Super Liga | 17:30 - dnes

AKU tiket na MS v hokeji 2021 s kurzem 2.24 a důvěrou 70 % (LOSS)

18. 5. 2021 08:00, upraveno: 28. 5. 2021 13:05
autor: Young
Stejně jako minulý týden, i tentokrát byl vybrán z Tiket arény tiket, který sestavil český sázející Dzanda95, který vsadil pět set korun na tři zápasy zaměřené na Mistrovství světa v hokeji. První zápas začíná v pátek ve 19:15, zbylé dvě utkání se hrají až v neděli. Jestliže tiket vyjde, pak sázející vyhraje 1 120 Kč, kurz tak vychází na 2.24. Zatím se nikdo inspiroval, ale je stále dostatek času, aby se přidali další.

Kanada vs. Lotyšsko (info)

Tipař Dzanda95 tipuje výhru Kanady.

Kanada před šampionátem neměla žádný přípravný zápas.

V nominaci má Kanada dva vicemistry světa z minulého mistrovství světa, které se odehrálo v roce 2019. Jedná se o Stechera (Detroit) a Henriqueho (Anaheim). Dalšími hráči kteří znají atmosféru z mistrovství je jen Kuemper (Arizona) a DiPietro (Utica/AHL). Tým je z většiny sestaven s hráči z týmů NHL, které do další fáze nepostoupily. Krom některých hráčů, kteří ještě působí na farmách svých mateřských týmů, bude Kanadu reprezentovat i osmnáctiletý obránce Owen Power, kterého letos bude čekat draft. Pouze jeden hráč v letošní sezóně působil v Evropě a to Danforth (Podolsk/KHL).

Lotyšsko od dubna do května odehrálo šest přátelských zápasů, krom dvou výher nad U18 Lotyšska, porazili Slovensko 2:1 po prodloužení. V odvetě již se Slovenskem prohráli, rovněž po prodloužení a jediné dva zápasy v květnu nezvládli, kdy prohráli se Švýcarskem.

Reprezentace Lotyšska se skládá z jednoho zástupce NHL, který si v probíhající sezóně připsal dva starty za Columbus. Jedná se o brankáře Kivleniekse. Dále o čtyři zástupce, kteří působí v Extralize, jedná se o obránce Balinskis, Cibulskis (oba Litvínov), Freibergse (Třinec) a útočníka Bičevskis (Mladá Boleslav).

Tři roky zpět se tyto dva týmy na mistrovství světa utkaly a Kanada vyhrála až po prodloužení.

Čtěte
Velké preview - kdo vyhraje MS v hokeji 2021?

Švédsko vs. Bělorusko (info)

Zde tipař Dzanda95 predikuje výhru Švédska.

Švédsko na přelomu dubna a května odehrála čtyři vzájemné zápasy s Dánskem a Norskem. Nad Dánskem vyhráli jednou a jedenkrát prohráli, Norsko dvakrát porazili. V minulém týdnu odehráli tři zápasy v rámci českých hokejových her, kde skončili na druhém místě se čtyřmi body. V základní hrací době porazili Finsko, po prodloužení prohráli s Českem a v základní části s Ruskem.

Švédská reprezentace na MS je složena z pěti hráčů NHL. Všech těchto pět hráčů je útočníků Rakell, Lundeström (oba Anaheim), Kempe (Los Angeles), Olofsson (Buffalo), Sörensen (San Jose). Zbylí hráči působí v domácí soutěži, v KHL anebo ve Švýcarsku.

Bělorusko odehrálo v přípravě 7 zápasů, kdy porazili Rakousko, Maďarsko a Německo. Zbylé zápasy prohrály, včetně zápasu s Kazachstánem či B-týmem Ruska.

Kosticyn, který v uplynulém ročníku působil v Pardubicích anebo Taylor, naturalizovaný brankář, který v sezóně 2015/16 chytal za pražskou Spartu jsou součástí běloruské reprezentace.

Naposledy se utkali v roce 2018 v rámci mistrovství světa, kdy Švédsko vyhrálo 5:0.

Čtěte
Extra bonusy k Mistrovství světa v hokeji od sázkových kanceláří

Dánsko vs. Švýcarsko (info)

Dzanda95 vsadil na výhru Švýcarska.

Dánsko před mistrovstvím světa odehrálo pět přátelských zápasů, jednou porazili Švédsko a Norsko.

Alexander True (San Jose) je jediným hráčem v nominaci Dánska, který přiletí na tento šampionát z Ameriky. Jeden z hráčů působí v KHL, jedná se o útočníka Jensena (Jokerit). Ostatní hráči působí v domácí soutěži, ve Švédsku, Německu, Finsku, Švýcarsku anebo Rakousku. Útočník Madsen (Timra/Švédsko) se na šampionátu představí už popatnácté.

Švýcarsko odehrálo v minulých týdnech čtyři přátelské utkání, dvakrát porazili Rusko a dvakrát Lotyšsko.

Na mistrovství světa přijeli i čtyři hráči z NHL a to Siegenthaler s Hischierem (oba New Jersey), Kurashev (Chicago) a Meier (San Jose). Zbylí reprezentanti působí v domácí lize krom Müllera, který hraje za švédský Leksands IF.

Naposledy se tyto dvě reprezentace utkaly před mistrovstvím světa 2017, kdy každý vyhrál jednou.

TIKET ARÉNĚ hledáme zajímavé a hodnotné tikety, který oslovil mnoho sázejících. Tyto tikety předkládáme jako zajímavou inspiraci. Další zajímavé tipy pro inspiraci naleznete v kategorii Tipy zdarma zde na webu.

• Výsledek:
  • Extra: 150 Kč zdarma na tiket (pro nově registrovaný u Tipsport), další peníze zdarma ZDE.