat s rizikem toho, že zápas nedopadne, tak jak chcete a vy ten vklad proděláte. Jako nejlepší řešení mi přijde matched betting. Tam vyděláváte na bonusech od sázkových kanceláří a neztrácíte vklad… sice vyděláváte stokoruny až nižší tisíce, ale vyděláváte a nikdy neproděláte 🙂

  Odpověď

Váš názor

pokertiplogo kurzovesazenilogo casinohralogo
Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole