Přihlášení:
Menu
Logo týmu Portugalsko
EURO | 21:00 - 18. 06.
Logo týmu Česko
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Slovinsko
EURO | 18:00 - dnes
Logo týmu Dánsko
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Srbsko
EURO | 21:00 - dnes
Logo týmu Anglie
Náš tip:
2
1X2 (2.pol.)
Logo týmu Polsko
EURO | 15:00 - dnes
Logo týmu Nizozemí
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Turecko
EURO | 18:00 - 18. 06.
Logo týmu Gruzie
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Belgie
EURO | 18:00 - zítra
Logo týmu Slovensko
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Chorvatsko
EURO | 15:00 - 19. 06.
Logo týmu Albánie
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Rakousko
EURO | 21:00 - zítra
Logo týmu Francie
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Německo
EURO | 18:00 - 19. 06.
Logo týmu Maďarsko
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Fukuoka
J League | 08:30 - dnes
Logo týmu Sagan Tosu
Logo týmu Levadia Tallin
Meistriliiga | 11:00 - dnes
Logo týmu Tammeka Tartu
Logo týmu Tokyo
J League | 11:00 - dnes
Logo týmu Jubilo
Logo týmu Gamba
J League | 11:00 - dnes
Logo týmu Reysol
Logo týmu Nagoja
J League | 11:00 - dnes
Logo týmu Shonan Bellmare
Logo týmu Kashima
J League | 11:00 - dnes
Logo týmu Niigata
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Meistriliiga | 13:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Esiliiga | 13:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
1. Division | 14:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí

Informační servis pro 16. kolo Synot ligy

3. 12. 2015 09:18, upraveno: 7. 12. 2015 09:45
autor: Hally
Listopad se přehoupl na prosinec, Vánoce se blíží, a my před sebou máme posledních 8 zápasů české nejvyšší fotbalové soutěže v roce 2015. Čeká nás předehrávané 16. kolo Synot ligy. Půlmistra známe, a proto se nejatraktivnější utkání odehraje pod Ještědem, kde si to pátý Liberec před domácím publikem rozdá s o skóre čtvrtou Slavií. Naopak papírověji nejjednoznačnější utkání nabídne zápas v Ostravě, kde se poslednímu Baníku postaví druhý celek tabulky – pražská Sparta. Pojďme si v následujícím informačním servise společně zanalyzovat všechny zápasy a výhodné sázkové příležitosti. 

1.FC Slovácko – FK Teplice – pá 4. 12. (20:15)

16. kolo Synot ligy odstartuje páteční předehrávka 12. Slovácka 10. Teplicemi, které mezi sebou v aktuální tabulce dělí pouhý 1 bod.

Slovácko okupuje 12. příčku se 17 body a pasivním skóre 17:29, které dostalo finální podobu minulé kolo. V tom modrobílí podlehli na půdě Sigmy Olomouc 2:0, prodloužili svojí mizérii z posledních zápasů a nevyužili tak možnost posunout se do první poloviny tabulky. Slovácko v posledních 5 utkáních získalo pouho pouhý 1 bod, což podkládá i tragické skóre 3:11. Zmíněný bod přitom na konto Slovácka připlul již před více než měsícem, kdy svěřenci Svatopluka Habance vydřeli doma s Jabloncem remízu 1:1. Od té doby však Slovácko 3x prohrálo (se Zlínem, Slavií a Sigmou) a v každém zápase navíc obdrželo 2 branky. Situace je z pohledu party kolem dlouhána Libora Doška vskutku vážná.

Oslnivou formou se ale nemohou chlubit ani Teplice, které z posledních 5 zápasů se skóre 5:11 vytěžili pouze 4 body, když 24. října v rámci 11. kola SL zvítězili 2:1 ve Zlíně. Aktuálně se navíc kromě nepřesvědčivých výkonů Teplice vzpamatovávají i z čtyřgólového přídělu 4:0, který inkasovaly na půdě Dukly. Celkově Teplice zatím hájí v tabulce SL 10. místo s 18 body a zůstávají tak za předsezonním očekáváním. Jejich průběžné skóre je taktéž pasivní, konkrétně 23:26.

Komplikací v souboji, ve kterém by se Slovácko mohlo v případě výhry posunout minimálně o jednu příčku výše, je pro Habance absence jeho hrotové věže a šestigólového podzimního střelce Libora Doška, pro kterého začala vinou trestu za 4 žluté karty zimní pauza v předstihu. Ze stejného důvodu nenaskočí ani zadák zadních řad, bek Petr Reiberk. Zranění nedovolí nastoupit Kaloudovi, naopak do sestavy se po disciplinárním trestu (4 ŽK) vrací Šumulikoski, stoprocentně v pořádku je i gólman Heča.

Ikona týmu Slovinsko
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Dánsko
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 500 Kč zdarma za registraci u Tipsportu
Jedním z  dvanácti hráčů, kteří pro 16. kolo Synot ligy obdrželi od disciplinární komise stopku z důvodu 4 žlutých karet, je i teplický obránce Jan Krob. Připraven nebude ani zraněný gólman Grigar a forvard Potočný.

Vzhledem ke střelecké i bodové impotenci obou celků bychom se přikláněli k „jistotě“ v podobě volby, že v zápase padne 1-3 gólů s příjemným kurzem 1,48.

Předpokládané sestavy:

1a 1b

Vsaďte si na tento zápas zdarma s volnou sázkou 25 Eur!

 

1.FK Příbram – SK Sigma Olomouc – so 5. 12. (15:00)

Duel celků namočených do sestupové hrozby nabídne zápas v Příbrami, kde se v sobotu představí Sigma Olomouc. Příbram je v tabulce 11. se 17 body a snadno zapamatovatelným skóre 20:30, Olomouc se s 15 body a skóre 14:23 nachází ještě o dvě příčky níže.

Příbrami se doma příliš nedaří. Za celý podzim zde vyhrála pouze 2x – v 3. kole nad Teplicemi (3:2) a v 8. kole s Vysočinou (4:1). Za posledních 5 kol svěřenci Pavla Tobiáše získali průměrných 7 bodů, kterých dosáhli s těsně aktivním skóre 6:5, ovšem v minulém domácím utkání podlehli před vlastním publikem 2:1 Zlínu, navíc stejným výsledkem skončil zápas Příbrami na Slavii. A i když se Příbrami po vysokých přídělech, které pravidelně inkasovala v první polovině podzimní části, podařilo obranu stabilizovat a zamezit tak velké propustnosti, statistiky hovoří jasně: Olomouci bude s 30 inkasovanými brankami čelit hned po posledním Baníku druhá nejhorší obrana právě probíhajícího ročníku Synot ligy.

Tento na první pohled obrovský hendikep se však prakticky nuluje při pohledu na skóre Sigmy – její útočníci jsou se 14 vsítěnými střelami druzí nejimpotentnější – a to opět po Baníku, jehož hráči se z branky radovali celkem 12x. Co se aktuální formy týče, je na tom Olomouc téměř stejně jako Příbram. Z posledních 5 utkání vytěžili olomoučtí pod vedením Václava Jílka shodně 7 bodů (skóre 5:6). Drobnou odlišností, tedy kromě na rozdíl od Příbrami pasivního poměru vstřelených/obdržených gólů, je poslední zápas. V něm totiž Sigma bodovala po výhře 2:0 nad tápajícím Slováckem naplno.

Vinou disciplinárního trestu za 4 ŽK nezasáhne do utkání s jistotou domácí stoper Radek Dosoudil a nezahraje si ani opora příbramských ofenzivních řad Rezek. Kromě těchto dvou absencí má však Pavel Tobiáš při tvorbě sestavy na sobotní klání naprosto volné ruce.

S dvojnásobnými komplikacemi se naopak musí vyrovnat Václav Jílek. Tomu nepomůže vykartovaný Martin Hála ani zraněné trio Bystroň, Chorý, Ordoš.

Milovníci remíz pro tento zápas na svém tiketu zvolí 0 s kurzem 3,3. Pokud chcete spát klidněji, doporučujeme vsadit na to, že v zápase padne 0-3 gólů (1,28).

Předpokládané sestavy:

2a 2b

Vsaďte si na tento zápas zdarma s volnou sázkou 25 Eur!

 

Bohemians Praha 1905 – FK Jablonec – so 5. 12. (17:30)

Osmý versus patnáctý, tento souboj obstarají v 16. kole SL fotbalisté Bohemians Praha 1905 a Jablonce. Oba kluby mezi sebou v tabulce dělí 7 míst a 7 bodů; Jablonec, prozatímním skóre 25:19 jich má 20, Bohemians se kromě pasivního skóre 17:23 mohou „chlubit“ pouze 13 body, které je na konci podzimu odsuzují k náročným jarním bojům o záchranu. Řekli byste, že výsledek zápasu je víceméně jasný. Podívejme se ovšem na aktuální formu obou soupeřů.

Bohemka se „tradičně“ potácí na chvostu tabulky, na čemž se podepsal hlavně její špatný start do soutěže; v prvních 9 kolech zelenobílí doslova vydřeli pouhé 4 body. Příznivější je z pohledu „klokanů“ statistika posledních pěti klání. V nich Bohemka prohrála pouze jednou, a to v 11. kole na hřišti Sparty (3:0). Jinak však za tuto periodu nasbírala 8 bodů, skóre navýšila dílčím poměrem 8:8. Za obzvlášť cenný bod lze považovat ten aktuálně poslední, který na účet svěřenců Romana Pivarníka přitekl po remíze 1:1 na hřišti třetího celku tabulky – Mladé Boleslavi.

Aktivní skóre 10:7, ale pouhých 6 bodů charakterizuje posledních pět vystoupení Jablonce. Klub, jenže během léta mohutně posiloval a brousil si zuby na příčky zaručující účast v evropských pohárech, okupuje šedý střed a valná není ani jeho nynější forma. V 13. kole se sice Severočeši vykřesali naději na zlepšení, když před svými fanoušky přejeli Sigmu 4:0, poté ovšem body ztratili v Teplicích (2:2) a i doma v souboji s plzeňským půlmistrem. Na druhou stranu je nezbytné říci, že kromě prohry s Jihlavou (1:0, 3. kolo), zůstává Jablonce na venkovních hřištích neporažen a občas veze domů i 3 body.

Domácí trenér Pivarník se musí obejít pouze bez zraněného Cseha, jinak jsou Bohemians kompletní. Jeho protějšek Jaroslav Šilhavý se bude muset vypořádat s absencí zraněného Trávníka a Crnkiče, který byl přeřazen do juniorky.

Předpokládané sestavy:

3a 3b

Vsaďte si na tento zápas zdarma s volnou sázkou 25 Eur!

 

FC Zbrojovka Brno – FK Mladá Boleslav – ne 6. 12. (13:00)

Pokud chce aktuálně 3. Boleslav se svými 28 body a skóre 38:23 s jistotou uhájit před zimní přestávkou svojí pozici před doléhající Slavií, nesmí zaváhat v Brně. Ale pozor. Zbrojovka je, minimálně co se postavení v tabulce týče, společně se Zlínem jedním ze dvou největších překvapení letošního ročníku SL, a to jen v tom nejlepším slova smyslu!

Brno hraje v klidném středu a momentálně okupuje s 21 body 7. příčku, a to navzdory pasivnímu skóre 16:21. V posledních 5 kolech Zbrojovka získala s vyrovnaným skóre 6:6 průměrných 7 bodů, z nichž celé 3 vyfoukla ve vzájemném duelu půlmistrovi z Plzně. V posledních dvou utkáních prohrála v Jihlavě (2:0) a na Spartě (2:1). V minulém domácím zápase (13. kolo) si Zbrojovka naopak poradila 3:1 s Libercem. V té souvislosti se sluší říct, že Brno na soupeře ze špičky tabulky umí; porazila Slavii, Plzeň i Liberec. V posledním zápase navíc dlouhou dobu vedla nad Spartou, ta však nakonec utkání otočila.

Poprvé se tuto sezonu Boleslav střela s Brnem hned ve 2. kole; utkání skončilo 2:0 pro svěřence Karla Jarolíma, kteří by vzhledem k zezadu dotírající Slavii logicky tento výsledek rádi zopakovali. V posledních 5 zápasech získali fotbalisté Boleslavi 10 bodů (skóre 13:5). Nejčerstvějším výsledkem je z jejího pohledu překvapivá domácí remíza s 15. Bohemians 1905, o kolo před tím modrobílí nestačili na Plzeň (1:0). Hlavní zbraní Boleslavi je hlavně ofenziva; klub z města sídla Škody Auto disponuje nejlepší ofenzivou ligy – s 38 vstřelenými brankami jsou Jarolímovi svěřenci lepší i než Plzeň a Sparta.

Domácí budou pravděpodobně vyjma zraněného Schustera kompletní, Boleslavi nejspíše nepomůže zraněné trio Fabián, Hůlka a Klobása.

Předpokládané sestavy:

4a 4b

Vsaďte si na tento zápas zdarma s volnou sázkou 25 Eur!

 

FC Slovan Liberec – SK Slavia Praha – ne 6. 12. (14:00)

Šlágr 16. kola přijde na řadu v neděli dvě hodiny po poledni a nutno říci, že statisticky se bude jednat o jeden z nejvyrovnanějších zápasů, který vůbec může nastat. Jak Liberec, tak Slavia zatím disponují 26 body; Liberec se skóre 25:18, Slavia pak s velice podobným 22:13. 7 výher, 5 remíz, 3 prohry. I to mají oba kluby ve své dosavadní cestě SL společné. První vzájemné střetnutí obou klubů, ke kterému došlo v 2. kole v Praze, skončilo znovu vyrovnaně – 2:2. Jak tedy tipovat?

Liberec podává v domácí soutěži na první pohled nevyrovnané výkony, což je způsobené pravděpodobně velkou herní vytížeností, plynoucí z účasti v základní skupině Evropské ligy. Jak jinak si vysvětlit tristní prohru 3:1 na hřišti Brna (13. kolo) a ještě tragičtější výkon ve Zlíně (15. kolo), kde Slovan podlehl místnímu nováčkovi 2:0? Zvlášť, pokud vezmeme v potaz, že mezi tím, ve 14. kole, porazil před domácím publikem tehdejší 1. tým tabulky – pražskou Spartu. Na domácím hřišti to ale Liberci tuto sezonu jde obecně – ze 7 zápasů zde 6x zvítězil a pouze 1x remizoval (ve 3. kole s Duklou). V porovnání s touto šňůrou hovoří statistika z posledních 5 zápasů poněkud rozporuplně – skóre 5:7 a 7 bodů. Stále tu však máme domácí neporazitelnost.

Do Liberce však přijíždí celek, který čistě ve venkovní tabulce vede společně s Plzní ligu. Slavia venku prohrála pouze 2x, a to v 1. a 3. kole na hřišti Plzně, respektive Brna. Od té doby je však venku vyjma remízy z 10. kola na půdě Jablonce stoprocentní. V minulých 5 kolech získala Slavia 10 bodů se skóre 7:5, aktuálně drží sérii 4 zápasů bez prohry. Největší zbraň Slavie a zároveň hrozbu pro Liberec představuje Milan Škoda, který má v tomto ligovém ročníku na kontě zatím 10 branek, a rád by číslo před odchodem na zimní spánek jistě zvýšil.

Liberci bude s jistotou chybět vykartovaný Lukáš Bartošák, jistý není start ani Koláře, Sackeyho a Obročníka. Naopak po odpykaném trestu bude trenér Trpišovský do svých plánů opět moci zahrnout Bartla s Jefremovem. Slavii bude chybět dlouhodobě trio dlouhodobých marodů – Latka, Štohanzl a Bazal. Využít může Dušan Uhrin ml. služeb Levana Keniji. Toho disciplinárka potrestala třízápasovým distancem, ale Slavia se odvolala a do té doby může gruzínský středopolař hrát.

Lepší aktuální formou disponuje Slavia. V její prospěch hovoří venkovní neporazitelnost a ostrostřelec Škoda. Naopak Liberec se může opřít o domácí prostředí a jeho neporazitelnost. Rozumným řešením je tak sázka 02 – na neprohru Slavie s kurzem 1,75.

Předpokládané sestavy:

5a 5b

Vsaďte si na tento zápas zdarma s volnou sázkou 25 Eur!

 

FC Baník Ostrava – AC Sparta Praha – ne 6. 12. (15:00)

Poslední tým ligy se 4 body vs. druhý tým s 32 body. Tak by se stručně dalo charakterizovat utkání mezi Ostravou a Spartou.

Jeden z nejtradičnějších klubů české nejvyšší fotbalové soutěže míří s největší pravděpodobností do druhé ligy. Vzhledem k tomu, že za sebou máme teprve půlku sezony, se to může leckomu zdát jako silné tvrzení. Ovšem pokud dodáme, že Baník v úvodních 15 zápasech získal pouhé 4 body, náhled na věc se podstatně mění.

Baník se skóre 12:34 z něj vyplývající nejhorší obranou a útokem Synot ligy dokázal v dosavadním průběhu získat pouhé 4 body; v 3. kole obral remízou 2:2 Boleslav, o šest kol později porazil 1:0 moravského konkurenta z Olomouce. Tím však radosti svěřenců trenéra Korytáře, potažmo fanoušků Baníku Ostrava skončily.

Baník v posledních 5 kolech tedy nezískal ani bod. Skóre za tuto časovou periodu se zastavilo na poměru 3:13. Posledním přemožitelem Baníku byla Jihlava, v té době s 12 body nejbližší celek topícího se Baníku.

Aby Baník mohl přes zimu alespoň v teoretickém smyslu přemýšlet o záchraně, potřeboval by v posledním podzimním kole nutně získat 3 body. Do Vítkovic, kde Baník od nové sezony hraje na zmodernizovaném stadionu, však přijede druhá Sparta, která zase náruživě pronásleduje půlmistra z Plzně.

Ačkoliv Sparta dlouho tabulku vedla, v současné době se nachází s 32 body na 2. pozici. Ze skóre 34:10 vyplývá i defenzivní chlouba letenských – Sparta inkasovala nejméně branek ze všech. Sparta v lize prohrála pouze 3x, ovšem hned 2x v posledních 5 kolech, ze kterých si nese skóre 9:5 a 9 bodů. O body ji připravily poslední 2 venkovní zápasy; nejprve rudé porazila v 12. kole Plzeň, kterou ve 14. kole napodobil Slovan Liberec.

Zdeněk Ščasný musí při skládání sestavy vynechat jména zraněného Paixaa a Kováče, naopak plně k dispozici bude mít již Dočkala. Baníku nepomůže vykartované duo záložníků základní sestavy Narh – Machovec a zraněný Sukup.

Sparta sice poslední 2 zápasy venku nezvládla, ovšem nepředpokládá se, že by se to mělo v utkání s Baníkem opakovat. Ostrava se zmítá v obrovských problémech a Spartu by její snaha o „body záchrany“ neměla nijak překvapit a s největší pravděpodobností tak naváže na první vzájemný zápas sezony, ve kterém Sparta brala 3 body za výhru 3:1. Z pohledu sázkaře se proto nejlogičtěji jeví sázka na výhru Sparty, s poměrně jistým a přitom ucházejícím kurzem 1.25.

Předpokládané sestavy:

6a 6b

Vsaďte si na tento zápas zdarma s volnou sázkou 25 Eur!

 

FC Vysočina Jihlava – FC Fastav Zlín – ne 6. 12. (15:00)

14. Jihlava poslední dvě kola zvládla naplno. Nejprve před domácím publikem porazila 2:0 Brno, poté minulé kolo vyhrála 2:1 na hřišti posledního Baníku, lehce mu poodskočila a zároveň přenechala 15., tedy první sestupové místo konkurentům z Bohemians 1905. Vyhráno však svěřenci lodivoda Milana Bokši rozhodně nemají.

Jihlava absolutně nezachytila začátek sezony, když po 6 odehraných kolech svítilo v její bodové kolonce číslo 4. Poté se výkony i výsledky zlepšily, ale dohnat a kompletně vymazat se pomalý start Jihlavě nepodařilo. V současné době se klub z Vysočiny nachází se skóre 16:29 na nelibém 14. místě. V posledních 5 odehraných kolech Jihlava svoji nedobrou situaci přeci jen vylepšila; získala 7 bodů (skóre 7:9). V boji za přezimování mimo sestupové pásmo se jí však postaví FC Fastav Zlín, nováček a suverénně největší překvapení letošní Synot ligy.

Zlín do české nejvyšší fotbalové soutěže vlétl jako vichřice a již od prvních kol dával okolí na vědomí, že soupeřům nebude góly nechávat zadarmo. 6. Zlín zatím získal 21 bodů, nastřílel 20 branek a 23 jich inkasoval. Co z toho vyplývá? Již po podzimní části má Fastav dobře nakročeno k setrvání v lize. A tomuto předsezonnímu cíli se bude jistě chtít přiblížit právě v duelu na hřišti Jihlavy.

9 bodů a skóre 7:5, tak zní vysvědčení Zlína za poslední pětici odehraných utkání. Zlín vyhrál poslední tři zápasy v řadě, když postupně doma porazil Slovácko (2:1), venku shodným výsledkem Příbram a minulé kolo před domácím divákem Liberec (2:0).

Co se absencí týče, Jihlavě v nedělním utkání nepomůže pouze vykartovaný Jiří Krejčí. Zlín by měl být kompletní.

Předpokládané sestavy:

7a 7b

Vsaďte si na tento zápas zdarma s volnou sázkou 25 Eur!

 

FC Viktoria Plzeň – FK Dukla Praha – ne 6. 12. (18:30)

16. kolo Synot ligy a potažmo celou její podzimní část uzavře atraktivní duel jistého půlmistra – Plzně, která na domácí půdě přivítá 9. Duklu. Oba týmy se prezentují líbivým, ofenzivně laděným a kombinačním fotbalem. I proto bude utkání zejména pro nezaujaté diváky velice zajímavé.

Viktorce se letos oproti minulým sezonám příliš nevydařila její účast v evropských pohárech, když se Plzeňští probojovali „jen“ do základní skupiny Evropské ligy, ze které již s jistotou nepostoupí. V domácí soutěži však Viktoria Plzeň jede nadplán. Z 1. místa se 35 body, suverénním skóre 31:13 a druhým nejlepším útokem vévodí lize, na druhou Spartu má náskok 3 body a navíc vzájemný zápas k dobru – svěřenci trenéra Krejčího ve Štruncových sadech porazili Spartu 2:1 (12. kolo). Jak si vedli modrobílí v posledních 5 kolech?

Odpověď je jednoduchá. Naprosto suverénně. Plzeň si v nich na své konto připsala 12 bodů, když kromě prohry v Brně (11. kolo) porazila Spartu, Baník (0:4), Boleslav (1:0) i Jablonec (0:1). Celkový poměr vstřelených/obdržených branek z posledních klání tedy zní přesvědčivě – 8:3.

Letos se Dukle zatím nepodařilo navázat na loňskou sezonu, kdy se svěřenci Luboše Kozla prali o účast v evropských pohárech. „Armádní klub“ je devátý, jeho fotbalisté doposavad nastříleli 24 branek, o 4 méně jich inkasovali. V poslední třetině podzimních zápasů Dukla uhrála se skóre 8:4 slušných 8 bodů. V tom důsledku putovala o tři pozice v tabulce výš. Hodnotě skóre výrazně pomohl poslední zápas, ve kterém Dukla překvapivě rozstřílela Teplice 4:0.

Dominující Plzeň a Dukla, která stojí za očekáváním. Ale pozor. Je třeba vzít v úvahu, že Dukla se v 2. kole postarala o jednu ze dvou (!) proher Plzně v celém podzimu. Zápas na Julisce skončil 1:0. Kozel diktuje svým svěřencům herní styl, který se nápadně podobá tomu, kterým již několik let dominuje v České republice právě Plzeň, a střetnutí těchto celků patří vždy k těm na české poměry nejlepším. A nejinak tomu bude tentokrát.

Hostující trenér Luboš Kozel se bude muset obejít dvou ofenzivních opor; distanc za 4 žluté karty obdržel Jakub Mareš i Michal Krmenčík. Domácím bude chybět zraněné trio Řezník, Vaněk a Pilař.

Předpokládané sestavy:

8a 8b

Vsaďte si na tento zápas zdarma s volnou sázkou 25 Eur!

 

Vysoké kurzy na Synot ligu naleznete v kanceláři William Hill:

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search