Přihlášení:
Menu
Logo týmu Dukla Praha FK
1. liga | 14:30 - 27. 07.
Logo týmu Bohemians 1905
Náš tip:
2
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
UEFA Europa Con.. | 17:00 - dnes
Logo týmu Tromsö
Náš tip:
2.5
UO
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
UEFA Europa Con.. | 18:00 - dnes
Logo týmu Austria Wien
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Mladá Boleslav
UEFA Europa Con.. | 18:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
1
1X2 (1.pol.)
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
UEFA Europa Lea.. | 18:00 - dnes
Logo týmu Rapid Wien
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Žalgiris Vilnius
UEFA Europa Con.. | 18:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
1.5
UO
Logo týmu Ostrava Baník
UEFA Europa Con.. | 19:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
1
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
UEFA Europa Lea.. | 19:00 - dnes
Logo týmu HNK Rijeka
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Gent
UEFA Europa Con.. | 20:00 - dnes
Logo týmu Vikingur Gotu
Náš tip:
1
1X2 (1.pol.)
Logo týmu Kilmarnock FC
UEFA Europa Lea.. | 20:30 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Ajax Amsterdam
UEFA Europa Lea.. | 20:30 - dnes
Logo týmu Vojvodina Nový Sad
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Teplice
1. liga | 17:00 - 27. 07.
Logo týmu Sparta Praha
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Pardubice FK
1. liga | 17:00 - 27. 07.
Logo týmu Karviná FC
Náš tip:
2
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
2. liga | 10:30 - 28. 07.
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Liberec
1. liga | 14:30 - 28. 07.
Logo týmu Olomouc
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
X2
DS
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Kanada
OG W | 17:00 - dnes
Logo týmu Nový Zéland
Logo týmu Španělsko
OG W | 17:00 - dnes
Logo týmu Japonsko
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
UEFA Europa Con.. | 18:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí

EURO 2024 – TIPY na všechny osmifinálové zápasy

28. 6. 2024 08:41, upraveno: 6. 7. 2024 10:08
autor: Danijel

Získej BONUSY za registraci ZDARMA!

Kancelář Bonus za vklad Bonus zdarma Získat bonus
blankTipsport 50.00050000 + 500500 Získat
blankBetano 1.0001000 - Získat
blankFortuna 6.0006000 + 600600 Získat
blankSazkabet 9.5009500 + 500500 Získat
Mistrovství Evropy ve fotbale pokračuje v play-off, kam se dostalo už jen 16 nejlepších týmů. Česká republika postoupit bohužel nedokázala. Věříme však, že fanoušci fotbalu ani sázkaři na evropský šampionát nezanevřou a v tomto článku přicházíme s celkem 8 hodnotnými tipy na semifinále EURO 2024! Od 29. června do 2. července se každý den můžeme těšit na 2 zápasy.
EURO 2024 –
Na EURO 2024 jde do tuhého! Turnaj pokračuje osmifinálovými zápasy, a právě na ně jsme si připravili několik tipů, které najdete ve článku.

Překvapivě vyrovnaný souboj sousedů: Švýcarsko vs. Itálie

Osmifinálové duely na EURO 2024 odstartuje zápas Švýcarska s Itálií. Jedná se o bitvu týmů, které se oba ve svých skupinách umístily na druhé příčce. Italové si ve skupině „B“ připsali výhru nad Albánií, prohru se Španělskem a remízu s Chorvatskem. Švýcaři pak ve skupině „A“ vyhráli s Maďarskem a remízou 1:1 skončil jejich zápas se Skotskem i Německem.

Ani jeden z týmů tedy není ve vyloženě skvělé formě a od obou z nich bychom čekali ještě něco navíc. Kurzy jsou tedy relativně vyrovnané, ačkoli menším favoritem je obecně silnější Itálie. Té však v posledních zápasech chybí dřívější elán. Oba týmy se také potkaly v kvalifikaci na minulé mistrovství světa ve fotbale, kde oba zápasy skončili remízou. Podobný průběh očekáváme po nemastných výkonech ve skupině i nyní. Z nabídky tedy volíme tip na remízu za menší vklad v kurzu 3.10.

Rozjeté Německo narazí na Dány

Fotbalovým kritikům hned po prvním zápase zavřel ústa výkon Německa. To porazilo 5:1 Skotsko, 2:0 Maďarsko a remízovalo 1:1 se Švýcary. Na Euru tedy dalo ve 3 zápasech 8 branek, což je zatím nejvíce ze všech účastníků. Dánové ve skupině příliš přesvědčiví nebyli a v zápasech se Slovinskem, Anglií i Srbskem jen remizovali. V některých případech se tedy remíza může jevit jako dobrý výsledek, jindy zase ne.

Německo pak samozřejmě hraje celý turnaj doma a konkrétně do zápasu s Dánskem nastoupí v Dortmundu. Kladné hodnocení pak dostává za práci s týmem mladý trenér Nagelsmann a Německo vypadá po dlouhých letech bídy konečně jako tým připravený na zisk trofeje. Dánsko pak nikterak nevybočuje z fotbalového průměru, a proto v kurzu 1.62 sázíme raději na výhru Němců.

Slovensko čeká v semifinále favorizovaná Anglie

Češi sice na EURO 2024 končí, do semifinále se ale dostalo alespoň Slovensko. To v něm otestuje favorizovaná Anglie, která však zatím na hřišti rozhodně nedominuje. Angličané ani letos nedokážou využít plný potenciál své nadupané soupisky a ve skupině dali ve 3 zápasech jen 2 góly! Porazili Srbsko a následně remizovali s Dánskem i se Slovinskem. Slováci dokázali porazit Belgii, prohráli s Ukrajinou a s Rumunskem se rozešli po remíze.

V zápase je samozřejmě favorizovaná Anglie, otázkou však je, jaká Anglie do zápasu nastoupí. Ve skupině se totiž nezdálo, že by na německém trávníku pobíhali největší ofenzivní hrozby soudobé kopané jako Kane, Bellingham nebo Saka s Fodenem. Slovensko má zcela reálně šanci na historický úspěch. My z nabídky volíme handicap +1.5 na naše východní sousedy v kurzu kolem 1.70.

Pokazí Gruzie Španělsku čisté konto?

Jediným týmem na EURO 2024, který zatím na turnaji neinkasoval ani jednu branku je Španělsko. To hned na začátku porazilo 3:0 Chorvaty, následně si poradilo 1:0 s Itálií a stejným výsledkem i s Albánií. Kromě čistého konta je to tedy také jediný tým, který ve své skupině získal všech 9 bodů. Gruzie pak prohrála s Tureckem, remizovala s Českem a díky výhře nad Portugalskem postoupila ze 3. místa skupiny „F“.

I přes dobré výkony Gruzie, a to nejen na Euru ale i obecně v posledních letech je v tomto zápase jasným favoritem Španělsko. S tím po odchodu předchozí generace na velkých turnajích nikdo moc nepočítá, pod trenérem de la Fuentem se však sešla parta kvalitních fotbalistů. Hráči převážně z domácí La Ligy mezi sebou mají skvělou souhru, kterou nyní pocítí i Gruzínci. Ty pak táhne Kvaratskhelia z Neapole, který je na Euru opravdu famózní. Vzhledem k nízkému kurzu na Španělsko pak sázíme ve vysokém kurzu za malý vklad právě na něj, že v zápase dá další (již čtvrtou) branku.

Souboj dvou týmů hledající top formu: Francie vs. Belgie

Rozpačité výkony zatím předvádí Francie, ale i její soused a aktuální soupeř Belgie. Francouzi vyhráli nad Rakouskem a následně si připsali remízy proti Nizozemsku a Polsku. Stejně jako Anglie tedy i ofenziva Francie zásadně zaostává. Mbappé, Dembélé, Kanté a spol. dali ve 3 zápasech jen 2 branky. Belgie na Euru začala překvapivou prohrou se Slovenskem, porazila Rumunsko a remizovala s Ukrajinou.

Počet branek na straně Belgie je pak po 3 zápasech rovněž roven počtu 2. Na rozdíl od Francie však Belgický fotbal zažívá krizi již několik let. Rozhádaná kabina a celkově podivná reprezentační atmosféra zřejmě v týmu přetrvává. Belgie tedy může zapadnout zpět do evropského průměru, kam celkem jistě směřuje. My v tomto zápase věříme ve výhru Francie za skvělý kurz 1.90, která má i přes nemastné výkony stále slušnou šanci promazat svůj motor.

Podcení Portugalci Slovinsko podobně jako v zápase s Gruzií?

Relativně slibně se na EURO 2024 reprezentuje Portugalsko. To nejprve porazilo Česko a následně 3:0 přešlo přes Turecko. V posledním zápase však nestačilo na Gruzii, která díky výhře 2:0 nakonec dokázala postoupit do play-off. Portugalci zápas podcenili nebo možná úplně vypustili. I přes prohru totiž postoupili z prvního místa. Jejich soupeři Slovinci si ve skupině „C“ připsali 3 remízy, a to s Anglií, Srbskem a Dánskem.

Portugalsko už dávno nestojí jen na Ronaldovi. Jeho silná osobnost však týmu velice pomáhá a možná i trochu přebírá tlak od fanoušků a fotbalové veřejnosti. Pokud pomineme podivný zápas s Gruzií, tak Portugalsko rozhodně má formu na to hrát na Euru o medaile. Slovinsko pak hraje sympatický fotbal, avšak možnosti slovinské soupisky jsou značně omezené. Portugalsko je daleko silnější a v kurzu 1.42 sázíme na jeho výhru.

Rumunsku musí pro historický úspěch přejít přes Nizozemsko

Jedním z týmů, který v posledních letech, možná i na úkor odcházející Belgie, proniká do evropského fotbalového popředí je Rumunsko. To nyní otestuje Nizozemsko. Rumuni porazili vysoko 3:0 Ukrajinu, prohráli s Belgií a postup si vysloužili remízou se Slovenskem. Nizozemsko pak ve skupině porazilo Polsko, remizovalo s Francií a prohrálo 2:3 s Rakouskem.

Bookmakeři stále věří ve výhru Nizozemska. Kromě Gakpa a Depaye však holandští fotbalisté nejsou zrovna v dobré formě. V rumunské soupisce pak kromě Ragusina z Tottenhamu žádné zvučné jméno nenajdeme, souhra zde však funguje na výbornou. Základ z FCSB dokáže střílet góly, a právě na to také hodláme sázet. V zápase Rumunsko vs. Nizozemsko na EURO 2024 volíme tip na to, že oba týmy dají gól za vysoký kurz 2.24.

Pokořitel Česka – Turecko se utká o postup s Rakouskem

Pozitivní dojem udělalo na Euru svými výkony Rakousko. To se v osmifinále utká s Tureckem, které rovněž zažívá dobré období pro svůj fotbal. Ze skupiny „F“ Turci postoupili díky výhře nad Českem. Mimo to vyhráli také s Gruzií a prohráli s Portugalskem. Od prvního místa je tedy dělilo jen horší skóre. Rakousko v našlapané skupině „D“ vstřelilo 6 branek a postoupilo z prvního místa. Porazilo Nizozemsko a Polsko a prohrálo 1:0 s Francií.

Papírově se jedná o relativně vyrovnaný souboj. Vzhledem k hodnotě hráčů má možná mírně navrch Turecko. Rakousko v posledních letech proniká mezi evropskou špičku a vrásky dělá i týmům, jak je Itálie nebo Německo. S Tureckem se pak potkalo v přátelském zápase letos v březnu a vyhrálo vysoko 6:1. V utkání Rakousko vs. Turecko věříme více Rakušanům a sázíme na jejich výhru v super kurzu 1.91.

 

Vypsané kurzy EURO

 

 

Odehrané zápasy
Zápasy
Nadcházející zápasy
Čtěte
Bonusy a peníze zdarma k EURO 2024

Tabulka: EURO 2024

Tabulka ligy

Group A

Pořadí Tým Z V R P Góly B Góly rozdíl Forma
- Logo týmu MaďarskoMaďarsko 3 1 0 2 2 : 5 3 -3
- Logo týmu NěmeckoNěmecko 3 2 1 0 8 : 2 7 6
- Logo týmu SkotskoSkotsko 3 0 1 2 2 : 7 1 -5
- Logo týmu ŠvýcarskoŠvýcarsko 3 1 2 0 5 : 3 5 2

Group B

Pořadí Tým Z V R P Góly B Góly rozdíl Forma
- Logo týmu AlbánieAlbánie 3 0 1 2 3 : 5 1 -2
- Logo týmu ChorvatskoChorvatsko 3 0 2 1 3 : 6 2 -3
- Logo týmu ItálieItálie 3 1 1 1 3 : 3 4 0
- Logo týmu ŠpanělskoŠpanělsko 3 3 0 0 5 : 0 9 5

Group C

Pořadí Tým Z V R P Góly B Góly rozdíl Forma
- Logo týmu AnglieAnglie 3 1 2 0 2 : 1 5 1
- Logo týmu DánskoDánsko 3 0 3 0 2 : 2 3 0
- Logo týmu SlovinskoSlovinsko 3 0 3 0 2 : 2 3 0
- Logo týmu SrbskoSrbsko 3 0 2 1 1 : 2 2 -1

Group D

Pořadí Tým Z V R P Góly B Góly rozdíl Forma
- Logo týmu FrancieFrancie 3 1 2 0 2 : 1 5 1
- Logo týmu NizozemíNizozemí 3 1 1 1 4 : 4 4 0
- Logo týmu PolskoPolsko 3 0 1 2 3 : 6 1 -3
- Logo týmu RakouskoRakousko 3 2 0 1 6 : 4 6 2

Group E

Pořadí Tým Z V R P Góly B Góly rozdíl Forma
- Logo týmu BelgieBelgie 3 1 1 1 2 : 1 4 1
- Logo týmu RumunskoRumunsko 3 1 1 1 4 : 3 4 1
- Logo týmu SlovenskoSlovensko 3 1 1 1 3 : 3 4 0
- Logo týmu UkrajinaUkrajina 3 1 1 1 2 : 4 4 -2

Group F

Pořadí Tým Z V R P Góly B Góly rozdíl Forma
- Logo týmu ČeskoČesko 3 0 1 2 3 : 5 1 -2
- Logo týmu GruzieGruzie 3 1 1 1 4 : 4 4 0
- Logo týmu PortugalskoPortugalsko 3 2 0 1 5 : 3 6 2
- Logo týmu TureckoTurecko 3 2 0 1 5 : 5 6 0

Playoff

Pořadí Tým Z V R P Góly B Góly rozdíl Forma
- Logo týmu AnglieAnglie 4 3 0 1 7 : 5 9 2
- Logo týmu BelgieBelgie 1 0 0 1 0 : 1 0 -1
- Logo týmu DánskoDánsko 1 0 0 1 0 : 2 0 -2
- Logo týmu FrancieFrancie 3 2 0 1 3 : 2 6 1
- Logo týmu GruzieGruzie 1 0 0 1 1 : 4 0 -3
- Logo týmu ItálieItálie 1 0 0 1 0 : 2 0 -2
- Logo týmu NěmeckoNěmecko 2 1 0 1 3 : 2 3 1
- Logo týmu NizozemíNizozemí 3 2 0 1 6 : 3 6 3
- Logo týmu PortugalskoPortugalsko 2 1 0 1 1 : 1 3 0
- Logo týmu RakouskoRakousko 1 0 0 1 1 : 2 0 -1
- Logo týmu RumunskoRumunsko 1 0 0 1 0 : 3 0 -3
- Logo týmu SlovenskoSlovensko 1 0 0 1 1 : 2 0 -1
- Logo týmu SlovinskoSlovinsko 1 0 0 1 0 : 1 0 -1
- Logo týmu ŠpanělskoŠpanělsko 4 4 0 0 10 : 4 12 6
- Logo týmu ŠvýcarskoŠvýcarsko 2 1 0 1 3 : 2 3 1
- Logo týmu TureckoTurecko 2 1 0 1 3 : 3 3 0

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search