Přihlášení:
Menu
Logo týmu Zlaté Moravce
Super Liga | 15:00 - 24. 02.
Logo týmu Ružomberok
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Edmonton
NHL | 04:07 - zítra
Logo týmu Boston
Náš tip:
6.5
UO
Logo týmu Ässät Pori
SM Liiga | 17:30 - zítra
Logo týmu Kalpa Kuopio
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Torino AC
Serie A | 20:45 - zítra
Logo týmu Lazio Roma
Náš tip:
0
1X2 (1.pol.)
Logo týmu Slovan Bratislava
UEFA Europa Con.. | 21:00 - zítra
Logo týmu Sturm Graz
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Legia Warszawa
UEFA Europa Con.. | 21:00 - zítra
Logo týmu Molde FK
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Sparta Praha
UEFA Europa Lea.. | 21:00 - zítra
Logo týmu Galatasaray
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Roma AS
UEFA Europa Lea.. | 21:00 - zítra
Logo týmu Feyenoord
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Karlovy Vary
Extraleague | 17:30 - 23. 02.
Logo týmu Třinec
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Bologna
Serie A | 20:45 - 23. 02.
Logo týmu Hellas Verona
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Arouca
Liga Sagres | 21:15 - 23. 02.
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
1X
DS
Logo týmu Manchester United
Premier League | 16:00 - 24. 02.
Logo týmu Fulham
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Montreal
NHL | 01:00 - zítra
Logo týmu Buffalo
Logo týmu Chicago
NHL | 01:30 - zítra
Logo týmu Philadelphia

Fortuna pobočky – kdy a kde mají otevřeno?

1. 4. 2022 18:44, upraveno: 17. 4. 2022 09:26
autor: Lipo
I přestože online sázení rychle získává navrch nad klasickými způsoby sázení na sport, Fortuna pobočky (stejně jako Tipsport pobočky) ve světě hazardních her stále hrají významnou roli. V tomto textu si povíme, co jsou to pobočky od Fortuny, k čemu je můžete využít a kde a v jakých otevíracích časech je najdete.
fortuna-pobočky
Fortuna pobočky patří mezi nejvíce zastoupené pobočky v ČR.

Co je Fortuna pobočka?

Fortuna pobočka je pro veřejnost otevřená kamenná sázkovka, kam si mohou přijít vsadit lidé z ulice a to na jakoukoliv příležitost z kurzové nabídky této sázkové kanceláře (která je i na internetu). Vedle toho pak Fortuna pobočka poslouží i k dalším důležitým úkonům spojeným se sázením, tedy například k dokončení registrace (ověření identity) vyžadovaného při zakládání účtu v online sázkové kanceláři.

Na Fortuna pobočkách lze dále vložit peníze na váš herní účet, případně peníze ze sázkové kanceláře/online casina vybrat. Výhodou vkladů a výběrů z vašeho účtu v online sázkovce Fortuna je ten, že peníze jsou na účet připisovány hned, takže s nimi můžete disponovat okamžitě po vkladu či výběru.

Dá se na Fortuna pobočce registrovat do online sázkovky?

Samozřejmě. Fortuna pobočka je jedním ze základních míst pro registraci do online sázkové kanceláře. Pokud se však do Fortuny chystáte zaregistrovat, doporučujeme vám, abyste ještě předtím vyplnili online formulář na internetu. Výrazně tím zkrátíte dobu pro registraci, takže na pobočce pak strávíte pouze minimum času.

Dá se na Fortuna pobočce sázet anonymně?

Tato možnost v České republice není. Český loterijní zákon provozovatelům hazardních her ukládá povinnost kontrolovat totožnost všech hráčů a zabránit tak v sázení hráčům mladším 18 let věku, zbaveným svéprávnosti nebo zapsaným v RVO (Rejstříku vyloučených osob). Kromě toho se pak sázkovky tímto způsobem brání před profesionálními hráči a samozřejmě také před sázkovými syndikáty.

Fortuna pobočky non-stop

Sázková kancelář Fortuna na území České republiky provozuje desítky, ba dokonce i stovky kamenných poboček. Kamenné pobočky Fortuny se od sebe liší především otevírací dobou. Některé pobočky mají otevřeno v běžných otevíracích časech, jiné pobočky mají otevřeno non-stop.

Pakliže chcete vědět, kde najdete Fortuna pobočku non-stop, a kam musíte vyrazit, abyste služeb pobočky mohli využít třeba i ve 4 hodiny ráno, musíte navštívit stránku Fortuny. Na těchto stránkách najdete informace o všech pobočkách Fortuny včetně otevíracích časů. Další možností, jak zjistit pobočky non-stop je hledání na Googlu. Stačí, abyste do prohlížeče napsali heslo „Fortuna pobočky non-stop“ a nechali vyhledávat. Google vám najde všechny pobočky otevřené non-stop ve vašem okolí.

Otevřené pobočky Fortuna

Každá pobočka Fortuny má svoji otevírací dobu. Některé pobočky jsou otevřené do 16:00 hodin, jiné zastihnete otevřené do 21:00 hodin a další potom ani nezavírají (tzn. mají otevřeno non-stop). O otevíracích časech všech Fortuna poboček získáte informace na stránkách této sázkové kanceláře. Na tomto místě se potom můžete informovat o tom, kde najdete aktuálně otevřené pobočky Fortuna.

Fortuna pobočky otevírací doba

Chystáte se na pobočku Fortuny? Tak to byste měli být seznámeni s její adresou a samozřejmě také s otevírací dobou, čistě jenom proto, abyste nevážili cestu až na pobočku zcela zbytečně. Aktuální otevírací dobu všech poboček Fortuny najdete na oficiálních stránkách této sázkovky. Vedle toho se tu potom seznámíte s její přesnou adresou, díky níž si pobočku můžete dát do vyhledávání do navigace.

Ať už tedy hledáte…

  • Fortuna pobočky Praha
  • Fortuna pobočky Brno
  • Fortuna pobočky Ostrava
  • Fortuna pobočky České Budějovice
  • Fortuna pobočky Plzeň
  • Fortuna pobočky Pardubice
  • Fortuna pobočky Olomouc

… ale i další pobočky… potom můžete začít právě tady…

Pobočky Fortuny – závěr

Pobočky Fortuny najdete doslova na každém kroku. Všechny pobočky nabízejí ty samé sázkařské služby, stále se však od sebe mohou lehce lišit. Největší rozdíl by přitom měl být v doprovodných službách – pobočky od Fortuny totiž fungují na principu franšízy, tzn. že mají různé provozovatele.

Pobočky od Fortuny hrají významnou roli ve světě sportovního sázení, v současné době však ustupují do pozadí. Na místo kamenných poboček nastupují online služby sázkových kanceláří, díky čemuž je sázení rychlejší a pohodlnější. Na druhou stranu, existují situace, ve kterých se bez klasické kamenné pobočky moc snadno neobejdete.

Štítky:

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search