Přihlášení:
Menu
Logo týmu Everton
Premier League | 21:00 - dnes
Logo týmu Arsenal
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Zenit Peterburg
Champions Leagu.. | 18:45 - 08. 12.
Logo týmu Chelsea
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Bayern München
Champions Leagu.. | 21:00 - 08. 12.
Logo týmu Barcelona FC
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Benfica Lisabon
Champions Leagu.. | 21:00 - 08. 12.
Logo týmu Dynamo Kyjev
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Zaragoza
Segunda Divisió.. | 16:00 - dnes
Logo týmu Eibar
Logo týmu Almetievsk
Major Hockey Le.. | 16:30 - dnes
Logo týmu Penza
Logo týmu Ryazan
Major Hockey Le.. | 17:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Omsk
KHL | 17:30 - dnes
Logo týmu Dinamo Riga
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Super League | 18:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Kombassan Konyaspor
Super League | 18:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí

Dvě unikátní sázkařské strategie na NHL

25. 10. 2021 18:12, upraveno: 25. 10. 2021 18:13
autor: Hally
Letos se v nejlepší hokejové lize na světě představí 32 týmů, mezi kterými poprvé uvidíme nováčka ze Seattlu. NHL je samozřejmě oblíbená soutěž i pro sázkaře, které lákají vysoké kurzy a atraktivní podívaná. My si dnes představíme dvě velice zajímavé strategie, které při pravidelném sázení vedou k parádním ziskům.

První strategie využívá únavy hráčů po častých zápasech

Únava je zásadní faktor snad v každém sportu a v NHL je třeba na ni brát zřetel dvojnásobný! Nezřídka se totiž děje, že tým má v náročné sezoně naplánovaných hned několik zápasů po sobě. Nejčastěji k tomu dochází při šňůře venkovních utkání, které se nevyhne žádný z klubů. Stačí se podívat do historie zápasů a prozkoumat sekvence, ve kterých jednotlivé týmy hrají několik zápasů mimo své domovské město. 

Často zjistíte, že zejména poslední zápasy těchto venkovních etap nezřídka končí porážkami. Hráči tráví prakticky veškerý svůj čas cestováním, na ledě nebo v hotelových pokojích a takové tempo se logicky musí podepsat na předváděné hře. Zejména pak poslední utkání venkovních šňůr nedopadají pro tým hostů příliš přívětivě.

Teď už ale ke konkrétní strategii! Z předchozího textu vyplývá, že sázky proti týmům, které hrají několik utkání v řadě mimo svůj stadion mohou být skvělou taktikou pro NHL sázení. My však máme ještě lepší strategii! Pokud některý z klubů musí odehrát dvě utkání během 24 hodin, okamžitě sázíme proti tomuto klubu. Krásným příkladem je druhé a třetí utkání Dallasu v letošní sezoně. V Bostonu se Dallas představil 17.10. v 01:00 našeho času, a ještě tentýž den v 23:00 ho čekalo další utkání v Ottavě. V tomto utkání tedy sázíme proti Dallasu v kurzu 2.96 a hned první letošní sázka v této strategii nám přinesla výherní tiket!

Druhá strategie se zaměřuje na odpolední zápasy

V NHL většina zápasů probíhá ve večerních hodinách, tak aby na utkání mohlo přijít co nejvíce fanoušků a atmosféra byla co nejlepší. Pro nadšence do zámořské ligy v České republice to však znamená, že spánek bude muset počkat. Pokud se hraje na východním pobřeží, tak zápasy začínají nejdříve o půlnoci SEČ. Na druhé straně kontinentu se pak začíná klidně i ve 4 hodiny ráno našeho středoevropského času.

Někdy se však stává, že zápasy se hrají už po obědě. Je tomu tak především o víkendech, kdy mají lidé více času a teoreticky tak mohou na hokej přijít i přes den. Prakticky však atmosféra na takových zápasech není tak dobrá jako, když se hraje večer, a i to je jedním z faktorů, který tvoří další strategii na NHL sázení.

Pokud se zápas odehrává v odpoledních hodinách, sázíme na nízký počet gólů. Je na vás, jakou hodnotu vyberete, je však dobré se jí během sezony držet a neměnit ji. Ideální sázka na odpolední zápasy, které u nás můžete sledovat například v 7 večer je under 5,5 gólů. Kurz na takovou sázku je kolem 2, ale samozřejmě můžete zvolit i jiný počet branek. Strategie spočívá v sázení na malý počet gólů v odpoledních zápasech NHL.

ČTĚTE TAKÉ:
Strategie sázení: Na dva nejlepší týmy NHL v zápasech venku

Štítky:

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TOP10SportSites
Search