Přihlášení:
Menu
Logo týmu Bordeaux
Ligue 1 | 20:00 - dnes
Logo týmu Paris SG
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu San Jose
NHL | 03:37 - zítra
Logo týmu Colorado
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Sport Vaasa
SM Liiga | 16:30 - dnes
Logo týmu IFK Helsinki
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Příbram
1. liga | 13:00 - 06. 03.
Logo týmu Liberec
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Hoffenheim
Bundesliga | 14:30 - 06. 03.
Logo týmu Wolfsburg
Náš tip:
2
SBR
Logo týmu Leon
Primera Divisio.. | 03:00 - dnes
Logo týmu Puebla
Logo týmu Kawasaki F.
J League | 09:00 - dnes
Logo týmu Cerezo
Logo týmu Nagoja
J League | 10:00 - dnes
Logo týmu Gamba
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Super League | 10:30 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Teplice
Pohár | 13:00 - dnes
Logo týmu Brno

Fotbal strategie na live sázení, když se favoritům nedaří

20. 2. 2021 12:06, upraveno: 25. 2. 2021 11:47
autor: Hally
Vsadíte si občas rádi na menší kurzy, které by přirozeně měly mít větší šanci na zelený tiket? Zdaleka ne vždy však musí zápas probíhat podle očekávaného scénáře, v dnešní době již není problém vytvářet nové sázky i v průběhu zápasu a kurzy jsou mnohdy daleko zajímavější než před zápasem. Pojďme si tedy přiblížit, možnosti, jak sázet, když favorit ztrácí a do konce zápasu je ještě daleko.

Sledujte průběh zápasu, nebo alespoň statistiky

Základním pravidlem live sázení je mít přehled o tom, co se děje na herní ploše. Nejlepším způsobem je samozřejmě zápas přímo sledovat, a to v ideálním případě okem nezaujatého diváka. To může být v případě, že hraje váš oblíbený tým složitější, než se na první pohled zdá, pro tuto situaci však existuje jednoduché pravidlo – vyhněte se (především live) sázení na tým, kterému fandíte. Pokud utkání nemůžete, nebo zkrátka nechcete sledovat, využívejte statistiky, které se mění přímo během zápasu. Díky alespoň hrubému přehledu o tom, co se na trávníku děje můžete snadněji odhadovat další průběh zápasu.

Když favorit prohrává

Zápas začal a tým, na který byl před zápasem kurz 1.2 prohrává – co teď? Pokud jste už zápas do svého repertoáru tiketů zařadili, zvažte, jestli má smysl se pouštět do dalších sázek na stejný zápas. Do sázek se totiž můžete snadno zamotat a začít zmatkovat, obecně je lepší předzápasové a live sázky na stejný zápas raději nekombinovat.

Pokud gól padl opravdu chvilku po úvodním hvizdu, nenechte se unáhlit a počkejte. Kurzy na favorita samozřejmě stoupnou okamžitě, ale jejich hodnota v tento moment není tolik zajímavá, a hlavně jsme zatím neviděli dostatek z herního projevu papírově silnějšího týmu. Po nějaké době, kdy zápas dál plyne můžeme začít buďto ze statistik, nebo přímo ze sledování zápasu usuzovat, zda má náš favorit tendence dosavadní skóre zvrátit ve svůj prospěch.

ČTĚTE TAKÉ:
Jak kvalita trávníku promlouvá do sázení na fotbal

To poznáme především podle statistik jako je střelba na branku, procentuální držení míče nebo počtu rohových kopů a dalších standartních situací, které si tým od inkasované branky vytvořil. Pokud vše probíhá dle předzápasových očekávání a favorizovaný klub je lepší, zkuste vsadit na otočku.

Ekvivalentem může často být sázka na rohové kopy, konkrétně tedy na to že jich předpokládaný vítěz ještě pár vybojuje. Tlak na bránu, který musí za nepříznivého stavu být ještě větší než obvykle totiž často ústí ve standartní situace. To, jestli budou proměňované vás v tomto případě už nemusí tolik zajímat.

Čas se krátí a otočka nepřichází

Pokud časomíra ukazuje poslední minuty zápasu a gólový zvrat stále nepřichází, favorizovaný tým musí dát do útoku opravdu vše, a to i na úkor velkých mezer v obraně. V tento moment už totiž nezáleží, zda prohrává o jeden, nebo více gólů, v každém případě by to znamenalo prohru a té se dá zabránit jenom masivním útokem.

V tento moment je tedy dobré vsadit, že v zápase padne další branka, tedy over 1.5. Je totiž velká šance, že z útoku gól opravdu padne, nebo že druhý tým získá „break“, lehce projde oslabenou obranou a svůj náskok navýší další brankou.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TOP10SportSites
Search