Logo týmu Bala Town

AKU tiket zaměřen na Olympijské hry s důvěrou 65 % (LOSS)

27. 7. 2021 08:00, upraveno: 1. 8. 2021 21:01
autor: Young
V Tiket Aréně se nachází tiket od sázejícího mpmaster777, který zveřejnil tiket z Olympijských her. Všechny tři zápasy jsou zaměřené na fotbal. Tiket obsahuje tři zápasy s celkovým kurzem 3,62. Při jeho vkladu 180 Kč může vyhrát 651,60 Kč. Inspirovalo se již 9 sázejících, přidáte se také anebo své peníze dáte na jiné zápasy?

Německo vs. Pobřeží slonoviny (info)

Sázející mpmaster777 vsadil na výhru Německa.

Německo je před posledním zápasem skupiny v situaci, že se do další fáze (play off) dostanou pouze v případě, že porazí Pobřeží slonoviny.

Německu se vstup do šampionátu nepovedl, prohráli s Brazílií 2:4. Už po prvním poločase mohli prohrávat 0:4, ale Cunha nedal v druhé minutě nastavení penaltu. Nakonec zápas skončil prohrou 2:4. V druhém zápase se utkali se Saúdskou Arábii a nadřeli se. Od 67. minuty hráli v deseti, jelikož Pieper dostal červenou. V tom čase byl průběžný výsledek 2:2. Nakonec gólem v 75. minutě si zajistili výhru a šanci tak stále drží ve svých rukou.

Pobřeží slonoviny jsou v lepší pozici, v prvních dvou zápasech získali čtyři body. Porazili 2:1 Saúdskou Arábii a v dalším zápase hráli bez branek proti Brazílii.

Určitě je potřeba zmínit, že jak Německo, tak Pobřeží slonoviny každý zápas dohrávali v 10 hráčích.

Čtěte
Za vklad jedna ze 4 odměn u Fortuny během OH

Jižní Korea vs. Honduras (info)

Sázející mpmaster777 vsadil dvojtip na neprohru Jižní Korey.

Skupina B je velice zamotná, po 2 zápasech mají všechny týmy po jedné výhře a jedné prohře. Nejlépe dle +/- je na tom Jižní Korea, které k postupu tak určitě bude stačit remíza, což neplatí u zbylých tři týmů.

Jižní Korea v prvním zápase nestačila na Nový Zéland. Prohráli 0:1 po gólu Wooda ze 70. minuty. Novému Zélandu se povedlo z ničeho získat 3 body, za zápas vystřelili jen jednou na bránu. Další zápas Jižní Korey byla dominance týmu z Asie. Hráli proti Rumunsku a vyhráli 4:0, sice si první gól dali Rumuni sami a v nastavení prvního poločasu šel po druhé žluté kartě Gheorghe do sprch, ale v utkání diktovali tempo. Bylo by velkým překvapením, kdyby Honduras měl jejich cestu do play off zastavit.

Honduras je v tabulce průběžně na druhé příčce. Po porážce s Rumunskem (0:1), kdy si jednou branku srazil vlastní hráč Oliva, kde byli lepším týmem, se oklepali a Nový Zéland porazili 3:2, sice dvakrát prohrávali (0:1 a 1:2), ale dva góly v posledních 15 minutách od střídajících Obregona a Rivase jim zajistili 3 body a stále šanci na play off.

Čtěte
Tipovačka a Tipbank k Olympijským hrám

Francie vs. Japonsko (info)

Sázející mpmaster777 vsadil dvojtip na neprohru Francie.

Jediný zápas, který začíná až po poledni, je mezi Francií a domácím Japonskem. Francie se nemůže moc ohlížet kolem a doufat, aby Jihoafrická republika obrala o body Mexiko, ale bude muset z největší pravděpodobnosti vyhrát, aby šli dál, ale ani výhra nemusí automaticky znamenat postup.

Francie má po 2 zápasech 3 body, po prohře s Mexikem (1:4), která byla velmi překvapivá, porazila Jihoafrickou republiku 4:3. Zápas otočili až v posledních pěti minutách zápasu. Stále tak existuje šance, že by si Francie zahrála i play off.

Japonsko je poměrně v komfortní pozici. Mají šest bodů po dvou zápasech, porazili Jihoafrickou republiku 1:0, kde to sice bylo na jednu bránu, ale na gól čekali až do 71. minuty. Následně přehráli i Mexiko 2:1, ač na hřišti byli právě Mexičané tím týmem, který diktoval tempo.

Jelikož je pravděpodobná varianta, že se Japonsko, Mexiko i Francie po 3 zápasech zastaví na 6 bodech, tak situace po dvou zápasech v +/- mezi těmito třemi celky je následující.

• Japonsko (2:1, +/- +1)
  • Mexiko (5:3, +/- +2)
  • Francie (1:4, +/- -3)

Jelikož Mexiko už proti Japonsku ani Francii hrát nebude, tak jejich výhra značí automatický postup dál, ale mezi Japonskem a Francií bude rozhodovat, +/- pokud Francie vyhraje, aby šli dál, tak musí Japonsko porazit alespoň o 2 branky a pak se nemusí ohlížet na zápas Mexiko vs. Jihoafrická republika.

I přesto se může stát, že do play off nepůjde ani Francie a ani Mexiko, ale to by muselo vyhrát Japonsko jakýmkoliv výsledkem a Jihoafrická republika alespoň o dva góly.

TIKET ARÉNĚ hledáme zajímavé a hodnotné tikety, který oslovil mnoho sázejících. Tyto tikety předkládáme jako zajímavou inspiraci. Další zajímavé tipy pro inspiraci naleznete v kategorii Tipy zdarma zde na webu.