Přihlášení:

twenty − one =

Menu
Logo týmu Manchester City
Champions Leagu.. | 20:45 - zítra
Logo týmu Doněck Šachtor
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Besiktas
Champions Leagu.. | 20:45 - zítra
Logo týmu Leipzig
Náš tip:
1X
DS
Logo týmu Ipswich
Championship | 20:45 - zítra
Logo týmu Sunderland
Náš tip:
1
SBR
Logo týmu Olympia Praha
2. liga | 16:00 - 27. 09.
Logo týmu Varnsdorf
Náš tip:
1
SBR
Logo týmu Plzeň Viktoria
UEFA Europa Lea.. | 19:00 - 28. 09.
Logo týmu Hapoel Beer Sheva
Náš tip:
1
SBR
Logo týmu Lazio Roma
UEFA Europa Lea.. | 19:00 - 28. 09.
Logo týmu Waregem
Náš tip:
1
1X2 (1.pol.)
Logo týmu Athens AEK
UEFA Europa Lea.. | 21:05 - 28. 09.
Logo týmu Austria Wien
Náš tip:
1
1X2 (1.pol.)
Logo týmu Lanus
Primera Divisio.. | 00:05 - zítra
Logo týmu Newell's
Logo týmu Estudiantes
Primera Divisio.. | 02:05 - zítra
Logo týmu San Lorenzo
Logo týmu Barcelona
Primera A | 02:30 - zítra
Logo týmu Delfin Manta
Logo týmu Magnitogorsk
KHL | 16:00 - zítra
Logo týmu Kazaň
Logo týmu Čeljabinsk
KHL | 16:00 - zítra
Logo týmu Ufa
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
FA Cup | 16:00 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Togliatti
KHL | 17:00 - zítra
Logo týmu Sochi
Logo týmu Kometa Brno
Extraleague | 17:30 - zítra
Logo týmu Sparta Praha
Logo týmu IFK Helsinki
SM Liiga | 17:30 - zítra
Logo týmu Ässät Pori

Chcete být úspěšní sázkaři? A splňujete tyto předpoklady?

10. 5. 2017 10:00, upraveno: 8. 5. 2017 13:26
autor: LadyAmbientte
Pokud jste zkušený sázkař, pravděpodobně moc dobře víte, že k dosažení úspěchu potřebujete několik věcí. Tyto věci se vám na našich stránkách snažíme vyložit po lopatě a naučit vás, jak se k nim postavit. Začínající sázkaři dělají tu chybu, že si myslí, že dosažení zisků ze sázení je velmi jednoduché.
Chcete být úspěšní sázkaři? A splňujete tyto předpoklady?
Abyste v sázení byli úspěšní, měli byste splňovat některé předpoklady. Alespoň z části...

Velmi důležitý je vcelku pochopitelně výběr správných tipů. Ani to není tak jednoduché, jak by se mohlo zdát, takže jen velmi malé procento sázejících si může dovolit stavět svůj úspěch, respektive svou úspěšnou strategii pouze na dobrých tipech. Vedle toho tedy existují další požadavky jako je pochopení hodnoty nebo správné hospodaření s bankrollem.

V tomto článku vám řekneme, jaké věci jsou pro úspěšné sázení nejdůležitější. Nechceme říkat, že se jedná o definitivní seznam toho, co všechno potřebujete, abyste sportovním sázením mohli vydělávat, protože takový seznam neexistuje – jako obvykle platí, že to co funguje vám, nemusí fungovat ostatním sázkařům. Tento seznam proto berte spíše orientačně, jako kostru, na kterou lze navěsit další předpoklady.

Dobré matematické dovednosti

Abyste mohli sázením vydělávat, nemusíte být nutně matematický génius. Nějaké základní matematické dovednosti byste však měli mít. Sázky jsou nakonec vlastně jen hrou s čísly, pravděpodobnostmi a cenami (kurzy). To znamená, že čím více budete chápat čísla a vztahy mezi nimi, tím spíše se vám podaří vyhrát.

Slušná znalost sportu

Sportovní znalosti sami o sobě k úspěchu nevedou, o tom jsme se zmínili už dříve. Sportovní znalosti jsou však skutečně důležité. Nemusíte být převratným odborníkem a je dokonce možné vydělávat i bez jakýchkoliv znalostí (stačí se inspirovat třeba našimi analýzami), ale pokud o sportu máte dostatečné podvědomí, všechno vám půjde lépe.

Ikona týmu Lanus
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Newell's
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 1.000 Kč na tuto sázku zdarma!
Zároveň platí, že čím více sportovních znalostí máte, tím pravděpodobněji pochopíte různé faktory, které mohou ovlivnit výsledek sportovních událostí. To zase znamená, že byste měli dosáhnout vyšší úspěšnosti tipů, což potažmo může vést k vyšším ziskům.

Pochopení hodnoty

Hodnota je pro dlouhodobý úspěch v sázení klíčové, což vám na našich stránkách neustále opakujeme. Teprve ve chvíli, kdy dokážete vnímat rozdíl mezi výhodným a nevýhodným kurzem, dokážete sázením vydělávat peníze. Problematiku hodnoty vám vyloží tento článek.

Kontrola emocí

Když se nedaří, je docela jednoduché tzv. „ztratit hlavu“ a začít dohánět ztrátu. Nebo můžete podlehnout smýšlení davu, případně vsadit na výhru svého oblíbeného týmu, prostě proto, že byste chtěli, aby vyhrál. Všechno tohle jednání je pro ziskové sázení naprosto nepřípustné. Více se dozvíte v sekci Psychologie.

Disciplína

Tento bod úzce souvisí s tím, co jsme si řekli před chvílí, týká se však spíše schopnosti držet se připraveného plánu, svých cílů. V ideálním případě byste měli sázet naprosto přesné sázky odpovídající vaší strategii i bankrollu, to navíc ve správné chvíli (kdy jsou kurzy nejvyšší), u správné sázkové kanceláře (kde jsou kurzy nejvyšší) atd. Je toho hodně, kde by měl být sázkař disciplinovaný, takže tento bod nakonec není tak snadný, jak by se mohl zdát.

ČTĚTE TAKÉ:
Jak se vyrovnat se svými emocemi?

Trpělivost

Vydělat sportovním sázením rychle velkou spoustu peněz je velmi nepravděpodobný cíl. Pokud nebudete mít extrémní štěstí, tak se vám to zkrátka nepovede. Sázení by proto nemělo být považováno za rychlou cestu k bohatství, za jistější loterii.

Dosáhnout slušného zisku se vám nepodaří přes noc. Obvykle je třeba postupně budovat bankroll, třeba i měsíce či roky. Sázet na vysoké kurzy jenom proto, abyste vyhráli teď hned je prostě nesmysl. Obrňte se trpělivostí a okamžitě se stanete lepšími sázkaři.

Schopnost analyzovat informace

Dobré analytické dovednosti vám umožní správně analyzovat spoustu informací ať už o zápasu, nebo o vašich sázkových návycích. Díky tomu pak dokážete lépe předpovědět vítěze utkání (nebo jinou sázkovou příležitost), případně zpětně odhalit svou největší chybu… což je první krok k nápravě…což vede k navýšení zisků.

Odpovídající bankroll

Jak se říká, bez peněz, do hospody nelez. A platí to i o sázení. Kdybyste měli na útratu v hospodě 100 korun, pravděpodobně byste si neobjednali hlavní chod, ale třeba jenom polévku a pivo. Pokud budete mít 100 korun na sázení, asi byste neměli vsadit všechno najednou, ale sázky si rozvrhnout a sázet třeba po pětikoruně. Pokud vás ani přes naše věčné upozorňování problematika bankrollu ještě nedostihla, doporučujeme vám přečíst si náš dřívější článek.

Závěrečné shrnutí

Pokud si myslíte, že máte všechny předpoklady, které jsme popsali v tomto článku, existuje velká šance, že se stanete úspěšnými sázkaři. Pokud všechny předpoklady nemáte, nebuďte zklamaní – většina z nich se dá dohnat, buď učením nebo neustálým zkoušením. Hodně štěstí a nezapomeňte, že naši tipaři pro vás mají vždy zajímavé analýzy.

Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

pokertiplogo kurzovesazenilogo casinohralogo
Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole